Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2013., 14:21   #1
Lupanje srca

Zdravo svima,imam jedan užasan problem,ne znam šta da radim...inače u zadnjih 5 mjeseci imam teških muka sa disanjem,bez objašnjivog organskog razloga..zadnja 2 tjedna se aktivno bavim bodybuildingom (imam mitis insuficijenciju trikuspidalnog ventila),međutim ne smeta mi,i vježbe radim normalno..Otkako sam krenuo u teretanu pa čak i malo ranije na 5 dana mi se dešavaju čudne stvari kad trebam spavati i kada spavam..Jedan od problema je to da kada trebam da utonem u san,trznem se i opet se probudim..a drugi problem je strašnije prirode..Dakle kad zaspim po noći se probudim sa tahikardijom,srce mi lupa kao da će iskočiti otprilike 140 otkucaja,ne mogu da udahnem i faktički se gušim,polako se nekako smirim i srce se vrati u normalan ritam..Učestalo se budim i imam nepotpun san...Dakle sad me zanima zašto mi se to dešava i da li imam problema sa srcem? Što se disanja tiče nalaz spirometrije prije 4 mjeeseca FEV1/FVC 98%,ŠTITNA UREDNA,HORMONI UREDNI,HELICOBACTER POZITIVAN,GASTROSKOPIJA UREDNA,RTG PLUĆA UREDAN....Molim Vas hitan odgovor,jer ne znam čemu ovo vodi...
sickman123 is offline  
Received Infraction
Old 05.11.2013., 16:39   #2
Ajd prestani spamati, lijepo sam te već zamolila. Ako otvoriš još koju temu u kojoj pišeš da ne možeš disati i da ti srce lupa dobit ćeš ban. Ljudi su ti odgovorili na prethodnim temama, nećeš spamati okolo jer ti se ne sviđaju odgovori tamo.

(btw. ako su ti svi nalazi uredni onda imaš napade panike, traži nešto za smirenje i uputnicu za psihijatra)

Lock.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...

Zadnje uređivanje leeloo27 : 05.11.2013. at 16:45.
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.