Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2008., 14:25   #41
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ovo i ne mora bit istina...
ja sam navela svoje iskustvo te iskustvo bliskih prijateljica.

većina žena koje osobno poznajem najlakše tako svršavaju.

__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 21.07.2008., 14:27   #42
meni nikako nije jasno to da mi muzjaci se sami pobrinemo za svoje svravanje a zene nece. pa nek se same pobrinu za to
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 21.07.2008., 14:28   #43
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
meni nikako nije jasno to da mi muzjaci se sami pobrinemo za svoje svravanje a zene nece. pa nek se same pobrinu za to
griccc, nopeee mi smo one koje vičuu "jooshh joshh"
__________________
~Free your mind and ass will follow~
Licnemtiga is offline  
Old 21.07.2008., 14:29   #44
ja nemam tih problema.,..,lako znam kad svršim-lijepo mi prođu trnci kroz cijelo tijelo,a kroz ruke pogotovo(kao da utrnu)...jako čudan osjećaj... al dobar...
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Old 21.07.2008., 14:30   #45
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
to se zna po promjeni uzdisaja, po promjeni stenjanja, grčenju mišića... slažem se sa tvojim postom. znat će oboje kad svrši


ady- is offline  
Old 21.07.2008., 14:37   #46
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post


budimo realni svatko od nas može svojevoljno promijenit način uzdisaja-točnije ubrzat ga, a tako i stenjanja (evo ja vam stenjem sad kao pri orgazmu bez beda )... a za grčenje mišića nikad lakše - počneš se migoljit i dodje ti na slično gotovo isto...

