Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2004., 18:20   #1
Olovke za oči

koke, el koristite olovke? htjela bih si kupiti jednu crnu, nisam ih koristila, samo sjenila..koje su kvalitetne i koje boje koristite..?
imam plave oci i super mi je vidjeti onaj drama look, ali mislim da bi izgledala kao strasilo
mislim, te olovke nisu bas skupe, pa si mogu priustiti
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 20:03   #2
Ja koristim svakakve olovke za oči al ono šta mi je jako bitno kod bilo koje olovke je to da je malo mekša iliti da na njoj piše Kajal (tada znaš da je meka) jer mrzim olovke koje mi doslovce pokidaju pola kože na kapku dok ostavi malo boje

Ne preostaje ti niš druge nego do parfumerije i isprobavati na ruci
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 20:11   #3
joj i ja imam plave oci i dugo sam koristila crnu olovku za oci i tu i tamo smedju. sad mi vec crna ide na zivce i konacno sam zakljucila da mi oci s njom izgledaju manje (vjerojatno nije stvar u boji neg zato kaj ju stavljam uz donji kapak).
neki dan sam si kupila novu u boji bronze i nije losa.
da li netko zna koja firma ima malo sjajnije, svjetlucave olovke?
BU! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 20:39   #4
ja koristim crnu Lancasterovu i to je najbolja olovka koju sam imala. mekana je, ne iritira. ujutro ju stavim i ostane postojana do na večer. sa jedne strane je olovka, a sa druge mala spužvica. ma fenomenalno. košta oko 100 kn, ali se isplati. e da i lako se šilji i ne puca. definitivno ju preporučam.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 21:20   #5
hvala puno!!!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 18:10   #6
Za BU!
rimmel ima sjajne svjetlucave ali ovdje gdje sam ja cini se da ih samo imaju u prodaji oko bozica.
charlize is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 13:34   #7
Ja imam smedu avon (mislim) i ljubicastu pupa. Imam zelene oci. Meni
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 17:14   #8
Lancome, definitivno! Oko 80 kuna, ali su odlične i nemjerljivo dugo traju!
I avonove su dobre.

Inače, ja odavno već uopće ne koristim (zapravo, koristila sam ju samo u srednjoj školi - ono razdoblje koje nevještog i smiješnog šminkanja i pretjerivanja u svemu). Draže su mi siva(ta mi je stvarno essential), ljubičasta, tamno zelena...od svijetlih imam jednu neobičnu, kao boja šampanjca-bež, odlična, iz Pupine limitirane prošloproljetne kolekcije, svijetlo plavu sjajnu i svijetlije zelenu..

Ja bih još nekih svijetlih olovaka, imate ideja?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 19:46   #9
Lancome su zakon!
Ja koristim sivu, crna mi je malo preozbiljna.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:18   #10
ja sam to isto u srednjoj koristila skoro svaki dan kao skoro jedinu šminku...al samo na gornji kapak...ono oko donjeg mi je blago rečeno

imala sam crnu i smeđu...sad imam samo crnu...

sad bi možda kupila nešto druge boje...

koje bi boje pasale na plave oči i crvenu kosu?
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:23   #11
Smeda?
Mogli bi organizirat babinjak "Forumasice hahare po parfimerijama"
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:24   #12
ja sam isprobavala, stavljala sam si sam tockice izmedju korijena trepavica, pa sam to poslije razmazala cetkicom, ako kuzite kaj ocem reci
izgledala sam si ko narkic sa par kila vise

ma, nisam imala kaj delati
joj, kad se sjetim srednje...to smo valjda sve koristile kad smo bile srednjoskolke.ja se uopce ne sjecam sjenila..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:28   #13
Quote:
traxdata kaže:
ja sam isprobavala, stavljala sam si sam tockice izmedju korijena trepavica, pa sam to poslije razmazala cetkicom, ako kuzite kaj ocem reci
izgledala sam si ko narkic sa par kila vise

ma, nisam imala kaj delati
joj, kad se sjetim srednje...to smo valjda sve koristile kad smo bile srednjoskolke.ja se uopce ne sjecam sjenila..
ja nisam koristila olovku, vrlo rijetko.
sjenila vise, ali najcesce nista ili samo maskaru. ili oak, sjenilo. olovku ne.
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:35   #14
ah.....nama su te olovke bile zakon, imale smo ih u svim bojama
sjecam se da je meni bila omiljena smedja. i to su bile neke tvrde..i marke cover girl ili iz onog talijanskog casopisa gioia ili kak se vec zval..kupovale smo casopise sam radi tih pizdarya. a frendica je koristila marke golden nekako, vise se ne sjecam..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:40   #15
Re: olovka za oci

Quote:
traxdata kaže:
koke, el koristite olovke? htjela bih si kupiti jednu crnu, nisam ih koristila, samo sjenila..koje su kvalitetne i koje boje koristite..?
imam plave oci i super mi je vidjeti onaj drama look, ali mislim da bi izgledala kao strasilo
mislim, te olovke nisu bas skupe, pa si mogu priustiti
ja imam jendu dior, crnu, to kao za izlaske i kad mi se bas da mazati, dobra je imam ju godinu dana ( siljim redovito da skinem kao stari sloj) i jos uvijek je super maziva i nije se osusila. S druge strane olovke je cetkica za obrve.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:43   #16
Quote:
Clea kaže:
ja sam to isto u srednjoj koristila skoro svaki dan kao skoro jedinu šminku...al samo na gornji kapak...ono oko donjeg mi je blago rečeno

imala sam crnu i smeđu...sad imam samo crnu...

sad bi možda kupila nešto druge boje...

koje bi boje pasale na plave oči i crvenu kosu?
a i ti si crvenokosa?

nego ja bas i koristim olovku za donji dio oka, vanjiski rub pa do polovice. No vecina ne kuzi da uopce imam olovku, samo malo pojacam liníju, tanki rub imam crne trepavice i samo jedna frendica kuzi kad imam olovku i kad nemam
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 20:59   #17
crvena kosa i zelene oci je dobitna kombo!!!
to mi je najljepse vidjeti, majke mi...a valjda zato kaj sam bila par godina u toj fazi
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 21:01   #18
Quote:
Desirée kaže:
Smeda?
Mogli bi organizirat babinjak "Forumasice hahare po parfimerijama"
da, i tražit grupni popust
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 21:01   #19
Quote:
traxdata kaže:
crvena kosa i zelene oci je dobitna kombo!!!
to mi je najljepse vidjeti, majke mi...a valjda zato kaj sam bila par godina u toj fazi
a ja sam malo sporija ja sam vec 10 godina u toj fazi
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 21:04   #20
Quote:
Winona kaže:
a i ti si crvenokosa?

af kors

meni je isto jako lijepo zelene oči i crvena kosa

al ni ovo moje plavo+ crveno nije za baciti, priznajte
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.