Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2009., 12:02   #261
Quote:
MaliMaleni kaže: Pogledaj post
ima barem jedan animator koji je ostao kod ovih iz karaoka.hr, ali je njemu to 2. posao pa nije uvijek raspoloživ
što se broja od DJ Nevena (sada DJ Frane) tiče, ima ga na kingevent.hr

ok, tenks
mimych is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 12:06   #262
svadba

Quote:
tizi_sasa kaže: Pogledaj post
meni treba dj u rijeci
Quote:
Sponzor kaže: Pogledaj post
Ako nekome treba stvarno dobar DJ za svadbe, tulume, evente, partyje...tu sam ..otvoren za sve opcije i kombinacije. Muzika?? apsolutno sve, prema dogovoru.
Može neki tvoj kontakt..gdje te može čut? Udajem se 12.09 ove godine i treba mi dobar dj jer bi na svadbi hjela domacu i narodnu glazbu ( noviju) ...molim vas preporuke...i kako se cijene krecu...hvala unaprijed

u zagrebu je svadba

Zadnje uređivanje tina_84 : 25.02.2009. at 12:07. Reason: Zaboravila grad upisat
tina_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 21:38   #263
jao..tko ce sad sve ovo citati..idem probati laksom metodom:
ima tko za preporuciti dobrog DJ za podrucje srednje dalmacije?
cijena nije toliko bitna..trazim stvarno dobru kvalitetu i animatora..(iako mi je pir od 99% mladih,pa cemo se sami "animirati" )
pozeljno da ima video zid,light show,karaoke
muzika pretezno strana i stariji domaci rock
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 21:51   #264
U Dalmaciji (Splitu) je navodno najbolji DJ DUple, kosta 5000kn. Al mislim da ti on nema light show, karaoke i ostalo...
__________________
* 04.09.2009. *
Yolaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 21:56   #265
Quote:
Yolaine kaže: Pogledaj post
U Dalmaciji (Splitu) je navodno najbolji DJ DUple, kosta 5000kn. Al mislim da ti on nema light show, karaoke i ostalo...
ah..rade bi onda "uvezla" nekog..nije mi problem platiti i smjestaj
stvarno bi voljela da ima bar nesto od "dodatne opreme"
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:49   #266
ovak...radije ti uzmi posebno dj-a, a posebno light show...ako te zanima mogu ti dati kontakte za light show a i za odlične dj-e s puno iskustva... javi se na PM

iz zg..al platiš samo troškove puta i nema problema za dolazak u St. )
lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 23:19   #267
U sibeniku(skradinu) mi je svadba..ma ne bi cirkusirala sa odvojenim verzijama..ima ljudi koji imaju sve..i video projekciju i light show i karaoke..
jer ako uzimas sve posebno em se oni moraju uskladiti,em ti je veca promenada s tim..a vjerovatno i vise kosta kad tako odvajas..
ovako ima uigranih Dj ili manjih timova koji rade to profesionalno
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 00:06   #268
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
U sibeniku(skradinu) mi je svadba..ma ne bi cirkusirala sa odvojenim verzijama..ima ljudi koji imaju sve..i video projekciju i light show i karaoke..
jer ako uzimas sve posebno em se oni moraju uskladiti,em ti je veca promenada s tim..a vjerovatno i vise kosta kad tako odvajas..
ovako ima uigranih Dj ili manjih timova koji rade to profesionalno
no dobro, ali ti stvarno trebaš puuuunooo toga....light, karaoke, video zid, dj, razglas i to sve, pretpostavljam, top kvalitete...teško ćeš to naći all in one...
bolje ti uzmi posebno, neka je svako stručan u svom dijelu...nitko ne zna sve...
a i ja ću ti preporučiti nekoga na pm
MA DAJ!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 12:54   #269
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
U sibeniku(skradinu) mi je svadba..ma ne bi cirkusirala sa odvojenim verzijama..ima ljudi koji imaju sve..i video projekciju i light show i karaoke..
jer ako uzimas sve posebno em se oni moraju uskladiti,em ti je veca promenada s tim..a vjerovatno i vise kosta kad tako odvajas..
ovako ima uigranih Dj ili manjih timova koji rade to profesionalno
uuuuuuuuu!!! ti, staa moja, nećeš proći bez 8000-10000 kn.
a možda i više, nije mi poznato kako se kreću video zidovi...
ali neka, samo jedanput se udaješ!!! kad je bal, nek jebal
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:23   #270
Quote:
lou2 kaže: Pogledaj post
uuuuuuuuu!!! ti, staa moja, nećeš proći bez 8000-10000 kn.
a možda i više, nije mi poznato kako se kreću video zidovi...
ali neka, samo jedanput se udaješ!!!kad je bal, nek jebal

ma nije ti to bas tako skupo
a i bolje mjuza u orginalu koju volim sa svom popratnom koreografijom,nego band koji mi ne zna svirati sta zelim..
jer vecina bendova koji hodaju po pirevima zna repertuar od cca 100-200 klasicnih svadbovskih pjesama koje sviraju vec desetljecjima da se selo veseli i cisto sumnjam da bi mi znali svirati sta zelim
Rijetki su koji si daju truda,pa sviraju i malo "moderniju"glazbu(ako tako mozes nazvati doorse,deep purple,pink floyd,sade)..ali ti i kostaju..pa kad izracunas da moras platiti klopu i smjestaj(a ti bandovi sa dva vokala i vise instrumenata zanju imati i po 7-8 clanova)..racunaj koliko te onda to sve na kraju dode..

i jos kao zelis dodatnih par stvari poput light showa i slicno..
i opet ti dode na to da je krajnja interpretacija upitna..jer ako sviraju nesto,ne znaci da to i "znaju" izvesti kako spada..
sumnjam da itko na probnom slusanju banda poslusa kompletan repertuar..odsviraju mu par pjesama koje im najbolje idu i to je to..

tako da mislim da je u mom slucaju DJ itekako bolja solucija..i jeftinija
i efektnija..

PS:video zid ti nije nista drugo doli platna, kompa i projektora.. u vecini slucajeva..
ako je to luksuz..onda..khm..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 19:13   #271
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ma nije ti to bas tako skupo
a i bolje mjuza u orginalu koju volim sa svom popratnom koreografijom,nego band koji mi ne zna svirati sta zelim..
jer vecina bendova koji hodaju po pirevima zna repertuar od cca 100-200 klasicnih svadbovskih pjesama koje sviraju vec desetljecjima da se selo veseli i cisto sumnjam da bi mi znali svirati sta zelim
Rijetki su koji si daju truda,pa sviraju i malo "moderniju"glazbu(ako tako mozes nazvati doorse,deep purple,pink floyd,sade)..ali ti i kostaju..pa kad izracunas da moras platiti klopu i smjestaj(a ti bandovi sa dva vokala i vise instrumenata zanju imati i po 7-8 clanova)..racunaj koliko te onda to sve na kraju dode..

i jos kao zelis dodatnih par stvari poput light showa i slicno..
i opet ti dode na to da je krajnja interpretacija upitna..jer ako sviraju nesto,ne znaci da to i "znaju" izvesti kako spada..
sumnjam da itko na probnom slusanju banda poslusa kompletan repertuar..odsviraju mu par pjesama koje im najbolje idu i to je to..

tako da mislim da je u mom slucaju DJ itekako bolja solucija..i jeftinija
i efektnija..

PS:video zid ti nije nista drugo doli platna, kompa i projektora.. u vecini slucajeva..
ako je to luksuz..onda..khm..
za tebe je definitivno pravi izbor DJ! a po onome što si navela jedan mi i pada na pamet
jedino što mislim da doista u paketu nećeš naći sve...
i koliko znam, najskuplja "igra" je light, ovisno o tome što sve želiš
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 22:29   #272
Ako mi netko može pomoći u vezi dj markiza?
Kakav je na vjenčanju i koliko košta?
pls..
VanesaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 22:40   #273
Mi ćemo ga imati na našem vjenčanju 6.6 . Najpametnije ti je da se dogovoriš za sastanak kod njega- meni su se i on i tata jako svidjeli i čine mi se sasvim ok. Osim toga, mislim da ga je elegant imala na svojoj svadbi pa se možeš i njoj obratiti.

Quote:
VanesaM kaže: Pogledaj post
Ako mi netko može pomoći u vezi dj markiza?
Kakav je na vjenčanju i koliko košta?
pls..
mind the gap is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 00:26   #274
Rijeseno!!!! Dj.Markiz!!!! Sigurna da nismo pogrijesili!!! Mogu iskustva...
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 17:12   #275
DJ/VJ

Pozdrav svima......

Evo, koliko sam vidio ima podosta upita sto se tice DJ-a na vjencanjima i mislim da je to jedna jako dobra stvar jer u biti DJ moze napraviti jako dobru atnosferu.

Ne mislim sad da su bandovi nesto losiji (ima ih jaaako dobrih) ali najbolje je pitanje sto VAMA treba za VAS dan. Koliko je razlika u godinama gostiju na vjencanju, koja bi bila glazba po vasem izboru (ako vise vuce na zabavnu glazbu onda je definitivno bolji izbor band, a ako ste orijentirani vise na strani rock, pop, usudim se reci i house onda mislim da DJ je osoba za to!)

