Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 22:06   #9681
Nije me bilo neko vrijeme i dodem malo na brzinu i vidim samo lijepe vjesti.....svima pape puno bolje.... Bas mi je drago zbog vas curke.

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
tina2706 is offline  
Old 15.10.2017., 22:11   #9682
Quote:
tina2706 kaže: Pogledaj post
bravo, drago mi je i ja se nadam danu kada cu imat skroz uredne briseve i papu

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
E,samo se sad treba i dalje paziti. Nastavljam s cajevima i uljima,dizanjem imuniteta i dalje! I onda,ubrzo,nadam se i drugu bebicu!!! Cure,sve se može!!!
Bellaleona is offline  
Old 23.10.2017., 18:57   #9683
Quote:
Bellaleona kaže: Pogledaj post
E,samo se sad treba i dalje paziti. Nastavljam s cajevima i uljima,dizanjem imuniteta i dalje! I onda,ubrzo,nadam se i drugu bebicu!!! Cure,sve se može!!!
Tako je samo se paziti i dalje i samo opusteno i hrabro. Sretno sa bebicom, moja ce jos pricekati.

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
tina2706 is offline  
Old 28.10.2017., 09:32   #9684
pozdrav, koliko prije papa testa bi bilo dobro prestati s uljnim mješavinama?
lovenature is offline  
Old 30.10.2017., 00:16   #9685
Vele oko mjesec dana...
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Old 13.11.2017., 19:17   #9686
Cin3 i letz konizacija

Evo cure da javim nalaz papa testa nakon letz konizacije savrsen.jeeeeeeeee.nitko sretniji od mene za hpv mi nije nista govorio nije bilo dr.butorca kontrola za 6 mj
Shanty is offline  
Old 13.11.2017., 22:01   #9687
Quote:
Shanty kaže: Pogledaj post
Evo cure da javim nalaz papa testa nakon letz konizacije savrsen.jeeeeeeeee.nitko sretniji od mene za hpv mi nije nista govorio nije bilo dr.butorca kontrola za 6 mj
Lijepo....samo hrabro i sretno

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
tina2706 is offline  
Old 21.11.2017., 16:31   #9688
Pozdrav svima,drago mi je za vaše dobre nalaze
Ja sam dobila svoje nalaze..i dalje cin2 i sad hpv visokog rizika..ono što me jako zanima koji su sve načini za dobiti hpv virus?..s dečkom sam u vezi 8 godina i vjerujem mu..da li je moguće da se nakon 9 godina od prije od tek sad aktivirao?..ili je od lošeg imuniteta?..da li može imati kakve veze to što s mamine strane rak je dosta rekla bi prisutan..ona je mlada umrla od leukemije,baka od raka dojke i sad ujak imao rak prostate..da li to može imati ikakve veze?..oprostite što vas gnjavim,al ne znam šta da mislim..

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 21.11.2017., 22:20   #9689
Je li netko možda nedavno od vas kupovao Isoprinosin? Ako da, gdje? I koja je cijena? Ne mogu naći baš nikakve informacije o lijeku.
Saline is offline  
Old 25.11.2017., 17:31   #9690
Quote:
tina2706 kaže: Pogledaj post
Da papa ti je cin 1 vjerojatno od ureaplasme. Tesko je se rijesit dosadna je jako i cesto se vraca uz ljekove koje dobijes uzmi i acidosalus ili neki probiotik, jer dobro reagira na probiotik.

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
Popila doksiciklin, i ja i partner. Uskoro idem na kontrolu pa ćemo vidjeti.
No mene bas brine taj cin 1 jer vidim da je isključivo od hpv-a a meni su 2 brisa na HPV rađena i oba negativna. Bas sam zbunjena.
Totalno sam nervozna, rodila sam prije 10 mj i od tad nikako da završim s pregledima kod ginekologa, svaki mj kontrole, u 6 mj 2 pape rađene, antibiotici popijeni. Muka mi je
Još sam vise zbunjena činjenicom da sam cijelu trudnoću sve nalaze imala ciste. I papa i brisevi bili u redu
Zar je moguće da stres utječe toliko??
Pulank is offline  
Old 25.11.2017., 18:28   #9691
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Popila doksiciklin, i ja i partner. Uskoro idem na kontrolu pa ćemo vidjeti.
No mene bas brine taj cin 1 jer vidim da je isključivo od hpv-a a meni su 2 brisa na HPV rađena i oba negativna. Bas sam zbunjena.
Totalno sam nervozna, rodila sam prije 10 mj i od tad nikako da završim s pregledima kod ginekologa, svaki mj kontrole, u 6 mj 2 pape rađene, antibiotici popijeni. Muka mi je
Još sam vise zbunjena činjenicom da sam cijelu trudnoću sve nalaze imala ciste. I papa i brisevi bili u redu
Zar je moguće da stres utječe toliko??
Meni je doktorica rekla da stres jako može utjecati na to sve..u mom slučaju da se hpv može aktivirati od njega,plus što mi je imunitet u banani,pušim..i da je vjerojatno da sam hpv pokupila od prijašnjeg partnera i pazi ovo da se on može svako malo uslijed lošeg imuniteta i svega navedenog iznova vraćati..milina

