Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2006., 23:40   #81
ja imam ruban d'orange isto losion za tijelo - meni fino miriši i jako dugo koža bude glatka.

imam i šampon od lavande i balzam od lavande za kosu koja se brzo masti - smanjuje mašćenje definitivno, ali nekak mi fali volumena poslije njega, kosa onak bude splasnuta (što je meni problem, jer nemam je baš previše pa mi je u principu bitan neki šampon za volumen, s ovim sam se ipak malo zeznula).

i imam tu famoznu kremu za ruke. E sad, košta kolko košta, al je ima dosta, što je i dobro i nije, jer nemreš pol kile kreme furat u torbici. meni je jako dobra, jako se brzo upije i ne masti mi ko neutrogena.

al sad kad čitam vaše postove - kaj ja znam, baš sam glupača kaj svemu nasjednem - mislim sve je to lijepo zapakirano, ali kaj je u stvari unutra, znaju valjda samo u l'occitaneu (za one curke koje ne znaju kak se čita - jer mene je podučila jedna od tiih famoznih "bjuti konzaltanta" njihovih - "loksitan".)
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 09:40   #82
e ja imam zeleni čaj i mentu gel.

al samo da vam rečem; u citiju u dvoržak ljekarni ima T. LeClerc pudera i svakakvih čudesa.
ugl. preporučam.
meni su oni jako jako dobri.
cijena visoke; dabome.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 18:13   #83
ja sam si jučer kupila onu kremu za lica od smilja. čini mi se da je odlična. ona od lavande koju sam kupila prije 2-3 tjedna dosta osuši lice i stavljam ju samo prije šminkanja. a ova mi je idealna za navečer.
ovaj šampon od lavande? kolko košta? i stvarno se kosa manje masti?
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 09:58   #84
Kupila parfem od vanilije. Miriši prvo medasto, kasnije vanilijasto. Meni se sviđa Ali, pitam se koliko dugo će mi se sviđati - to je uglavnom glavni razlog zašto češće nešto ne kupim (hm, da... i nedostatak love )
Dobila sam tester kreme za stopala i balzama za tijelo sa medom. Nisam još isprobala.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 19:38   #85
Quote:
frenchkiss kaže:
ovaj šampon od lavande? kolko košta? i stvarno se kosa manje masti?
šampon od lavande - negdje 100 kn (tam je sve za po sto kuna - to je dućan sve po sto...
stvarno se manje masti, ALI, nije za slabokosne. Ak imaš kosu normalne gustoće, onda će ti bit dobar.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:26   #86
kupila sam taj šampon od lavande i stvarno mi se manje masti kosa, izvrstan je.
i kupka i krema od meda su za 5.
ja stvarno ne znam dal postoji išta njihovo što sam ja kupila a da nisam bila oduševljena. jedino možda ova orange linija. ali sve ostalo... :-)
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 22:00   #87
Ajde da vas strucnjake ovdje pitam da ne ispadnem bedasta.

Da li se oni mali mirisni melemi (pakirani u metalnu kutijicu kao i zagrebacki melem) koriste kao parfem?
Znate kak su prije postojali parfemi u kremama, mozda su vam bake to imale, pa malo stavis na zapesce, malo na vrat, malo iza koljena....

Dakle, da li to sluzi tome? Ako ne, cemu sluzi? Jer mi je malo premirisljav da si ga stavljam na usne ili mazem laktove s njim?
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 00:02   #88
Da, to su parfemi. Imam zeleni caj, ali ga stavljam uglavnom ispod nosa, da meni mirise
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 00:06   #89
Quote:
-kitten- kaže:
Ajde da vas strucnjake ovdje pitam da ne ispadnem bedasta.

Da li se oni mali mirisni melemi (pakirani u metalnu kutijicu kao i zagrebacki melem) koriste kao parfem?
Znate kak su prije postojali parfemi u kremama, mozda su vam bake to imale, pa malo stavis na zapesce, malo na vrat, malo iza koljena....

Dakle, da li to sluzi tome? Ako ne, cemu sluzi? Jer mi je malo premirisljav da si ga stavljam na usne ili mazem laktove s njim?
http://www.loccitane.com/Default.asp...1&s=67&c=2&l=2
meni inače taj magnolijin najljepše miriše. na sniženju je tu u Ljubljani momentalno..

da, to je parfem u kremi (masti). zapešće, vrat...
kad sam tetu u dućanu pitala nakon koliko vremena se to "razmiriše", rekla je: brzo.
tako da je to više za foru, za razmazit se malo, a neke veće koristi -nema..
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 00:07   #90
btw je li netko bio u Rijeci u Tower centru u L'occitane? jel imaju tamo bilo kakve testere??? hvala!
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 10:58   #91
Ok, hvala, mislim da cu se malo razmaziti onda
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 16:19   #92
Kako se kreću cijene sapuna? Koliko koštaju ti parfemi-melemi?
Ima možda netko balzam za usnice u stiku?
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 16:26   #93
Parfemi melemi su sezdesetak kuna, ali parfemi u bocicama su jeftini jer ih ima 100 ml. Mislim da su mali sapuncici 40 kn. Shea butter malecki je 50 kn.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 19:25   #94
Quote:
~Jesen kaže:
btw je li netko bio u Rijeci u Tower centru u L'occitane? jel imaju tamo bilo kakve testere??? hvala!

imaju testere
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 20:40   #95
ajme ovo je već jedno 500ta rasprava na temu što je prirodna kozmetika a što ne. kao prvo, 100% prirodna kozmetika ne postoji, ma i da se jogurtom namažeš i on je donekle tehnološki obrađen. drugo, zašto se svi tako lako kupe tim pridjevom "prirodno" (btw uopće ne postoji institucija koja određuje što se smije nazivati tako a što ne)... a zašto bi prirodno bilo bolje od laboratorijski čistog, recimo to tako? nije priroda najbolje što se može desiti vašoj koži (banalni primjer- kada ste zadnji put naletjeli na koprivu?), plus što je kontrola podrijetla, čistoće i kvalitete prirodnih sastojaka praktički nemoguća. dakle, da li je ta kozmetika "prirodna" ili ne - nije važno. važno je da koristi kvalitetne sastojke, da je kvalitetno testirana, da se koristi koliko i kako treba te da odgovara vašoj koži.

btw meni je njihov miris od zelenog čaja predivan. mislim da ću po njega kada potrošim parfem koji sada imam.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 20:48   #96
Potpisujem PrittPenin post u potpunosti, ukljucujuci dio o zelenom caju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 21:31   #97
Malo ot, ali oprostit ćete mi
Gdje je taj city centar? Tj., kako se može doći tamo (javnim prijevozom)?
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 21:41   #98
S Ljubljanice busom 116 ili 117 stanicu ili dvije poslije Super Konzuma (bilo koja stanica je ok). Mozes i na bus za Spansko, pa pjesice dvije stanice. Ili mozes tramvajem 5 ili 17 do Preckog, pa Ljubljanskom pjesice 2 stanice.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 21:48   #99
Puno hvala!
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 07:48   #100
imam i šampon od lavande i balzam od lavande za kosu koja se brzo masti - smanjuje mašćenje definitivno, ali nekak mi fali volumena poslije njega, kosa onak bude splasnuta (što je meni problem, jer nemam je baš previše pa mi je u principu bitan neki šampon za volumen, s ovim sam se ipak malo zeznula).



šampon o pelina. on daje volumen a isto je za kosu koja s brzo masti.
ja ga kupila i ok je
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.