Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2012., 00:44   #141
Let's play Fall of the samurai - Tosa campaign 02

Drugi nastavak moje Tosa kampanje. Prva bitka i prva osvojena provincija. Proljeće 1864.

Klikni na sliku za youtube video:
__________________
► GitHub:

Zadnje uređivanje dopeFree : 28.04.2012. at 00:50.
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 13:21   #142
Dobar ti je kanal, samo tako nastavi. Konkurencija sa Total War Let's play sadržajem je velika, jel igraš još neke igre?
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 15:07   #143
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Dobar ti je kanal, samo tako nastavi. Konkurencija sa Total War Let's play sadržajem je velika, jel igraš još neke igre?
Hvala! Zakacio sam se za taj Total War jos prve ekspanzije za Rome (Alexander), a igram svasta od Elder scrolls serijala do battlefielda.
Nisam neki zadrti gejmer ali volim potrosit nekoliko sati na dobru igru.

A evo i ostatka kampanje:

Epizoda 03
Klikni na sliku za youtube video:
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 18:51   #144
Fall of the samurai - Tosa campaign 04

Epizoda 04
Klikni na sliku za youtube video:
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 14:40   #145
Kupio sam original shogun 2 i imam mobilni ograniceni net.sada mi steam oce downloadat 10 000 mb necega a ja nemam prometa.Jel trebam nabavit flat ili mogu nekako zaobic steam.
lurer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 15:41   #146
također ako pokušam pokrenuti igru bez steama uopce nece zapoceti nego se nista ne dogada
lurer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 16:06   #147
Nabavi od nekoga instalacijske DVD-e od retail verzije i na taj način instaliraj igru.
Rygel XVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 17:08   #148
Nakon dugo vremena sam se vratio bacit malo Shoguna, ali sam naletio na zanimljiv problem...

Kada pokrecem novu igru broj jedinica vojske mi je 1, znaci krenem napast rebele pokraj grada s kojim krecem i fajt izgleda tako da se moje 4 jedinice tj. 4 vojnika i general soraju protiv njihova 3 vojnika. Znaci problem je da nemam masovnu vojsku vec doslovno samo 1 jedinicu tj vojnika bilo da se radi o strijelcu, spirmanu itd...

S druge strane ako loadam neku igru koju sam zapoceo davnih dana tamo je sve normalno, strijelaca ima 150, spirmana 180 itd.. Isto tako na loadanoj verziji kada zaposlim novu vojsku u gradu takoder ih je 150-180...znaci normalne brojke...

Iskreno ne kuzim koji je razlog tomu, jer prije dok sam igrao nikad nisam naletio na ovako nesto...

Da napomenem, igra je crackirana.
patakdodo00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 15:05   #149
Quote:
patakdodo00 kaže: Pogledaj post
Nakon dugo vremena sam se vratio bacit malo Shoguna, ali sam naletio na zanimljiv problem...

Kada pokrecem novu igru broj jedinica vojske mi je 1, znaci krenem napast rebele pokraj grada s kojim krecem i fajt izgleda tako da se moje 4 jedinice tj. 4 vojnika i general soraju protiv njihova 3 vojnika. Znaci problem je da nemam masovnu vojsku vec doslovno samo 1 jedinicu tj vojnika bilo da se radi o strijelcu, spirmanu itd...

S druge strane ako loadam neku igru koju sam zapoceo davnih dana tamo je sve normalno, strijelaca ima 150, spirmana 180 itd.. Isto tako na loadanoj verziji kada zaposlim novu vojsku u gradu takoder ih je 150-180...znaci normalne brojke...

Iskreno ne kuzim koji je razlog tomu, jer prije dok sam igrao nikad nisam naletio na ovako nesto...

Da napomenem, igra je crackirana.
Kada startas kampanju trebao bi negdje imati opciju "Unit size" pa si tu odaberi kaj ti pase. Na slabijim masinama je bolje odabrati manje jedinice jer sto je vece jedinice mogu usporiti igru i smanjiti FPS (frame per second).
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 11:03   #150
Počeo TWS2 ali postponan radi Skyrima...Bio sam zaigrao onaj nekakav intro i sve je išlo dobro dok nije došla prva opsada. e tu sam naj*** ko žuti, rastočilo me. Vjerovatno radi toga šta sam malo prije toga dera pa TW:Romu pa se okuražio

Malo kaskam ali jedva se čeka Rome 2
__________________
"Očito je da se prevelika sloboda neće izroditi ni u što drugo nego u pravo ropstvo, i za pojedinca i za državu. Dakle, vjerojatno je da tiranija neće nastati ni iz kakvog drugog ustroja nego iz demokracije, iz najveće slobode nastat će najveće i najokrutnije ropstvo." - Platon trolla SAD
Trumbettoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 02:57   #151
na kojoj vi tezini igrate shogu 2 meni je fall lagan al onaj obicni shogun nemogu prec na hard osim sa shimazu klanom sa njima vjerojatno mogu i wery hard.
jeli neko igrao sa onim klanovima u sredini japana koji nemaju slobodna ledja koji su okruzeni na hard jel ko pobjedio? po meni je neprijatelj prebroja.
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 22:07   #152
Exclamation Total War - Video vodiči, kampanje, savjeti... SVI NASTAVCI

Pokrenuo sam novi Youtube kanal, Facebook i Twitter stranice. Maksimalno sam se angažirao i dao si truda da to sve skupa liči na nekaj.

Na Facebook stranici objavljujem sve vjesti vezane za Total War ali i ostale strategije poput Paradoxovih serijala, Hearts of Iron 3, Europa Universalis 4, Victoria 2.... Steam popuste i akcije.

Glavni cilj Facebook stranice je malo pogurati novi Youtube kanal koji sam nedavno pokrenuo znači osim navedenog sadržaja objavljivat ću svoje snimke i snimke ostalih manje popularnih Youtubera.

Treba mi maksimalna podrška publike pa mi je tako svaki vaš komentar, kritika ili lajk iznimno važan. Odgovaram na apsolutno sve komentare i pitanja.

Molim vas da me malo pogurate i posjetite:
http://www.youtube.com/ChannelMorphine
http://www.facebook.com/MorphineTW

Prije ovoga sam imao dugogodišnje Total War iskustvo i svojevremeno sam bio među top 350 igrača na multiplayer ljestvici Shoguna 2.

Svaka konstruktivna kritika pa čak i blesavi komentari su dobrodošli.

Hvala!
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 16:28   #153
Sviđa mi se ideja + snimaš nes t na hrvatskom jeziku što je odlično
ivanhecimovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.