Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2004., 22:29   #1
Kaj da radim s đumbirom?!

Kupila draga korijen đumbira u Billi i sad on već par dana dudi u frižideru a ona veli da ne zna kaj da radi s njim. Neda joj se više nikakvih kineskih stuffova kupovati (ala bambus, soja i one njihove lude gljive) a izgleda meni da joj se neda niti ovak niš zmiksati. A ja bi baš probao nekaj ala Goli kuhar sa picekom i đumbirom i ajd može i s rižom....Heeeeeeeeeeelp!!!! Napišite ljudi nekaj brzo i jeftino da ju doguram u kuhinju da mi to priredi...
__________________
''Cijenu koju dobri ljudi plaćaju za to što ne sudjeluju u javnim zbivanjima je to da njima vladaju pokvareni ljudi'', Platon
okicizepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 19:22   #2
Baci pajcekima
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 20:41   #3
ja dumbir svuda stavljam

isjeckati sitno oko 3-4 cm dodati neki filter za caj i zaliti sa 2-3 solje vrele vode i uzivas u fenomenalnom mirisu i ukusu (pazi da caj nije pretjerano aromatican, ja dumbir pijem sa milfordovom kruskom)
dodajem rendanog dumbira u sve slastice sa jabukama.. pite, kolace, cak ga dodam i u vodu ako pravim tufahije..
ako pravis marinade za ribe, mozes dodati narendanog dumbira i narendane korise limuna i limete.. fino mirise...
neki dan sam telece snicle natrackala ribanim dumbirom i senfom, bile su fine..
etc..etc.. ma samo pazi da ne pretjeras.. u manjim kolicinama idu dobro sa dosta stvari..
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 00:42   #4
Probaj napravit ginger ale, ili kako se u nas kaže đumbirovo pivo. Ima puno verzija s raznim omjerima, u biti dođe ti na isto jer ovo je zapravo sirup koji se razrijedi mineralnom. Ako nije dovoljno slatko dodaj šećera ili meda.


3 šalice vode
jedan veći korijen đumbira
2 žlice vanilja šećera
malo soka limuna
meda po želji
1 šalica soka od jabuke (po želji)

To sve kuhaš petnaestak minuta (osim soka od jabuke i meda), procijedis, stavis u hladnjak preko noci i ujutro dodajes mineralne (gazirane) u željenom omjeru. Super je okus i pomaže protiv mučnine.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 14:12   #5
ako nista drugo bar ga moze upotrijebiti u kozmeticke svrhe
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 21:14   #6
nasjeckaj pileca prsa i poprzi ih na ulju,dodaj nasjeckani djumbir soya sauce i ako nadjes svjeze feferone ak ne probaj sa suhima, odma dodaj i mladog luka (sve i ono zeleno gore) i indijske orascice i jos malo poprzi uz mijesanje.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 22:23   #7
Kupi file od lososa pa ga namariniraj u malo ulja od kikirikija, soy ili teriyaki sosu i dosta (recimo jedan duzi gomolj) svjezeg djumbira.
Peci u pecnici skupa sa marinadom.
Malo papreno ali fiiiino!

