Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 18:46   #541
Pozdrav otvorio sam racun u splitskoj samo za kupnju preko net/a i reko kad vec to i uzeo sam internet bankarstvo dobio ugovor i sbcard i kaze sutra cemo aktivirati ok.Upalim karticu namjestim pin odem na njihovu stranicu i boom trazi se korisnicko ime koje neznam jer niti mi je receno u banci niti pise u ugovoru a na njihovoj sluz stranici pise da moras dobiti i ugovor o internet bankarstu.Sad ili ja neznam ili je netko ovdje lud dok sam u stranim bankama to rijesio za 5min ovdje je sf.Pin i karticu cekam ali ona nema veze sa ovim pa sto da radim cekam ponedeljak ili netko ovo zna kako rijesiti
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 09:46   #542
Je li netko radio reprogram duga po kreditnoj kartici u Splitskoj banci? Nema dospjelog duga, sve je uredno plaćeno dosad (nekad uz 5-10 dana kašnjenja), imam i kredit kod njih koji se uredno otplaćuje, na karticu sam uzeo neke stvari kad sam renovirao stan i sad imam još 14 rata po oko 2000 kn mjesečno otplatit, a htio bih to razvući na 36 ako je moguće. Kartica mi i ne treba, vratio bih je njima u zamjenu za produljenje ročnosti obveza. Pa ako netko ima (pozitivnih ) iskustava s tim neka javi da ne idem bezveze u banku. Hvala
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 14:09   #543
Jel u SB moguce dignuti cek od Bayerische Landesbank?
__________________
Čudo Od Djeteta!
Painkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 14:57   #544
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Jel u SB moguce dignuti cek od Bayerische Landesbank?
Niš te ne košta da probaš. Meni je prije x godina unovčen ček iz kanade na devizni račun u PBZ koji sam tom prilikom morala otvoriti. Da li možeš dobiti keš ne znam

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:09   #545
Jel moguce da minue fee na uplatu na drugi racun 9kn preko mobilnog bankarstva?!? Nadam se da sam krivo vidila

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 11:11   #546
Pozdrav ekipa, da se ukljucim s pitanjem(zapravo ohrabrenjem).. ovako u minusu sam u Splitskoj banci,trenutno na porodiljnom,a od 01.05. Zaposlena kao sezonski radnik.. primam porodiljnu naknadu, i hitno mi treba 2oookn, ako odem u poslovnicu jer nemam u koga posuditi,nego u banci, hoce li me odbiti 😂 nisam nikad imala kredit,samo uredno uzimala minus (koji je se isto tako i smanjivao u periodu porodiljnoga i naplacivao,ali ostalo ga je jos)e sam svaki mjesec bila imala nedozovljeno dugovanje do 100kuna oko prvog u mjesecu.
Imali itko iskustva,dali ce odobriti ili odbiti? Hvala
staffordica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 23:59   #547
Pozdrav ljudi.

Jel koristi netko "Paket Student Plus" Splitske banke? Kakva su iskustva s njima? Prvenstveno bi k njima zbog deviznog računa koji je također besplatan, a treba mi dok ostale banke naplaćuju. Kakvi su vam dojmovi s internetskim i mobilnim bankarstvom? Vidim da im aplikacija ima ocjenu 2 na Appstoreu, uzas. Takodjer, postoji li kakva naknada za zatvaranje racuna te koliko se placa nakon 29. godine zivota?

Nigdje ne mogu naci vise informacija, a glupo mi odmah zvati ako bas nije potrebno
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 07:01   #548
Splitska će ti uskoro postati otp pa pripazi na to i pogledaj ponudu otp

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 18:55   #549
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Splitska će ti uskoro postati otp pa pripazi na to i pogledaj ponudu otp

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
Bas sam bacio oko na OTP ponudu i isto imaju sve 0 kn. Poslao sam im mail s kratkim upitom prije par dana, nitko nije odgovorio iako imam program koji javi kada je pročitano i piše mi da su pročitali mail. Rekao si, vrlo dobar početak no u želji da dobijem devizni račun besplatno dok mogu, otišao sam odmah u banku. Komplikacije, neupucenost, uzas zivi. Odustao sam za sada. Mozda jedino ako odgovore na mail i ponovno me privuku k sebi, za sada ništa od toga. Zaba je za njih bog.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 08:23   #550
Hm. Ja imam trenutno kod njih sve I nisu loši, barem nisu gužve u poslovnicama kao kod Zabe. Ne reklamiram lol

Splitska je meni bila još gora od svega toga

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 19:09   #551
Bježi od Splitske što dalje možeš.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 11:20   #552
Thumbs down

Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Bježi od Splitske što dalje možeš.
Slažem se, bježati glavom bez obzira.
Kius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2018., 13:37   #553
Splitska sad postaje otp


Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 11:11   #554
Quote:
Kius kaže: Pogledaj post
Slažem se, bježati glavom bez obzira.
imaju visoke naknade ali su dobri, ljubazne su djelatnice, sve se relativno brzo riješi, ja nemam osim tih naknada nikakvih zamjerki.
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2018., 09:16   #555
Ako dobro kuzim SB se od 04.12. Definitivno integrira u OTP. Da li brojevi iban racuna i swfit/bic kod banke ostaju isti ?
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2018., 09:43   #556
Ne, mijenjaju se u OTP iban


Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 16:46   #557
Hoće li se zbog promjene IBAN-a mijenjati i kartice? Također, htjela sam pitati za mobilno bankarstvo, ostaju li isti podaci kao i za SB app ili moram ići u banku to sređivati ponovno?
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken (x)
LadyDragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 10:49   #558
Quote:
LadyDragon kaže: Pogledaj post
Hoće li se zbog promjene IBAN-a mijenjati i kartice? Također, htjela sam pitati za mobilno bankarstvo, ostaju li isti podaci kao i za SB app ili moram ići u banku to sređivati ponovno?
Negdje sam pročitao da će se svima mijenjati kartice ne zbog roka valjanosti i to nego jer ne smiju više imati Societe Generale znak na sebi. To im je valjda dogovor od preuzimanja.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 11:25   #559
S obzirom da se mijenja IBAN, osobe koje su do sad primale mirovinu u SB trebaju promijeniti podatke kod mirovinskog kad prime novi IBAN?
BigMac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 10:31   #560
Quote:
BigMac kaže: Pogledaj post
S obzirom da se mijenja IBAN, osobe koje su do sad primale mirovinu u SB trebaju promijeniti podatke kod mirovinskog kad prime novi IBAN?
U pismu što je svaki vlasnik računa u Splitskoj banci trebao dobiti piše:

Ukoliko ste korisnik mirovine iz inozemstva, molimo Vas da što prije obavijestite inozemni mirovinski fond o novom broju vašeg računa i SWIFT adresu u novoj banci.

U tom pismu piše i novi broj računa koji nema ništa zajedničko sa starim brojem.

Konačno sam se uspio logirati na https://elementa.otpbanka.hr/hr/prijava pomoću broja tokena (SBc@rd kartice) i sada je sve novo pa se treba pokušati snaći u novom okruženju.
horacio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.