Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 14:32   #7041
pliz pomagajte
imate li neku stranicu gdje mogu gledati sve epizode koje su se do sada emitirale..bilo je par strana, ali su blokirane
help!
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 07.04.2012., 14:43   #7042
Quote:
...Honey... kaže: Pogledaj post
Zdravo, zdravo!!

iz pouzdanih izvora saznajem da je snimanje serije gotovo i da ce biti špica pred kraj.
Zoran ne glumi u drugoj sezoni.
Iako heeeeeeeebeno izgleda u zivo.
Kao sto je vec napisano, film je uvertira u drugu sezonu
daj ne 2. sezona
Lidiya is offline  
Old 07.04.2012., 15:21   #7043
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
daj ne 2. sezona
meni se to isto nikako ne svida. al nikako. iz drugih primjera to ce znaciti uvodenje puno novih likova i sigurno razdvajanje lare i jakova, s eventualnim spajanjem na kraju, ali malo vjerojatnim... prestrasno
mislim da drugu sezonu sigurno necu gledati. bit ce uspjeh vec da ovu izdrzim do kraja, onda imam dugo toplo ljeto za zaboravit sve nebuloze i prisjetit se prvim epizoda
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.04.2012., 16:10   #7044
Anci tako znaci vec odustajes od gledanja....
i priznajes da jedva gledas i ovu sezonu

Ni mene ne veseli druga sezona i sve ce upropastiti
i ne znam da li cu gledati ili ne odlucit cu na jesen
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 07.04.2012., 16:23   #7045
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
pliz pomagajte
imate li neku stranicu gdje mogu gledati sve epizode koje su se do sada emitirale..bilo je par strana, ali su blokirane
help!
http://sigmakom.com/
andreazg is offline  
Old 07.04.2012., 16:44   #7046
Quote:
andreazg kaže: Pogledaj post
hvala puuuuno
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 07.04.2012., 17:07   #7047
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Anci tako znaci vec odustajes od gledanja....
i priznajes da jedva gledas i ovu sezonu

Ni mene ne veseli druga sezona i sve ce upropastiti
i ne znam da li cu gledati ili ne odlucit cu na jesen
ma to ja tako kazem pa opet ne mogu odolit zasad gledam, nisam mirna dok ne vidim laru&jakova zajedno al za drugu sezonu cu dobro razmislit, kao i ti
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.04.2012., 17:45   #7048
daj daj ne serite svi skupa ..dajem ruko u vatru, da ce ista zasjedba biti i u II.sezoni ovde...ma gledacemo svi i to samo zbog love couple Lara i Jakov
neznana89 is offline  
Old 07.04.2012., 18:06   #7049
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
daj daj ne serite svi skupa ..dajem ruko u vatru, da ce ista zasjedba biti i u II.sezoni ovde...ma gledacemo svi i to samo zbog love couple Lara i Jakov
ali neznana moja najdraza, oni ce nama njih razdvojit, ja to znam, jer kako ce inace radnju graditi?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 08.04.2012., 01:04   #7050
Ja kao prvo reci cu, ma ajde da sredimo i slozimo jednu stvar...: ova sezona ce biti zavrsena hoce li?!...ono THE END kuzimo se..sretan kraj i to je to...I TOP. nevezano za bilo koju drugo sezonu, filmove i sl. dakle svi zapleti biti ce raspleteni.. lara i jasa sretni i zadovoljni ..bajka...kako i ocekujemo..toliko nam duguju..pa nece nam valjda drugacije uraditi..heeeloo...razlizati i prenjeti nesto na neke filmova pa jos zaramazaniti na drugu sezonu...to bi bila igra gluposti i apsurda...nek oni spakuju ovu sezonu i seriju na kraju kako treba i kako narod ocekuje i kako to publika zasluzuje..a onda nek oni se igraju filmova i rade sto hoce i budu toliko glupi da uopce razmisljaju ozbiljno o nekoj drugoj sezoni..
..ja ne znam da se ikad ijedna serija , kad su ovi koji su namlatili para od nje koliko nisu ocekivali ( i neka su svaka cast) radili takvu pizdariju kako bi jos solda izmuzli...istina, osim ove nisam gledala nijednu seriju za ozbiljno od srednje skole, ali ne znam da su ijednu zbog dobre gledanosti razvukli kao jufku.
..ja se jos uvijek duboko nadam, da ta ideja o II sezoni nije ozbiljno sazrela...a te komercijalne, pohlepne budale, su zaista budale, ako misle da ce interes javnosti zadrzati na ovakvom levelu jos vise od godinu dana i tako je vec pao...tako da sam sigurna da je ta ideja unaprijed osudjena na propast...da ne pominjem i to kako su sa ovih zadnjih 50- tak epizoda ( jos se nadam da ce ih 158) stancali volju u narodu za gledanjem i ukopali se..cupa ih prvih 100-tinjak. ..a ako ce 'pak biti toliko glupi da naprave taj cirkus kolorado sa filmom i novim sezonama....nek ovu fino zaokruze kako se ocekuje, i da nas ne mrcvare i na razvalece u druge sezoneeeee...toliko duguju publici...pa onda oni nek rade sto hoce.
...@kremava, u pravu si upriliku s tim naglascima, ali ovo je ipak sapunica od ( nadam se hahahaha jos uvijek ) 158 nastavaka ..nije film..mora biti takvih propusta i takvih i drugih koje mi zapazamo..ima ih u svim telenovelama..ova nasa dramska serija opet je koliko toliko u redu...osim Jakova, a njemu se kaaa pravda je covjek vise od pola zivota bio vanka pricao engleski, pa njemu moze proci ovaj nesplitski govor.
..Ljudi moji, dage moje zene..svima koji slave, zelim SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS.....

Zadnje uređivanje Nadalllina : 08.04.2012. at 01:07. Reason: boldani djelovi
Nadalllina is offline  
Old 08.04.2012., 01:38   #7051
2. sezona ???

Evo da I ja dam jedan komentar ili moje razmišljanje u vezi 2. sezone kao mogučeg nastavka ove serije.
Prvo neznamo kako če završiti ovaj dio ... Dali če biti vremenski kontinutet ili če doći do vremenskog preskoka (kao kad je Lara bila trudna).Zašto o tome razmišljam???? Naime sjetio sam se da sam nešto prije Nove godine na nekom portalu izmedju ostalog pročitao da če "Zlaja" narasti i postati "Dinko 2" i da če se osvečivat porodici BožićZašto osveta??? Zašto Božići???.
Da nije to podloga za 2. sezonu.A kroz film upoznamo širu porodicu Božić jer ovo se nebi odnosilo na Miju ili Laru jer su one prominile prezimena. Možda se zaplete
radnja oko bogatstva koje je Lara nasljedila a netko iz njene porodice "zamraći"??????????...možda...možda....
Dakle treba pričekati "mukotrpno" kraj ovog dijela ( 158 ili 182) pa budemo malo "pametniji".....ili.........zaglupimo sasvim...hahaaaaaaaa.

Ajde moji virtualni prijatelji želim Vama i Vašim familijama S R E T A N U S K R S
apek11 is offline  
Old 08.04.2012., 13:26   #7052
Da, radnja će ići 20-ak god unaprijed!
passionfan is offline  
Old 08.04.2012., 13:50   #7053
Sretan Uskrs ekipa i lijepo se provedite

Anci istina da ce ih razdvojiti ali i pomiriti i opet svadja pa pomirba
to ne mozemo izbjeci.....
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 08.04.2012., 20:20   #7054
Quote:
Emanuela987 kaže: Pogledaj post
A meni nisu.. Volim Dinkaa, zanimljiv je lik i možeš mu se često nasmijati
sa ovim se slažem
ali dinko i leila mi nekako nemogu biti dobri zajedno zato sto on nju svako malo zlostavlja

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Leila mi je tako jadna. Srećna je samo kad je Dinko povali.
tlcfan is offline  
Old 08.04.2012., 20:37   #7055
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pa kažem,srećna je samo kad je Dinko odvede u krevet

Ništa drugo nema u životu, a napokon se nalazi u zemlji gdje nije potlačena kao u Jemenu

Da bar nađe neki posao
a sad posal ne može naći ni školovana žena a di će neka jemenka koja u životu nije jedan dan radila a mogu misliti kakve škole ima
capeverde is offline  
Old 08.04.2012., 20:57   #7056
Quote:
capeverde kaže: Pogledaj post
a sad posal ne može naći ni školovana žena a di će neka jemenka koja u životu nije jedan dan radila a mogu misliti kakve škole ima
ako dinko može biti gradonačelnik, onda i ona može naći neki posao
ali, slažem se s tobom zapravo.

nela: "misla si da neću moći?gledaj me!"
tlcfan is offline  
Old 08.04.2012., 20:59   #7057
Kad završava ova pizdarija sa skrbništvom, ovu Laru više ne mogu gledat ni slušat kako u poluludom stanju pjeva Zaspalo je siroče ispod prozora od malog?
Jay Bluebell is offline  
Old 08.04.2012., 21:06   #7058
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Kad završava ova pizdarija sa skrbništvom, ovu Laru više ne mogu gledat ni slušat kako u poluludom stanju pjeva Zaspalo je siroče ispod prozora od malog?
da, stvarno su pretjerali.a i ta pjesma mi je pomalo jeziva
podsjeća me na one lude vjerine dane.
tlcfan is offline  
Old 08.04.2012., 21:12   #7059
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Kad završava ova pizdarija sa skrbništvom, ovu Laru više ne mogu gledat ni slušat kako u poluludom stanju pjeva Zaspalo je siroče ispod prozora od malog?
sutra
Lidiya is offline  
Old 08.04.2012., 21:28   #7060
@anna maria , hoces li podnositi izvjesce veceras...koju epizodu uopce pratis sad na oyo 125 ili 126..na novoj su prikazali veceras tek 123.
Nadalllina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.