Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2008., 10:38   #81
Quote:
Mali_Ivica kaže: Pogledaj post
Mislim da je ipak u pravu. Bračna nevjera nije ništa nenormalno, što ne znači da je za mene prihvatljivo.

Iskreno sumnjam da su ljudi koji varaju dugoročno nešto previše sretni, ali oni očito ne znaju bolji put u životu. Ne žele gledati u smjeru koji bi im donio više sreće i zadovoljstva.
Neka nije nenormalno, ima puno anomalija koje su "normalne" u ovom svijetu (i ne mislim pedere, meni su oni OK), a mislim da su neiskrenost čak i prema bliskim osobama i prevara (u svakom smislu, ne samo ljubavno-seksualnom) nešto najnenormalnije što si odrasla i odgovorna osoba sa savješću može dopustiti, a zapravo su preraširene i općeprihvaćene.
Kad najbliskije možeš nadjebat i prejebat bez ikakvog problema, i to se još naziva NORMALNIM...
Onaj tko to ne radi, bude popljuvan.
Što to govori o ljudima?

P.S. Obično psihopati nemaju savjesti.

Zadnje uređivanje Beta ženka : 18.05.2008. at 12:08.
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:27   #82
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Neka nije nenormalno, ima puno anomalija koje su "normalne" u ovom svijetu (i ne mislim pedere, meni su oni OK), a mislim da su neiskrenost čak i prema bliskim osobama i prevara (u svakom smislu, ne samo ljubavno-seksualnom) nešto najnenormalnije što si odrasla i odgovorna osoba sa savješću može dopustiti, a zapravo su preraširene i općeprihvaćene.
Kad najbliskije možeš nadjebat i prejebat bez ikakvog problema, i to se još naziva NORMALNIM...
Onaj tko to ne radi, bude popljuvan.
Što to govori o ljudima?

P.S. Obično psihopati nemaju savjesti.
Pa ako su neiskrenost i prevara toliko rašireni i općeprihvaćeni, možda ih ne bismo trebali osuđivati, nego pokušati razumijeti uzroke? Ja svakako ne mislim da je to nešto najnenormalnije, postoje i puno gore stvari, ubojstvo na primjer.

Ja samo mislim da se prevara najviše vraća onom tko vara. Ljudi koji varaju često varanje vide kao jedini izlaz iz situacije u kojoj jesu. I u tome griješe, ali njima je u stvari potrebna pomoć, a ne osuda.

I ne bih rekao da su oni neodgovorni ili da nemaju savjest. Mnogi od njih često su brižni roditelji, majke koje jako vole svoju djecu, odgovorni su na poslu, korektni prema prijateljima i kolegama itd. Stvari nisu crno-bijele, niti su ti ljudi pokvareni u duši.

Njih je samo - strah.
Mali_Ivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:51   #83
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Ovo mi zvuci kao kada neka nepismena osoba pokusava da razgovara na nivou koga nema...
ja se barem služim svojim jezikom, a tvoj usporedba govori dovoljno o tvojoj pismnenosti i riječima s kojima raspolažeš.

uzimaš sebi za pravo biti moralna vertikala, a s ni jednim argumentom, osim s vrijeđanjem, nisi potkrijepila svoju tezu.
bianca1i is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:11   #84
Quote:
Mali_Ivica kaže: Pogledaj post
Pa ako su neiskrenost i prevara toliko rašireni i općeprihvaćeni, možda ih ne bismo trebali osuđivati, nego pokušati razumijeti uzroke? Ja svakako ne mislim da je to nešto najnenormalnije, postoje i puno gore stvari, ubojstvo na primjer.

Ja samo mislim da se prevara najviše vraća onom tko vara. Ljudi koji varaju često varanje vide kao jedini izlaz iz situacije u kojoj jesu. I u tome griješe, ali njima je u stvari potrebna pomoć, a ne osuda.

I ne bih rekao da su oni neodgovorni ili da nemaju savjest. Mnogi od njih često su brižni roditelji, majke koje jako vole svoju djecu, odgovorni su na poslu, korektni prema prijateljima i kolegama itd. Stvari nisu crno-bijele, niti su ti ljudi pokvareni u duši.

Njih je samo - strah.
A što da ti kažem, i za ubojstvo postoje često uzroci.
Čak dapače, neki i ne zaslužuju ništa drugo nego da ih se ubije.

Ali raditi sranja onima koji bi ti trebali biti najbliži - nene...
U vezi boldanog - sebe bih smatrala pokvarenom da to učinim, i svaki dan bi mi bilo sve teže pogledati se u ogledalo.
Jer postoje podmukla i pokvarena djela, a već sam navela da mi je to svaka neiskrenost i varanje, ne samo u muško-ženskim odnosima, već općenito u životu. Valjda i da sebe poštedim, ne upuštam se u takve svinjarije (znala sam učiniti nešto loše pa si jedva oprostiti, nakon godina griženja).
Ima nas svakakvih, ovo je samo moje mišljenje.
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:30   #85
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nema sanse, ja NIKADA nisam prevarila partnera, a kamoli da cu ovoga koga toliko volim. Prilika se uvek ima, ali zato ljudi OBICNO imaju mozga da odluce hoce li ili nece li prevariti partnera. To nije kao kada se sapletes, pa ti se desi slucajno, prevara je cin koji se radi NAMERNO i sa PREDUMISLJAJEM. Normalnoj osobi to ne moze da se desi, desi se samo neuracunljivim debilima.
Ključna riječ je nikada nisi, to je prošlost.
Nitko ne zna šta mu se može desiti za par dana ili godina.
To što netko vara ne znači da nije normalan, već da je debil i kreten, a to nije jedno te isto.
Imam osjećaj da te netko gadno sjebao pa da sada grizeš okolo.
__________________
"Dovoljno je da me vidi
Da me pita Miki, kako si
I vec se osjecam bolje odmah je na cesti pozelim"
malenozlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:47   #86
Quote:
bianca1i kaže: Pogledaj post
ja se barem služim svojim jezikom, a tvoj usporedba govori dovoljno o tvojoj pismnenosti i riječima s kojima raspolažeš.

uzimaš sebi za pravo biti moralna vertikala, a s ni jednim argumentom, osim s vrijeđanjem, nisi potkrijepila svoju tezu.
Nisam Hrvatica kao sto si mogla primetiti, tako da je tvoj komentar potpuno promasio..... Sto se tice ostaloga, ne bih se raspravljala sa tobom, nisi mi kvalitet za neku raspravu ili dijalog ...
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:50   #87
Quote:
malenozlo kaže: Pogledaj post
Ključna riječ je nikada nisi, to je prošlost.
Nitko ne zna šta mu se može desiti za par dana ili godina.
To što netko vara ne znači da nije normalan, već da je debil i kreten, a to nije jedno te isto.
Imam osjećaj da te netko gadno sjebao pa da sada grizeš okolo.
Naprotiv, niko me nije sjebao, trenutno sam u veoma srecnoj vezi, zato i znam da NIKADA, ali bas nikada ne mogu prevariti njega. Sta ce se desiti, to odredjujem JA, a ne neke misticne okolnosti ili nesto trece. JA zapovedam svojim postupcima, a ne neko drugi.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:02   #88
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
A što da ti kažem, i za ubojstvo postoje često uzroci.
Čak dapače, neki i ne zaslužuju ništa drugo nego da ih se ubije.

Ali raditi sranja onima koji bi ti trebali biti najbliži - nene...
U vezi boldanog - sebe bih smatrala pokvarenom da to učinim, i svaki dan bi mi bilo sve teže pogledati se u ogledalo.
Jer postoje podmukla i pokvarena djela, a već sam navela da mi je to svaka neiskrenost i varanje, ne samo u muško-ženskim odnosima, već općenito u životu. Valjda i da sebe poštedim, ne upuštam se u takve svinjarije (znala sam učiniti nešto loše pa si jedva oprostiti, nakon godina griženja).
Ima nas svakakvih, ovo je samo moje mišljenje.
Da, ima nas svakakvih. Ja sebi puno lakše oprostim pogreške, no to ne znači da imam manje čvrst stav o (ne)varanju. No on ne proizlazi iz uvjerenja da je varanje univerzalno loše, već iz uvjerenja da je varanje loše za mene. Sebe ne bih smatrao pokvarenim da to učinim, samo bi mi postalo jasno da sam iz nekog razloga sebe uvjeravao da volim ženu koju ne volim.

Da, i za ubojstvo postoje uzroci. Ne često, nego uvijek. No ne mislim da je itko zaslužio da ga se ubije. Ali to je neka druga tema.
Mali_Ivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:08   #89
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nisam Hrvatica kao sto si mogla primetiti, tako da je tvoj komentar potpuno promasio..... Sto se tice ostaloga, ne bih se raspravljala sa tobom, nisi mi kvalitet za neku raspravu ili dijalog ...
zar je bitna nacinalnost... opet nisi shvatila

ja sam komentirala bez namjere da sa upuštam u raspravu s nekim ko u startu pljuje po drugima i vrijeđanje koristi za argumente.

htjeti tako nešto bilo bi posipanje istim onim šta ti je tako draga metafora kad je sex u pitanju.
bianca1i is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 15:49   #90
Fuj odvratno, jebati neku kurvetinu tako i još da netko drugi to jebe istovremeno (njen muž i tko zna Joško), za to stvarno treba imat želudac.

+ što bih stalno mislio na potencijalnu opasnost od muža
phunkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 18:07   #91
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nisam Hrvatica kao sto si mogla primetiti, tako da je tvoj komentar potpuno promasio..... Sto se tice ostaloga, ne bih se raspravljala sa tobom, nisi mi kvalitet za neku raspravu ili dijalog ...
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 18:46   #92
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nisam Hrvatica kao sto si mogla primetiti...
Pa kaj onda? Nitko nije savršen (osim MENE, naravno)....
A Tebi Ivancica
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 20:02   #93
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Pa kaj onda? Nitko nije savršen (osim MENE, naravno)....
A Tebi Ivancica
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 20:15   #94
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
ivančice ja još uvijek mantram očito beskorisno.ali žene stavite ruku na srce i iskreno recite da ne bi dobrog komada potrošile bile u braku ili ne.bit je samo u tome činiš li to radi sporta ili se pri tom i zaljubljuješ.ak je sport nema beda
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 21:07   #95
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post

Piši u svoje ime.

Ni ja nisam moralna čistunica, jednostavno volim svog partnera.
Zabole me jel' me poželi netko sa strane ili ne, ako sam s njim, treba mi samo da me on želi.
Ovo je možda ok za pubertetlije i nesigurne ljude, da si dižu ego, ali ima nas kojima to ne treba.

Uostalom, po toj logici svako sranje koje se događa često i u velikom broju je normalna pojava. Ubojstva, razbojstva, silovanja, podmetanje klipova na poslu i u privatnom životu - sve je to danas normalno. Ma baš smo si super. Da se sutra počnu masovno jesti govna (a vidim da ih u prenesenom smislu jede dosta "frajer(ic)a" iz statistike koji varaju i koji su "treća stranka"), i to bi bilo normalno.
Hvala, meni je baš super ovako nenormalnoj.

I dobar vam tek, pazite da se ne zagrcnete.
Normalno je sve ssto ccini veccina ljudi, jer oni ccine drusstvo. Manjina ne mozze odredjivat standarde. Druga je stvar ssto i ti normalni ne priznaju da varaju partnera, sem u anonimnijem anketama .
One druge pojave koje pominjess nijesu normalne jer to ipak ne radi veccina (ccak ni blizu). Normalno je voziti auto, ali ne znacci da su oni koji ne voze nenormalni. Malo si pozzurila sa zakljucckom.
Vecc sam reka da je prijevara najccesscce stvar potrebe jer prevareni ne pruzza dovoljno, ili se bar ne trudi. Neko trazzi priliku, neko je samo iskoristi kad se ukazze, neko ccak i nije svjestan manjkavosti u braku dok mu se ne "namjesti" prilika..
Razumije se da postoje i oni koji su zadovoljni onijem te imaju, samo sam pokussa isprovocirat Ivancicu . Ipak, ne mogu prihvatit tvrdnju: NIKAD! To, razumije se, niccim ne mozzete garantovat!
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 21:13   #96
Quote:
rifer kaže: Pogledaj post
ivančice ja još uvijek mantram očito beskorisno.ali žene stavite ruku na srce i iskreno recite da ne bi dobrog komada potrošile bile u braku ili ne.bit je samo u tome činiš li to radi sporta ili se pri tom i zaljubljuješ.ak je sport nema beda
Stvar je u tome sto ja uvek imam najboljeg komada. Da ga vidis kako je lep i pametan i dobar i ti bi se zaljubio u njega. Jednostavno ne postoji bolji komad za mene.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 21:14   #97
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post

Čekaj malo, ti se rigaš na nju jer jer je rekla da nije Hrvatica?

Moderatori, gdje ste?
Ovo je stvarno nisko.
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 22:41   #98
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, ti se rigaš na nju jer jer je rekla da nije Hrvatica?

Moderatori, gdje ste?
Ovo je stvarno nisko.
ti si jednostavno zla
ali to sam primijetila i ranije
ne nego rigam na onaj omalovažavajući tekst ispod
a sada rigam na tebe
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 00:40   #99
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Naprotiv, niko me nije sjebao, trenutno sam u veoma srecnoj vezi, zato i znam da NIKADA, ali bas nikada ne mogu prevariti njega. Sta ce se desiti, to odredjujem JA, a ne neke misticne okolnosti ili nesto trece. JA zapovedam svojim postupcima, a ne neko drugi.
Ma tko je spominjao mistične okolnosti ili da ti netko drugi naredi da pojebeš nekog osim svoga dragana.
Tu nema mistike ili nekog gospodara lutaka, samo ti, on (ili ona) i neka neobjašnjiva jebena kemija.
Sad da li bi si mogla to oprostiti, i da li bi mogla samu sebe pogledati u zrcalu to je druga stvar.
__________________
"Dovoljno je da me vidi
Da me pita Miki, kako si
I vec se osjecam bolje odmah je na cesti pozelim"
malenozlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 00:43   #100
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome sto ja uvek imam najboljeg komada. Da ga vidis kako je lep i pametan i dobar i ti bi se zaljubio u njega. Jednostavno ne postoji bolji komad za mene.
Jebote, ako se svatko tko ga vidi zaljubi, onda si ga vjerovatno zatočila u podrum.
Inače mi svi ostali smo se udali (oženili) za gabore, budaletine i najveće lopove.
__________________
"Dovoljno je da me vidi
Da me pita Miki, kako si
I vec se osjecam bolje odmah je na cesti pozelim"
malenozlo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger