Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 15:34   #1
Je li moguće vratiti početno uzbuđenje?

Znate ono, tek se upoznate, lupi vas nešto u trbuhu kad ga/ju vidite, i dole se stisnete kao nikad, sjaj u očima blabla.
I tako to traje, dva-tri mjeseca, kako kome, uživate zajedno, u razgovoru, ljubljenju, maženju, seksu, svemu. Cjelodnevna dopisivanja. Jedva čekate da se vidite. Nakon još kojeg mjeseca počnete i živjeti zajedno.

I onda - bum - nešto se desi. Svo to početno uzbuđenje nestane, negdje propadne u zemlju.

U mom slučaju, zajedno smo malo više od godinu i po. Imamo dijete.
Dok sam bila trudna jos je bilo koliko toliko u redu. Druzili smo se, gledali filmove, mazili se, izlazili, putovali, išli svugdje.

Razgovarala sam s njim, no muči me. Imam dojam da nije iskren

Seks prakticiramo jednom tjedno. Ništa spektakularno. Bude lijepo.

Kad se sjetim kako nam je bilo prekrasno u početku, po par puta na dan, svaki dan strastveno vođenje ljubavi, druženje, razgovori, maženje... Zasto ne moze uvijek biti tako, da bar to mogu vratiti

Vi, koji ste duže u vezama, kako ste se nosili s time? Kad je popustila zaljubljenost, napetost i to sve sto ide s time. Kako se rješiti onih glupih osjećaja u sebi? Help, help. Počela sam zabrijavati gluposti
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:45   #2
Imas ti drugih problema s njim ocito, inace ne bi pitala za vracanje pocetnog uzbudjenja na forumu jer ono ne bi ni nestalo
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:28   #3
Poznajete se 18 mjeseci. Prije nego si zatrudnjela ste bili u vezi 6 mjeseci. Čini ti se da nije iskren u razgovoru. Smatram da se niste dovoljno upoznali. Bili ste usmjereni samo na zaljubljenost, na leptiriće u trbuhu, na sjaj u očima. Sada kad je to splasnulo - tek sada se upoznajete. Kasnite.
jezevaskoljkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:35   #4
Quote:
jezevaskoljkica kaže: Pogledaj post
Poznajete se 18 mjeseci. Prije nego si zatrudnjela ste bili u vezi 6 mjeseci. Čini ti se da nije iskren u razgovoru. Smatram da se niste dovoljno upoznali. Bili ste usmjereni samo na zaljubljenost, na leptiriće u trbuhu, na sjaj u očima. Sada kad je to splasnulo - tek sada se upoznajete. Kasnite.
ae. cuj, kad si s nekim godinu i pol, a imas vec dijete s njim.. cini se malo preuranjeno. pa treba ti samo godina dana da upoznas osobu kak spada. nije bas cudno sada shvacati za koga si se tocno vezala.

sto se tice pocetne zaljubljenosti i kasnije.. mislim da se moze "triggerati" ako imas nesto na nekome sto bas volis, kao razlog zbog kojeg ih volis. pogotovo ako je nesto sto ti nemas. da ce ikada biti kao kad ti je netko potupno nov i kad ga tek upoznajes - ne.

zapravo moje misljenje je da ti leptirici na pocetku su zapravo nas vlastiti odraz u necijim ocima. svatko od nas se na pocetku prezentira onako kako zeli da ga drugi percipiraju i svidja nam se kada nas netko tako i dozivi. stvar je u tome da s vremenom se ljudi sve vise opustaju jedni kraj drugih i sto vise upoznajemo jedni druge ne mozemo vise nositi takve maske. kad vise ne dobivamo potvrdu o sebi samima od druge osobe, onda nestanu i "leptirici".

treba shvatit sto tocno zivot jest, a osoba koju biras je partner koji ce ti ga olaksat i stajati kraj tebe dok kroz njega prolazis. ocekivati da ces imat stalno "high" vlastitog ega zbog nekog je smijesno. i na kraju, nije fer prema drugoj osobi.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:36   #5
Meni se počela događati ista stvar prije skoro pola godine - prošli tjedan sam prekinuo trogodišnju vezu, bez premnogo razmišljanja.

Nisam se vidio u situaciji gdje se do kraja života seksam jednom tjedno.
dcmc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:38   #6
Dal je već bila ova priča na ŽuD-u?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:40   #7
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Dal je već bila ova priča na ŽuD-u?
Brijem da nikad.
dcmc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:52   #8
kad prodju leptirici, onda se moze izgraditi zrela ljubav koja je ljepsa od leptirica, ali nas vecina nije spremna za to tj nismo to sposobni napraviti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:00   #9
Quote:
dcmc kaže: Pogledaj post
Meni se počela događati ista stvar prije skoro pola godine - prošli tjedan sam prekinuo trogodišnju vezu, bez premnogo razmišljanja.
A kako je to druga strana prihvatila?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:01   #10
Ne.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:11   #11
nemoj biti zaljubljena u zaljubljenost
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:24   #12
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kako je to druga strana prihvatila?
Sta tocno ima prihvatiti?

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:52   #13
Ja ne kuzim kak se ljudi stignu seksat par put dnevno. Unistilo bi me to.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:58   #14
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Sta tocno ima prihvatiti?
Prekid. Sa razlogom-seks samo jednom tjedno.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:15   #15
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim kak se ljudi stignu seksat par put dnevno.
Vise ne stignemo nažalost. Zato i jesmo oboje prgavi.
Dok nismo imali dijete i još sto drugih obaveza sta smo drugo trebali raditi na početku veze, igrat šah?
Kad smo tek počeli nešto ozbiljnije oboje smo radili. Ja do 16h. Vidjeli bi se tek navečer. Većinom je bilo šetnja/Pivo/film/sex i spavanac.
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:16   #16
zvuči monotono. možda vam je to uništilo brak.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:30   #17
Leptirici su leptirici, dodu i odlete. Nema bas nazad. No kao sto vele, ima boljih stvari na kojima se moze graditi veza.

Prvo sto trebate shvatiti je da se vi zapravo ne poznate. Skupa ste godinu dana i u tih godinu dana ste ugurali trudnocu i dijete. To vam je ostavilo jako malo vremena za neko stvarno upoznavanje. Sad je vrijeme da poradite na tome. Da budete brutalno iskreni jedno prema drugome i da kroz izazove koje ce vam zivot donijeti gradite medusobno povjerenje.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:37   #18
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Vise ne stignemo nažalost. Zato i jesmo oboje prgavi.
Dok nismo imali dijete i još sto drugih obaveza sta smo drugo trebali raditi na početku veze, igrat šah?
Kad smo tek počeli nešto ozbiljnije oboje smo radili. Ja do 16h. Vidjeli bi se tek navečer. Većinom je bilo šetnja/Pivo/film/sex i spavanac.
A ne znam, nemam nikad toliko vremena, iako nemam dijete.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:44   #19
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A ne znam, nemam nikad toliko vremena, iako nemam dijete.
mozda da poradis na zivotnim prioritetima (ne mislim na djecu)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:17   #20
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda da poradis na zivotnim prioritetima (ne mislim na djecu)
Zasto?
Pa ima i drugih bitnih i zanimljivih stvari za radit (ne mislim na Forum). Vrijeme se mora raspodijelit.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger