Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2015., 19:52   #1061
ja sam ruzan i lose se nosim sa tim! uzasno mi tesko pada svaki put biti odbacen. ja nikada nemam sanse kraj mojih vrsnjaka koji su lijepi i visoki. autsajder cijeli zivot! ujutro kad se dizem iz kreveta totalno sam bezvoljan i uopce nemam razloga da zivim. a tako malo od zivota zelim, samo jednu obicnu pristojnu curu, da ju zagrlim i ona mene, i da imam koga da volim i onda bi sve imalo smisla, ovak je sve za kurac!kad bi imo curu vise ne bi znao sta je tuga! ali ne!! vec jebenih 8 godina me usamljenost unistava iznutra poput neke teske bolesti i nemam kome da to ispricam! niko nezna sta mije jer to nepokazujem!!
neznam ni post sastavit, sve je napisano "s brda s dola" ili kako se to vec kaze, nisam sposoban citirat ni najjednostavniju izreku

nadam se da mi moderatori nece zamjerit na mojoj prici koja se malo cesce vrti na US al ovo mi dodje kao razgovor sa prijateljima kojih nemam pa mi bude lakse
__________________
Ide zivot godina po godina,dodju ljubavi, nijedna sudjena
ima gradova, nijedan nije dom, nijedno srce srcu mom
nijedno srce srcu mom
željkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:04   #1062
Čekaj da nađeš curu pa ces tek onda vidjet sto je tuga. I prazan novčanik.
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:15   #1063
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
ja sam ruzan i lose se nosim sa tim! uzasno mi tesko pada svaki put biti odbacen. ja nikada nemam sanse kraj mojih vrsnjaka koji su lijepi i visoki. autsajder cijeli zivot! ujutro kad se dizem iz kreveta totalno sam bezvoljan i uopce nemam razloga da zivim. a tako malo od zivota zelim, samo jednu obicnu pristojnu curu, da ju zagrlim i ona mene, i da imam koga da volim i onda bi sve imalo smisla, ovak je sve za kurac!kad bi imo curu vise ne bi znao sta je tuga! ali ne!! vec jebenih 8 godina me usamljenost unistava iznutra poput neke teske bolesti i nemam kome da to ispricam! niko nezna sta mije jer to nepokazujem!!
neznam ni post sastavit, sve je napisano "s brda s dola" ili kako se to vec kaze, nisam sposoban citirat ni najjednostavniju izreku

nadam se da mi moderatori nece zamjerit na mojoj prici koja se malo cesce vrti na US al ovo mi dodje kao razgovor sa prijateljima kojih nemam pa mi bude lakse
Počni piti.
Ozbiljno, tu i tamo si popij koju čašicu.

A ozbiljnije...ružan si samo zato jer si ti sam sebe uvjerio da si ružan. Tko to uopće kaže? Čak i ako ti netko to kaže, srednje prste valjda još uvijek imaš na rukama, ne? Use it.
Također, pomaže stav da te boli dupe za sve ostalo.
I, iskreno, uživaj dok možeš. Jer kad ti se jednog dana, prije poslije, pojavi cura, onda možeš praktički zaboraviti na gotovo sve slobodno vrijeme.
I ovo kažem iz iskustva...bolje sve ovo vrijeme iskoristi za raditi neke stvari koje baš tebe zanimaju i hobije koji baš tebe zanimaju. Nemoj raditi nešto samo zato jer to svi rade, samo trebaš skužiti što te točno zanima pa da vidiš kako će ti biti lakše u životu.
Recimo, ja sam isto sam već 4 godine...i u te 4 godine sam promijenio dva posla, vidio pola svijeta, radio i dalje radim stvari koje me ispunjavaju i vesele i super mi je. Mogu ići gdje god hoću, kad god hoću, trošiti na štogod hoću, bez da moram bilo kome objašnjavati i polagati račune.
Ma koliko god ti se čini grozno, bolje ti je biti sam nego u lošoj, polufunkcionalnoj vezi koja je sporo umiranje.
A ako ništa od toga ne upali, otiđi na cajke. I počni kronično piti.

Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
Čekaj da nađeš curu pa ces tek onda vidjet sto je tuga. I prazan novčanik.
I kugla oko noge i dva mobitela za raport.
Kross is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:22   #1064
prije sam puno pio, sad sam presto jer to vise nije bilo normalno sta sam radio od sebe!

i nije svako isti. neko vezu vidi kao okove, a ja bi htio da imam sa kim provoditi vrijeme, eventuelno otputovati negde i tak,!i da je nekome stalo do mene, i da me pita gdje sam bio i sa kim sam bio. neko ne moze biti sam. a mora!
__________________
Ide zivot godina po godina,dodju ljubavi, nijedna sudjena
ima gradova, nijedan nije dom, nijedno srce srcu mom
nijedno srce srcu mom
željkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:26   #1065
Malo si ti to sve previše idealiziraš. Probaj si za početak naći prijatelje.


Jesi ti i inače u životu tako negativan ili samo po forumu?
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:27   #1066
Zasto mislis da si ruzan? Ja za malo koga mogu reci da je ruzan. Vecina osoba je neki prosjek.

A uvijek mozes zaraditi hrpu novca i onda nijednoj nece smetati sto si ruzan.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:27   #1067
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post

A uvijek mozes zaraditi hrpu novca i onda nijednoj nece smetati sto si ruzan.
Takozvani Luka Modrić efekt.

p.s. pošalji mi sliku na mail da vidim koliko si zabrijo
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:29   #1068
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
ja sam ruzan i lose se nosim sa tim! uzasno mi tesko pada svaki put biti odbacen. ja nikada nemam sanse kraj mojih vrsnjaka koji su lijepi i visoki. autsajder cijeli zivot! ujutro kad se dizem iz kreveta totalno sam bezvoljan i uopce nemam razloga da zivim. a tako malo od zivota zelim, samo jednu obicnu pristojnu curu, da ju zagrlim i ona mene, i da imam koga da volim i onda bi sve imalo smisla, ovak je sve za kurac!kad bi imo curu vise ne bi znao sta je tuga! ali ne!! vec jebenih 8 godina me usamljenost unistava iznutra poput neke teske bolesti i nemam kome da to ispricam! niko nezna sta mije jer to nepokazujem!!
neznam ni post sastavit, sve je napisano "s brda s dola" ili kako se to vec kaze, nisam sposoban citirat ni najjednostavniju izreku

nadam se da mi moderatori nece zamjerit na mojoj prici koja se malo cesce vrti na US al ovo mi dodje kao razgovor sa prijateljima kojih nemam pa mi bude lakse
Dečko dragi, želiš li ti curu ili čarobni štapić? Kako god da izgledaš, sigurna sam da nije problem u izgledu jer se stvarno svakakvi ljudi upare. Problem je u tvom stavu. Djeluješ kao potencijalni manijak koji bi se zalijepio za curu i ne bi joj dao disati. A nakon prekida bi je ubio i zakopao u šumu

Niti jedna osoba zdravog razuma ti ne bi htjela glumiti štaku. One koje bi htjele ti je pametnije zaobilaziti jer s njima očito nešto nije u redu.

Zašto se ne možeš povjeriti prijateljima? Ili nekom članu obitelji?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:34   #1069
Treba prvo zavoljeti sebe takav kakav si..
Jer inače nikad nećeš biti slobodan..
To se ne postiže preko noći, nemoj se zavaravati..
Ali dan po dan, malo po malo..

Nije cura rješenje tvojih problema..
Pijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:36   #1070
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
A uvijek mozes zaraditi hrpu novca i onda nijednoj nece smetati sto si ruzan.
da, totalno sam sposoban za to...
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post


Jesi ti i inače u životu tako negativan ili samo po forumu?
pa inace sam takav u zivotu, al sa razlogom
__________________
Ide zivot godina po godina,dodju ljubavi, nijedna sudjena
ima gradova, nijedan nije dom, nijedno srce srcu mom
nijedno srce srcu mom
željkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:38   #1071
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
Takozvani Luka Modrić efekt.

p.s. pošalji mi sliku na mail da vidim koliko si zabrijo
Mislim da ova Vioola ima neki fetiš za ružne dečke..stalno žica slike ružnih forumaša..(šala mala)
Pijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:38   #1072
Quote:
Pijun kaže: Pogledaj post
Treba prvo zavoljeti sebe takav kakav si..
Jer inače nikad nećeš biti slobodan..
To se ne postiže preko noći, nemoj se zavaravati..
Ali dan po dan, malo po malo..

Nije cura rješenje tvojih problema..
A još veći problem od toga mu je to što, izgleda, nije u stanju biti sam.
Dakle, ako ne podnosi samog sebe, kako onda može očekivati da ga bilo tko drugi podnosi?
Znam da se čini okrutno, ali to je činjenica.
Kross is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:38   #1073
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
da, totalno sam sposoban za to...


pa inace sam takav u zivotu, al sa razlogom
S takvim negativnim stavom ni ljepota ti ne može pomoć. Daj se trgni. Koliko uopće imaš godina?
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:38   #1074
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Dečko dragi, želiš li ti curu ili čarobni štapić? Kako god da izgledaš, sigurna sam da nije problem u izgledu jer se stvarno svakakvi ljudi upare. Problem je u tvom stavu. Djeluješ kao potencijalni manijak koji bi se zalijepio za curu i ne bi joj dao disati. A nakon prekida bi je ubio i zakopao u šumu

Niti jedna osoba zdravog razuma ti ne bi htjela glumiti štaku. One koje bi htjele ti je pametnije zaobilaziti jer s njima očito nešto nije u redu.

Zašto se ne možeš povjeriti prijateljima? Ili nekom članu obitelji?
zast djelujem kao manijak? pa samo sam jako usamljen! nemam prijatelja, a obitelj misli da sam cool, i ne govori se o osjecajima i problemima, niti oni zele slusat, a jos manje ja zelim ispast jadan pred njima(nevolimo se bas, to je istina)
__________________
Ide zivot godina po godina,dodju ljubavi, nijedna sudjena
ima gradova, nijedan nije dom, nijedno srce srcu mom
nijedno srce srcu mom
željkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:41   #1075
Quote:
Pijun kaže: Pogledaj post
Mislim da ova Vioola ima neki fetiš za ružne dečke..stalno žica slike ružnih forumaša..(šala mala)
hahahaha možebit

Ma nije mi jasno zato jer svi cendraju kako su ružni i kako ih nitko ne želi pa sam samo znatiželjna
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:42   #1076
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
zast djelujem kao manijak? pa samo sam jako usamljen! nemam prijatelja, a obitelj misli da sam cool, i ne govori se o osjecajima i problemima, niti oni zele slusat, a jos manje ja zelim ispast jadan pred njima(nevolimo se bas, to je istina)
Zato što djeluješ kao netko kome bi cura bila jedina opsesija u životu. nitko to ne želi. Stvarno nitko.

Netko je pitao koliko godina imaš? Ako u svojih xy godina nisu uspio steći i zadržati niti jednog prijatelja, zašto misliš da bi mogao zadržati curu? Zašto nemaš prijatelje?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:42   #1077
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
zast djelujem kao manijak? pa samo sam jako usamljen! nemam prijatelja, a obitelj misli da sam cool, i ne govori se o osjecajima i problemima, niti oni zele slusat, a jos manje ja zelim ispast jadan pred njima(nevolimo se bas, to je istina)
Zato jer se tvoja "pažnja" prema curi može njoj činiti kao gušenje njene slobode..što nije baš privlačno..a onda to može voditi u drugu krajnost..stalkanje i tako tome..
Pijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:42   #1078
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
hahahaha možebit

Ma nije mi jasno zato jer svi cendraju kako su ružni i kako ih nitko ne želi pa sam samo znatiželjna
Ja sam isto znatiželjna, mogu dobiti pristup mailu?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:48   #1079
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ja sam isto znatiželjna, mogu dobiti pristup mailu?
samo ako si ruzan
__________________
Ide zivot godina po godina,dodju ljubavi, nijedna sudjena
ima gradova, nijedan nije dom, nijedno srce srcu mom
nijedno srce srcu mom
željkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:48   #1080
Znači kaj, cure ovdje se pale na ružne likove?

E'o, ja sam baš ružan. Ono, baš fucked up ružan i tako to.
Kross is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.