Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2008., 13:05   #101
Quote:
Fredrro kaže: Pogledaj post
Kod nas su bile mrcine (profesionalnci) u smjenama tako da bi taj čiča najebo isti tren.
Naravno, nitko od nas se nije bahatio i puštali smo bježanje, jer smo i sami bježali...ali kada bi se našao bahati zgorec..bez milosti.

I ovo su bili profesionalni VP ali im to nije pomoglo dok ih je Suad dohvatio...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 13:26   #102
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
I ovo su bili profesionalni VP ali im to nije pomoglo dok ih je Suad dohvatio...
Ma da...taj tvoj je najjači.
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 13:45   #103
46 Klasa,Koprivnica 3 mj temeljne,11109 Snajperist,zatim 3 mj Varaždinbreg
Btw super tema,nadam se da će se javit koji kolega
zicke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 13:47   #104
Quote:
Fredrro kaže: Pogledaj post
Ma da...taj tvoj je najjači.
Pa gle - nisam to rekao i najjači padaju od metka, ali da je složio 3 VP-a , to je- i kao što rekoh, kasnije se i saznalo da je lik prvak Njemačke u Kickboxingu u lakoj kategoriji...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 13:51   #105
Quote:
audioslave kaže: Pogledaj post
Pazi ti da ti ne bi takva djevojcica slomila kičmu. Nisam bio jos vojsci, a ni ne planiram...

Razlog: Ne vidim potrebu provesti pol godine sa 20-30 idiota (vjerojatno i smrdljivih, imaju ljudi problema sa nogama...) u nekoj vojarnu slusajuci jos najveceg idiota da bi radio nesto sto on hoce. Bolje sa drustvom uzeti puske i streljiva i otici u lov (po mogucnosti na autora kojeg sam citirao), poslije toga popit gajbu i ispeci nesto na rostilju i svako svojoj kuci. Nabijem vojsku...
Pičkica,ti valjda ni pušku neznaš sastavit
zicke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 14:32   #106
53 klasa. 66. bojna vojna policija kobre Zagreb. Prekomanda u VP u Šibeniku.
Kolembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 20:20   #107
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Pa gle - nisam to rekao i najjači padaju od metka, ali da je složio 3 VP-a , to je- i kao što rekoh, kasnije se i saznalo da je lik prvak Njemačke u Kickboxingu u lakoj kategoriji...
Ako je to istina onda se nije jako napio, ili su i ovi iz VP bili pijani. U VP nejde bilo tko.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 20:35   #108
Quote:
zicke kaže: Pogledaj post
46 Klasa,Koprivnica 3 mj temeljne,11109 Snajperist,zatim 3 mj Varaždinbreg
Btw super tema,nadam se da će se javit koji kolega
ja sam bio snajperist rijeka trsat 30 kl u 99 god:top
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 23:36   #109
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Ako je to istina onda se nije jako napio, ili su i ovi iz VP bili pijani. U VP nejde bilo tko.
Ma gle istina je da sam ja čuo kaj se desilo i da je lik zakasnio i činjenica je da je ovu trojicu spremio u bolnicu i zaradio zatvor, prekomandu u Kupare i produženje roka - a sad koliko je bio pijan neam pojma - nisam tamo bio...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 14:07   #110
30.kl
Požega-Strmac-Virovitica
RBRiddick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 10:45   #111
15.PO Topničko-raketna brigada
Od 27.05-19.11.2004 svih 6 mj u Virovitici
čin:razvodnik topništva,Operator na POLK-u 9K111
Zapovjednik bitnice Natporučnik Antonio Pucl

Sve pohvale...pozdrav
deky777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:49   #112
41.kl - Požega (26.11.2001-22.05.2002)
Pješaštvo. Kod cjenjenog narednika Zlatka Luciča i Tome Gariča.
TRAP-JAW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 18:29   #113
Kad čitam ove postove, nisam sve pročitao, osjećam se jako star:

Klasa - to nije postojalo, uglavnom sam bio junac; jer sam u lipnju išao u vojsku, (lipanj=jun).

Bilo je to 01.06.1986. godine, i imao sam sreće pa sam služio u Beogradu, ovo sa srećom se odnosi na ekipu koja je npr. išla u Surdulicu,Kosovo...

Za nas obične smrtnike nije bilo civilnog služenja vojnog roka.

Uglavnom, taj period služenja sam shvatio kao rupu u svom životu od godinu dana.

Naravno sjećam se većine idiota, i tada sam shvatio što sve majka može roditi, također sam shvatio da je ljudska glupost najdominantnija sila na svijetu...
... nažalost, ova loša iskustva su mi kasnije pomogla u životu... da se mogu nositi sa tom glupošću u svom svakodnevnom okruženju.

A, što reći, to su bila takva vremena, i nisi si mogao pomoći...

Ali pamtim dosta divnih ljudi i tog vremena služenja vojnog roka, koji su pomogli svima nama, svojom zajebancijom, intelektualnim jebanjem oficira... mada nikad nikoga poslije u civilstvu nisam sreo.

Ovo današnje služenje vojnog roka mi se čini nekako lakšim, ali da idiota ima... ima.

Prvi put sam išao doma nakon sedam i pol mjeseci, i kasnije još dvaput. Kad sam odslužio svoje trebalo mi je još dva mjeseca da dođem k sebi, nakon ispiranja mozga, ali prošlo je i ne ponovilo se...
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 14:18   #114
Thumbs up

Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
Kad ste bili u vojsci, koja klasa, di ste bili?
Pri tom, naravno, ne mislim na djevojčice koje su bile na civilnom služenju
Ja sam bija 96.
18. klasa
Sinj, Požega, Split-Lora
18 klasa

koprivnica, samobor, lučko
mislav30zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 17:20   #115
Quote:
mislav30zg kaže: Pogledaj post
18 klasa

koprivnica, samobor, lučko
Ti si neki stari magarac kad si bija tako davno

Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Kad čitam ove postove, nisam sve pročitao, osjećam se jako star:

Klasa - to nije postojalo, uglavnom sam bio junac; jer sam u lipnju išao u vojsku, (lipanj=jun).

Bilo je to 01.06.1986. godine
A bogami ti si jos stariji. Nisi vise junac, sad si stara isluzena krava.
A stvarno je bilo svakakvih debila. Kad je u moje vrime bilo idiota iz svakakvih pripizdina, sta je tek bilo tad? Spustali se s Sandjaka, s Kosova, iz Slovenije
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 17:37   #116
A bogami ti si jos stariji. Nisi vise junac, sad si stara isluzena krava.
A stvarno je bilo svakakvih debila. Kad je u moje vrime bilo idiota iz svakakvih pripizdina, sta je tek bilo tad? Spustali se s Sandjaka, s Kosova, iz Slovenije
----------------------------------------------------------------
Nisam junac, sad sam bik u najboljim godinama... ali uz krave koje me okružuju, oni idioti iz vojske su bili mila majka... uskoro ću postati govedo!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 20:51   #117
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
A bogami ti si jos stariji. Nisi vise junac, sad si stara isluzena krava.
A stvarno je bilo svakakvih debila. Kad je u moje vrime bilo idiota iz svakakvih pripizdina, sta je tek bilo tad? Spustali se s Sandjaka, s Kosova, iz Slovenije
----------------------------------------------------------------
Nisam junac, sad sam bik u najboljim godinama... ali uz krave koje me okružuju, oni idioti iz vojske su bili mila majka... uskoro ću postati govedo!
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 23:54   #118
29 kl
fižela, samobor, katarina (rijeka)
potok-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:37   #119
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Dok sam bio temeljac na nekadašnjem Muzilu u Puli, s nama je bio i neki bosanac koji je kod nas služio da ne mora u Bosni ili Njemačkoj (imao valjda više državljanstava a kod nas taman krenulo sa 6mj. vojni rok. bio sam 38. klasa ) - uglavnom lik je bio njemački prvak u kickboxingu u lakoj kategoriji, i jedan dan se napio i malo predugo ostao u gradu i došao na prijavnicu iza 10 navečer i vojna policija ga nije htjela pustit nutra- i suma sumarum - jedan lik je imao potres mozga, jednom je čak uspio i glavu kroz rešetke nabit tak da su vatrogasci morali rezat ogradu na prijavnici i trećem vojnom policajcu strgao vilicu

Pa ti hvataj ove kaj bježe prek ograde miško - još je dobio i produljenje vojnog roka i 5 dana vojnog zatvora ali njemu sve to bilo zakon - reko da se malo 'razgibo'
Ova priča je puna rupa...
Dok sam ja bio na Fiželi od 5. do 7. mjeseca '99 (31.kl) vojna policija nije uopće bila prisutna na Muzilu, bila je jedino djelatna vp u sklopu mornarice u centru Pule i bilo je par ročnika za administrativne poslove kod njih... U to vrijeme su prijavnicu držali službujući bojne sa ročnicima, tako da sumnjam u istinitost ove priče... Pogotovo to što sam bio do 34. klase u vojsci u vp i znam da nije bilo slanja ročnika u Pulu, Istrani su svi ciljali Rijeku... Tako da ako je stvarno vp kasnije preuzela prijavnicu to su morali biti djelatni vp a oni znaju svoj posao, ne bi ga ne puštali unutra već bi ga odmah priveli i zadržali 24 sata u pritvoru i dobio bi stegovnu mjeru, ali sve i da je napravio svinjariju ne bi dobio 5 dana pritvora i produljenje vojnog roka već bi bio predan mupu za napad i nanošenje teških tjelesnih ozljeda i dobio bi adekvatnu zatvorsku kaznu...
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 17:58   #120
Quote:
Cele303 kaže: Pogledaj post
Ova priča je puna rupa...
Dok sam ja bio na Fiželi od 5. do 7. mjeseca '99 (31.kl) vojna policija nije uopće bila prisutna na Muzilu, bila je jedino djelatna vp u sklopu mornarice u centru Pule i bilo je par ročnika za administrativne poslove kod njih... U to vrijeme su prijavnicu držali službujući bojne sa ročnicima, tako da sumnjam u istinitost ove priče... Pogotovo to što sam bio do 34. klase u vojsci u vp i znam da nije bilo slanja ročnika u Pulu, Istrani su svi ciljali Rijeku... Tako da ako je stvarno vp kasnije preuzela prijavnicu to su morali biti djelatni vp a oni znaju svoj posao, ne bi ga ne puštali unutra već bi ga odmah priveli i zadržali 24 sata u pritvoru i dobio bi stegovnu mjeru, ali sve i da je napravio svinjariju ne bi dobio 5 dana pritvora i produljenje vojnog roka već bi bio predan mupu za napad i nanošenje teških tjelesnih ozljeda i dobio bi adekvatnu zatvorsku kaznu...
Gle puna rupa ili ne ali tako je bilo - i da u pravu si - nije bila ročna VP nego redovna ...

I poanta je u tome da ga i nisu nutra puštali i da su ga probali privest ali im očito nije uspjelo na način kako su si zamislili, a produljenje vojnog roka je dobio, i vojnog pritvora isto - a šta se kasnije dešavalo u civilki neam pojma ali je vrlo moguće da je i tu nekaj popušio...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger