Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2012., 18:10   #1
Maslinovo ulje - je li pravo?

Pozdrav.
Nedavno sam čula da se pravo maslinovo ulje mora kristalizirati ako se stavi u frižider. Odavno kupujem domaće ulje s Hvara koje je jako ukusno i htjela sam provjeriti.
Ulje se uistinu kristaliziralo, ali samo djelomično (u frižideru je stajalo 3-4 dana). Jedan dio je ostao u tekućem stanju. Znači li to da je ulje razrijeđeno, i da je ovo što se nije kristaliziralo zapravo neko drugo ulje umiješano u maslinovo?
Hvala na svakom odgovoru!
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 14:26   #2
Quote:
Z e t t a kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Nedavno sam čula da se pravo maslinovo ulje mora kristalizirati ako se stavi u frižider. Odavno kupujem domaće ulje s Hvara koje je jako ukusno i htjela sam provjeriti.
Ulje se uistinu kristaliziralo, ali samo djelomično (u frižideru je stajalo 3-4 dana). Jedan dio je ostao u tekućem stanju. Znači li to da je ulje razrijeđeno, i da je ovo što se nije kristaliziralo zapravo neko drugo ulje umiješano u maslinovo?
Hvala na svakom odgovoru!
to sto si stavila ulje u frizider samo znaci da si mu ubrzala proces kvarenja i nista drugo..

ulje se ne smije stavljati u frizider i to nije pokazatelj kvalitete ulja..
ako te bas zanima odnesi uzorak na natjecanje ili u zavod za javno zdravstvo da ga testiraju
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 17:23   #3
Oni kojima je iznimno bitno da sacuvaju antioksidanse iz ulja (life-extensionisti) drze svoje visoko-polifenolno maslinovo ulje u zamrzivacu. Nize temperature usporavaju kemijske reakcije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 17:28   #4
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Oni kojima je iznimno bitno da sacuvaju antioksidanse iz ulja (life-extensionisti) drze svoje visoko-polifenolno maslinovo ulje u zamrzivacu. Nize temperature usporavaju kemijske reakcije.
ma odakle ti ovo.. niske temperature isto kao i visoke, te zrak i svjetlost samo ubrzavaju proces kvarenja ulja..
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 17:37   #5
OK, ajmo ovako: Sto ti tocno mislis da ce se desiti maslinovom ulju u frizideru? Ja tvrdim da ce antioksidansi prije propasti na sobnoj temperaturi. Sto ti smatras kvarenjem? Naravno da neka ulja postaju kruta u frizideru i da ih je potrebno izvaditi van prije upotrebe, ali to nije kvarenje.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 18:41   #6
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
OK, ajmo ovako: Sto ti tocno mislis da ce se desiti maslinovom ulju u frizideru? Ja tvrdim da ce antioksidansi prije propasti na sobnoj temperaturi. Sto ti smatras kvarenjem? Naravno da neka ulja postaju kruta u frizideru i da ih je potrebno izvaditi van prije upotrebe, ali to nije kvarenje.
na temperaturama nižim od 10°C dolazi do kristalizacije ulja. Kristalizacija negativno utječe na kvalitetu jer u centrima kristala, koji nastaju, zaostaju polifenoli koji imaju bitnu ulogu u maslinovu ulju - antioksidativno djelovanje. kada ga izvadis iz frizidera puno se brze kvari.. ulje treba biti u tamnoj prostoriji u tamnoj boci, najbolje na temperaturi oko 14-15°C, eventualno do 20°C

neznam odakle ti ti zakljucci, jel se inace bavis maslinovim uljem ili spoznaje izvlacis od negdje drugdje?
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 19:26   #7
Buduci da ulje mora stajati na sobnoj temperaturi do godinu dana (do sljedece berbe), moj izvor (PM) smatra da posljedice kristalizacije manje stete ulju nego sto ga drzanje u zamrzivacu cuva, nakon berbe kupi godisnju zalihu ulja i drzi ga u zamrzivacu. Naravno da ne izvadi svaki put ulje iz zamrzivaca, pa ceka da postane tekuce, pa ga opet zamrzava, izvadi ulja za par tjedana.

Ja sama ga drzim na sobnoj temperaturi izmedju ostalog jer mi kronicno manjka mjesta u zamrzivacu i u frizideru. I osim toga, kupujem ulje koje je na polici ducana stajalo tko-zna-koliko dugo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 20:31   #8
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Buduci da ulje mora stajati na sobnoj temperaturi do godinu dana (do sljedece berbe), moj izvor (PM) smatra da posljedice kristalizacije manje stete ulju nego sto ga drzanje u zamrzivacu cuva, nakon berbe kupi godisnju zalihu ulja i drzi ga u zamrzivacu. Naravno da ne izvadi svaki put ulje iz zamrzivaca, pa ceka da postane tekuce, pa ga opet zamrzava, izvadi ulja za par tjedana.

Ja sama ga drzim na sobnoj temperaturi izmedju ostalog jer mi kronicno manjka mjesta u zamrzivacu i u frizideru. I osim toga, kupujem ulje koje je na polici ducana stajalo tko-zna-koliko dugo.
nisam jos procitao tvoj izvor, ali ja proizvodim ulje i ako ga vec kupujes u vecim kolicinama onda je najbolje drzati ga u inoks bacvama sa dusikom, tako da i kad se smanjuje kolicina ulja u bacvi i ostaje sve vise praznog prostora, taj isti bude ispunjen dusikom i tako se eliminira utjecaj kisika na kvarenje ulja, a ulje uvijek stoji na konstantnoj temperaturi cime se eliminiraju sokovi uslijed visoke ili niske temperature..
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 11:37   #9
kako uopce prepoznati pokvareni ulje? imam jos oko pola litre domaceg maslinovog ulja. stoji mi godinu dana sto u hladnjaku sto u kuhinjskim elementima. malo ima drukciji okus sada kada ga probam ali zao mi ga baciti? cujem da domace i nema ogranicen rok? jel to istina?
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 18:45   #10
Quote:
RYOU kaže: Pogledaj post
kako uopce prepoznati pokvareni ulje? imam jos oko pola litre domaceg maslinovog ulja. stoji mi godinu dana sto u hladnjaku sto u kuhinjskim elementima. malo ima drukciji okus sada kada ga probam ali zao mi ga baciti? cujem da domace i nema ogranicen rok? jel to istina?
naravno da nije istina.. ako je ekstra djevicansko i preradjeno na moderan nacin i skladisteno na pravilan nacin moze imati rok trajanja od 18 mjeseci..

pokvareno ulje lako mozes prepoznati po uzeglom mirisu, ali posto kazes da ga imas godinu dana i da se premjestalo od firizidera do elemenata mislim da mozes to na otpad odnijeti..
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 23:28   #11
Quote:
farc kaže: Pogledaj post
naravno da nije istina.. ako je ekstra djevicansko i preradjeno na moderan nacin i skladisteno na pravilan nacin moze imati rok trajanja od 18 mjeseci..

pokvareno ulje lako mozes prepoznati po uzeglom mirisu, ali posto kazes da ga imas godinu dana i da se premjestalo od firizidera do elemenata mislim da mozes to na otpad odnijeti..
hvala! nadam se da mi nece nista biti jer sam ga jeo na salati neki dan. shvatio sam da nije dobro tek kasnije, kada sam ga probao na cisto. leti ono u smece a nabavljam novo kada odem na godisnji...
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 17:13   #12
Quote:
Z e t t a kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Nedavno sam čula da se pravo maslinovo ulje mora kristalizirati ako se stavi u frižider. Odavno kupujem domaće ulje s Hvara koje je jako ukusno i htjela sam provjeriti.
Ulje se uistinu kristaliziralo, ali samo djelomično (u frižideru je stajalo 3-4 dana). Jedan dio je ostao u tekućem stanju. Znači li to da je ulje razrijeđeno, i da je ovo što se nije kristaliziralo zapravo neko drugo ulje umiješano u maslinovo?
Hvala na svakom odgovoru!
Maslinovo ulje se mora svo "smrznuti" kroz par dana u fižideru. Ako nije, mješano je. Farc je dobro rekao, ne držati ulje u frižideru, nego na tamnom i hladnom mjestu. Obavezno u tamnom staklu ili kakvim inox posudama. Za potrebe domačinstva ne treba se zamarati inoxom, tamno staklo, napunjeno do vrha i dobro zatvoreno je više nego dovoljno. Tako čuvano sasvim je dobro do iduće berbe. Pozdrav!
__________________
...je velik al je mek ko dusa.
jokisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 18:14   #13
Pravo maslinovo ulje se smrzne na niskin temperaturama.. Naša bačva u konobi curi kad se zatvori špina posli toćenja pa ispod nje stoji kantica koja vata kapljice i to je ulje veči dio zime smrznuto potpuno.. I ne, maslinovo ulje se ne čuva u frižideru.. Čuva se u tamnoj, staklenoj boci, u hladnijoj prostoriji..
To ulje staro godinu dana lipo baci u smeće i kupi drugo..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 19:23   #14
A što je sa ribljim uljem? Da li se i ono "ne" smije držat u frižideru?
trashet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.