Mah, i dalje tvrdim da kad je curka iskusna da će to znat jako dobro odglumit tako da dečko misli da je pošteno obavio svoj biznis. Al valjda ima i onih mladih dušica koje ne stenjanju i ne miču se do samog vrhunca pa kad se približi orgazam polude... ehh
__________________
~Free your mind and ass will follow~
Licnemtiga is offline  
Old 21.07.2008., 14:39   #47
Quote:
Licnemtiga kaže: Pogledaj post
budimo realni svatko od nas može svojevoljno promijenit način uzdisaja-točnije ubrzat ga, a tako i stenjanja (evo ja vam stenjem sad kao pri orgazmu bez beda )... a za grčenje mišića nikad lakše - počneš se migoljit i dodje ti na slično gotovo isto...
Mah, i dalje tvrdim da kad je curka iskusna da će to znat jako dobro odglumit tako da dečko misli da je pošteno obavio svoj biznis. Al valjda ima i onih mladih dušica koje ne stenjanju i ne miču se do samog vrhunca pa kad se približi orgazam polude... ehh
istina ali ona sama zna dal fejka ili ne ak joj se to sve desava "samo os sebe" onda moze bit sigurna da je svrsila..
ady- is offline  
Old 21.07.2008., 14:40   #48
Nažalost ako cura sama nezna dali svršava nećeš ni ti nikada znat,a to može znati samo ako se samozadovoljava i vec je svjesna i upoznata kako joj orgazam prilikom mastrubiranja izgleda i o cemu razmislja prilikom orgazma i time najbolje upozna sebe.
U tim mislima bi bila prilikom seksa s tobom i sigurno bi svršila a onda bi i ti to znao vjeruj mi.Možda da joj probaš predložiti da krene sa mastrubiranjem,ili joj ti pomogneš tokom seksa da joj klitoris nadražuješ sa prstima ili nek si to sama radi.Sigurna sam da bi to pomoglo i dalo rezultata nakon nekog vremena.nema niceg boljeg nego kad cura i decko zajedno otkrivaju stvari kako bi im seks bio bolji.TO je sigurno,i da joj to predlozis sigurna sam da se nece ljutit.Probaj i sretno!
Laura Angel is offline  
Old 21.07.2008., 14:46   #49
hihi, al moram priznat da mi ovako malo apstraktno zvuči da jedna curka ne zna dal svršava ili ne... spuuuukiii
__________________
~Free your mind and ass will follow~
Licnemtiga is offline  
Old 21.07.2008., 14:49   #50
Quote:
Licnemtiga kaže: Pogledaj post
hihi, al moram priznat da mi ovako malo apstraktno zvuči da jedna curka ne zna dal svršava ili ne... spuuuukiii
sigurno ti se dogodilo par puta da uz najbolju volju ne možeš svršiti, pokušavaš i na kraju odustaneš... zamisli da ti je tako svaki put, ne možeš znati kako svršavanje izgleda...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 21.07.2008., 14:50   #51
Ima jaaaaako puno takvih slučajeva,samo što to dečki ne žele priznat jer onda gube svoj status jebača,,,,,Ja sam rekla,cura se jedina može pobrinut za svoje svršavanje,ako ona sama nezna onda joj ni jedan dečko neće u tome pomoć a to se najbolje zna ako cura mastrubira,jer najbitnije je KOJE MISLI IMA U GLAVI PRILIKOM MASTRUBIRANJA.Time nauci sta ju najviše pali i na šta misli prilikom svršavanja.
Laura Angel is offline  
Old 21.07.2008., 14:54   #52
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
sigurno ti se dogodilo par puta da uz najbolju volju ne možeš svršiti, pokušavaš i na kraju odustaneš... zamisli da ti je tako svaki put, ne možeš znati kako svršavanje izgleda...
zamisljam zamisljam zamisljam... nope i dalje nije stat. značajan broj takvih slučajeva da bi netko uz normalnu količinu masturbiranja ne mogao znat kako to izgleda... ispada na kraju da misli da svaki put kad si briše macu nakon pisanja da misli da svršava - malo glupo rečeno, al bit je tu
__________________
~Free your mind and ass will follow~
Licnemtiga is offline  
Old 21.07.2008., 15:10   #53
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
o zna se, kao kad se zna razlika kad balun pukne i kad se izduši...
Po čemu ti to kužiš?Baš me zanima!
playback is offline  
Old 21.07.2008., 15:11   #54
Quote:
playback kaže: Pogledaj post
Po čemu ti to kužiš?Baš me zanima!
to žene kuže, a o tome i govorimo...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 21.07.2008., 15:16   #55
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
to žene kuže, a o tome i govorimo...
Krivo sam te skužila,mislila sam da tvrdiš da ti znaš jer puno žena znaju vrlo dobro odglumit orgazam tako da muški ne skuže dali je pravi ili lažni!
playback is offline  
Old 22.07.2008., 11:29   #56
Znat ćeš po pjevanju......
VesnaSt is offline  
Old 22.07.2008., 11:44   #57
ah čemu glumiti orgazam?onda smo na ničemu.ak se dečki mogu izboriti za orgazam,možemo i mi.Ja sam npr. sa dvama dečkima se tako nešto natezala oko toga da svršim ali nisam mogla,valjda nisam imala dovoljno povjerenja u njih (da napomenem,nisam sa obojicom bila istovremeno nego u nešto dužem roku).Dok sam sa trećim,u kojeg sam dobila povjerenje,i s kojim sam još i dan danas,mogla svršiti..Tak da mislim da i psiha ima uveliku ulogu ovdje.Jer žena mora biti opuštena,kad želiš da doživi orgazam moraš joj dati slobodu da čini što želi,al također moraš ju ili jebati ili prstićima ići po klitu ili jezikom a ona neka se migolji,neka mašta,stenje..nemoj odustajati..nemoj se premještati jer nju to sve onda zbuni i izbaci iz takta i opet si na početku. Ako čuješ da ubrzano diše, dahšće,možda se i glasa,nemoj stajati sam kreni dalje i dalje...ako pak niti to ne pali, onda si kojih mjesec dana uzmite stanku i uopšte nemojte tretirati da ona svrši nego se igrajte u krevetu,eksperimentirajte,govorite si što vam paše,pa ćete nakon mjesec dana točno znati gdje kome što pali i eto ga.ako onda nebude svršila, onda neeeeeeeznam ali neeeeznam...no zapamti..bez pritiska..nek bu spontano...!
cujesTi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger