Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2008., 17:01   #121
Je li ovo prikladno?


Ne se vrijeđati.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 17:22   #122
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Je li ovo prikladno?


Ne se vrijeđati.
u potpunosti se slazem hehe
joj imam dobar mail u vezi toga..poslano meni jer sam imala veliku opsjednutost skoroj sterilizaciji kuce..naucila sam ignorirat sitnice (teskog srca)
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 14:03   #123
fleka od laka za nokte na smb kepericama?
što ću so tim?

help, pljiz.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 20:31   #124
Quote:
BigMama kaže: Pogledaj post
Ja sam iz Ri, i tu znam jednu kemijsku cistionicu koja cisti i cipele. Prijateljica je nosila bijele cipele od brusene koze na kemijsko i izgledaju kao nove.

Mozes mi proslijediti adresu te kemijske cistione,plizzzz
formulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 20:49   #125
oprostite ako je ovo već bilo

mene zanima kako efikasno i brzo očistiti nakupljenu prašinu između tipaka na tipkovnici?

ja je obično prebrišem, ali skuplja se između

jel ima tko ideju

evo ja nešto kontam možda štapićem za uši
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 13:42   #126
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
oprostite ako je ovo već bilo

mene zanima kako efikasno i brzo očistiti nakupljenu prašinu između tipaka na tipkovnici?

ja je obično prebrišem, ali skuplja se između

jel ima tko ideju

evo ja nešto kontam možda štapićem za uši
ja na poslu imam onaj, ne znam kako se to zove, komprimirani zrak, kao sprej, to izbaci sve van. ima za kupiti po papirnicama.
doma isključenu iz struje, čistim tako da nataknem malo ravnalo na krpu od mikrovlakana. frendica koristi mali kist, kozmetički.
__________________
Oprosti, volim te
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 14:07   #127
pitanje...ukenjala sam kozni novcanik kemisjkom...kak da to njesra skinem.
Isto tak imam jednu taskicu kaj je s jedne strane prejebena ljubicasta brusena koza koju sam isto tak ukenjila kejmiskom....kako da to očistim...ak se sjecam netko je pričao o nekim kem.cistionicima za taskice i nekaj tak...
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 00:38   #128
je li netko zna kako se može dići ono žutilo koje nastaje npr. na posteljini ili stoljnjacima koji se ne koriste nego bezveze leže u ormaru godinama?

imam super posteljinu i stoljnjake koje mi je mati kupila prije ohoho godina. ništa od toga se nije koristilo i sada kada je hoću ubaciti u pogon ne mogu. ne znam se riješiti tog žutila. probala sam s običnim pranjem i venišom pa ništa. btw, riječ je o bijeloj robi.

tnx
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 02:34   #129
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
pitanje...ukenjala sam kozni novcanik kemisjkom...kak da to njesra skinem.
Isto tak imam jednu taskicu kaj je s jedne strane prejebena ljubicasta brusena koza koju sam isto tak ukenjila kejmiskom....kako da to očistim...ak se sjecam netko je pričao o nekim kem.cistionicima za taskice i nekaj tak...
Ja sam te mrlje od tinte uspješno skidala s acetonom. Ali uzmeš neki "blaži", da ne naškodi koži. Jednom je uspješno otišlo baš s brušene kože, a bez neželjenih posljedica. Isprobaj možda ipak najprije uz rub negdje, za svaki slučaj.

Sretno.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 14:20   #130
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
a sto ako se zvaka zaljepi za sic u autu?
Ma postoji super sredstvo za zvake, probaj pogledat po dm-u i slicnim mjestima. Naspreja se, nakon 5 minuta zvaka se pretvori u suhe komadice, nesto slicno kao kad ti papir ostane u dzepu od hlaca pa se raspadne nakon pranja, i te mrvice se kasnije samo iscetkaju s tkanine.



