Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2009., 17:44   #21
ovakav film ima jedva jednu straincu, ah da.. ništa čudno.. u filmu nema sekunde, glumca i detalja koji mi se ne sviđa.. a glavi glumci su odlični glumci koji su s lakoćom okarakterzirali svoje likove. dok sam gledala film, a gledala sam ga puno puta , totalno sam se poistovjetila s obojicom mada ja nikad nebi mogla biti toliko hrabra i karakterna kao Papilon
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:38   #22
Evo da se pridružim pohvalama
I meni je film super, no ono ja fakat nisam objektivna kad se radi o zatvorskoj tematici jer ju obožavam.
Al glumci i radnja filma su mi stvarno jako dobro sjeli, posebice dio sa zatvorom i bijegom iz istog
__________________
Predivno <3
TeeBee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 12:31   #23
uloga života Dustina Hoffmana. on jest Louis Dega.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:31   #24
ponekad se ne bih slozio da su ukusi razliciti. dokaz za to je papillon - zar moze biti da se ovaj film nekome ne svidza
Sansan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:47   #25
Film je jednostavno remek djelo. I redateljsko i scenarističko i glmačko.
babaluba24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 12:29   #26
Najbolji zatvorenički film. Sve se poklopilo, odlična priča, odličan redatelj, odlični glumci...
Scipion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 12:35   #27
Slažem se,glumi D.Hoffman i P.Newmouen.

mislim da je prva verzija i najvjerodostojnija....


imaš ok. film na sličnu temu"okorjeli ili tvrdoglavi robijaš".
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 15:40   #28
izvrstan film. sjajna priča. sjajna uloga Hoffmana (kao i svaka).
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 11:37   #29
pogledao ga opet prekjučer po tko zna koji put, definitivno jedan od najboljih filmova svih vremena, "Hey Bastards, I'm still HERE!"
__________________
Kako oblikovati potpis
mali_tomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 12:14   #30
Gledao ga neki dan po ne znam koji puta. I opet ću. Jednostavno - genijalno.
babaluba24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 12:49   #31
jel netko ima slučajno link za neku dobru recenziju? htio bih pročitati malo više.
ivtau is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 01:42   #32
Quote:
mali_tomica kaže: Pogledaj post
pogledao ga opet prekjučer po tko zna koji put, definitivno jedan od najboljih filmova svih vremena, "Hey Bastards, I'm still HERE!"
Quote:
babaluba24 kaže: Pogledaj post
Gledao ga neki dan po ne znam koji puta. I opet ću. Jednostavno - genijalno.
i ja sam ga gledala opet po tko zna koji put i gledati ću ga opet po tko zna koliko puta
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 12:11   #33
Uh dobar je film stvarno, ali nije za gledat vise puta. Tezak je za gledat. Tesko sam probavio kad su njih dvoje zavrsili na otoku. Doslo mi je da ubijen onu redovnicu (btw. koji savrsen prikaz crkve, sve za pare pod izlikom bozje pravde)
Ih-pih is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 02:34   #34
Quote:
Ih-pih kaže: Pogledaj post
Uh dobar je film stvarno, ali nije za gledat vise puta. Tezak je za gledat. Tesko sam probavio kad su njih dvoje zavrsili na otoku. Doslo mi je da ubijen onu redovnicu (btw. koji savrsen prikaz crkve, sve za pare pod izlikom bozje pravde)
istina je što kažeš da je težak i da nije za gledati više puta ali ja imam u sebi valjda dozu mazohizma i ne mogu si pomoći
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 13:09   #35
Ne govorim ovo često, ali slažem se sa svima.

Film je genijalan. A masterpiece. Nedavno ga odgledah po drugi put i puno mi je bolje sjeo, a treći put bi možda mogao još i bolje. Dustin je kralj i po.
vermicide is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 09:14   #36
Film je bezvremenski,rola od Hofmana je vrhunska,ali u Ponoćnom kauboju i kišnom čovjeku njegove itvedbe su mi bolje.Sa druge strane Mekvin je ovdje sigurno dao svoju najbolju ulogu ali nažalost nije mogao dobiti Oskara kao najbolji glumac jer je te godine konkurencija bila zastrašujuća.Ta izvedba ide uz rame Brandovog "Kuma" i Jack Nicolson u "Letu iznad kukavićjeg gnjezda"
__________________
Pozdrav svim znanim i neznanim[URL="http://www.pcpomoc.webs.com"]
siasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:17   #37
sve pohvale ovom remek djelu,da moram izabrati koji bi film htjela gledati prije smrti to bi definitivno bio ovaj !ima toliko energije u njemu i pamtit cu neke scene cjeloga zivota :
Dega: If I stay - here in this place -I will die!
alabama99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:31   #38
definitino jedna od najdražih Hoffmanovih uloga, naravno uz rain man i the graduate...odlican film, koji mi se još kao klincu urezao u sjecanja...nedavno sasvim slucajno procitah knjigu prema kojoj je nastao film i odlucih ga ponovo pogledati...savršena gluma, fotografija, ma sve za 5...kultni film
__________________
A zašto ne bit' običan
i voljet male stvari
zašto svako mora biti glavni.
Pecorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:42   #39
slažem se, odličan film...napet iako traje 2 i pol sata...i inače volim filmove o bjegovima iz zatvora, a ovaj zatvor još ima i savršenu poziciju...i uloge odlične hoffman, mcqueen...bez zamjerke...čista desetka...
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 16:29   #40
Quote:
zabranjena kaže: Pogledaj post
ovakav film ima jedva jednu straincu, ah da.. ništa čudno.. u filmu nema sekunde, glumca i detalja koji mi se ne sviđa.. a glavi glumci su odlični glumci koji su s lakoćom okarakterzirali svoje likove. dok sam gledala film, a gledala sam ga puno puta , totalno sam se poistovjetila s obojicom mada ja nikad nebi mogla biti toliko hrabra i karakterna kao Papilon
potpisujem
film mi je prva liga,a moja prijateljica je pročitala knjigu i kaže da je još bolja
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.