Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2008., 20:03   #21
ja imam njihivu maskaru vec dugoo mascarmania..placena oko 180 kn..niije losa..dosta je velika..jako dugo traje..maskara super za dan..ne daje dramatican look..ali fino poceslja trepavice..i nema sanse da ih zalijepi..super je kada nemas onako puno vremena za sminkanje, kada ti se zuri..
inace je maskara skroz kvalitetna..ali ja ju necu ponovno kupiti jer ipak patim za onim dramtic look-om
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 21:24   #22
imam sjenilo i odlično mi je.... jako pigmentirano....
imala sam i tekući puder i sjajilo, ok, ali nisu me baš tak oduševili da ponovno kupim......

jel možda netko probao onaj njihov rižin puder u prahu?
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 21:44   #23
Kupila sam maskaru i nije mi bog zna kaj.Četkica je odlična,tanka,baš za moje kratke trepavice,ali previše boje izađe pa mi se trepavice sljepe.I preslikava se.
ttanja0706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 11:43   #24
danas sam prvi puta kupila njihova dva proizvoda, podlogu za puder i ruž.
ruževi su stvarno postojani i preoduševljena sam. inače to je profesionalna šminka i pitala sam promotora da mi iskreno kaže šta je najbolje od njih i rekao mi je da je to rižin puder i podloga. da su im to među najboljim proizvodima
inače tip (promotor) je šminker i s diegićem šminka mladenke i da se podloga pokazala predobra, da nema potrebe za fiksatorom u spreju
e sad ako mu je vjerovat....to bi bilo divno
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 11:54   #25
meni su njihovi ruzevi jedni od kavlitetnijih, postojani su za razliku od chanelovih, diorovih i givenchyovih
crystalmaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 12:00   #26
btw na sniženju su u city centru one u irisa, sa 140 na 89 ili 99 ovisno o nijansama.
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 12:00   #27
Quote:
crystalmaiden kaže: Pogledaj post
meni su njihovi ruzevi jedni od kavlitetnijih, postojani su za razliku od chanelovih, diorovih i givenchyovih
slažem se, meni je doseg prije bio dior,ali sad se bacam na ove, preoduševljena sam. ja sam inače tip osobe koji stalno mulja i razmazuje usne ako imam nešto na njima i eventually bi si pojela svu šminku a da ne govorim da pušim ko smuk i postojan je ruž nakon 3 cigare i čašice isposporta
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 11:51   #28
Meni se njihovi ruževi čine nekak suhi, neznam - tak da postojani sigurno jesu, e sad kolko su ugodni na usnama i ne isušuju,
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 11:56   #29
imam jedan njihov ruž,kremast je ali je mat,pa moram staviti prozirno sjajilo preko njega.
imam i neko brončano smeđe sjajilo,tak tak mi je.
imam i neku paletu sa rumenilom,2 prekrasna šljokičava sjenila(rozo i crno),i obična sjajila.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:24   #30
olovka za oči je super za osjetljive oči i ne razmazuje se, postojana. Duge dvije godine trajala i onda sam je nedavno opet kupila (samo drugu nijansu) i od te druge me peku oči, masna je sva, razmazuje se. Ne kužim kako budući je prva bila super a iste su. Možda je prošao rok trajanja!? Na kutijici je datum prebrisan. Probat ću je reklamirati..
__________________
Love
Klik! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 18:17   #31
nemam nišat od ove kozmetike ali već duže vrijeme gledam rumenila,tako su mi lipe skoro sve bojice!sigurno ću neko kupit.....prijateljica ima smeđe rumenilo i stalno ga hvali.

e, da, i sjenila mi se čine super...dosta su pigmentirana i čini mi se da je boja baš onako bogata..zapela su mi za oko dvi nijanse ljubičaste i svijetlo zeleno! slini:
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 07:56   #32
E curke ja vam imam njihovo rumenilo i mrak je. Postojano, lako se nanosi i onak jednako ostaje ne licu. Nema onih flekica.

Nisam probala maskare jer kad god mi je žena izvadila da pogledam četkica mi je bila ružna.

No otkrice mi je njihov fiksator za šminku. Mrak. Šminka ostaje skoro cijeli dan
Mirna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 11:16   #33
a reci mi jel se rumenilo trusi? jel tvrđe tipa bourjois?
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 11:48   #34
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
a reci mi jel se rumenilo trusi? jel tvrđe tipa bourjois?
Nije tvrdo već baš onak baršunasto i dok ne dođeš do kraja nemaš problema s trusenjem. JEdino im četkica je mala pa ja koristim svoju veliku.

Evo jučer kupila njihovu maskaru mascaramania... lijepa četkica i dost je gusta al ipak nije savršena ... onak baš za dan ... malo sam razočarana
Mirna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 15:47   #35
evo da recenziram preparativnu liniju od diega koja se zove Concura. ne znam koje su im cijene,ali isprobala sam 2 testera za dnevni fluid i nočnu kremu.
fluid je ništa spektakularno,ja sam se zamastila od njega,a nočna im je puna alkohola,osjetila sam blago peckanje...iako su im sastojci krajnje zanimljvi,dosta je esencijalnih ulja,nešto kao nuxe u blažoj varijanti,ali zbog alkohola, ne hvala
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 21:41   #36
danas sam isprobala diego sjenila i mogu reći da sam ih totalno potcijenila- metalik sivo sjenilo divno izgleda i dosta je pigmentirano, svaka čast

rumenila mi se čine predivne teksture, sva su smooth&silky, zapela mi je za oko nijansa 11, onako divna breskvasta bojica ..šta vam se čini od rumenila, jel netko probao?

inače, od diega sam do sada isprobala samo lak, koji je pucao i bio teeeško razočaranje, te puder light fluid foundation, koji mi je bija onako osrednji, efekt kao l'orealov translucide C, samo 3struko skuplji. ali ova sjenila i rumenila se čine, i još kad mi je prodavačica rekla da diegom šminkaju voditeljice RAI-a..
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 02:22   #37
Tek sam sad potrošila njihovo sjajilo i moram reći da je vridilo svake kune
Naravno, nakon što ignoriraš četkicu koja se brzo ofuca, ali postojanost i visoki sjaj tog sjajila je nevjerovatna Za usporedbu bolji mi je i od diorkissa i clarins GA.
fedora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 15:00   #38
točno san to primjetila, za četkicu. i one na štandu su ofucane.

jel ljepljivo, samo mi reci? trebam fensi sjajilo za jednu svečanu prigodu, onako ledeno rozo.

zna li tko kakva je ova 12-ica? trebam sjajilo koje daje baš lijepu boju, da nije onako "providno"

http://www.aggfcosmeticgroup.it/ddp/home.php?l=en
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 21:42   #39
apdejt- boje su predivne, ali-providne. bar one koje sam ja gledala. dobili su još dvi neke nijanse, valjda limited edition, i one daju baš ono lipu boju, ova ostala sjajila su više manje na tragu juicy tubes-jesu lipa, ali prozirnasta su

a za w.w oil free puder- ako još nekoga zanima, javljam dojmove kad isprobam
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 21:49   #40
Imala sam kompaktni puder i bio mi je iznimno dobar. Imam sjenilo i predivno je.
__________________
Song for Meche
meche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.