Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2009., 19:24   #61
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
jel se mozemo kupati?
U Dunavu?

Ma može
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:25   #62
treba znati plivati u Dunavu, da vas ne bi skupljali do Šarengrada i Iloka...

@ Spitka - "dunavska neman"?....
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:33   #63
Nemoj samo o dunavskoj nemani
Ja dlakavije stvorenje u životu nisam vidio
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:26   #64
i dalje se smijem.
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:41   #65
Da, zaboravili su navest da je oko 10 ujutro kupanje u Dunavu i trežnjenje. Opet nisam ponio kupaće.
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:56   #66
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Da, zaboravili su navest da je oko 10 ujutro kupanje u Dunavu i trežnjenje. Opet nisam ponio kupaće.
već si krenuo sa kiom da stigneš do petka
sve 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 10:43   #67
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Da, zaboravili su navest da je oko 10 ujutro kupanje u Dunavu i trežnjenje. Opet nisam ponio kupaće.

SMO-KI, SMO-KI!!!
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 19:12   #68
Sutra navečer u Klubu navijaca, na party-u u povodom duple krune, svi koji doniraju 50 kn u korist siromasnih Vukovara ili kupe prigodnu majicu - cugaju do mile volje(ili do besvijesti) po nabavnoj cijeni.
Oni koji zbog razno raznih obaveza nisu u mogucnosti u subotu ici u Vukovar, barem mogu navratiti do KN-a i potrositi koju kunu u plemenite svrhe. navali narode.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 20:29   #69
Prijatelji hrvatske vidimo se u subotu pod samo jednom zastavom.
1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:18   #70
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Sutra navečer u Klubu navijaca, na party-u u povodom duple krune, svi koji doniraju 50 kn u korist siromasnih Vukovara ili kupe prigodnu majicu - cugaju do mile volje(ili do besvijesti) po nabavnoj cijeni.
Oni koji zbog razno raznih obaveza nisu u mogucnosti u subotu ici u Vukovar, barem mogu navratiti do KN-a i potrositi koju kunu u plemenite svrhe. navali narode.
Jel ima jos u klubu crnih majica za Vukovar?
__________________
Hvala Vam,nek se nikad ne zaboravi,sokolovi nisu uzalud ginuli
nkdz86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:31   #71
Quote:
nkdz86 kaže: Pogledaj post
Jel ima jos u klubu crnih majica za Vukovar?
Tamno plavih i crvenih, pa i djecjih velicina
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 01:26   #72
Ide se već sutra.


Ima jedan grad oduvijek mi drag
Ima jedan hrast slavonski
Ima jedan grad svakom srcu drag
Ima jedan div hrvatski
Vukovar Vukovar stoji dok protiču vode dunavske
Vukovar Vukovar gori na braniku svoje Hrvatske!
asr crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 23:50   #73
HUMANITARNA AKCIJA “HRVATSKI NAVIJACI VUKOVARU”
SJETIMO SE STO JE VUKOVAR NAPRAVIO ZA HRVATSKU, NAPRAVIMO I MI NESTO ZA VUKOVAR!
POSALJITE SMS PORUKU NA BROJ 66354 (cijena 3,66 kn, PDV ukljucen), SA KLJUCNOM RIJECI - VUKOVAR, I POMOGNITE NAJUGROZENIJIM VUKOVARSKIM OBITELJIMA!
UJEDINJENI HRVATSKI NAVIJACI!

Ajde bar to možete dati za Vukovar!
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 18:27   #74
http://vinovo.magnify.net/video/Hrva...aci-u-Vukovaru
VIDEO prilog NOVE TV

Quote:
Ujedinjeni hrvatski navijači, bez istaknutih obilježja nogometnih klubova, u sklopu humanitarne akcije 'Hrvatski navijači Vukovaru', danas su mimohodom od središnjeg vukovarskog Trga Republike Hrvatske do Memorijalnog groblja žrtava iz Domovinskog rata, odali počast Vukovaru, simbolu stradanja i stvaranje Hrvatske
Prema procjenama Policijske uprave vukovarsko-srijemske, u Vukovaru se oko podne okupilo nešto manje od tisuću navijača svih hrvatskih nogometnih klubova, a navijački skup osiguravao je velik broj policajaca koji su vukovarsko-srijemskoj policiji došli u ispomoć i iz susjednih županija.

'Prošle godine okupili smo se u Vukovaru nakon incidenta u Učeničkom domu kako bi pokazali da Vukovar nije sam, da cijela Hrvatska, njezini obični, mali ljudi još uvijek žive za Vukovar. Ove godine ponovno mimohodom poručujemo Vukovaru da nije sam', izjavio je član Koordinacije hrvatskih navijačkih udruga Darko Zlodi, vukovarski branitelj i zatočenik srbijanskih koncentracijskih logora.

Naglasio je da je mimohod dokaz ujedinjenosti hrvatskog naroda i poziv da i Vukovaru i cijeloj Hrvatskoj treba biti bolje.

Skup navijača i zatim mimohod gradskim ulicama u dva je navrata narušio dio navijača izvikujući neprimjerene parole protiv Srba, no najveći dio puta do Vodotornja, odakle su navijači prebačeni autobusima na groblje, protekao je dostojanstveno, uz pjevanje hrvatskih navijačkih i domoljubnih pjesama.

Ujedinjeni hrvatski navijači kod spomen-obilježja na Memorijalnom groblju položili su vijenac, a zajedničku molitvu predvodio je velečasni Mato Martinković, župnik vukovarske župe Kraljice mučenika.

Humanitarnu akciju 'Hrvatski navijači Vukovaru', koju je organizirala Koordinacija hrvatskih navijačkih udruga, započela je 10. travnja i traje do 13. lipnja i blagdana sv. Ante - zaštitnika siromašnih, kada će novac prikupljen od prodaje majica sa sloganom 'Hrvatski navijači Vukovaru', kao i novac doniran na posebni žiro-račun, biti predan vukovarskoj Udruzi sv. Vinka Paulinskog.

Član navijačke koordinacije Ivan Matijašić za Hinu je izjavio da će prikupljeni novac preko udruge biti doniran najsiromašnijim stanovnicima grada za nabavu osnovnih životnih namirnica i zadovoljavanje osnovnih potreba.

Nakon vukovarskog skupa navijači su se organizirano uputili u Zagreb na utakmicu Hrvatska - Ukrajina.

Glasnogovornik PU vukovarsko-srijemske Krunoslav Žgela potvrdio je da, izuzev neprimjerenih parola, na vukovarskom navijačkom skupu nije zabilježen niti jedan incident.

Iz Koordinacije navijačkih udruga najavljuju provođenje sličnih humanitarnih akcija i za druge u ratu stradale sredine, poput Knina i Škabrnje.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=egQJFnokk54
BAYRAKTAR - Official Song
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 21:18   #75
PONOVO SMO POKAZALI DA KAD TREBA DA MOŽEMO BITI UJEDINJENI..ARMADA,DEMONI,ULTRASI,KOHORTA,TORCIDA, BBB,FUNCUTI I OSTALI(DA NE ZABORAVIM NEKOG) FALA SVIMA PONOSNI SMO MOGLI SVI BITI DANAS U VUKOVARU..A ONIMA KOJI DOGOVARAJU LIVADE NA OVAKAV SVETI DAN ZA NAŠU NAVIJAČKU SCENU SAMO MOGU REĆI I DA BOG DA CRKNULI SVI I SJETITE SE DA VAS JE SVE HRVATSKA MATI RODILA IDIOTI
dinamo zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 03:02   #76
je , pokazali "smo" zajedništvo do 18h
nikad više
steinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 15:47   #77
Quote:
steinar kaže: Pogledaj post
je , pokazali "smo" zajedništvo do 18h
nikad više
asr crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 15:52   #78
Quote:
steinar kaže: Pogledaj post
je , pokazali "smo" zajedništvo do 18h
nikad više


nikad dosta um
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 01:12   #79
Quote:
steinar kaže: Pogledaj post
je , pokazali "smo" zajedništvo do 18h
nikad više
odi pisat za index. jedino su oni još napisali da je bilo povika ajmo ustaše i ubi srbina... a to je trajalo par minuta od 24 sata koliko smo neki bili tamo. još jednom zahvala svima koji su bili, nestalo nam majica i zahvalnica na štandu kakva je bila potražnja.
sve 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 01:43   #80
smirite se aje , dobro je , u redu je , pijana posla , nije ništa ozbiljno bilo ...
steinar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.