Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2012., 17:07   #2301
Gdje se tetovirati u Brodu???? Ali da dobro rade!

Vidim da tamo di je bio tattoo(Duspara) sada je cvjećara....
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 17:13   #2302
Quote:
igor.sb kaže: Pogledaj post
pitam se da li si ikad jela negdje drugdje osim u alo alo i onyxu
čudna pitanja si postavljaš,....

eto pošto si ti tako nadobudan što nisi ti predložio kad si toliko iznajedan po Brodu...
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 17:53   #2303
čujem neki klinci pokvarili probavu u Alo sa čevapima prije dva dana...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 03:43   #2304
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
čudna pitanja si postavljaš,....

eto pošto si ti tako nadobudan što nisi ti predložio kad si toliko iznajedan po Brodu...
i odmah na prvi post me vatas?
pisao sam ja i drugi

kao topicstarter ispriku tebi i ostalima bi mogla i uvaziti, ili pokazati nekim citiranjem

Zadnje uređivanje igor.sb : 08.12.2012. at 04:16.
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 15:10   #2305
Quote:
igor.sb kaže: Pogledaj post
i odmah na prvi post me vatas?
pisao sam ja i drugi

kao topicstarter ispriku tebi i ostalima bi mogla i uvaziti, ili pokazati nekim citiranjem
ma,šta se imaš ispričavati,svatko ima pravo na mišljenje...i ne mora to biti u nekoj korelaciji sa drugima

Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
čujem neki klinci pokvarili probavu u Alo sa čevapima prije dva dana...
MA,da,lutrija,nekada je dobro uzeti u gradu u onoj uličici pored Sigeta,a imala sam priliku vidjeti da ih podgrijavaju u mikrovalnoj,fuj da fuj...pokvarili su se do kraja...
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:17   #2306
Isto mislim da se ne bi trebalo vjerovati baš svakom izvoru Znalo je bit priča da se netko ispovraća tko zna od čega, pa na kraju prošire priču koja nekome odgovara Uostalom, ako i je, pretpostavio bih prije da je izdvojeni slučaj, naročito s obzirom na to koliko ljudi tamo jede(lakše će se to dogoditi negdje gdje se tokom dana pojedu dvije porcije ćevapa i tri hamburgera)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 12:47   #2307
I ja sam kao dijete pojeo hamburger kod Sefkija, 3 dana povracao dusu iz sebe. Hebiga, dogadja se, tako da to nije nekakva specijalna vijest. Sad treba vidjet zasto je doslo do toga, dali im je pokvareno meso ( ili majoneza, nesto... ) uvaljeno, ili su pronasli neku staru zalihu mesa.


I samo vam mogu zavidit na snijegu = ( Kod mene ni s od snijega, ali bura pise, ledi kosti.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 03:07   #2308
zimske službe opet iznenađene snijegom
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 10:01   #2309
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post

MA,da,lutrija,nekada je dobro uzeti u gradu u onoj uličici pored Sigeta,a imala sam priliku vidjeti da ih podgrijavaju u mikrovalnoj,fuj da fuj...pokvarili su se do kraja...
Na način na koji temo peku te mesine nije ni čudo da se netko otruje...
Sve nabacano jedno preko drugoga i sveježe i pečeno i dovoljno je da sokovi iz svježeg pilećeg mesa dođu u doticaj s tvojom pljeskavicom koja ne bude dovoljno pečena eto ti salmonele bez problema...

Inače i sam kupujem tamo s vremena na vrijeme, ali sad neću definitivno dok način pečenja ne promjeni uz češće kontrole sanitarne inspekcije za koje sumnjam da obilaze tu pečenjaru. Nažalost
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 10:04   #2310
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Isto mislim da se ne bi trebalo vjerovati baš svakom izvoru Znalo je bit priča da se netko ispovraća tko zna od čega, pa na kraju prošire priču koja nekome odgovara Uostalom, ako i je, pretpostavio bih prije da je izdvojeni slučaj, naročito s obzirom na to koliko ljudi tamo jede(lakše će se to dogoditi negdje gdje se tokom dana pojedu dvije porcije ćevapa i tri hamburgera)
Ovo su klinci iz škole od moje male koji su jeli na rođendanu čevape od tamo i mama od iste klinke je jedina se razbolila, a jedina je ona s njima konzumirala iste... iako je sama rekla da su joj izgledali nedovoljno pečeni i čudnog mirisa

budemo vidjeli sve je liječnik obavjestio...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 12:05   #2311
Quote:
boki000 kaže: Pogledaj post
zimske službe opet iznenađene snijegom
http://news-bar.hr/news/zimske-sluzb...ine-nece-biti/
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Ovo su klinci iz škole od moje male koji su jeli na rođendanu čevape od tamo i mama od iste klinke je jedina se razbolila, a jedina je ona s njima konzumirala iste... iako je sama rekla da su joj izgledali nedovoljno pečeni i čudnog mirisa

budemo vidjeli sve je liječnik obavjestio...
A gle, ok, ako je tako, samo znalo se u ovom gradu(za ostale gradove ne znam) namnožiti stvarno raznih priča, potpuno neosnovano. Iako mislim da je i ovo izdvojeni slučaj, jer se svako toliko dogodi negdje
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 17:50   #2312
Jel' se itko ugrijao na -18?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 09:38   #2313
nije bas nes zima
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:49   #2314
http://www.ebrod.net/slavonski-brod/...rgera-121.html
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 16:12   #2315
Quote:
kantonac kaže: Pogledaj post
nije bas nes zima
jok. zamrzo mi se wireless signal
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 18:34   #2316
Mi to od danas imamo i slastičarnicu u Starčevićevoj.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 21:16   #2317
ako nekoga zanima , u srijedu i četvrtak je u dm -u popust od 15% na sve proizvode ...danas se ugodno iznenadila
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 15:15   #2318
jel ikada itko od forumaša slao zahtjev za stipendijom grada SB?
ja se nisam prijavio, ali me zanima po kojoj logici oni određuju deficitarnost zanimanja jer kako je moguće da je npr. građevina deficitarno zanimanje(što u ovom trenutku uopće nije) a medicina, kemija, molekularna biologija se ne smatraju deficitarnim zanimanjima.

ako netko može nek prokomentira ukratko. hvala na odgovoru
slavonija035 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 09:59   #2319
deficitarna zanimanja su određena prije sto godina i nisu se mjenjala do danas. ajd, nije baš prije sto godina, al prije desetak sigurno. građevina je sigurno i danas deficitarno zanimanje jer i danas postoji manjak inženjera građevine- ne određuje se deficitarno zanimanje prema trenutnoj građevinskoj situaciji, već prema onome što će biti za pet, deset, trideset godina. uostalom, građevina i danas ima posla, samo nitko ništa ne plaća... e da, deficitarna zanimanja su određena na razini države, grad tu podjelu samo preuzima

što se tiče stipendija, svake godine su na vrijeme objavljivali natječaj i rezultate natječaja, problem je bio jedino u početku isplate. obično bi prvu stipendiju dobili u siječnju, a s njom i zaostatke o listopada.
mata000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 19:02   #2320
Koliko ja znam, a možda ne znam, deficitarna se određuju svake godine.
Posljednje dvije godine nije bila jednaka lista.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.