Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2021., 10:48   #1
Ujak i druga strana

Ujak mi je nedavno umro. Prestao je disat. Da li je bio svjestan da umire i gdje je on sad? U kakvoj svjesti? Bojim se smrti da je to kraj. Utjesite me
AlminaSulejmani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2021., 11:51   #2
Ako umire budan i dovoljno polako, svjestan je i miran, pripremljen. U snu umire mirno i pripremljen, na razini svijesti kakvu imamo u snu, i na toj je razini svjestan.
Nisu svjesni oni koji umiru iznenada, u nesrećama, ili u iznenadnom začepljenju ključne žile, ali onda imaju pomoć i dalje su svjesni što se događa.
Smrt nije kraj. Smrt stvarno ne postoji, osim kao predstava, što je i sam život. Život je simulacija postojanja na nižim razinama svijesti. Kada "umremo" vraćamo se na višu razinu svijesti s koje smo ušli u simulaciju života na ovoj razini.
Život na višoj razini svijesti na koju se vratio tvoj ujak je život u blagostanju, obilju, sreći i ljubavi, igri, puno većoj svjesnosti, znanju, sposobnostima, zdravlju i dugom životu.
Ono što nazivamo smrt je prijelaz na višu razinu svijesti nakon napuštanja tijela koje smo imali ovdje.
Iznad svih simulacija, ovdje i na višim razinama, imamo sve višu i višu svijest i sve veće sposobnosti. Na višim razinama ne koriste ni tijela jer bi tijela ograničavala takvu visoku razinu svijesti. Svijest bez tijela postoji bez ograničenja i sposobnosti su puno veće. Izvan simulacija svijest je na razini Kreatora. Trajna, neograničena, neuništiva. To smo svi mi. Tvoj je ujak prešao na višu fazu u tom smjeru.
Kontakt među vama nikada nije niti može biti prekinut. U stalnoj ste telepatskoj vezi, a kada misliš na njega veza je pojačana.
Ujak je odlučio prijeći na višu razinu da bi odtuda mogao bolje pomoći, i neće nikud dalje ići dok se ovdje ne provede proces koji trenutno prolazimo, prijelaz cijele planete i civilizacije na višu razinu svijesti.
Tvoj je ujak sada ili preuzeo snažno mladenačko tijelo koje koristi na višoj razini svijesti s koje je inkarniran dolje, ili postoji kao svijest bez tijela ako je došao s još više razine svijesti.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2021., 13:35   #3
Lijepo zvuci, nadajmo se da stvarno i je tako
Volumenjaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2021., 14:08   #4
koja glupost. veze sa životom nema.
ibm444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2021., 19:43   #5
Quote:
AlminaSulejmani kaže: Pogledaj post
Ujak mi je nedavno umro. Prestao je disat. Da li je bio svjestan da umire i gdje je on sad? U kakvoj svjesti? Bojim se smrti da je to kraj. Utjesite me
Možda ti se čini tako, ali strah je u tom slučaju zapravo irelevantan. Ukoliko postoji neki oblik preživljavanja duše, svijesti i sličnoga nakon smrti, onda će ti to biti utjeha samo po sebi. Ukoliko ne postoji ništa nakon smrti, onda ti je zapravo svejedno, jer svi strahovi koje imaš prestaju nakon smrti i tada sve postaje nebitno pa tako i strah. Strah je za žive.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2022., 09:18   #6
Mislim da nakon smrti nema ničega...ništavilo, bezdan...mrak...i da se svi samo tješimo pričama o raju, različitim sferama itd kako bi nam bilo lakše...sve neke priče ali nigdje konkretnih i 100% dokaza o bilo kakvom obliku "postojanja" nakon smrti...nažalost smo hodajuće buduće trulo meso...
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.