Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2003., 14:00   #1
Kastracija

vidim na IMF-u ima zaista puno pametnih cura... to koliko im ta pamet koristi u emotivnom zivotu je ono sto me zanima...

dakle... podilazite li svojim voljenim muskarcima... i ako da... da li je to iz straha da ih ne "kastrirate" po onoj tradicionalnoj, narodnoj... za mir u kuci... jer zna se ko je gazda i mushkarac...???

a ako ne... da li takva veza uopce opstaje?

da li vaseg muskarca "kastrira" vasha veca placa, veca strucna sprema, veci IQ, veca yaya.... whatever???
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 14:07   #2
Kaj ti vise nisi zensko?

Milosti ne trazim, niti bih vam je dao.

To kod mene tak ide. Nema podilazenja. Razliciti smo, jedno je u necemu uspjesnije od drugoga i umjesto da se oko toga svadjamo, svatko preuzima onaj dio koji mu bolje lezi.
Npr. moj muz zaradjuje - ja trosim.
Ali zato ja popravljam sitne kvarove po kuci dok on razvlaci rit na kaucu.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 14:20   #3
Quote:
Gospon Pes kaže:
Npr. moj muz zaradjuje
lipa moja... dok je god tako... njegova mushkost nije ugrozena taman da ti penis naraste, duplo veci od njegovog...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 14:27   #4
Hehe, sklon je zavisti i kad bih ja recimo imala vecu placu od njega, grizlo bi ga, ali IQ mu je u redu, pa bi mu se to odgovarajucim rijecima moglo izbiti iz glave.
No ne mora brinuti jer vecu placu od njega i tako ne mogu zaraditi, a i uopce nisam protiv da on bude faca, a meni super pri tome.
Rekla sam vec negdje da je meni vazno da ja budem sretna i zadovoljna, a u to spada da imam vremena za sve sto me veseli. Tesko bih ga imala da se s njim natjecem tko ce vise zaraditi.
Uz to usrecujem i njega jer je on "musko", a ja uvijek dobre volje.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 15:01   #5
Quote:
Gospon Pes kaže:

Uz to usrecujem i njega jer je on "musko", a ja uvijek dobre volje.
ni žuži jelinek to ne bi bolje rekla

vidim, ne sramis se priznati da on sam zaradjuje... a ti troshish...
bi li se sramila toga shto bi mu za dokaz njegove mushkosti tolerirala da npr. ima dijete sa nekom drugom, a da i dalje ostane s tobom...?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 15:09   #6
Talking Istina je istina, sramila se ja ili ne.

Ne bih se sramila - da to toleriram jer za sve sto radim, imam neki razlog i ako je meni taj razlog dobar - je*e mi se sto drugi misle.
No pitanje je da li bih imala razlog za toleriranje.
Mislim da ne jer kao prvo je to krsenje dogovora koji je glasio: nas dvoje bez djece.
Kao drugo djetetu trebaju oba roditelja, pa ako mamicu istog moze podnijeti (a sto je sevio ako ne moze ) - k njoj i k djetetu!
Kao trece: ne volim dijeliti. Radije nista nego pola.

Ispravak:
Upravo sam muza pitala bi li bio ljubomoran da ja zaradjujem vise od njega. Zgranuto me pogledao i rekao:"Koja glupost, zasto bih bio ljubomoran?" Ja:"Pa kaj ja znam, ima muskaraca koji misle da nisu musko ako zena zaradi malo vise." On:"Budale."
Eto, to ga izgleda ipak ne bi smetalo.
Za klinca se nisam usudila pitati...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 16:12   #7
Quote:
Claire kaže:
bi li se sramila toga shto bi mu za dokaz njegove mushkosti tolerirala da npr. ima dijete sa nekom drugom, a da i dalje ostane s tobom...?
Claire, ja se počinjem bojati onoga sto ti kazesh, jer sto ti kazesh, ja ponekad doslovce mislim.
I to me ozbiljno yebe, priznajem, i iz razloga shto mislim da cemo na kraju syebat same sebe.
Ja sam izashla s idejom koju si ti napisala.Nakon toga,samo cu ti reci -sve se raspada.To je dovoljno.Barem kod mene.
I ne znam kako preživjeti.

Inache, mislim, da kao takve, takvih ideja i pogleda, žene su,naprosto, josh uvijek neuklopive.

I nisam sigurna da smo mi do kraja sigurne kamo to i gdje se trebamo (ne) uklopiti.

Bijem neke bitke, pa sam valjda konfuzna, ako jesam sorry.

Ali prestani mi chitat misli, yebote,Claire.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 16:39   #8
Moj muz vise zaradjuje od mene ,niti smeta meni niti njemu .
Imali smo fazu i ja radim on trazio novi posao pa par mjeseci samo neke kurseve drzao ,on radi ja ne (dok je dijete bilo malo) ,sada oboje radimo i zajedno trosimo ,sve nam je zajednicko nema moje tvoje ,za lovu uvijek govorimo imamo ,nase i sl. nema moje/tvoje ,ovo sam ja kupila /kupio i sl.
U svim fazama naseg zajednickig zivota imali smo isti stav oko toga .
Ne,nije tip da misli da mora vise zaradjivati da bi bio vece musko . Moj muz bi mogao biti i "papucar" ne bi mu smetalo cak u sali kaze da bi bio sretan da ne radi a samo ja zaradjujem .

Ne znam cini mi se da je sve manje muskarca u fazonu "ja Tarzan ti J."

Dobri smo u razlicitim stvarima i nismo jedno drugome konkurentni (ako se tako moze reci) i nema problema.
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:07   #9
Quote:
Zedj vatre kaže:
Dobri smo u razlicitim stvarima i nismo jedno drugome konkurentni (ako se tako moze reci) i nema problema.
naravno... nikad nema problema dok se ne pojave...

a ovo da ste dobri u razlicitim stvarima znaci... ti si bolja u kuhanju, peglanju i vezenju goblena, a on moze vishe popit, vishe kg podignut or what???
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:14   #10
Re: Kastracija

Quote:
Claire kaže:
dakle...podilazite li svojim voljenim muskarcima
rijetko, ali da - kad mi je to najbolji način da postignem ono što želim
ili kad mi je svejedno ali znam da bi ga to usrećilo
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:17   #11
Re: Re: Kastracija

Quote:
just Sandy kaže:
rijetko, ali da - kad mi je to najbolji način da postignem ono što želim
ili kad mi je svejedno ali znam da bi ga to usrećilo
kako se to podilazi voljenom muskarcu...?????

btw... spada li i odglumljeni orgazam u podilazenje muskarcu s ciljem velicanja njegove mushkosti ili vlastite zenstvenosti?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:21   #12
Quote:
Claire kaže:
naravno... nikad nema problema dok se ne pojave...

a ovo da ste dobri u razlicitim stvarima znaci... ti si bolja u kuhanju, peglanju i vezenju goblena, a on moze vishe popit, vishe kg podignut or what???
______________________________________________--


On bolje kuha tu nema dileme .Ja dobro kuham ali ne uzivam u tome kao on .
On dize vise kg ...dobro da ne karikiram s tim .

Ja sam bolja recimo u komuniciranju s ljudima a on u planiranju .

Glupo je praviti ostre crte .Da li zivis s muskarcem ili si kada zivjela ? Nekako si previse iskljuciva i kao da pokusavas zamisliti situaciju a ne da pises iz iskustva .
Ako jesi onda ti je jasno da se zivoti dvoje ljudi sasvim fino isprepletu i da nisu na bojnom polju i ne boje se jedno drugoga .Jednostavno zive a jedno drugo ne guse .Svako ima svoje interese .

Posto se bavimo razlicitim stvarima normalno je da je on bolji u svojoj struci a ja u svojoj .I normalno je da je neko u necemu bolji ne samo u odnosu muskarac-zena nego i inace .
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:22   #13
Quote:
Claire kaže:
a ovo da ste dobri u razlicitim stvarima znaci... ti si bolja u kuhanju, peglanju i vezenju goblena, a on moze vishe popit, vishe kg podignut or what???
Izgleda kao da imas problema s time?
Recimo sam ja stvarno bolja u kuhanju i peglanju, citaj: on je u obje stvari nula.
Sto bih sad trebala? Natjerati ga da nauci?
Imas li mozda i pametan razlog? Jer ja npr. ODBIJAM uciti mijenjati gume na autu, tegliti sanduk cuge na treci kat i jos par stvari.
Ako od njega trazim da on uci peglati, moram i ja uciti nesto sto do sada nisam znala ili htjela. Ili mislis da samo njega natjeram peglati, a gume ipak sam mijenja?
Ne, ne, Klarice, mene apsolutno ne smeta da smo mi razliciti po sposobnostima i ne pada mi na pamet to mijenjati.
Bez problema mu speglam kosulju i isto tako bez problema on mene vozika okolo. Ja tebi - ti meni.
Moje vidjenje stvari.
Ravnopravnost a la Pes.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:26   #14
Re: Re: Re: Kastracija

Quote:
Claire kaže:
kako se to podilazi voljenom muskarcu...?????

btw... spada li i odglumljeni orgazam u podilazenje muskarcu s ciljem velicanja njegove mushkosti ili vlastite zenstvenosti?

Ne mozesh velichati svoju ženstvenost odglumljenim orgazmom.Mozesh se postepeno ubiti u pojam, pretpostavljam.
I tu se postavlja pitanje koliko je netko velik mushkarac?

Podilazim, kada "osjetim" da bi to bio oblik ponashanja koji ne bi u odredjenom trenutku ugrozio negova yaya.
To su trenuci koji, ako ih je mnogo radjaju krug frustracije,uzasa.

Najužasnije sam se osjecala kada sam ga "pushtala" da kaže neshto od čega mi se dizala kosa na glavi, nisam tjerala diskusiju do kraja, iako, vidno u pravu - samo kako bi njegov ego ostao netaknut, barem u tom trenutku.

jedno od podilaženja.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:32   #15
ne... malo gledam odnos mojih staraca...
stara vishe zaradjuje, stan je ona kupila... a to da je stara vlasnica stana u kojem i on zivi, ne smije se ni spomenut... pizdi na to...

moj stari je dodushe pizdio i kad bi ja znala vishe odgovora na kviskoteci od njega...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:36   #16
Re: Re: Re: Kastracija

Quote:
Claire kaže:
kako se to podilazi voljenom muskarcu...?????

btw... spada li i odglumljeni orgazam u podilazenje muskarcu s ciljem velicanja njegove mushkosti ili vlastite zenstvenosti?
Ovaj primjer ne bih upotrijebila jer mislim da se mom muškarcu takvo "podilaženje" ne bi svidjelo. Ostavimo takvu glumu za "sirovine" koje stavljaju recke za svaki "O" kojeg su "pružili" ženama, odnosno ženama koje su nesigurne u svoju ženstvenost pa je sebi i drugima "dokazuju" lažnim svršavanjem.
Ili, ostavimo ih praktičarkama koje na taj način žele završiti aktivnost do koje im i nije baš stalo u danom trenutku .

Ja sam više mislila na neke svakodnevne stvari, tipa ispijanja kave u bircu što je meni dosadno, ali njemu predstavlja zadovoljstvo. E sad, meni to nije TOLIKO dosadno da se ne bih "žrtvovala" zbog njega i priuštila mu taj gušt... (Jer, naravno, nije isto ako ja ne sjedim s njim ). A još skupa pročitamo novine i sve 5. A on mi je poslije sretan i zadovoljan...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:39   #17
Quote:
Gospon Pes kaže:
Izgleda kao da imas problema s time?
Recimo sam ja stvarno bolja u kuhanju i peglanju, citaj: on je u obje stvari nula.
Sto bih sad trebala? Natjerati ga da nauci?
Imas li mozda i pametan razlog? Jer ja npr. ODBIJAM uciti mijenjati gume na autu, tegliti sanduk cuge na treci kat i jos par stvari.
Ako od njega trazim da on uci peglati, moram i ja uciti nesto sto do sada nisam znala ili htjela. Ili mislis da samo njega natjeram peglati, a gume ipak sam mijenja?
Ne, ne, Klarice, mene apsolutno ne smeta da smo mi razliciti po sposobnostima i ne pada mi na pamet to mijenjati.
Bez problema mu speglam kosulju i isto tako bez problema on mene vozika okolo. Ja tebi - ti meni.
Moje vidjenje stvari.
Ravnopravnost a la Pes.
___________________________________________

Da, i ja to slicno vidim .
Ljudi su razliciti i takvi i trebaju biti i ostati ono sto jesu .
Vjerovatno svako trazi ono sto mu odgovara meni moj muz recimo odgovara .
Voli kuhati i kuha kad stigne(vikendom ) ali ja redovno .
Imamo niz poslova samo za njega ili samo sa mene .Uhodan smo tim .
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:41   #18
Quote:
Claire kaže:
ne... malo gledam odnos mojih staraca...
stara vishe zaradjuje, stan je ona kupila... a to da je stara vlasnica stana u kojem i on zivi, ne smije se ni spomenut... pizdi na to...

moj stari je dodushe pizdio i kad bi ja znala vishe odgovora na kviskoteci od njega...
Ja na Milijunasu znam vise (generalno gledano, u sportu i politici ne znam beknuti, a on zna sve ), stan u ZG je moj i to i on kaze, a ja kazem da je vikendica njegova. To ako se spominje vlasnistvo pred drugima, inace mi i jedno i drugo i sve ostalo smatramo zajednickim.
Ovisi o muskarcu, Klarice moja. Nisu svi ko tvoj stari i bilo bi steta da na jednog naidjes koji to nije, pa si ga gluparijama otjeras ili makar naljutis/rastuzis.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:42   #19
Re: Re: Re: Re: Kastracija

Quote:
just Sandy kaže:
Ja sam više mislila na neke svakodnevne stvari, tipa ispijanja kave u bircu što je meni dosadno, ali njemu predstavlja zadovoljstvo. E sad, meni to nije TOLIKO dosadno da se ne bih "žrtvovala" zbog njega i priuštila mu taj gušt...

To su normalna, svakodnevna podilaženja, čak i ne podilaženja, nego neki oblik osobnih rituala i to mi je ok.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2003., 17:51   #20
Quote:
nataniel kaže:
To su normalna, svakodnevna podilaženja, čak i ne podilaženja, nego neki oblik osobnih rituala i to mi je ok.
A onda valjda ne podilazim, kajjaznam... "Gazda, muškarac u kući"... Ma meni treba muškarac u krevetu, a partner u životu.
Ravnopravan. Što znači - u nečemu bolji, u nečemu lošiji. Pa će punina jednog od nas nadopunjavati prazninu onog drugog. I obrnuto.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.