Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2014., 23:03   #1
Bijela maca, 6 mjeseci cca, traži dom


Pronađena ispred zgrade u Novom Zagrebu, vjerojatno izbačena.
Vidim da joj tek ispadaju mliječni zubi i rastu pravi pa pretpostavljam da je negdje te dobi.
Ima sivi rep i malo sive boje na stražnjim nogama.

Prljava je od zavlačenja pod auto, ali ništa što se ne bi dalo oprati.
Izuzetno je umiljata i draga i čini se da je već živjela s ljudima i da je naviknuta na ljude. Ide prema ljudima i ne boji se ničega pa bi joj netko mogao nauditi. Ni pasa se ne boji.
Ne mogu je ostaviti kod sebe, imam već ludu i agresivnu mačku i psa.

Dobra duša koja je primi k sebi će dobiti transporter, pijesak i hranu za mjesec dana.
Moguće je dovesti i u drugi grad.


Hvala!

Zadnje uređivanje Tea Tree : 21.12.2014. at 23:31.
Tea Tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 15:28   #2
Morat ćeš se malo potruditi oko slika - uz ovu konkurenciju, nema šanse s ovakvom slikom.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 18:14   #3
Da li se maca još uvijek udomljuje?
Ako da, može li broj kontakt telefona u inbox ili ovdje u post ako želite. Možda imam potencijalnu udomiteljicu u Zagrebu.
Pesekh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 01:46   #4
Quote:
Pesekh kaže: Pogledaj post
Da li se maca još uvijek udomljuje?
Ako da, može li broj kontakt telefona u inbox ili ovdje u post ako želite. Možda imam potencijalnu udomiteljicu u Zagrebu.
Poslat ću broj na pp. Maca je još uvijek kandidat za udomljavanje. Dodatni info je da je sterilizirana 14.01., u srijedu.
Za tjedan dana ide na kontrolu, a tada će joj i vaditi konce od šavova od operacije.
Teško mi je uslikati jer je čak i neposredno nakon operacije jako razigrana pa je ne mogu uhvatiti par trenutaka mirnu da slika ne bude mutna.
Tea Tree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.