No sigurno se vec milion puta o svemu tome razglabalo na forumu pa necu vise o tome

Htio bi samo staviti ovaj post da ukoliko jos trazite usudim se i to reci - DOBROG DJ/VJ-a za vjencanje (sa iskustvom u DJ-anju kao i video editingu sto vjencanja, sto svega i svacega) mozete mi se javiti na PM, Skype ili MSN.

ps

Ukoliko netko bude zainteresiran moze se ponuditi i live video feed, kao i jos puno zgodnih stvari sto se tice videa (npr slideshow na video zidu,...........) a moze biti interesantno koliko Vama toliko i Vasim gostima.

Eto, toliko od mene...... Regards

Zadnje uređivanje vjx : 05.03.2009. at 17:36.
vjx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 22:33   #276
Thumbs up MARKIZ

tnx mind the gap na odgovoru, to sam i napravila.

Dogovorila sam sastanak, ubacila dragog u auto i došli kod markiza.
Dečki su odlični, najviše mi se svidjelo to što su jednostavni i simpatični, ali
vidi se da imaju iskustva jer na svako naše pitanje imaju konkretan odgovor.

Puno su nam pomogli oko svega, praktički su nam dočarali naše vjenčanje, ma mrak.

Dogovorili smo sve i najbolje od svega dobili smo karaoke gratis jer je naše
vjenčanje u petak.
Napravili su nekakvu akciju da vjenčanja koja se održavaju petkom dobiju gratis karaoke, hihi to nisam ni znala pa me iznenadilo.

Nadam se da sam pomogla kojoj budućoj mladoj u vezi dj-a.
VanesaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 09:13   #277
a jel mora mlada pjevat na karaokama?
jer ja ne bih...
ma u stvari ja imam malo ljudi pa to nitko ne bi ni htio...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 10:47   #278
Vidim da su ljudi još uvijek skeptični prema Dj.-ima....I mi smo imali takve goste i čak i najuže članove obitelji, koji su mislili i rekli da svadba sa Dj.-em ne može biti dobra svadba....Kako su se samo prevarili, hehe, i kako smo im mi uspijeli dokazati suprotno!!!
Još se mjesecima nakon svadbe pričalo o tome, kako jedan dobar DJ. može napraviti bolju atmosferu od bilo kojeg banda!!!
Prednost kod DJ.-a je ta, da nema toga što on "ne zna svirati",hehe! A sve stvari koje pusti su u originalu, znači nema onog: "...jooooj kako dobra pjesma od Olivera, ali ju je pjevač tako upropastio sa svojim glasom....užas!"

Iako se nitko od roditelja,braće i familije nije slagao sa mnom i mojim dragim, da uzmemo DJ.-a, jer su svi navikli na one klasične svadbe sa muzičarima u dvorištu,itd....mi smo to ipak učinili, i nismo nimalo pogriješili!

DJ je napravio ČUDO od atmosfere na našoj svadbi!!!
Od izbora muzike( s tim da smo mu unaprijed rekli svoje želje, i naravno ako tko od gostiju ima koju želju da mu ispuni, naravno u granicama normale!!!), do njegovih komentara koji su bili savršeno odabrani i prilagođeni svakoj situaciji!!! Kada je trebalo podići atmosferu, opustiti nas mladence, i nasmijati goste, vadio je šale ko iz rukava!!! Totalno pravo odabrane rječi u pravom trenutku!
Kada je bilo dirljivih i ozbiljnih trenutaka, pristupio je situaciji potpuno profesionalno i bez greške u svakom pogledu!

Uglavnom, svi su bili oduševljeni, i DJ je definitivno najbolji izbor!!!


Eto to je to! Preporučam ga svima!!!

Zadnje uređivanje M@3X : 07.03.2009. at 17:14. Reason: ...nema reklame ili u ovom slucaju SAMOREKLAME... :D
inerrbeauty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 19:29   #279
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
a jel mora mlada pjevat na karaokama?
jer ja ne bih...
ma u stvari ja imam malo ljudi pa to nitko ne bi ni htio...
Pa ja budem pjevala i moj dragi također....tak i tak nisu karaoke cijelu vecer, i iznenadit ću goste.
Ja mislim da ce malo osviježiti atmosferu.
Pa kasnije opet markiz.
VanesaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 19:46   #280
Hehe, nemojte vi Žutog dirati, bit će meni dj na svadbi i baš mi je simpa tip.
Svidjelo nam se kako je odradio posao kod moje frendice na svadbi prije koji mjesec i mislim da mu ovakva jadna samoreklama nije uopće potrebna.
tamaraa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.