Mene zanima s cim da ocistim antikni drveni namjestaj? Volila bih ga prebrisat s necim sto ce mu malo vratit sjaj i maknut otiske od prstiju i to, a da po mogucnosti istovremeno ima neko antistaticko djelovanje. Strah me koristit pronto i te agresivnije proizvode za ciscenje.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 15:38   #131
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
je li netko zna kako se može dići ono žutilo koje nastaje npr. na posteljini ili stoljnjacima koji se ne koriste nego bezveze leže u ormaru godinama?

imam super posteljinu i stoljnjake koje mi je mati kupila prije ohoho godina. ništa od toga se nije koristilo i sada kada je hoću ubaciti u pogon ne mogu. ne znam se riješiti tog žutila. probala sam s običnim pranjem i venišom pa ništa. btw, riječ je o bijeloj robi.

tnx
Koliko godina ti stoji ta dota
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 17:52   #132
E ovak, prvo tražim savjet... operem bijele hlače normalno u vešovoj mašini i sve je super, ali kad se osuše na onoj žnjori na balkonu, obavezno imaju žute fleke po sebi... zakej??? a sad, ako gulite ciklu, čistite jagode...pa vam prsti neprirodno pocrvene, poljubičaste, pozelene... stavite u malo tople vode žličicu sode bikarbone i na par sekundi zagnjurite vaše papčiće...sve će otići pa-pa
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 20:57   #133
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post
Ma postoji super sredstvo za zvake, probaj pogledat po dm-u i slicnim mjestima. Naspreja se, nakon 5 minuta zvaka se pretvori u suhe komadice, nesto slicno kao kad ti papir ostane u dzepu od hlaca pa se raspadne nakon pranja, i te mrvice se kasnije samo iscetkaju s tkanine.



Mene zanima s cim da ocistim antikni drveni namjestaj? Volila bih ga prebrisat s necim sto ce mu malo vratit sjaj i maknut otiske od prstiju i to, a da po mogucnosti istovremeno ima neko antistaticko djelovanje. Strah me koristit pronto i te agresivnije proizvode za ciscenje.
na tv prodaji sam vidjela neko narančino ulje. provjeri ak ti se da.
__________________
Oprosti, volim te
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 22:21   #134
Quote:
MeravigliosaCreatura kaže: Pogledaj post
E ovak, prvo tražim savjet... operem bijele hlače normalno u vešovoj mašini i sve je super, ali kad se osuše na onoj žnjori na balkonu, obavezno imaju žute fleke po sebi... zakej???
požute od prejakog sunca ili od rđe (hrđe ) sa kvačica ili štrika (ako je metalni ofkors)
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 18:50   #135
zalila sam svijetlo plavu majcu jegermaisterom i mrlje neidu dole..

možete mi molim vas reči što da radim?
ivach:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 00:20   #136
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
je li netko zna kako se može dići ono žutilo koje nastaje npr. na posteljini ili stoljnjacima koji se ne koriste nego bezveze leže u ormaru godinama?

imam super posteljinu i stoljnjake koje mi je mati kupila prije ohoho godina. ništa od toga se nije koristilo i sada kada je hoću ubaciti u pogon ne mogu. ne znam se riješiti tog žutila. probala sam s običnim pranjem i venišom pa ništa. btw, riječ je o bijeloj robi.

tnx
Namoči u kloru.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 22:52   #137
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post

Mene zanima s cim da ocistim antikni drveni namjestaj? Volila bih ga prebrisat s necim sto ce mu malo vratit sjaj i maknut otiske od prstiju i to, a da po mogucnosti istovremeno ima neko antistaticko djelovanje. Strah me koristit pronto i te agresivnije proizvode za ciscenje.
Vidjela sam ja u Dm-u od Pronta, zove se Olio restauratore, tako nešto, pa probaj s tim..sretno
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 23:44   #138
Jel zna netko s čim se da spojiti propaljena rupe na robi, znam da je postojao čini mi se neki prašak s kojim se to dalo spojit da se rupa više ne vidi?
Baba Jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 10:01   #139
pozdrav,zanima me s čim skinuti kamenac sa lončiča!???dno mi je pobijelilo,i prije san čistila ,ali ne ide i sad se nakupilo!!!
ina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:24   #140
Quote:
ina25 kaže: Pogledaj post
pozdrav,zanima me s čim skinuti kamenac sa lončiča!???dno mi je pobijelilo,i prije san čistila ,ali ne ide i sad se nakupilo!!!
Prokuhaj u octu i pusti par sati na miru- kamenac ode, smrad octa ne al se izgubi u normalnom pranju poslije
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.