Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2023., 14:22   #1
Laminacija kose

Da li je išao tko na laminaciju kose? Ako netko ima dobra iskustva i salon u Zg za preporučiti, javite se
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2024., 17:25   #2
Ja sam išla, ostala oduševljena izgledom kose nakon. Išla sam preko Ponude dana, tretman nije baš jeftin po redovnoj cijeni. Sve se radi u nekoliko faza pa malo duže traje, ali moje preporuke.
Niprija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2024., 17:40   #3
Quote:
Niprija kaže: Pogledaj post
Ja sam išla, ostala oduševljena izgledom kose nakon. Išla sam preko Ponude dana, tretman nije baš jeftin po redovnoj cijeni. Sve se radi u nekoliko faza pa malo duže traje, ali moje preporuke.
koji salon i koliko ti je dugo trajao efekt? Kakvu kosu imaš (kovrčavu, suhu, blajhanu)?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 14:43   #4
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
koji salon i koliko ti je dugo trajao efekt? Kakvu kosu imaš (kovrčavu, suhu, blajhanu)?
Ne farbam se,imam ravnu kosu. Inače ne vodim previše brigu o kosi tako da se kod mene vidjela razlika. Ne znam koliko je trajalo jer sam nakon tretmana počela koristit profesionalne proizvode za kosu. Nisam imala nikakva očekivanja, ali planiram ponoviti tretman, možda u nekom drugom salonu. Salon je bio Urban baroq.
Niprija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 10:13   #5
bude li kosa gušća nakon toga, masti li se više ili manje?

eh, da, zanima me jel što smrdi tijekom tretmana kao kod recimo brazilskog ravnanja? na brazilsko više ne bi išla zbog formaldehida. doslovno nisam mogla gledat za vrijeme tretmana koliko su mi od formaldehida suze išle čim bi otvorila oči.

razmišljam o flisingu kose (najviše zbog reguliranja prekomjernog mašćenja), ali sad sam tu naletila na laminaciju.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.