Svjezi ili suseni djumbir se odlicno slaze sa kruskama - u kolacima.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 23:06   #8
ne valja mi đumbir. izbjegavam ga što je više moguće! to je jedan od začina koji mi se zaista gade!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 23:16   #9
Evo, probali mi varijantu s pilećim prsima! Bljaaaaaaaak!!!!
Ili ga je šutnula previše unutra ili ja nisam za to... Imal sam osjećaj da njupam tratinčice... Previše cvjetno za mene... Ona je trudna pa je sve pojela...
Hvala društvo na bljakanim receptićima (kaj sam tražio to sam dobio)
__________________
''Cijenu koju dobri ljudi plaćaju za to što ne sudjeluju u javnim zbivanjima je to da njima vladaju pokvareni ljudi'', Platon
okicizepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2004., 13:43   #10
Nareži krumpir i tikvice na ploške, dodaj isjeckanog đumbira i sve ispeci u pećnici kao prilog junetini na naglo. ja to redovno spravljam.
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2004., 18:11   #11
Quote:
okicizepa kaže:
Evo, probali mi varijantu s pilećim prsima! Bljaaaaaaaak!!!!
Ili ga je šutnula previše unutra ili ja nisam za to... Imal sam osjećaj da njupam tratinčice... Previše cvjetno za mene... Ona je trudna pa je sve pojela...
Hvala društvo na bljakanim receptićima (kaj sam tražio to sam dobio)
Lijepo sam ti napisao da ga baciš pajcekima, ali ti ne slušaš, e pa evo ti ga sada
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2004., 18:44   #12
Ko mala sam obožavala knjige 5 prijatelja i uvijek me zbunjivalo što je to đumbir, jer su oni stalno pili neki sok od đumbira, a bome su jeli i neke kolače s istim.

Od tih knjiga je čovjek uvijek odladnio, oni su stalno nekog vraga jeli- u 54 % slucajeva to je sadržavalo đumbir u sebi.

Poanta- prije nisam znala što je đumbir, a sad znam.

aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2004., 22:29   #13
Quote:
okicizepa kaže:
... Imal sam osjećaj da njupam tratinčice... Previše cvjetno za mene...

Cvijetno?
Ginger je papren, jesi ti siguran da je to bio ginger?
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 20:58   #14
mađumbir je toliko aromatičan da svatko osjeti neku drugu aromu. ja neću spominjati na što mene vuče da ne zgadim ljudima koji vole. probao sam samo onaj u prahu i nije mi se svidio. svježi nisam probao, al brijem da je slično, zar ne?
inače, đumbir je jedan od osnovnih sastojaka curryja, ali u kombinaciji s kurkumom, korijandrom i ne znam čime još. a za curryjem sam luuud!!!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 00:40   #15
Quote:
x-type kaže:
a za curryjem sam luuud!!!
i ja isto. Mozda je adictive?
Ja ga stavim i u pire krumpir, i bas mi je super
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 13:24   #16
Re: Kaj da radim s đumbirom?!

Quote:
okicizepa kaže:
Kupila draga korijen đumbira u Billi i sad on već par dana dudi u frižideru a ona veli da ne zna kaj da radi s njim. Neda joj se više nikakvih kineskih stuffova kupovati (ala bambus, soja i one njihove lude gljive) a izgleda meni da joj se neda niti ovak niš zmiksati. A ja bi baš probao nekaj ala Goli kuhar sa picekom i đumbirom i ajd može i s rižom....Heeeeeeeeeeelp!!!! Napišite ljudi nekaj brzo i jeftino da ju doguram u kuhinju da mi to priredi...
obozavam njegov ljutkasti okus, ja ga uvijek naribam u umake, puno je bolji od papra!
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 00:55   #17
meni je đumbir super od korišenja u prehrani, do ljekovitih napitaka!
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 11:22   #18
Quote:
Zelda kaže:
meni je đumbir super od korišenja u prehrani, do ljekovitih napitaka!
ajde sad lijepo molim, i napisi kako ga koristis u ljekovite svrhe? sad si me zainteresirala! cula sam da ga koriste u kozmeticke svrhe, takodjer!
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 11:33   #19
pa evo, sok svjezheg djumbira pomijeshan s medom smiruje kashalj.

A onaj u prahu dodan chaju ili drugim toplim napitcima takodjer pomazhe protiv kashlja.

Buduci pojachava cirkulaciju, preporuchuje se kao napitak kod bolnih menstruacija.

Iz istog razloga, kazhu da je izvrstan u borbi protiv celulita pa i reumatskih tegoba.


to je ovako, nabrzinu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 11:37   #20
evo ti link na list Zavoda za zashtitu javnog zdravstva gdje mozhesh prochitati o blagotvornom djelovanju djumbira na nash organizam
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.