Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 14:17   #1001
[QUOTE=aksunama;42980133]Disam, a da pogledas ?

324
211
413
5x4

414
323
444
3x4

342
422
314
4x4[/QUOTEevo ukratko,posto nemam puno vremena,proslost je od tebe ovisila,ti si se dvoumila,okrenula mu ledja..sadasnjost veci problem,zelite oboje sastanak srcem,musarac jako pati,ali moglo bi doci do poboljsanja situacije i ispunjenja zelje..buducnost ako nastavis tako,mogao bi muskarac da promijeni taktiku i da zavisi od njega,mogao bi mu puci film,zato malo ohladi daj mu sansu i onda bi moglo biti sve ok..mani se tvrdoglavosti
disam27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 16:12   #1002
Quote:
disam27 kaže: Pogledaj post
Evo ako je neko raspolozen da mi pogleda za dva momka sam bacila
prvi
p
333
323
242
4x4
s
333
314
134
4x4
b
333
413
444
3x4

Hvala vam!
Prvi momak: Proslsot: Eh ovdje imas ispunjnje zelje, ljubav, ljubavni sastanak, vezu, slaganje, znaci sve najbolje, al zenska strana ima nekih ponuda za ljuav ko muska osoba se malo petlja u ovu vezu, sve kroz neku brzinu.

Sadasnjost: Veze vas ljuav i sreca, bit ce ljubavni sastanak, al ovisi od muskog glasa, al vidim ispunjnjej zelje,i ovo koz neku brzinu ce da se desi, brzo ces od njeg dobiti glasic.

Buducnost: Opet stoji vam ljubav, al sad si ti ta od koje zavisi sastanak ko nesto ces se naljutiit na njeg, doci ce do promjene u tvom zivotu, ko obe strane ce zeljeti rastanak, i ti i on ko, ne vidite se vise zajedno, ne znam, on ce da bude tuzna, ko vise ces ti ovo zeljeti, mozda grijesim. sretno sad cemo za drugo pogledati.
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 16:24   #1003
Quote:
disam27 kaže: Pogledaj post
Evo ako je neko raspolozen da mi pogleda za dva momka sam bacila
prvi
p
333
323

drugi
p
212
121
323
6x4
s
122
121
413
6x4
b
243
444
422
3x4
Hvala vam!
Drugi momak: Proslost: Ko neka neodlucnost nerovoza, neka situacija koja ti nije bas naklonjena. bas je bila neka sutanj, nekomunikacija, neki ruzni osjecaji. mislim da ti se ovo oslikao bivsi, jer evo kako vidim ulazis u novu vezu koja ima smisla, koja je sklada, ti osjecas mir i srecu i onda razocaranje
Sadasnjost: Bila ti je potebna promjena i dobila si je, jer ko trenutno si bila u nekoj losoj situaciji , kako vidim, sadasnjost mi se nikoa ne svidja ti se boris da ovo sve promijenis, da krene nabolje,
Buducnost: ovaj tvoj bi te mogao prevariti kao vidim, dolazi do promjene jer ti ces da se vratis svom bivsem kako vidim, shvatit ces da ovaj nije bas za tebe,... ja vidim povratak stare ljubavi pa sad.... ne znam.

Mozda nisi trebala grah za grahom bacati, mozda se pomijesalo, no najbolje ti znas situaciju pa povezi, vidi jel to tako, sretno.
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 16:29   #1004
[QUOTE=disam27;43027262]
Quote:
aksunama kaže: Pogledaj post
Disam, a da pogledas ?

324
211
413
5x4

414
323
444
3x4

342
422
314
4x4[/QUOTEevo ukratko,posto nemam puno vremena,proslost je od tebe ovisila,ti si se dvoumila,okrenula mu ledja..sadasnjost veci problem,zelite oboje sastanak srcem,musarac jako pati,ali moglo bi doci do poboljsanja situacije i ispunjenja zelje..buducnost ako nastavis tako,mogao bi muskarac da promijeni taktiku i da zavisi od njega,mogao bi mu puci film,zato malo ohladi daj mu sansu i onda bi moglo biti sve ok..mani se tvrdoglavosti
Disam hvala puno, sve si rekla kao je
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:26   #1005
Quote:
aksunama kaže: Pogledaj post
Prvi momak: Proslsot: Eh ovdje imas ispunjnje zelje, ljubav, ljubavni sastanak, vezu, slaganje, znaci sve najbolje, al zenska strana ima nekih ponuda za ljuav ko muska osoba se malo petlja u ovu vezu, sve kroz neku brzinu.

Sadasnjost: Veze vas ljuav i sreca, bit ce ljubavni sastanak, al ovisi od muskog glasa, al vidim ispunjnjej zelje,i ovo koz neku brzinu ce da se desi, brzo ces od njeg dobiti glasic.

Buducnost: Opet stoji vam ljubav, al sad si ti ta od koje zavisi sastanak ko nesto ces se naljutiit na njeg, doci ce do promjene u tvom zivotu, ko obe strane ce zeljeti rastanak, i ti i on ko, ne vidite se vise zajedno, ne znam, on ce da bude tuzna, ko vise ces ti ovo zeljeti, mozda grijesim. sretno sad cemo za drugo pogledati.
Hvala draga Aksunama...mada ja mislim da ovo trece bacanje,tj.za buducnost nije uopste lose,naprotiv ja tu vidim ispunjenje zelje,mada ce zavisiti od mog glasa,jer cu imati tegobu na srcu,ljutnju ka njemu...
disam27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:28   #1006
Quote:
aksunama kaže: Pogledaj post
Drugi momak: Proslost: Ko neka neodlucnost nerovoza, neka situacija koja ti nije bas naklonjena. bas je bila neka sutanj, nekomunikacija, neki ruzni osjecaji. mislim da ti se ovo oslikao bivsi, jer evo kako vidim ulazis u novu vezu koja ima smisla, koja je sklada, ti osjecas mir i srecu i onda razocaranje
Sadasnjost: Bila ti je potebna promjena i dobila si je, jer ko trenutno si bila u nekoj losoj situaciji , kako vidim, sadasnjost mi se nikoa ne svidja ti se boris da ovo sve promijenis, da krene nabolje,
Buducnost: ovaj tvoj bi te mogao prevariti kao vidim, dolazi do promjene jer ti ces da se vratis svom bivsem kako vidim, shvatit ces da ovaj nije bas za tebe,... ja vidim povratak stare ljubavi pa sad.... ne znam.

Mozda nisi trebala grah za grahom bacati, mozda se pomijesalo, no najbolje ti znas situaciju pa povezi, vidi jel to tako, sretno.
Hmmm pa ovog momka sam upoznala prije par dana,ono smekamo se,ali nema nista izmedju nas..heheh bivsi,pa njemu se jos uvijek nadam,za njega je ovo prvo bacanje...hvala ti jos jednom :*
disam27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:31   #1007
mozel mi neko od vas pogledati.. dobila sam novu lj. ponudu hvala

2 3 4
2 1 1
2 4 2
5*4

4 4 1
3 2 3
1 4 3
4*4

2 2 1
2 4 2
1 2 1
6*4
crnokosa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:57   #1008
Quote:
disam27 kaže: Pogledaj post
Hvala draga Aksunama...mada ja mislim da ovo trece bacanje,tj.za buducnost nije uopste lose,naprotiv ja tu vidim ispunjenje zelje,mada ce zavisiti od mog glasa,jer cu imati tegobu na srcu,ljutnju ka njemu...
Kazem nisma sigurna, rastank stoji, sve zavisi od tvog glasa, kako vidim, on je sad taj koji ceka... pa ako ti je stalo, javi mu se, ne budi luda

A sto se tice ovog drugog momka, vidim da si ko sretna, ispunjnja, ko da mislis da ces s njim da imas mir, srecu i sve sto ide uz to, al palo ti je vracanje stare ljubavi,,, mislim da ces se pomirit s bivsim. Sretno. Sve je na tebi, ti najbolje znas situaciju, da li je vrijeda da mu se vratis, kako vidim on je tuzan zbog ove situacije...
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:07   #1009
Quote:
crnokosa1 kaže: Pogledaj post
mozel mi neko od vas pogledati.. dobila sam novu lj. ponudu hvala

2 3 4
2 1 1
2 4 2
5*4

4 4 1
3 2 3
1 4 3
4*4

2 2 1
2 4 2
1 2 1
6*4
Proslsot: Ove tvoje stope izazivaju muskoj strani tegobu neku veliku, ti se ko nesto dvoumis u vezi ovog momka, mogla bi bit malo bolesna, kroz kucices imati neke probleme,

Sadasnjost: Mogla bi imati neki manji doitak kroz svoju ideju, mogla bi tii bit s ovim momkom, evo stoji ti ljubavni sastanak, zaljubljenost i zaludjenost obe strane,imas s muske strane ljubomoru, to je mislim ovaj bivsi.

