Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 21:08   #1
Žana kozmetika

Evo u posljednje vrijeme stalno po ženskim časopisima nailazim na "hvalospjeve" koje neke naše, nazovimo ih "poznate osobe" upućuju ribljoj kremi Žana kozmetike. Najnovije što sam pročitala bilo je danas u Storyu, ona Antonija Stupar sa RTL-a je izjavila da ju je ta krema spasila, a čak je i slikica kreme stavljena, u finoj narančastoj kutijici (slično pakiranje imaju Afroditine kremice).

Kaže ovako: Takozvana "riblja krema" namjenjena je njezi mladenačke te problematične kože s pojačanim radom lojnica, a proizvodi se po originalnoj recepturi iz 1938. Iako se to po njezinom nazivu ne da zaključiti, u kremi nema ribljeg ulja već je izrađena na bazi elemenata iz mora, ne sadrži emulgatore ni konzervanse, a tijekom ljetnih mjeseci idealna je za njegu svih tipova kože, lica i tijela.

Ne znam za vas, ali ja do prije nekoliko mjeseci nisam čula ni za riblju kremu, ni za Žana kozmetiku, pa ako ko od vas zna nešto više, prosvjetlite me...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:17   #2
evo linka
http://www.zana-kozmetika.hr/home/

šteta kaj ne piše sastav proizvoda
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:34   #3
da, jako je šturo opisana krema.. bezveze.. ni sastava ni ničeg.. ah, nije nam link od neke koristi, trebamo dojmove curki koje su je koristile ili je koriste!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:47   #4
ma nema sto posto ni u kutijici sastav.
skuzila sam da dosta tih malih hrvatskih proizvodaca ne ističu sastav svojih proizvoda što je ko prvo nezakonito a kao drugo pizdunski.

tako da skeptična sam
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:37   #5
da stvarno,citala sam da i ona manekenka sto vodi red carpet koristi tu riblju kremu .
jel ko ovdje koristi to?? jel to sad neki novi trend or what??
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:41   #6
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
da stvarno,citala sam da i ona manekenka sto vodi red carpet koristi tu riblju kremu .
jel ko ovdje koristi to?? jel to sad neki novi trend or what??
mislim da nije neki novi trend.. ta krema postoji odavno i uvijek je bila u upotrebi no budući da se prodaje isključivo u ta dva kozmetička salona u zagrebu koji su vlasnici tog branda "žana kozmetika" i nema nikakav marketing i reklamu ove sve puste "manekenkice" i ostale u zadnje vrijeme su do nje došle vjerojatno na preporuku kozmetičarke ili neke prijateljice kojoj se krema pokazala dobrom..

jako bih voljela znati koji je sastav te kreme, no budući da ih nema na njihovoj stranici, čini mi se da ćemo uspjeti doći do njih jedino ako koja cura ovdje koristi tu kremu - i to ako uopće sastojci pišu na ambalaži...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 02:13   #7
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
da stvarno,citala sam da i ona manekenka sto vodi red carpet koristi tu riblju kremu .
jel ko ovdje koristi to?? jel to sad neki novi trend or what??


zato i ima tako aknastu kozu

ta zana ima kozmeticki u jurisicevoj .. gledala nedavno cjenik (izvjesen je negdje vani) i ciscenje je bilo straaasno skupo .. sad cu bubnut al mislim oko 600 kn sa masazom lica
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 10:49   #8
Zna li netko možda prodaje li se ta krema još negdje osim u ZG, može li se naručiti?
Možda bi je trebalo probati, jer nevjerujem da bi je toliko hvalili da ne valja.
A s obzirom šta sam sve kupovala i isprobala, neće me ubit da i to probam ..
dinamoST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 15:25   #9
Quote:
dinamoST kaže: Pogledaj post
Zna li netko možda prodaje li se ta krema još negdje osim u ZG, može li se naručiti?
Možda bi je trebalo probati, jer nevjerujem da bi je toliko hvalili da ne valja.
A s obzirom šta sam sve kupovala i isprobala, neće me ubit da i to probam ..
možeš je ovdje naručiti preko interneta - košta 195 kn, a tu su i adrese njihova dva kozmetička salona u zagrebu, pa vidi...

ako probaš, svakako javi dojmove...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 11:02   #10
Nekako mi se ne sviđa njihov pristup prema klijentima, ili budućim klijentima...
Naime, nazvala sam kako bih pitala za točan sastav kreme jer sam alergična na mnoge stvari ili sam zabrijala da ih ne želim na svojoj koži.

Ženska mi je preko volje odgovorila da je krema napravljena na lipozomskoj podlozi uz dodatak minerala iz mora /što god to značilo, trebalo bi pitati cure koje se raumiju u to/. Točan sastav mi ne može reći jer je to tajna receptura kao recepti za Vincekove kolače... reče ona.
Također kaže, a to mi se sviđa, da su konzultacije, savjeti i TESTERI kod njih besplatni.
Ako se netko odluči probati, javite ...
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 18:51   #11
Kao da ti nista nije ni rekla. Bjezi od takvih koji ne zele dati sastav kreme. I na Vincekovim kolacima (tj. ispred njih, u Vitrini) naveden je sastav, samo nije opisan postupak dobivanja. Zana krsi zakon i trebalo bi ju prijaviti Drzavnom inspektoratu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 01:41   #12
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
zato i ima tako aknastu kozu

ta zana ima kozmeticki u jurisicevoj .. gledala nedavno cjenik (izvjesen je negdje vani) i ciscenje je bilo straaasno skupo .. sad cu bubnut al mislim oko 600 kn sa masazom lica
Da to nije onaj salon kojeg je ženska na temi "Kozmetički saloni" neki dan ispljuvala ...kak je skup i kak joj ništa nisu napravili, osim očistili lice s nekim bezveznim preparatima i naplatili to 500 kn? Napisala je da je salon u Jurišićevoj, dva haustora dalje od McDonaldsa.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 10:07   #13
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Kao da ti nista nije ni rekla. Bjezi od takvih koji ne zele dati sastav kreme. I na Vincekovim kolacima (tj. ispred njih, u Vitrini) naveden je sastav, samo nije opisan postupak dobivanja. Zana krsi zakon i trebalo bi ju prijaviti Drzavnom inspektoratu.
Imaš pravo Pati,
jasno je to meni zato sam i htjela to podijeliti i sa vama!
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 10:20   #14
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Nekako mi se ne sviđa njihov pristup prema klijentima, ili budućim klijentima...
Naime, nazvala sam kako bih pitala za točan sastav kreme jer sam alergična na mnoge stvari ili sam zabrijala da ih ne želim na svojoj koži.

Ženska mi je preko volje odgovorila da je krema napravljena na lipozomskoj podlozi uz dodatak minerala iz mora /što god to značilo, trebalo bi pitati cure koje se raumiju u to/. Točan sastav mi ne može reći jer je to tajna receptura kao recepti za Vincekove kolače... reče ona.Također kaže, a to mi se sviđa, da su konzultacije, savjeti i TESTERI kod njih besplatni.
Ako se netko odluči probati, javite ...
Strgala sam se na to
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:16   #15
Exclamation

probala sam ovu famoznu riblju kremu-meni ne valja.lice mi se taman stabiliziralo,a onda sam 2-3 dana koristila tu kremu i katastrofa-upaljeni prištići i crvene mrlje,a usto se jako teško razmazuje. hvala bogu da sam uzela tester jer bi inače otišla tamo i tražila povrat novca
medion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:59   #16
Ja koristim obicnu riblju mast od galenike.Super mi je!Svom bebacu sam mazala lice i tjeme i super sam zadovoljna!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 10:13   #17
mi koristimo "mast propolisa s ribljem uljem" od B.Jerkina -izvrsna je za svih i sve.Ima jednu manu-smrdi kao da si se umivao friškom ribom.
zaratinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:54   #18
Baš mi je nedavno prijateljica pričala o toj Ribljoj kremi i kako je mora kupiti,da je čudo itd... A gdje se može nabaviti?
CroFashion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 20:02   #19
Quote:
zaratinka kaže: Pogledaj post
mi koristimo "mast propolisa s ribljem uljem" od B.Jerkina -izvrsna je za svih i sve.Ima jednu manu-smrdi kao da si se umivao friškom ribom.
ova krema o kojoj ovdje govorimo nema nikakve veze sa ribom, čak ni ne sadrži riblje ulje.. to ime je kremi nadjenula žena koja ju je osmislila čisto iz razloga što je krema rađena na "bazi elemenata iz mora" (što god to značilo ) - njoj je taj naziv bio "simpatičan" (opet, što god to značilo ). uglavnom, zove se riblja krema, al ribljeg ulja u njoj ni malo nema, navodno ni ne smrdi..
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 21:31   #20
Question

Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
ova krema o kojoj ovdje govorimo nema nikakve veze sa ribom, čak ni ne sadrži riblje ulje.. to ime je kremi nadjenula žena koja ju je osmislila čisto iz razloga što je krema rađena na "bazi elemenata iz mora" (što god to značilo ) - njoj je taj naziv bio "simpatičan" (opet, što god to značilo ). uglavnom, zove se riblja krema, al ribljeg ulja u njoj ni malo nema, navodno ni ne smrdi..
Pa kad ne smrdi i tako je dobra gdje je mogu nabaviti. Jedina ,meni,još poznata riblja mast je ona od Galenice koja također smrdi.
zaratinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.