Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2012., 15:26   #1
Talking Ljubimcoljupci, vrijeme je za chat!

Otvaram ovaj chat za sveopće veselje i dobro raspoloženje svih ljubimcoljubaca, bez obzira na osobne preferencije spram šapa, kljunova, perja, krljušti... pasmina, vrsta i varijeteta koje volimo. Da volimo - obožavamo!
__________________
fermina-daza is offline  
Old 23.10.2012., 15:30   #2


hm...a šta s onima koji nisu ljubimcoljupci ?? a chatali bi..ima i toga
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Old 23.10.2012., 15:33   #3
Khm... pa ako nisu ljubimcoljupci... lako moguće da bu letjelo perje, kezili se zubi, režalo, frktalo...


__________________
fermina-daza is offline  
Old 23.10.2012., 15:37   #4


moram se navići na novi naslov, bojim se da ga ne pogubim negdje
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Old 23.10.2012., 15:41   #5
Možda da ga pospremiš na ovaj način:

U srce sam te zaključala,ne možeš izaći. Ključić sam izgubila, ne mogu ga naći.

__________________
fermina-daza is offline  
Old 23.10.2012., 15:45   #6
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post


hm...a šta s onima koji nisu ljubimcoljupci ?? a chatali bi..ima i toga
Pa ti imaju preko 20-ak chat tema naostalom dijelu foruma, za birati.
ombia is offline  
Old 23.10.2012., 16:23   #7
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Pa ti imaju preko 20-ak chat tema naostalom dijelu foruma, za birati.
Samo kaj vole podbadati na ovim temama, ali treba ih ignorirat
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Old 23.10.2012., 16:36   #8
Danas su se srele Sita i Nessa, imaju slicne fore i vole iste stvari, mozda je neki Nessin pradjeda lab
No s hranom je ipak umjerena
__________________
😁
Le0na is offline  
Old 23.10.2012., 16:59   #9
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Otvaram ovaj chat za sveopće veselje i dobro raspoloženje svih ljubimcoljubaca, bez obzira na osobne preferencije spram šapa, kljunova, perja, krljušti... pasmina, vrsta i varijeteta koje volimo. Da volimo - obožavamo!
Fermina-Daza, ako se tema zove "Chat - čavrljanje bez obzira na rod i rodovnik", koji dio u riječi rod nije jasan? U bilo kojoj klasifikaciji? Ili nam je jedan chat malo?
Didi is offline  
Old 23.10.2012., 18:09   #10
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Fermina-Daza, ako se tema zove "Chat - čavrljanje bez obzira na rod i rodovnik", koji dio u riječi rod nije jasan? U bilo kojoj klasifikaciji? Ili nam je jedan chat malo?
Didi, hajd' ne kvari mi raspoloženje! A kada me već pitaš, evo, priznajem da mi u riječi "rod" nije jasno slovo 'D'

A sada pojašnjenje. Na sada već zatvorenom starom chatu dala sam prijedlog naziva nastavka chata, Atlantis ga je blagoslovila, predložila da ga otvorim i ja tako učinila. Eto, sve po PS-u! Koliko sam primijetila, na drugim pdf-ovima nije neobično da se nastavku chata (nakon 10000 postova) promijeni naslov. Za ostala pojašnjenja/objašnjenja po ovom pitanju obrati se Atlantis.
__________________
fermina-daza is offline  
Old 23.10.2012., 18:32   #11
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Didi, hajd' ne kvari mi raspoloženje! A kada me već pitaš, evo, priznajem da mi u riječi "rod" nije jasno slovo 'D'
Ako je samo slovo D, onda je dobro. Bilo bi puno gore da ti, recimo, nije jasno slovo I.

Pusti druge PDF-ove. Imamo mi tu neke svoje običaje. Recimo, da linkamo prethodnu temu, stavimo sličan naslov... No, ako tebe i ostale veseli lomiti jezik, tko sam ja da se tome protivim. Uostalom, imate Pimpinellu kao jezičnog savjetnika.
Didi is offline  
Old 23.10.2012., 18:35   #12
Koje cjepidlačenje....
Dajte se skulirajte malo. Više apsolutno nikome nije užitak biti ovdje.

Čemu stalna vrijeđanja, podbadanja u rukavicama i ovih usranih cerekića??

Kako i ne bi onda nas vlasnike životinja prozivali nadrkanima.
Sami si stavljamo te etikete.
Timbalandica is offline  
Old 23.10.2012., 18:57   #13
A o čem chatamo?
c.sunny is offline  
Old 23.10.2012., 19:13   #14
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
A o čem chatamo?
O chatu!


__________________
fermina-daza is offline  
Old 23.10.2012., 19:22   #15
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
O chatu!


Ahaaa

Tek sam sad skontala da je ovo nastavak onog chata A što ću, plava sam

Onda ću ja zachatati o tome da se prestavim, budući da nisam baš pisala na prvom
Ja sam jedna Crazy Cat lady kojoj se u život prije nešto više od mjesec dana uvukao i jedan pesonja pa sam postala i totalni dog person...
Mislim da trenutno prolazim kroz krizu identiteta
c.sunny is offline  
Old 23.10.2012., 19:28   #16
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ahaaa

Tek sam sad skontala da je ovo nastavak onog chata A što ću, plava sam
Blago tebi, plavušanko! Što bih ja dala da sam plava Jer... ja sam sklerozna i nema tog salona koji ovo stanje može srediti farbanjem ili pramenovima. Zbog toga molim moderatore da u prvi post stave link na stari chat. Hvala!

A što se tvoje krize identiteta tiče, skokni na Psihologiju, mam bu ti složili dva tri identiteta, pa ti biraj!
__________________
fermina-daza is offline  
Old 23.10.2012., 19:30   #17
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Blago tebi, plavušanko! Što bih ja dala da sam plava Jer... ja sam sklerozna i nema tog salona koji ovo stanje može srediti farbanjem ili pramenovima. Zbog toga molim moderatore da u prvi post stave link na stari chat. Hvala!

Upiškila sam se skoro sad
c.sunny is offline  
Old 23.10.2012., 20:55   #18
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Koje cjepidlačenje....
Dajte se skulirajte malo. Više apsolutno nikome nije užitak biti ovdje.

Čemu stalna vrijeđanja, podbadanja u rukavicama i ovih usranih cerekića??

Kako i ne bi onda nas vlasnike životinja prozivali nadrkanima.
Sami si stavljamo te etikete.
Nema svijet ovakvu kumu ko ja!!!!!

Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Blago tebi, plavušanko! Što bih ja dala da sam plava Jer... ja sam sklerozna i nema tog salona koji ovo stanje može srediti farbanjem ili pramenovima. Zbog toga molim moderatore da u prvi post stave link na stari chat. Hvala!

A što se tvoje krize identiteta tiče, skokni na Psihologiju, mam bu ti složili dva tri identiteta, pa ti biraj!
A tisme još dodatno nasmijala!!

Evo mog doprinosa na nastavak čataonice......

Bile Sorpresa i ja u gradu, šetale, kupile kestene pa nas stliček pit'o u biti više konstatir'o : " Toe pitt bull "


Nije gospon, to je Švedska albino lasica!

Kesteni su bili fajn i šetnja je bila fajn!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 23.10.2012., 21:04   #19
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post

Bile Sorpresa i ja u gradu, šetale, kupile kestene pa nas stliček pit'o u biti više konstatir'o : " Toe pitt bull "
to ti je sve pit bull, nemoj ni uvjeravat u suprotno. Prije 2 god je moj frend vlasniku DA i meni objasnjavo da je to mozda DA, al da je to pitt u borbenoj verziji xD
E, jel ko zna di u centru pustaju pse unutra ? msm na kavu, znam da na terase daju vecinom. Al unutra?
__________________
Samo biznis, nista leasing, samo krupno, nista sitnis.
KIKIC1994 is offline  
Old 23.10.2012., 21:25   #20
Jel ovo sad chat o chatu ili chat vezano za beštiije..malo sam se pogubila..
Bit će zato jer ja jesam plava


No, opet...inbox mi je bio crven pa ne bi da mi se puno više zacrveni
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.