Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2011., 01:05   #1601
pozdrav!

ovako, imam neku plavkasto ljubicastu kvrzicu velicine 2 zrna graska na cmaru, pa me zanima da li je to hemeroid?!
nakon svake nuzde mi redovito tece kriv i to dosta i dosta cesto me svrbi, ali me nista ne boli.
molim vas za pomoc, hvala!
Thomas9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 01:10   #1602
IMAM JEDNO PITANJE!MOJ TATA JE IMAO KRVARENJE U STOLICI,OTISAO JE NA DOKTOR I REKLI MU DA IMA TRI HEMOROIDE I NEKI IZRASTAK OD 2mm STA NISU MOGLI PREPOZNATI STA JE.REKLI SU DA JE MOZDA POLIP ILI NEKO MRSNO TKIVO I REKLI SU MU DA MORA DA SE OPERISA.BIO JE NA OPEPACIJU GDE SU MU OTKLANILI TE TRI HEMOROIDE I ONI MALI IZRASTAK STO NISU ZNALI STA JE.PRATILI SU DEL NA ISPITIVANJE I USTANOVILO SE DA JE I TO BIO HEMOROID.MOJE PITANJE JE DALI JE MOGUCE DA SE HEMOROID NE PREPOZNAJE?MOGUCE JE LI DA NE ZNAS DALI JE HEMOROID ILI POLIP ILI MRSNO TKIVO?HVALA UNAPRED I IZVINITE NA MOJA NEPRAVILNA GRAMATIKA ALI SAM IZ MAKEDONIJE.MOLIM VAS ODGOVORITE MI.
Rajne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 01:19   #1603
IMAM JEDNO PITANJE!MOJ TATA JE IMAO KRVARENJE U STOLICI,OTISAO JE NA DOKTOR I REKLI MU DA IMA TRI HEMOROIDE I NEKI IZRASTAK OD 2mm STA NISU MOGLI PREPOZNATI STA JE.REKLI SU DA JE MOZDA POLIP ILI NEKO MRSNO TKIVO I REKLI SU MU DA MORA DA SE OPERISA.BIO JE NA OPEPACIJU GDE SU MU OTKLANILI TE TRI HEMOROIDE I ONI MALI IZRASTAK STO NISU ZNALI STA JE.PRATILI SU DEL NA ISPITIVANJE I USTANOVILO SE DA JE I TO BIO HEMOROID.MOJE PITANJE JE DALI JE MOGUCE DA SE HEMOROID NE PREPOZNAJE?MOGUCE JE LI DA NE ZNAS DALI JE HEMOROID ILI POLIP ILI MRSNO TKIVO?HVALA UNAPRED I IZVINITE NA MOJA NEPRAVILNA GRAMATIKA ALI SAM IZ MAKEDONIJE.MOLIM VAS ODGOVORITE MI.
Rajne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 19:41   #1604
Quote:
Thomas9 kaže: Pogledaj post
pozdrav!

ovako, imam neku plavkasto ljubicastu kvrzicu velicine 2 zrna graska na cmaru, pa me zanima da li je to hemeroid?!
nakon svake nuzde mi redovito tece kriv i to dosta i dosta cesto me svrbi, ali me nista ne boli.
molim vas za pomoc, hvala!

Da to je hemeroid!

Mazi sa faktu trebalo bi se povuc kroz neke vrijeme!
Imao sam ja vanjskog al se povukao kroz mjesec dana,al me zato unutarnji dave zesce...

Upravo sam tockice krvi nakon nuzde vidio,to je pizza od jucer napravila svoje i gazirano....znam da nesmijem al kad je bilo fino !
maxsung is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 22:14   #1605
hvala na odg.. i ja sam mislio da je hemeroid, ali nisam znao kak daga se rijesim..
ja fala bogu nemam unutarnje, budem se ja poceo zdravije hranit
hvala
Thomas9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 07:26   #1606
he ljudi
zadnja 2 tjedna sam primjetila da krvarim dok radim nuzdu, nisam mislila da je nekaj posebno zna se desit,al sad sam nasla na ulazu u cmar neku roskastu izraslinu koja je cvrsta ne znam cime je usporediti ko duguljasti potkozni prist a nije prist sam usporedujem, i tek me zadnja 2 dana malo vise boli otkad sam skuzila i sad me zanima vas savjet,ici doktoru da mi da uputnicu za proktologa itd il kaj
znam da je bedasto pitanje al panicarim laganini
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 12:52   #1607
Quote:
Rajne kaže: Pogledaj post
IMAM JEDNO PITANJE!MOJ TATA JE IMAO KRVARENJE U STOLICI,OTISAO JE NA DOKTOR I REKLI MU DA IMA TRI HEMOROIDE I NEKI IZRASTAK OD 2mm STA NISU MOGLI PREPOZNATI STA JE.REKLI SU DA JE MOZDA POLIP ILI NEKO MRSNO TKIVO I REKLI SU MU DA MORA DA SE OPERISA.BIO JE NA OPEPACIJU GDE SU MU OTKLANILI TE TRI HEMOROIDE I ONI MALI IZRASTAK STO NISU ZNALI STA JE.PRATILI SU DEL NA ISPITIVANJE I USTANOVILO SE DA JE I TO BIO HEMOROID.MOJE PITANJE JE DALI JE MOGUCE DA SE HEMOROID NE PREPOZNAJE?MOGUCE JE LI DA NE ZNAS DALI JE HEMOROID ILI POLIP ILI MRSNO TKIVO?HVALA UNAPRED I IZVINITE NA MOJA NEPRAVILNA GRAMATIKA ALI SAM IZ MAKEDONIJE.MOLIM VAS ODGOVORITE MI.
moguće je da se ne može na prvi pogled točno identificirati....ja sam operirala hemoroide i na 1 hemoroidu je bio upalni polip...tako su doktori pretpostavili....i taj polip je poslan na analizu te se i za njega na kraju ispostavilo da je hemoroid...
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 22:13   #1608
???prvo sam osjetio lagani svrbez,i to je trajalo dva dana,onda je lagano krenulo bolit ne bas jako,onda me zanimalo zasto me to svrbi i lagano boli,to jest sto je to,onda sam vidio neko crvenilo,to jest kvrzicu crvenu,nije mi bilo jasno sto je to hemeroid ili mozda zulj,jer sam nosio neke sugave bokserice,,ako su hemeroidi kako se ljece???
jarule is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 00:02   #1609
http://www.doctoroz.com/videos/how-prevent-hemorrhoids

Ovdje (7 minuta video) dr. Oz (od Opraha) objasnjava kako sprijecti dobivanje hemeroida i drugi savjeti.
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 19:32   #1610
molim vas za mišljenje i pomoć
muža mi svrbi i peče oko anusa ima 7-8 dana,nema vidljivih hemeroida,nema krvarenja,stolica uredna i meka
da li je to početak hemeroida???
koju mast bi mu preporučili a da nije neka kemija jer pije neke jače lijekove za osnovnu bolest koja je prisutna godinama pa taj svrab i pečenje ne povezujemo sa tom bolešću
ako ima nešto na biljnoj osnovi
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 19:58   #1611
Evo jos jednog koji ima hemeroide.

Nekih godinu dana osjecam peckanje kad obavljam nuzdu, inace je sve u redu. Nisam primjetio da krvarim puno,samo malo na papiru vidim ali nista posebno.

Zanima me koji je to stupanj, i mora li se rjesavat kirurski?? Te koja je krema po vama najbolja da koristim.

Hvala unaprijed.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:27   #1612
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Evo jos jednog koji ima hemeroide.

Nekih godinu dana osjecam peckanje kad obavljam nuzdu, inace je sve u redu. Nisam primjetio da krvarim puno,samo malo na papiru vidim ali nista posebno.

Zanima me koji je to stupanj, i mora li se rjesavat kirurski?? Te koja je krema po vama najbolja da koristim.

