Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2004., 23:50   #21
Quote:
hana kaže:
zanimljivo iva samo sta ti se tako "lomi" kosa...
zašto bi se lomila? pa nije čvrsto niti ništa
meni je kosa puno zdrvaija, čak se i sjaji i to jako! i nije niti suha više. jako pazim na to. lomila bi se kad bi ju jako čvrsto stisnula, pa zato treba paziti, a na taj način ju i ne možeš jako stisnuti. hmm. ne znam kako bi mogla bolje objasniti.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 23:53   #22
tako mi rekla frizerka (ja sam to radila jedno vrijeme, davno) zato jer savijas kosu i onda ju tako stisnes ne znam ni ja kako ti bolje objasnit...
ja kad ocu kovrcavu susim sa onim sirokim dijelom sta nataknes na fen hmm difuzor ili tako nekako i drzis glavu/kosu zabacenu na dole i gnjecis kosu prstima i susis i susis i susis samo sta to traje i traje i traje...hehe
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 23:56   #23
Quote:
hana kaže:
tako mi rekla frizerka (ja sam to radila jedno vrijeme, davno) zato jer savijas kosu i onda ju tako stisnes ne znam ni ja kako ti bolje objasnit...
ja kad ocu kovrcavu susim sa onim sirokim dijelom sta nataknes na fen hmm difuzor ili tako nekako i drzis glavu/kosu zabacenu na dole i gnjecis kosu prstima i susis i susis i susis samo sta to traje i traje i traje...hehe
hmm.. ja sam negdje čitala da to gnječenje kose isto ju lomi jako. ma ne znam.... ja sam jako zadovoljan sa svojim "postupkom" zato jer mi kosa više ne puca, niti mi ispada. i stvarno mi je sjajnija i zdravija. ako hočeš probaj. velim ti, samo ja ne stisnem jako.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 23:56   #24
Quote:
hana kaže:
ja kad ocu kovrcavu susim sa onim sirokim dijelom sta nataknes na fen hmm difuzor ili tako nekako i drzis glavu/kosu zabacenu na dole i gnjecis kosu prstima i susis i susis i susis samo sta to traje i traje i traje...hehe
Da ja isto tako kovrčam svoju i ispadne super
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 00:00   #25
Quote:
klio kaže:
Da ja isto tako kovrčam svoju i ispadne super
hmm. a kako izgleda onda? mislim, kakve su kovrče?
moje su nakon onog mojeg kovrčanja kao na slici 1
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 00:00   #26
a cuj ako ti pase nacin jebes sta drugi kazu...
ja ju rijetko kovrcam jer sam preko 2 god furala kovrcavo i dojadilo mi.. sad volim raaaavnuuu...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 00:19   #27
ja znam curu koja ima prekrasnu kovrcavu kosu ( frizura kao kod one pjevacice-Kelis),farba se u crveno,svi joj hvale kosu kad je vide,stvarno kao sa reklame...
a ona pati za ravnom...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:32   #28
Kovrčavice su simpa, otkačene, vesele i neopterećene (tako samo djeluju, je li?! ). Uglavnom, jedan pomaknuti gard, bez uštogljenosti i pravila. Zamišljam ih kao spremne na sve, avanturu i ludost. Pomalo djetinjaste.
No, nisu u prvom redu sexy.

Jednom sam vidjela jednu toliko predivnu curu, da sam odmah s vrata opisala mužu tu krasotu!
Bila je riđokosa, bijelog prekrasnog tena (ali ne 'kuruzna'), visoka, a kosa....to nije bilo normalno!! To su bile crvenkaste spirale, predivne, bujne, dugačke!! Njoj je ta predivna spiralna griva neopsivo lijepo stajala, jer je bila i lijepa djevojka, lijepog stasa.
Bila sam zapanjena.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 11:37   #29
Quote:
maristella69 kaže:
No, nisu u prvom redu sexy.
mislim da se varaš u vezi ovoga. kovrčave cure jesu sexy! pitaj dečke. ja još nisam upoznala dečka kojemu kovrčave cure nisu sexy, i to više nego one s ravnom kosom. to ne znači da cura s ravnom kosom nije sexy. uostalom, smatram da se o tome ne može govoriti generalno. netko je sexy, netko nije bez obzira kakvu odjeću nosi i kakvu frizuru ima. to je isto ko i sa šarmom. ili jesi šarmantan ili nisi.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 12:23   #30
Istina što govoriš, no tako bismo mogli u nedogled...

Za zavodnički, sofisticirani izgled kosa neće biti kovrčava, zato je i izglađuju mnoge glumice.

Nisam mislila da kovrčavice nisu privlačne, nego, ako govorimo tipološki, onda ne spadaju primarno u sexy kategoriju, kao ni cure s malim cicama (što opet ne znači da male cice nisu sexy).

Prvi dojam kod kovrčavih cura mi nije sexy, just it.


Ali, vjerojatno si pročitala i drugi dio mojeg posta...


Ne misliš valjda da mislim da svaka 'zaglađena' žena izgleda sexy?!

Tema ovog topica je 'kovrčava kosa', kao objekt, a ne 'seksipil kovrčavih žena', jer on ipak ne ovisi o izgledu.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 15:22   #31
Kovrčava je ok na curkama.

Inače, najbolje stoji onoj trebici na prvoj slici. Ostalo je nekako isforsirano.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 15:54   #32
meni se jako sviđa kovrčava kosa- fakat mi je to preslatko
baš ću si probat ovo kaj je Iva rekla
i možda bi bilo dobro staviti i curl activator
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 18:29   #33
Quote:
maristella69 kaže:

Za zavodnički, sofisticirani izgled kosa neće biti kovrčava, zato je i izglađuju mnoge glumice.

'zavodnichki' i 'sofisticirano' definitivno ne idu u istu rechenicu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 20:59   #34
prije kemo imala ravnu, dugu, jaku kosu i jako puno kose
nakon kemo , evo rastu loknice ali ista po obujmu i chvrstochi
trenutno je nekih 10-12 cm ; malo blesava duzhina za loknice , izgledam ko ofca
al bit che to cool zurka kad loknice porastu
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 22:49   #35
ja nemrem, a da ne pocesljam svoju kosu i kovrce, i onda mi se desi takav 'frizz' da prosto popizdim.. od nedavno sam ponovo pocela koristit frizz ease of john frieda-e: i eto, nemrem ga dovoljno nahvalit.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 09:57   #36
Quote:
magic kaže:
'zavodnichki' i 'sofisticirano' definitivno ne idu u istu rechenicu.

Kod tebe ni u istu osobu.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 10:02   #37
Pa pouchi nas, sofisticirana damo kojoj iz hlacha izviruju tange
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 10:12   #38
Quote:
magic kaže:
Pa pouchi nas, sofisticirana damo kojoj iz hlacha izviruju tange

Za primijenjenu sofisticiranost me čekaju one lijepe godine kojima idem u susret..sada sam još premlada.

Ali, kovrčavice su cool, ne?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 00:12   #39
Kovrčava kosa

frendica nemre na net pa me zamolila da ja pitam ..dakle ona ima prirodno kovrčavu kosu i zanima je ako ima neki proizvod (gel ili sl.) koji joj neće isušit ali ni zamastit kosu a opet da ima onako wet look. ima dosta kose tj. grive i ponekad izgleda suho. thanx u njeno ime
__________________
..poor is the man whose pleasures depend on permission of another..
Rather good is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 12:34   #40
ima u dm-u od keune onako u crnoj bocici (sprica se) ali je skupo
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.