Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2014., 09:58   #81
Što da mislim o tome što Essentiel linije nema na fr ni uk sajtu?
U Njemačkoj izgleda ima ali me nervira to variranje ponude.

Zanimale bi me baršunasta i konfort krema, i okoloočna essentiel, a vitamin C kad dobijem na lotu.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 15:10   #82
jel probao netko hijalurunski serum booster?

http://www.mojaljekarna.hr/anti-age/...l#.Vlmy_r-zzQM


cijena je..zanimljiva
trebal bi se dočepati testera
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 17:21   #83
Thumbs up fluide anti-brillance



Odlična za podlogu ispod šminke.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 21:03   #84
Gdje kupujete Novexpert proizvode, ima li online povoljnije nego npr. u našim ljekarnama?
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 23:30   #85
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Gdje kupujete Novexpert proizvode, ima li online povoljnije nego npr. u našim ljekarnama?
ne znam za online kupnju, ali imaš novexpert proizvode u dm-ovima sa apotekarskim odjelom pa se može iskoristiti i njihov popust od -25%.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:03   #86
Ima li ko iskustva s njihovim Omega serumom. Pise da je odlican za jahtase i skijase.

Nisam jahtas al liti se gustam vozit na provi broda.

Pa, ima li tko da napise koju rijec.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 11:39   #87
je li probao netko Novexpert noćnu piling kremu?

ovaj proizvod:
http://www.mojaljekarna.hr/maska-i-p...ing-krema.html
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 11:23   #88
Ja ju koristim vec par godina preko jeseni/zime i prezadovoljna sam. Super kombinacija kiselina, ujutro je koza glatka i barsunasta. Obicno korisitim 2 tjedna svaku vecer, ispod neki hidratantni serum, a zatim svaku drugu, trecu vecer. Moja koza je mjesovita, a u ovo zimsko razdoblje dosta sklona dehidrataciji pa to rjesavam serumom. Trenutno je u opticaju Caudalie SOS serum i isto sam jako zadovoljna
LilMisSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 17:48   #89
Da li dodatno isuši lice? Moja je jako dihedrirana i puna ljuskica zimi, ali ako bi ovo pomoglo uz dobar serum, kupujem
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 09:48   #90
Ja sam ju koristila uz njihov hijaluronski serum i nije mi isusivala lice.A sklona sam dehidrirat totalno.
Dapace lice mi je bilo super
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:02   #91
Zanimaju me iskustva s njihovim serumom vitamina C naime hialuronski mi je . Zabrinjava me to sto C serum ima par komedogenih sastojka pa se bojim da nece cepiti pore a tome sam sklona nije niti cijena mala pa da se ne pokaze kao totalni fail, sve me je strah na nevideno kupovati a testere nigdje nemogu naci pa su sva iskustva dobrodosla
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:11   #92
SunyMy Koristila sam vitamin C serum koja 2 mjeseca i nisam pretjerano zadovoljna. Prvih par tjedana sam ga koristila ujutro i navečer, ali sam primijetila da mi je koža isušenija i nikakav pomak na bolje nisam vidjela. Zadnje vrijeme ga stavim jednom u par dana. Kupnju definitivno ne bih ponovila. Inače imam osjetljivu i reaktivnu kožu, ali proizvod ne čepi pore i ne izaziva nikakav nered što je plus, ali ja osobno ne vidim da radi bilo što dobro na mojoj koži. Niti izbjeljuje flekice, niti mi daje glow, niti hidrataciju. To je samo moje iskustvo. Inače su cure koliko sam uspjela vidjeti dosta zadovoljne tim serumom. Ja sam u potrazi za nekim novim s vitaminom c.
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:37   #93
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
SunyMy Koristila sam vitamin C serum koja 2 mjeseca i nisam pretjerano zadovoljna. Prvih par tjedana sam ga koristila ujutro i navečer, ali sam primijetila da mi je koža isušenija i nikakav pomak na bolje nisam vidjela. Zadnje vrijeme ga stavim jednom u par dana. Kupnju definitivno ne bih ponovila. Inače imam osjetljivu i reaktivnu kožu, ali proizvod ne čepi pore i ne izaziva nikakav nered što je plus, ali ja osobno ne vidim da radi bilo što dobro na mojoj koži. Niti izbjeljuje flekice, niti mi daje glow, niti hidrataciju. To je samo moje iskustvo. Inače su cure koliko sam uspjela vidjeti dosta zadovoljne tim serumom. Ja sam u potrazi za nekim novim s vitaminom c.
Ja imam dosta problema s dehidracijom koze, pa se isto bojim da bi mi mogao jos vise isusiti kozu. Morati cu nekako nabaviti testere jel se ne osudim kupovati bez isprobavanja.
Hvala ti puno na komentaru
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:58   #94
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
SunyMy Koristila sam vitamin C serum koja 2 mjeseca i nisam pretjerano zadovoljna. Prvih par tjedana sam ga koristila ujutro i navečer, ali sam primijetila da mi je koža isušenija i nikakav pomak na bolje nisam vidjela. Zadnje vrijeme ga stavim jednom u par dana. Kupnju definitivno ne bih ponovila. Inače imam osjetljivu i reaktivnu kožu, ali proizvod ne čepi pore i ne izaziva nikakav nered što je plus, ali ja osobno ne vidim da radi bilo što dobro na mojoj koži. Niti izbjeljuje flekice, niti mi daje glow, niti hidrataciju. To je samo moje iskustvo. Inače su cure koliko sam uspjela vidjeti dosta zadovoljne tim serumom. Ja sam u potrazi za nekim novim s vitaminom c.
Evo, potpisujem Parlas s tim da moja koža nije osjetljiva niti reaktivna. Masna je i povremeno imam problema s njom (alergije, seboreični dermatitis).
Isušivao me a nije radio ništa specijalno. Čak bih rekla da mi je malo spržio kožu.

I dalje držim Filorgin najboljim. Plus, najbolji je taj serum u koji se ispusti C vitamin (na Filorgin mislim).

edit: e, da, i meni je hijaluronski od Novexperta odličan
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 17:19   #95
Calandre - I ja imam probleme s dermatitisom i povremenim alergijama (plikovi, crvenilo itd.)
Može link na filorgin serum, nisam sigurna je li to Meso + ili C recover?


ps. planiram uzeti i hijaluronski, ali se dvoumim između Novexperta i Filorginog hydra hyal seruma. Ako je netko kojim slučajem isprobao oba, bilo bi super da napiše kratku usporedu
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:33   #96
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Calandre - I ja imam probleme s dermatitisom i povremenim alergijama (plikovi, crvenilo itd.)
Može link na filorgin serum, nisam sigurna je li to Meso + ili C recover?


ps. planiram uzeti i hijaluronski, ali se dvoumim između Novexperta i Filorginog hydra hyal seruma. Ako je netko kojim slučajem isprobao oba, bilo bi super da napiše kratku usporedu
Iza mene je vec dvije godine svakodnevnog koristenja Novexpertovog hialuronskog seruma, on mi je HG proizvod Filorgin nisam isprobala ali sam procitala sastav i tu je velika razlika. Novexpert je puno jaci naspram Filorge. I u potpunosti nekomedogen i hipoalergen sto je meni osobno prevagnulo kad sam se odlucila na kupovinu. Ukoliko trazis najvecu koncentraciju hialurona tu je Novexpert bez sumlje najbolji na trzistu.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:19   #97
koristim novexpert vitamin c serum povremeno. imam trenutno normalnu kožu koja naginje prema suhoj i mene ne isušuje, al u ovom periodu godine mi nije dovoljan kao samostalan proizvod pa obično stavim i nešto preko ako ne zaboravim. po pitanju diskoloracija nikakav baš efekt ne vidjeh, a na drugoj sam bočici. prvu sam pobožno koristila gotovo svaki dan, tako da ga ne bi preporučila osobama koje misle njime srediti neke fleke. lagano hidratizira i popravi taj neki opći dojam kože pa izgleda blistavije, zdravije i elastičnije. meni odgovara ovakva tekstura i najdraži mi je od svih vitamin c seruma koje sam probala jer ne žari i ne trusi se, nije presuh ni pregelast.

sa hyaluron boosterom nisam bila zadovoljna bez obzira na dobar sastav i posebne specifikacije jednostavno nisam vidjela nikakvo značajnije djelovanje i trusio se jer je presuh. probala sam ga kombinirati i sa drugim proizvodima u smislu da sam umiješala u kremu ili hidratantni serum, al ni to me se nije dojmilo. očito mi ne pašu ovakvi proizvodi.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:38   #98
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
koristim novexpert vitamin c serum povremeno. imam trenutno normalnu kožu koja naginje prema suhoj i mene ne isušuje, al u ovom periodu godine mi nije dovoljan kao samostalan proizvod pa obično stavim i nešto preko ako ne zaboravim. po pitanju diskoloracija nikakav baš efekt ne vidjeh, a na drugoj sam bočici. prvu sam pobožno koristila gotovo svaki dan, tako da ga ne bi preporučila osobama koje misle njime srediti neke fleke. lagano hidratizira i popravi taj neki opći dojam kože pa izgleda blistavije, zdravije i elastičnije. meni odgovara ovakva tekstura i najdraži mi je od svih vitamin c seruma koje sam probala jer ne žari i ne trusi se, nije presuh ni pregelast.

sa hyaluron boosterom nisam bila zadovoljna bez obzira na dobar sastav i posebne specifikacije jednostavno nisam vidjela nikakvo značajnije djelovanje i trusio se jer je presuh. probala sam ga kombinirati i sa drugim proizvodima u smislu da sam umiješala u kremu ili hidratantni serum, al ni to me se nije dojmilo. očito mi ne pašu ovakvi proizvodi.
Ja ga koristim tako da prije nego sta ga umasiram u kozu dobro lice natopim termalnom vodom. Iskljucivo na taj nacin nikad na suho lice jel inace hialuron isusuje kozu. Tako se preporucuje za sve serume s HA kiselinama. Procitala sam dosta clanaka foruma itd i takvo nanosenje se najvise preporuca samo steta da to nisu spomenuli na pakiranju ali svaka koza je razlicita i ne odgovara nam isto pa nam ne preostaje nista drugo nego isprobavati dalje
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:28   #99
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Calandre - I ja imam probleme s dermatitisom i povremenim alergijama (plikovi, crvenilo itd.)
Može link na filorgin serum, nisam sigurna je li to Meso + ili C recover?

ps. planiram uzeti i hijaluronski, ali se dvoumim između Novexperta i Filorginog hydra hyal seruma. Ako je netko kojim slučajem isprobao oba, bilo bi super da napiše kratku usporedu
Filorga C vitamin: http://www.filorga.com/world/c-recover
U paketu su tri bočice za tri tjedna korištenja.
Taj serum (mislim na ovaj u bočici, u koji se ubacuje C vitamin iz poklopca) je najbolji serum koji sam ikad koristila. Vidljivo se koža poboljša, sjaji (ne masno nego baš glow), bolja elastičnost... ma, savršenstvo.

Novexpert hijaluronski koristim već 3 bočicu (uvijek u kombinaciji s Caudalie SOS serumom + krema + Dermalogica Antioxi sprej prije svega) i odličan je.
Hydra hyal nisam probala ali ga kupujem čim bude nekakav veći popust u ljekarnama.
Imam i Meso+ koji je isto odličan ali npr kod njega vidim promjene na teksturi kože. Stavim ga navečer i do ujutro su pore manje, koža je zaglađena.
Isto divan serum.
Kao i većina koji daju komentare za Filorgu, samo s okoloočnim proizvodima se nisam baš usrećila. Svi ostali proizvodi su mi top.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 10:50   #100
kakav im je omega booster?
vopros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.