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 25.11.2017., 21:14   #9692
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,drago mi je za vaše dobre nalaze
Ja sam dobila svoje nalaze..i dalje cin2 i sad hpv visokog rizika..ono što me jako zanima koji su sve načini za dobiti hpv virus?..s dečkom sam u vezi 8 godina i vjerujem mu..da li je moguće da se nakon 9 godina od prije od tek sad aktivirao?..ili je od lošeg imuniteta?..da li može imati kakve veze to što s mamine strane rak je dosta rekla bi prisutan..ona je mlada umrla od leukemije,baka od raka dojke i sad ujak imao rak prostate..da li to može imati ikakve veze?..oprostite što vas gnjavim,al ne znam šta da mislim..

Poslano sa mog HTC Desire 530
i ja sam cesto razmisljala o tome...mozda smo genetski slabijeg organizma,tijela,imuniteta i skloniji oboljenjima. Al hpv-om se jedbnostavno zarazis. Moze biti da imas od prije 9 godina,od prijasnjeg decka pa se aktivirao. A i bez veze se mucis s tim. Jako sam puno citala i povezala. Imunitet dolazi iz crijeva. Losa crijeva,los imunitet. Poradit cu osobno na oporavku crijeva.

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 28.11.2017. at 10:52. Reason: Q
Bellaleona is offline  
Old 25.11.2017., 21:36   #9693
Quote:
Bellaleona kaže: Pogledaj post
i ja sam cesto razmisljala o tome...mozda smo genetski slabijeg organizma,tijela,imuniteta i skloniji oboljenjima. Al hpv-om se jedbnostavno zarazis. Moze biti da imas od prije 9 godina,od prijasnjeg decka pa se aktivirao. A i bez veze se mucis s tim. Jako sam puno citala i povezala. Imunitet dolazi iz crijeva. Losa crijeva,los imunitet. Poradit cu osobno na oporavku crijeva.
Je u pravu si za sve,potvrdila mi je doktorica jučer..i još moja prijašnja doktorica mi je rekla da sam slabijeg imuniteta i sve to,ali nisam znala da se hpv može aktivirati nakon 9 godina,sad znam..a i saznala sam neki dan od prijateljice da su od tog kretena još 3 cure dobile hpv,pa mislim stvarno s kim sam ja tad bila..al nema veze,poradit ću na sebi,nema smisla sad razbijat glavu iako sam se ko ćuko što se kaže isplakala neki dan zbog svega toga,bit će bolje

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 28.11.2017. at 10:52. Reason: Q
makicho5 is offline  
Old 27.11.2017., 15:52   #9694
Bok svima! Trudnica sam, i prije koji mjesec mi je moja gin.onak mrtva hladna rekla joj pa vi imate puno virusnih bradavica,ali to ne smijemo dirati u trudnoći, možete na krioterapiju ali na vlastitu odgovornost. A ja u šoku! Nikad nikakvih problema i sad ovo, ko iz vedra neba. Ne moram ni reći da sam pročitala sve moguće članke i forume o HPV-u i totalno sam izdeprimirana. Ima koja od vas iskustva s pojavom kondiloma u trudnoći, postoji li šansa da mi se povuku poslije poroda?
anny1990 is offline  
Old 28.11.2017., 10:34   #9695
Isoprinosine

Quote:
Saline kaže: Pogledaj post
Je li netko možda nedavno od vas kupovao Isoprinosin? Ako da, gdje? I koja je cijena? Ne mogu naći baš nikakve informacije o lijeku.
Nažalost, ovaj forum nema tražilicu, pa da ukucaš isoprinosine jer bi ti izbacio moje postove u nekom drugom podforumu (možda endometrioza...), ne znam... uglavnom, ja imala HPV visokog rizika koji nije otišao konizacijom međutim nakon čajeva, beta glukana, c vitamina, sporta, isoprinosinea i još nekog vaginalnog pripravka koji ljušti sluznicu pa sve iscuri van (to prepisao dr. Butorac) ja sam se tamo negdje prije godinu dana riješila HPV-a nakon dugog niza godina i operacija. Te sam lijekove uspjela nabaviti u gradskoj ljekarni tada... ne znam jel još drže (možda naručuju pojedinačno na zahtjev)...
Sretno!
p.s. navodno isoprinosine djeluje samo na hpv niskog rizika i herpese, ali eto ja nemam više hpv visokog rizika, sad jel to od tog lijeka ili nečeg drugog, ne znam...
__________________
Jedina razlika između mene i luđaka je ta - što ja nisam lud ... Salvador Dali
Jana88 is offline  
Old 03.12.2017., 17:52   #9696
Quote:
anny1990 kaže: Pogledaj post
Bok svima! Trudnica sam, i prije koji mjesec mi je moja gin.onak mrtva hladna rekla joj pa vi imate puno virusnih bradavica,ali to ne smijemo dirati u trudnoći, možete na krioterapiju ali na vlastitu odgovornost. A ja u šoku! Nikad nikakvih problema i sad ovo, ko iz vedra neba. Ne moram ni reći da sam pročitala sve moguće članke i forume o HPV-u i totalno sam izdeprimirana. Ima koja od vas iskustva s pojavom kondiloma u trudnoći, postoji li šansa da mi se povuku poslije poroda?
Jel to kojim slučajem mollusca contagiosa? vidis li te bradavice, jesu li oko spolovila, anusa i na preponama?
Ja sam imala mollusce u trudnoci sam ih bas pokupila, gin me trudnu poslala na ekskohleaciju koja je boljela za umrijet. Imala sam ih oko 10. nakon 3x uklanjanja jer su se vraćale non stop, same su mi otpale. Sada imam jos jednu, ne boli, ne svrbi, ne pece, samo je ruzna za vidjeti, al ionak je u gacama.

ako imas samo jednu ili dvije, nemoj ih trudna skidati jer jako boli i budes sva krvava i jos od tih trudnickih hormona samo cviljis jos vise. Na bebu nece prec tak da ne brines
Nis strasno, ne brini se !
Pulank is offline  
Old 09.12.2017., 16:17   #9697
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Jel to kojim slučajem mollusca contagiosa? vidis li te bradavice, jesu li oko spolovila, anusa i na preponama?
Ja sam imala mollusce u trudnoci sam ih bas pokupila, gin me trudnu poslala na ekskohleaciju koja je boljela za umrijet. Imala sam ih oko 10. nakon 3x uklanjanja jer su se vraćale non stop, same su mi otpale. Sada imam jos jednu, ne boli, ne svrbi, ne pece, samo je ruzna za vidjeti, al ionak je u gacama.

ako imas samo jednu ili dvije, nemoj ih trudna skidati jer jako boli i budes sva krvava i jos od tih trudnickih hormona samo cviljis jos vise. Na bebu nece prec tak da ne brines
Nis strasno, ne brini se !
Izvana vidim jednu točkicu ali unutar malih usana imam ko redove malih suzica s jedne i druge strane usporedo,ne znam kak da to opišem drukčije po slikama na netu mi više liči na onu vestibularnu papilomatozu. Moja ginićka je katastrofa,ništa ne objasni kak treba,nula bodova. Mislim da čim rodim se prebacujem kod drugog nekog
anny1990 is offline  
Old 10.12.2017., 14:40   #9698
Quote:
anny1990 kaže: Pogledaj post
Izvana vidim jednu točkicu ali unutar malih usana imam ko redove malih suzica s jedne i druge strane usporedo,ne znam kak da to opišem drukčije po slikama na netu mi više liči na onu vestibularnu papilomatozu. Moja ginićka je katastrofa,ništa ne objasni kak treba,nula bodova. Mislim da čim rodim se prebacujem kod drugog nekog
Aha, onda to nije ovo sto sam ja imala neg nešto drugo.
Ako je bas unutar vagine, rodnici možda bolje da rjesis to pije poroda ako ce biti vaginalni, ne bis si oprostila da ti nedaj boze pređe na bebu, pa da si mirna.
Ja sam imala samo vani, najviše na preponama. Unutar vagine svakako postoji mogucnost da se beba zarazi kad prođe kroz porođajni kanal. Sretno.
Pulank is offline  
Old 25.12.2017., 03:27   #9699
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Popila doksiciklin, i ja i partner. Uskoro idem na kontrolu pa ćemo vidjeti.
No mene bas brine taj cin 1 jer vidim da je isključivo od hpv-a a meni su 2 brisa na HPV rađena i oba negativna. Bas sam zbunjena.
Totalno sam nervozna, rodila sam prije 10 mj i od tad nikako da završim s pregledima kod ginekologa, svaki mj kontrole, u 6 mj 2 pape rađene, antibiotici popijeni. Muka mi je
Još sam vise zbunjena činjenicom da sam cijelu trudnoću sve nalaze imala ciste. I papa i brisevi bili u redu
Zar je moguće da stres utječe toliko??
Ovako ako je bris na hpv negativan onda vjerojatno nije on uzrok a na papi ga znaju stavit ako postoji sumnja na njega, bolje ga oznacit nego zanemarit. Ureaplasma je dosadna kao gljivice pa moras uzimati i dodatne preparate, probaj sa probiotikom tipa acidosalus u vaginaletama on je meni pomogao dosta iako ima i drugih koji su dobri, moj savjet je ako brisevi budu uredni malo ipak s vremena na vrijeme ubaciti neki probiotik cisto radi prevencije.


Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
tina2706 is offline  
Old 26.12.2017., 00:47   #9700
Evo sto mi se dogodilo, zeljno iscekujem svoj papa nalaz, frka me vec 6 tjedana i skuzim kako su mi rekli da dodem 27.12. a taj dan moj doktor neradi....pogledam na papir a na papiru pise 21.11. Ooo neee jedan datum mi rekli a drugi zapisali.....u Srjedu cu zvat pa mozda jos budem imala srece da me prime u cetvrtak.
Vec sam luda od tih nalaza i cekanja mislim da cu ici privatno to obavljat ubuduce. 10 godina i uvjek neki problemi....u bolnici vlada totalni kaos.

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
tina2706 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.