Hvala unaprijed.
Ne možemo znati koji ti je stupanj...meni je hemopropin krema ok...može se riješiti kirurški...ja razmišljam da odem kod doktora na operaciju, no išao bih privatno...ove silne kreme samo ublažuju no one ne liječe uzrok bolesti...
Hemoroidi-bolest novog doba...
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 18:16   #1613
Hemeroidi-utipkao krivo slovo.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 22:51   #1614
neki dan mi je pocelo krvarit iz baloncica i nikako da stane,sta uradit??pomoc,pliz....HVALA
jarule is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:03   #1615
Ima li ko iskustva sa kremom Hadensa? Proizvodnja je austrijska... Je li bolje to ili Pilex krema? Pilex su mi nahvalili, i sad sam otvorio i vidim da je miris sličan Hadensinom, tj. ima mentola u njemu. Šta da radim, da li da nastavim sa Hadensom ili da koristim Pilex kremu? Katasrofalni su bolovi, na bolovanju sam majku im j...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:25   #1616
Evo sad sam na tražilici našao šta ste pisali. Kako sam i pretpostavljao. Kako kome šta odgovara. Ne znam šta ću vidjet ću za par sati, nedavno sam stavio Hadensu pa večeras ću Pilex. Inače sam se ja i ranije javljao kao veteran već skoro 2 decenije imam hemoroide i najebao sam zbog njih u p.m. Nekada davno mi je pomogao faktu. U zadnje vrijeme kad se upale ništa ne djeluje. Inače Faktu kod jakih upala ne mora da djeluje jer nema kortikosteroida. Prije par godina zamalo nisam umro od bolova. Drečao k'o jarac. E sad sam samo na korak od takvog katastrofalnog stanja...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 18:32   #1617
Quote:
jarule kaže: Pogledaj post
neki dan mi je pocelo krvarit iz baloncica i nikako da stane,sta uradit??pomoc,pliz....HVALA
Namaži nečim. Mislm da bi ti Hadensa mogla pomoći. Ili probaj nevenovu kremu ili Faktu ili Sagitaproct... Ma bilo šta, mora prestati krvarit. Kako srediti upalu, ako je imaš, već je drugo pitanje i svi se to pitamo i iznosimo iskustva.
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 21.02.2011. at 18:43.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 00:32   #1618
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Evo sad sam na tražilici našao šta ste pisali. Kako sam i pretpostavljao. Kako kome šta odgovara. Ne znam šta ću vidjet ću za par sati, nedavno sam stavio Hadensu pa večeras ću Pilex. Inače sam se ja i ranije javljao kao veteran već skoro 2 decenije imam hemoroide i najebao sam zbog njih u p.m. Nekada davno mi je pomogao faktu. U zadnje vrijeme kad se upale ništa ne djeluje. Inače Faktu kod jakih upala ne mora da djeluje jer nema kortikosteroida. Prije par godina zamalo nisam umro od bolova. Drečao k'o jarac. E sad sam samo na korak od takvog katastrofalnog stanja...
Odi ih odstranit operativno..ne mora značit da će ti se vratit...
Bome ti hemeroidi su živi užas..tko ih nema neka bude sretan..
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 16:41   #1619
Ovaj Pilex je izgleda žešće sranje. Nikakvog, ama, baš nikakvog poboljšanja nakon 24 sata. Znam da ne treba stalno mijenjati preparate, ali krema Pilex mi ne pomaže za sada. Izgleda da se moram vratiti na Hadensu. Majku im njihovu poludit ću od bolova
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 22:19   #1620
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Ovaj Pilex je izgleda žešće sranje. Nikakvog, ama, baš nikakvog poboljšanja nakon 24 sata. Znam da ne treba stalno mijenjati preparate, ali krema Pilex mi ne pomaže za sada. Izgleda da se moram vratiti na Hadensu. Majku im njihovu poludit ću od bolova
No zato tablete Pilex pomažu...
efos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.