Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2014., 15:38   #1
Tražimo braću i sestre :)

Evo ovako... Kupili smo zlatnog retrivera preko njuškala, neznam koliko ih je bilo točno u leglu ali kad smo došli ostalo ih je bilo mislim petero. Svi su redom bili toliko lijepi i slatki da se stvarno bilo teško odlučiti. Ne želim da se ovo pretvori u raspravu kako je pametnije uzimat psa iz uzgajivačnice,kako to možda nije čistokrvni retriver,ko zna na šta će ličiti kad odraste i sl.. Tim "malim" novcem što smo ga kupili i pomogli tim ljudima znači mi više od toga dal ću imati "pravog" ZR a što se tiče bolesti nadam se da će dugo godina poživjeti s nama, ne da bi mislila kako sam pogriješila,da mi je "podvaljeno" i sl. već zato jer bi izgubili jednog velikog prijatelja i člana obitelji.
Sad prijeđimo na temu.. Kupljen je znači preko njuškala kod jedne obitelji u Križevcima za 200kn, okoćen 20.07. Ako ima nekog na Forumu možda da ga je isto tamo nabavio,zna prijatelja,susjeda,poznanika..jer smo se svi već puno puta uvjerili kako je "svijet mali" da zna da je tako nabavio psa bila bi sretna da se javi ovako preko foruma jer bi stvarno htijela pratiti kako ti psi rastu, izgledaju, ako su u Zg.možda da se nađu da se igraju i sl.
Ako sam pogriješila temu,tražim nemoguće i sl. neka moderatori premjeste,obrišu...
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Received Infraction
Old 09.12.2014., 16:02   #2
e pa da si kupila s papirima, znalo bi se iz kojeg je legla, kojih roditelja i prodavace bi bilo briga gdje stenci idu pa bi ti i dali kontakt ili bi vidjela na fejsu


Timbalandica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.