Buducnost: ti ces neku situaciju da iskoristis u svoju korist. Izmedju tebbe i ovog momka nema ljuavi to ces shvattiu buducnosti iako si sad trenutno sludjena, ovdje je rijec samo o jakom prijateljstvu.u skorije vrijemme ces zavrsiti s ovim momkom svaku komunikaciju. Ne znam nije ti bas divna ova ponuda, ako volis bivseg moj savjet ne ulazi u ovu vezu, jer moze samo naskoiti ovoj staroj ljubavi, kako vidim on ce bit pravo ljubomoran...
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:12   #1010
Quote:
aksunama kaže: Pogledaj post
Kazem nisma sigurna, rastank stoji, sve zavisi od tvog glasa, kako vidim, on je sad taj koji ceka... pa ako ti je stalo, javi mu se, ne budi luda

A sto se tice ovog drugog momka, vidim da si ko sretna, ispunjnja, ko da mislis da ces s njim da imas mir, srecu i sve sto ide uz to, al palo ti je vracanje stare ljubavi,,, mislim da ces se pomirit s bivsim. Sretno. Sve je na tebi, ti najbolje znas situaciju, da li je vrijeda da mu se vratis, kako vidim on je tuzan zbog ove situacije...
Hmmm draga Aksunama,ja danima cekam da se on meni javi,obzirom da je on taj koji je ovo prekinuo...a znaci trebala bih ja poslati glas??? joj ne znam,malo mi je tesko da to ucinim,morat cu razmisliti...ma dobro nas dvije smo tu negdje sto se tice znanja,ono sto se tice buducnosti,jeste moze biti prekid,ali obzirom da od mene ovisi,onda nista,jer ja cu uvijek zeliti sa njim heheh,bas mi odgovara,ne samo fizicki,nego nasli smo se u mnogim stvarima...
disam27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:20   #1011
Quote:
disam27 kaže: Pogledaj post
Hmmm draga Aksunama,ja danima cekam da se on meni javi,obzirom da je on taj koji je ovo prekinuo...a znaci trebala bih ja poslati glas??? joj ne znam,malo mi je tesko da to ucinim,morat cu razmisliti...ma dobro nas dvije smo tu negdje sto se tice znanja,ono sto se tice buducnosti,jeste moze biti prekid,ali obzirom da od mene ovisi,onda nista,jer ja cu uvijek zeliti sa njim heheh,bas mi odgovara,ne samo fizicki,nego nasli smo se u mnogim stvarima...
Onda mu molim te posalji poruku, ja kako vidim sve ovisi od tebbe, ako to ne ucinis mogao bi ti okrenuti ledja, posaljim mu neki znak, pa nek bude sta bude... jer mogla bi ga stvarno izgubiti. Ponovo cemo gledati ! Sretnooooo.
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:22   #1012
Disam ako zelis sad cu ja baciti za tebe i njeg pa cemo pogledati, hoces ?
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:39   #1013
234
431
112
5x4
Proslost: Tvoje stope su izazivale tegobu na muskom srcu,ostala si kratkih rukava nije bilo pravo vrijeme da bilo sta poduzimas, muska strana ko da mi nema volje za vezu...
311
444
134
4x4
Sadasnjost: Evo pet ti stoji da si tvrdoglava da sve ovisi od tvog glasa, stoji ti neka promjena koja nece bit bas dobra po tebe, ti imas emocije volju i sve to stoji, al malo se sve to stisalo i s tvoje strane tako mi se cini, mislim da ces ti kroz svoju ideju vratiti ovog muskaraca.

311
224
341
5x4
Buducnost: opet tvoja tvrdoglavost pada, ne bojis se ni takmičenja sa drugima, niti problema, samo da istjras po svom pravo tvrdoglava, rjesenje ovog problema je u tvojim rukamam kako vidim, vidim povratak voljenne osobe, zesnka stranan zeli sastanak, ljubav joj je na srcu, on ce te bas obradovati nesto, ima ces i posjetu od strane njeg. Mislim da cete se pomirit, zato javi mu se...
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:55   #1014
333
134
323
4x4

Disam jel mi mozes na brzinu vidjet sta ovo znaci, nisu mi jesne ove 3- ce
unakrsne i s muske i zenske strane ?
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 19:32   #1015
Quote:
aksunama kaže: Pogledaj post
333
134
323
4x4

Disam jel mi mozes na brzinu vidjet sta ovo znaci, nisu mi jesne ove 3- ce
unakrsne i s muske i zenske strane ?
Hvala ti draga Aksunama,sto ovo cinis za mene :* Pa ovaj grah mi je jako lijep,mislima ljubav i sa tvoje i sa njegove strane,jest da si malo prazna srcem,a i on teretan,ali evo sastanak,veza,imas neke brze vijesti,jest da ima petljanja u vasu ljubav ali sa tvoje strane,ali ljubav ce pobijediti...ispunjenje zelje! sretno draga
disam27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 20:15   #1016
Pozdrav drage moje cure....evo bacila sam opet na prijašnju želju,pa molim aksunamu ili disam27 da mi pogledaju ove kombinacije,obećajem da vam neću smetati do daljnjeg?? Hvala unaprijed

P.
324
233
413
444
4

S.
414
444
121
444
4

Nakon ove devetke(9) nisam dalje bacala,nadam se da je to ok


I imam još jednu želju,zanima me da li će mi se ovaj isti momak ubrzo javiti prvi,jer sam dosad uvijek ja bila ta koja je sve radila prva??

P.
333
444
121
444
4

S.
333
431
134
444
4

B.
333
444
444
44
Huny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 20:45   #1017
Quote:
Huny kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje cure....evo bacila sam opet na prijašnju želju,pa molim aksunamu ili disam27 da mi pogledaju ove kombinacije,obećajem da vam neću smetati do daljnjeg?? Hvala unaprijed

P.
324
233
413
444
4

S.
414
444
121
444
4

Nakon ove devetke(9) nisam dalje bacala,nadam se da je to ok


I imam još jednu želju,zanima me da li će mi se ovaj isti momak ubrzo javiti prvi,jer sam dosad uvijek ja bila ta koja je sve radila prva??

P.
333
444
121
444
4

S.
333
431
134
444
4

B.
333
444
444
44
Iskrena da budem,ni prvo a ni drugo bacanje mi se ne svidja..kod prvog ti je cini mi se palo na tu losu devetku,tvoja patnja,veliki problem medju vama,prekid
drugo hmm prekid u proslosti,sadasnjost nista, lose,mada mi ove trice kroz kucu bodu oci,mozda ipak bude neko ispunjenje zelje,a za buducnost na 2x4 se zavrsilo,to znaci neku promjenu sudbinsku,ali ukupno 8 cetvorki mislim da nije dobro
Vidjet cemo sta Aksunama kaze,ja nemam bas puno vremena da detaljno pisem,samo cu ovako brzinski
disam27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 21:16   #1018
[QUOTE=Huny;43033363]Pozdrav drage moje cure....evo bacila sam opet na prijašnju želju,pa molim aksunamu ili disam27 da mi pogledaju ove kombinacije,obećajem da vam neću smetati do daljnjeg?? Hvala unaprijed

P.
324
233
413
444
4

S.
414
444
121
444
4

Proslsot:muska strana ima nekke nepotrebne brige, evo ima i zenin dolazak muskarcu, ti si se ko a razocarala u neku osobu misli su ti podjeljene. veze vas ljubav.

Buducnost:imat ces neki poblem, koji ce biti tesko rijesiti, dolazi u tvom zivotu do nagle promjene kako vidim to ti je ove 444, izgleda da ces s ovim momkom zavrsiti, jer ove 9 mogu da padnu na srecu i nesrecu u tebbe su cini mi se nesretne, jer ishod ovih cetvorki je 121 a to znaci kraj nekek situacije, svadju, mada ce muska stranan to pokusat da popravi svojom idejom, no ne znam ocel mu bas krenuti za rukom.

Disma pogledaj i ti, meni se ovo ne cini dobrim.

Sad cemo vidjet ove sljedece kominacije.
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 21:29   #1019
Quote:
Huny kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje cure....evo bacila sam opet na prijašnju želju,pa molim aksunamu ili disam27 da mi pogledaju ove kombinacije,obećajem da vam neću smetati do daljnjeg?? Hvala unaprijed
I imam još jednu želju,zanima me da li će mi se ovaj isti momak ubrzo javiti prvi,jer sam dosad uvijek ja bila ta koja je sve radila prva??

P.
333
444
121
444
4

S.
333
431
134
444
4

B.
333
444
444
44
Proslsot: je stvarno losa, samo nekek svadje, ni ti vise nemas volje, cak voljena osoba nije vjerna, obe strane nemaju volje za vezu, izgubila se volja za ovu vezu, proslsot uzasna kako vidim i s tvoje i njegove strane.
Sadasnjost: do ce do rjesenja problema koji ce bit los za zenu, ti si zabrinuta, konfuzna razocarana, ne znas vise kome da se obratis, sta da radis, tuzna si pravo. mislis sta god da poduzmes da nece imati pozitivan ishod
Buducnost: u tvom zivotu dolazi do sudbinske promjene, al bit ce ovo sve dobro po tebe... kako vidim, imat ces neku ljubav iz daleka, definitivno doci ce do velike pomejene u tvom zivotu, mislim da od ovog momka nema nista.
Sretno!.
aksunama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 01:04   #1020
Eee cure hvala vam do neba (aksunama, disam27 ) ,ovo je sve ovako kako ste rekle,istina!Stvarno ste me iznenadile,baš se ovako osjećam,fujj.... Voljela bih da se ova moja situacija ''raspetlja'' pa kako god,a vi ste mi bar malo olakšale i hvala vam na tome.... Super,bilo kakva promjena je dobra,samo da se stvari pokrenu

Čujemo se onda opet uskoro .... pozz
Huny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.