Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2008., 23:23   #81
Daj Vartekse, daj Vartekse razbi ove pedere, daj Vartekse, daj Vartekse, vodi nas do pobjede?


Samo meni ne radi zvuk ili?
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 23:27   #82
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Samo meni ne radi zvuk ili?
Buo......meni štela, probaj ovdje...

http://www.armada-rijeka.hr/izvjestaj.php?id=208
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 23:38   #83
Quote:
Hero_87 kaže:
Buo......meni štela, probaj ovdje...

http://www.armada-rijeka.hr/izvjestaj.php?id=208
Oke je sad...
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 00:48   #84
koje čudo;smiješni u Šibeniku! šta ste uopće putovali!??i kad ste navijali od vas 30ak pivalo je 5-6, mislin, koji kua!? i vi ste protiv "volim nogomet"?? rasformirat opet grupu "najvjerniji" moji, rasformirat!
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 10:13   #85
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
koje čudo;smiješni u Šibeniku! šta ste uopće putovali!??i kad ste navijali od vas 30ak pivalo je 5-6, mislin, koji kua!? i vi ste protiv "volim nogomet"?? rasformirat opet grupu "najvjerniji" moji, rasformirat!
bolje 30ak ws , nego dva funcuta u vž ,
bolje da navija 5-6 nego nijedan?!
__________________
i did it my way
..i život svoj i sreću svu..
myway1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 11:10   #86
zna san da će to biti odgovor. ok, stoji, ali vi ste došli u solidnom broju pa čemu onda onakva pasivnost, mislin, bilo je ledeno, dug put... čemu to sve proći i onda bit onakav!? sluša san komentare na poluvrimenu i nikom nije bilo jasno "koji kua su ovi uopće dolazili".
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 13:06   #87
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
zna san da će to biti odgovor. ok, stoji, ali vi ste došli u solidnom broju pa čemu onda onakva pasivnost, mislin, bilo je ledeno, dug put... čemu to sve proći i onda bit onakav!? sluša san komentare na poluvrimenu i nikom nije bilo jasno "koji kua su ovi uopće dolazili".
Pa vi dođete najljućem protivniku na stadion pa sidite i ne navijate, a tu nešto prigovaraš Varaždincima.
zovi čovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 14:26   #88
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
zna san da će to biti odgovor. ok, stoji, ali vi ste došli u solidnom broju pa čemu onda onakva pasivnost, mislin, bilo je ledeno, dug put... čemu to sve proći i onda bit onakav!? sluša san komentare na poluvrimenu i nikom nije bilo jasno "koji kua su ovi uopće dolazili".
decki dosli gledat nogomet


WS
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 16:30   #89
Quote:
exit12 kaže:
zna san da će to biti odgovor. ok, stoji, ali vi ste došli u solidnom broju pa čemu onda onakva pasivnost, mislin, bilo je ledeno, dug put... čemu to sve proći i onda bit onakav!? sluša san komentare na poluvrimenu i nikom nije bilo jasno "koji kua su ovi uopće dolazili".
Prenaporan put
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 13:32   #90
sutra derbi kola kod nas. mi pemo pa zaboli nas za biologiju i kemiju skupa...ide se i bok. fuck the school.
ima da nas ima. bilo bi lepo da se počne ono:''ko ne skače dinamovac''...možda se čak i zapad priključi...?
svi trebaju dojti.ak mogu vž-balavci mogu i svi ostali...pozdraf.

btw. pitanje:imaju ws bubnjeve na istoku,jer su oni dosta glasni al im fali taj ritam tam...?
__________________
fkt. neam pojma kj da napišem.xd
VŽ navijačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 13:37   #91
Bubnjeve mi nemamo,pjesme su nam ružne,mi smo životinje sa tribine južne.

To se ti je nekad pjevalo,ali sad su druga vremena za nas pa budu vjerovatno i bubnjevi na tribini.
1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 14:32   #92
Quote:
VŽ navijačica kaže:
sutra derbi kola kod nas. mi pemo pa zaboli nas za biologiju i kemiju skupa...ide se i bok. fuck the school.
ima da nas ima. bilo bi lepo da se počne ono:''ko ne skače dinamovac''...možda se čak i zapad priključi...?
svi trebaju dojti.ak mogu vž-balavci mogu i svi ostali...pozdraf.

btw. pitanje:imaju ws bubnjeve na istoku,jer su oni dosta glasni al im fali taj ritam tam...?
Dogovor je da sutra svi bez majci dođu, tak da znaš.
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 14:48   #93
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Dogovor je da sutra svi bez majci dođu, tak da znaš.
Hvala Bogu sha nisam Stones, nisam ja za takav fanatizam...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 14:52   #94
Quote:
Hero_87 kaže:
Hvala Bogu sha nisam Stones, nisam ja za takav fanatizam...

Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 16:28   #95
Quote:
VŽ navijačica kaže: Pogledaj post
sutra derbi kola kod nas. mi pemo pa zaboli nas za biologiju i kemiju skupa...ide se i bok. fuck the school.
imate školu nedjeljom?
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 16:58   #96
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Dogovor je da sutra svi bez majci dođu, tak da znaš.
Bit će veselo sutra

:klap:
Kohni Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 13:27   #97
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
zna san da će to biti odgovor. ok, stoji, ali vi ste došli u solidnom broju pa čemu onda onakva pasivnost, mislin, bilo je ledeno, dug put... čemu to sve proći i onda bit onakav!? sluša san komentare na poluvrimenu i nikom nije bilo jasno "koji kua su ovi uopće dolazili".
Pratim već od prije tebe i tvoje komentare i mogu reći samo da nisi baš čisti.Uvjek ti imaš nekom nekaj za prigovoriti,uvjek tebi nekaj ne paše i bbb,torcida ili mi uvjek imamo neke propuste i mane.Zato su funcuti koji se skupe svaku treču utakmicu vrh vrhova.Uvjek počinješ rasprave tipa: pa kaj onda pogledajte kolko ljudi živi u Šibeniku a kolko u Zg i zato su funcuti bolji......
Molim te makni se od kompa i foruma jer sramotiš funcute,šibenik i cjelu hr navijačku scenu.......
to je od mene sve a ti i dalje piskaraj po forumu i pokaži koliki si internet huligan ili internet navijač...
PS: i znam, sad dolazi dio gdi ti meni odgovaraš: ja sam išao na utakmice prije nego si ti znao za sebe,a sad neidem redovno na utakmice već svršavam doma na "volim nogomet"........
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:20   #98
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Dogovor je da sutra svi bez majci dođu, tak da znaš.

ha-ha.
__________________
fkt. neam pojma kj da napišem.xd
VŽ navijačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 16:11   #99
meni je drago da ti mene pratiš, baš mi je lipo bilo to pročitat, posli me ocrniš jebiga bezveze ali neću ti zamirit. prečesto neman vrimena da više pišen tu ali promini li se to moga bi i neki blog otvorit pa da ti pratiš svakodnevno šta se sa menon dešava. moran i priznat da si malo bolji od mene, dok ja sramotin Funcute, Šibenik, Dalmaciju, Družbu pere kvržice...ti sramotiš samo sebe ovakvim uletavanjem i karakteriziranjem nekog bez da imaš blagog pojma o njemu, šta je najgore potaka te je moj upit o nečemu šta je stvarno bilo, ja san se zabrinija da šta mi stonesi ne pivaju, da se nisu razbolili(ili ukinili...) a ti men vako ccc. ali neka, no hard feelings obožavatelju moj.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 19:28   #100
Sa WS foruma:
Zadnja utakmica sezone odrađena je odlično.
Skupilo nas se oko 70. Navijanje svih 90 minuta bez prestanka. Lijep oproštaj od voljenog kluba, uz najavu još boljeg izdanja na proljeće. Slijedi stanka do 22. 2. 2009. kad nam u goste dolazi Croatija Sesvete.


I jedan romantičan video u zalazak Sunca...
http://www.youtube.com/watch?v=6EPQL_ARfxI
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.