Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 10:10   #381
Ja neć ništa komentirati.. ..ja sam se javila na oglas jer ga stvarno želim, iako bi me izašao preko 50kn u konačnici...

Tržište je zajebana stvar..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:12   #382
evo, to je taj highlighter, ne? https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=4700
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:26   #383
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
Upravo vidjeh. Mogla je barem pričekati da se bas stvarno rasproda i ukine.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 11:36   #384
ovo je svinjski
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 12:24   #385
Mislila sam ništa ne napisati, no ipak hoću.
Dakle, vozila sam se 10 km kilometara prekjučer po loše očišćenoj cesti da bih kupila taj highlighter.
Nije bio namijenjen prodaji, već sam ga kupila prijateljici, no ona se zahvalila i rekla da joj ne treba.
Tražim samo 10 kn više od prodajne cijene, ne 100 kn.
Nitko ne komentira druge proizvode koje prodajem, npr. The Body Shop mlijeko, koje je plaćeno 15 eura, te koje prodajem po nižoj cijeni, ne većoj.
Oglasi su puni proizvoda iz beauty boxova za koje se traži nebulozna cijena, no to nitko ne komentira.
Svoje sam napisala, no ako želite, komentirajte i dalje. Neću više pisati i upuštati se u rasprave.
Želim vam ugodan ostatak dana.

Zadnje uređivanje crvenokosa112 : 20.01.2017. at 12:25. Reason: edit
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 12:28   #386
oprosti, možda je istina ali recimo ja sam osoba koja ne vjeruje u tu priču
rekla bi da si ga kupila na sniženju i nabila cijenu
al nitko te ne krivi,tržište je zajebana stvar kak veli kreatura. jbg
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 12:41   #387
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
oprosti, možda je istina ali recimo ja sam osoba koja ne vjeruje u tu priču
rekla bi da si ga kupila na sniženju i nabila cijenu
al nitko te ne krivi,tržište je zajebana stvar kak veli kreatura. jbg
+1

Vozila se 10 km po lose očišćenoj cesti da kupi prijateljici proizvod od 29 kn koji joj na kraju ne treba?

Ja te ne krivim, ali po meni si makar mogla pocekat da skroz nestane sa polica pa bi onda ovaj potez donekle bio i opravdan jer prodaješ nesto čega zaista nema.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 12:42   #388
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Mislila sam ništa ne napisati, no ipak hoću.
Dakle, vozila sam se 10 km kilometara prekjučer po loše očišćenoj cesti da bih kupila taj highlighter.
Nije bio namijenjen prodaji, već sam ga kupila prijateljici, no ona se zahvalila i rekla da joj ne treba.
Tražim samo 10 kn više od prodajne cijene, ne 100 kn.
Nitko ne komentira druge proizvode koje prodajem, npr. The Body Shop mlijeko, koje je plaćeno 15 eura, te koje prodajem po nižoj cijeni, ne većoj.
Oglasi su puni proizvoda iz beauty boxova za koje se traži nebulozna cijena, no to nitko ne komentira.
Svoje sam napisala, no ako želite, komentirajte i dalje. Neću više pisati i upuštati se u rasprave.
Želim vam ugodan ostatak dana.
Ne znam što bih ti rekla, svi stavljamo cijene koje smatramo realnim, u to koliko su one zaista realne ne bih ulazila.

Polazim uvijek prvo od same sebe - highlighter mi nije zanimljiv, ali već dugo si želim lak za nokte Kiko Milano Tattoo Rose koji košta cca 10 kn. Da ga netko stavi na forum za 30 kn + poštarina mislim da bih ga kupila. Da, bezobrazno previsoka cijena za lak od 10 kn, ali ga već toliko dugo želim, a ništa me drugo od Kika ne zanima da bih naručivala sa web stranice (jer je minimalna kupnja 25 eura ako me sjećanje ne vara + bezobrazna poštarina od nekih 8 eura, a nije da su na kraju svijeta nego su prekoputa Jadranskog mora).

Sorry na rantanju, samo želim reći svaka stvar nađe svoga kupca. Kupce većinom ne zanima koliko si ti vremena/goriva/neznamčega potrošila dok si došla do određenog proizvoda nego im je samo stalo do finalne cijene. Tvoja se percipira previsokom. Ti odluči hoćeš li je korigirati ili ne
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:01   #389
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
oprosti, možda je istina ali recimo ja sam osoba koja ne vjeruje u tu priču
rekla bi da si ga kupila na sniženju i nabila cijenu
al nitko te ne krivi,tržište je zajebana stvar kak veli kreatura. jbg
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
+1

Vozila se 10 km po lose očišćenoj cesti da kupi prijateljici proizvod od 29 kn koji joj na kraju ne treba?

Ja te ne krivim, ali po meni si makar mogla pocekat da skroz nestane sa polica pa bi onda ovaj potez donekle bio i opravdan jer prodaješ nesto čega zaista nema.
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ne znam što bih ti rekla, svi stavljamo cijene koje smatramo realnim, u to koliko su one zaista realne ne bih ulazila.

Polazim uvijek prvo od same sebe - highlighter mi nije zanimljiv, ali već dugo si želim lak za nokte Kiko Milano Tattoo Rose koji košta cca 10 kn. Da ga netko stavi na forum za 30 kn + poštarina mislim da bih ga kupila. Da, bezobrazno previsoka cijena za lak od 10 kn, ali ga već toliko dugo želim, a ništa me drugo od Kika ne zanima da bih naručivala sa web stranice (jer je minimalna kupnja 25 eura ako me sjećanje ne vara + bezobrazna poštarina od nekih 8 eura, a nije da su na kraju svijeta nego su prekoputa Jadranskog mora).

Sorry na rantanju, samo želim reći svaka stvar nađe svoga kupca. Kupce većinom ne zanima koliko si ti vremena/goriva/neznamčega potrošila dok si došla do određenog proizvoda nego im je samo stalo do finalne cijene. Tvoja se percipira previsokom. Ti odluči hoćeš li je korigirati ili ne
Rekla sam da se neću upuštati u raspravu, no ipak ću odgovoriti.
Ne morate vjerovati ako ne želite. Nisam kupila samo prijateljici, već i sebi, pogledajte moj post od jučer, gdje sam napisala da sam kupila 2 komada. Plus, pitala sam cijenu, jer sam ja bila sigurna da je već snižen, pa sam se iznenadila kada sam vidjela cijenu.
Mogu vam slikati račun i staviti sliku, ako ne vjerujete da sam ga platila 30 kn.
ElsaStarfire hvala na postu. Slažem se, sve si lijepo objasnila.
Meravigliosa Creatura je jučer napisala da plati kavu, čokoladu, ćevape, onome tko joj nabavi taj highlighter. Koliko znam kavu u centru Zagreba koša više od 10 kn.
Eto, toliko od mene.
Lijep pozdrav i isprike ostalim forumašicama što spamam temu.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:08   #390
Quote:
jodulina kaže: Pogledaj post
ako se ne varam to je ovaj, meni je izvrstan
To je mozda onaj od Catrica u tubici

Poslano sa mog X5max koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:40   #391
Pa recimo da je meni stvarno nebitno ko je kaj prošao dok je kupio nešto što prodaje na forumu...No, nema veze.

Ja stvarno, iskreno najiskrenije nisam znala koja je cijena tog highlightera dok nisam vidjela da je sama Crvenokosa napisala da je 29,90.. a prije toga sam se javila na oglas jer mi je stvarno dupe zinulo na njega... I sad ne znam...

Danas još jedna forumašica otišla u izvidnicu pa možda negdje nađe.. Rađe ću s nekim popit pivo nego davat lovu Pošti..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:23   #392
ja prodajem nuxe bronzer ili bb kremu i poklon uz njih je pure nude highlighter, pa ako nekoga zanima ima na oglasima.na meni se ne vidi uopce.hvala
Hegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:52   #393
Pa Essence sniženja nisu počela još.
Danas bijah u Mulleru i 2 DMa i svugdje je samo Catrice snižen (i razgrabljen), a Essence ne.

I uzela sam ga (30kn), još 4 ostala. Osijek.
antun tun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:06   #394
Ja ću samo reći da mi je ovaj higlighter zakon i da mi je drago da ga imam...
Dobar je za svjetlopute!

Po ovoj cijeni bi ga kupila jedino da je ukinut i da ga ne mogu nigdje nabaviti (u tom slučaju bi za neki proizvod platila i duplo više, ono, da sam baš luda za tim)
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:31   #395
Zapravo me ne čudi što ću ovo napisati jer mi nikad nije ispao super proizvod koji je masovno hvaljen, ali meni taj highlighter nije ništa posebno. Daje neki slabi sjaj i ne izgleda mi lijepo na koži.

