Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2008., 13:50   #81
Evo sad i Tele 2 pruza uslugu mobilnog interneta!
Vise o tome na::::
http://www.tele2.hr/mobilni_internet.html

Kome treba neka posjeti!

mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 12:44   #82
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Izgleda mi da se uopće ne trudiš razumjeti šta ti govorim..
Opcija o kojoj ti pričaš je kao Simpa bonovi...jel sad jasno...u njoj je svaki Mb 1 kunu...pa ti računaj koliko te izađe 500 Mb

U pretplati imaš 3 GIga za cca 200 kuna i daleko bolju brzinu od dial upa, što opet ovisi gdje si lociran..ako si u pripizdini donjoj gdje nema signala , odnosno gdje je loš zaborai brzine.
Istu ponudu ima i Vip i T-com
Vidim da Iskon nudi neku opciju sa USB stickom za 800 kuna i prepaid karticama za potrošnju. Dakle bez pretplate. Da li netko ima iskustva s ovim ? I da li je moguće izračunati odnos kuna / promet u Mb ?
Hvala
neizostavno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:18   #83
ljudovi, u centru splita je pušten bežični net besplatno za sve građane, a ja to nisan zna
dajte pomozite mi objasnit kako da se spojin, i da isključin ovu pretplatu max adsl-u
ss-lazio_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 00:02   #84
Quote:
ss-lazio_ kaže: Pogledaj post
ljudovi, u centru splita je pušten bežični net besplatno za sve građane, a ja to nisan zna
dajte pomozite mi objasnit kako da se spojin, i da isključin ovu pretplatu max adsl-u
SKoro da si u pravu...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=362271
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 19:30   #85
poklanjam, znaci besplatno je, bezicni internet od t-mobilea, ugovor traje jos 10 mjeseci, od 1 gb, samo treba prenijeti ugovornu obvezu, ako je netko zainteresiran neka se javi na 098 9600 897


iva
iva_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 14:26   #86
Imam problem

ovako ja imam bežični internet odnosno Wireles . e sad meni su napravili da na internet mogu uci sa svojim laptopom, međutim ja sam dobio iPhone a nemo preko iPhone ići na net, na iPhoneu piše da ukucam kod ja ukucam i onda piše ''unable to connect'', znate livi mozda u čemu je problem
felini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 16:26   #87
Jel moze ko sta reci o flat (ili "flat" od navodnicima) mobilnom internetu? Koji provajder(i) to nude i po kojim uvjetima?
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 22:36   #88
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Jel moze ko sta reci o flat (ili "flat" od navodnicima) mobilnom internetu? Koji provajder(i) to nude i po kojim uvjetima?
To i mene interesira. Tražim flat internet preko USB sticka.
sadriib is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 23:16   #89
nema flata, odnosno neogranicenog prometa na "usb"/mobilnim internetu...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 00:19   #90
Imam netbook kupljen kod T mobilea s ugrađenim HDSPA i u gradovima sve super, ali na selu nemogu se spojit - Bad Reception. Ima li kakve šanse za internet u divljini. Da probam VIP ili Tele2. ili neka antena ili pojačalo za signal?
Argentinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 14:53   #91
Vrste bezicnog interneta

Zanimljiva stranica o vrstama bezicnog interneta:

http://www.home-wlan.com/how-does-wi...rnet-work.html
ibartolic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 14:59   #92
radi samo di je pokriveno ... i to sporije od modema ... osim u velikim gradovima i ima jači signal ... preskupo za ono što nudi
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 20:02   #93
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
radi samo di je pokriveno ... i to sporije od modema ... osim u velikim gradovima i ima jači signal ... preskupo za ono što nudi
nije istina. ja imam tele2 stick i koristim ga čak i u busu na putu iz zagreba za ploče....surfam od zagreba do karlovca bez ikakvih problema, i kad izađem iz karlovca ima signala na autoputu još sitno...i onda čim vidiš prve kuće u dalmaciji imaš opet signal...i brži mi je od adsl-a kojeg imam doma
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 01:56   #94
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
nije istina. ja imam tele2 stick i koristim ga čak i u busu na putu iz zagreba za ploče....surfam od zagreba do karlovca bez ikakvih problema, i kad izađem iz karlovca ima signala na autoputu još sitno...i onda čim vidiš prve kuće u dalmaciji imaš opet signal...i brži mi je od adsl-a kojeg imam doma
na putu prema salvoniji je drugačija stvar ....

ko razmišlja o tome neka pogleda njihove karte pokrivenosti sa signalom i brzinama da se ne zajebe
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 16:14   #95
e ovako, imam jedan problem.
ja i cimerica imamo bežični adsl flat, i ja sam se normalno spajala, a ona nije imala drivere za wireless. i sad kad je sve složila nije se mogla spajati na mrežu. odnosno spojila se,ali joj nije htjelo otvarati nikakve stranice. i onda je pametna zvala službu za korisnike i oni su nam promjenili ime mreže i lozinku, i sad ona može na internet a ja ne mogu!
i kad sam ponovo zvala službu meni su rekli da moram izbrisati stare drivere za wireless jer kao "pamte" staru mrežu i instalirati nove. je li to riješenje problema? i kako se uopće brišu stari i instaliraju novi driveri? ako bi netko bio ljubazan da mi objasni pošto se ne kužim baš u to.
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 14:32   #96
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
nije istina. ja imam tele2 stick i koristim ga čak i u busu na putu iz zagreba za ploče....surfam od zagreba do karlovca bez ikakvih problema, i kad izađem iz karlovca ima signala na autoputu još sitno...i onda čim vidiš prve kuće u dalmaciji imaš opet signal...i brži mi je od adsl-a kojeg imam doma

posudila sam od frendice tele2 stick koji mi treba za jedno mjesec dana,pa me zanima koji bon da kupim, pošto mi treba samo za surfanje, otvaranje maila, messenger i koji odlazak na fejs?
ili je možda jeftinije da koristim vip stick?
eto, nažalost potpuna sam neznalica glede bežičnog interneta jer ga do sada nikad nisam koristila.
Cherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 01:56   #97
Cool TKO TO MOŽE DATI 1000 KN ZA WIRE...

Quote:
_mala_zg_ kaže: Pogledaj post
a nije malo puno dati 1000 kn za to?
MA ŠTA JE VAMA LJUDI???1000 KN ZA 3 GB PROMETA.I UZ TO JOŠ SPORO DO ZLA BOGA.BOLJE SE PRIKAČIT NA NEČIJI ROUTER.DI GOD DOĐEŠ IMA SIGNALA.JEDINO U NEKOJ VUKOJ...NEMA.IMAM FRENDA U SWEDEN.KOD NJIH JE BRZINA 100 MPS.SKINEŠ FILM ZA 60 SEC.LUDO ZAR NE.KAŽE ON MENI DA JE PROŠLI MISEC SKINIJA 1000 GB FILMOVA I MUZIKE.ZAMISLITE 1 TERAB.PROMETA!!!!TO ĆE U NAS BITI NA SVETO NIKADAAAA!
NEGO ZNA LI TKO KOJI JE NAJBOLJI OUTDOOR AP.I KOLIKO KOŠTA??
primo1 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 12.02.2010., 12:48   #98
skinem ja na optimi film u cca 15 min...ja zadovoljan a ode ti je tema o bežičnom internetu (misli se na stick internet) i nije 3GB 1000kn nego je 150kn a to je velika razlika. osim toga, dobro je imat taj bežični internet nekome ko radi s internetom nonstop i ko se ne želi zajebavat sa spikom ako dođem ode oće li bit signala ili neće...tako da...idi u švedsku i skidaj 100 TB mjesečno
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:12   #99
Quote:
Matea učiteljka kaže: Pogledaj post
e ovako, imam jedan problem.
ja i cimerica imamo bežični adsl flat, i ja sam se normalno spajala, a ona nije imala drivere za wireless. i sad kad je sve složila nije se mogla spajati na mrežu. odnosno spojila se,ali joj nije htjelo otvarati nikakve stranice. i onda je pametna zvala službu za korisnike i oni su nam promjenili ime mreže i lozinku, i sad ona može na internet a ja ne mogu!
i kad sam ponovo zvala službu meni su rekli da moram izbrisati stare drivere za wireless jer kao "pamte" staru mrežu i instalirati nove. je li to riješenje problema? i kako se uopće brišu stari i instaliraju novi driveri? ako bi netko bio ljubazan da mi objasni pošto se ne kužim baš u to.
idi na stranicu od proizvodjaca svog laptopa i tamo nadji svoj proizvod i skini nove wireless driver....... mislim da ne trebas brisat stare, nego samo instaliras nove i to je to
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 14:51   #100
Bio bih zahvalan za odgovore na isto pitanje postavljača teme.....samo se nadam da su se ponude promijenile ...ipak je ovo već 2010-ta !

Meni bi trebala nekakva veza koja bi slobodno bila ograničena na određeni broj MB mjesečno (recimo 1GB ili 512MB)..ali bi mi trebala dost brza veza tako da u svakom dijelu dana mogu hitro provjeriti neke podatke na stranici koja se i neučitava baš najbrže.
Sad neznam te brzine brojčano predstaviti...i neznam gdje da pogledam koja brzina mi je ovdje na kompu. Imam MAXadsl i kad sam uzimao nisam ništa dodatno nadoplaćivao za brzinu prometa!!! (Sad koja je to brzina )

...uglavnom za taj bežični nebih da ide ispod pola brzine od ovog što sad imam!
Koliko bi me to koštalo?? Hvala unaprijed!!!!
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.