Kad sam išla u Mulleru ciljano po njega zapeo mi je za oko od Essence strobing highlighter koji je onako blago roze boje i swatchala sam ga i bio mi je krasan. Da nije pure nude toliko bio na hvaljeni uzela bih definitivno taj strobing. No dala sam se povest za time da ga baš moram staviti na lice da me zadivi i nisam zadivljena. Možda je do pudera, pa ću ga probati i na druge pudere staviti da vidim kako će ispasti. Navečer izgleda uredu ali na danjem svijetlu mi još više naglasi teksturu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:43   #396
Cure, zaspamale ste temu naveliko sa offtopicom, nemojte više.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 21:06   #397
U totalnoj sam depri jer mi Coverstickovi izlaze iz asortimana.
Pa ne vjerujem. Godinama koristim nijansu 06 i tako mi fino prekriva, ne razlikuje se od boje moje kože, a 17 kn.
Uspjela sam dva zadnja korektora uloviti u Muelleru na Trgu, a nigdje drugdje ih više nema u toj boji. I rekoh, ok, uzimat ću matt sand, a kad ono - sve nijanse izlaze iz asortimana 19.2.

Kužim da uskoro dolaze u novom pakiranju, ali pitanje je hoće li biti iste nijanse i hoće li biti ekvivalenta za moju šesticu.
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 21:39   #398
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
kako znaš da uvode smeće kad je još novo i nismo ni probale?

kad je discontinued moj HG Manhattanov puder bilo mi je koma (znam da se još može naći na netu ako kopaš, ali ne želim svaki put za puder drogerijskog ranga izvodit akrobacije). i onda sam našla novi HG - Catrice HD onaj razrijeđeni, tekući, s kapaljkom (?!) i to za 50ak kuna i to nakon hypea koji je bio tu na forumu. probala, skeptično, kritično, čekala da izbije kakva gamad po licu - i sad sam si sva hepi. jedan je otišao, i napravio mjesta za još bolji.

ok, nikad neću prežaliti Victoria Secret tamnosmeđi shimmer eyeshadow, ali to je već drugi par rukava....nešto najsličnije sam našla u kolekciji Golden Rose. eto, da nam ne bude dosadno
Zato sto nazalost uvijek proizvodi koji su bomba izbace ili im promijene formulaciju pa to opet nije isto,a ono sto nije bas nesto puste . To je moje osobno misljenje naravno(jer koristim essence jos od srednjoskolskih dana znaci jako dugo i probala sam sve proizvode za lice,oci,usne,nokte itd),sto ne znaci da mora biti i tvoje . Peace

Poslano sa mog X5max koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 08:44   #399
Quote:
cekačica kaže: Pogledaj post
U totalnoj sam depri jer mi Coverstickovi izlaze iz asortimana.
Pa ne vjerujem. Godinama koristim nijansu 06 i tako mi fino prekriva, ne razlikuje se od boje moje kože, a 17 kn.
Uspjela sam dva zadnja korektora uloviti u Muelleru na Trgu, a nigdje drugdje ih više nema u toj boji. I rekoh, ok, uzimat ću matt sand, a kad ono - sve nijanse izlaze iz asortimana 19.2.

Kužim da uskoro dolaze u novom pakiranju, ali pitanje je hoće li biti iste nijanse i hoće li biti ekvivalenta za moju šesticu.
ajmee, neeeee
znala sam da će se kad-tad to dogoditi.. meni je matt sand odličan, prekriva mi sve i odlično se stopi s mojim tenom i oni ga ukidaju aaaaaa
ništa, po zalihe što prije
__________________
What we think, we create. What we feel, we attract. What we imagine, we become.
http://beautybysunshine8.blogspot.hr/
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 10:10   #400
Ja sam svoju potragu za highlighterom završila...

U Karlovačkom Mulleru kod Supernove ih ima tona.. uzela sam jedan iako sam bila na vagi.. Bila sam razumna.

Meni malo potamni lice, moguće da je do podloge.. Al generalno mi se sviđa.
Ja sam veliki ljubitelj Maybelline Strobing sticka..ovo daje sličan sjaj
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.