Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 22:19   #1
Question Miješanje krema - nuspojave u vidu pečenja kože

Pozdrav ljudi, nanosio sam betrion mast i nakon toga kremu za bebe pa mijesao vise kreme od nevena i sitnu kolicinu kreme za bebe te sada samo koristim kremu od nevena za nanosenje na kožu

zanima me je li neka od tih krema mogla izazvat pečenje na nekim mjestima kože čak i ako sam samo malo stavio kreme?

razlog nanosenja krema je malena pilonidalna cista vjerujem da cista nije krema za pečenje jer m peče čak malo ispod pa blizanaca i nekih dijelova kože koji su bliže cisti ali nisu toliko blizu te glavne dlake/zone

manje beče kad su nekako rašireni guzovi ali ipak peče

e sad za informmaciju na tim dijelovima bliže cisti sam dvaput stavio leda
reakcije nakon koristenja krema:
betrion - pa prilicno sve normalno,
krema za bebe - mislim da je to nekako ohladilo to mjesto ali nemogu se sjetit je li ovako peklo i prije moguce da je ova krema uzrokovala pečenje, a možda i ne,
i krema za neven - danas sam se okupao i nisam stavio kremu i pece vise nego jucer a i nekad kada stvim ovu kremu ujutro bude dobro a nekad dobro sitnicu manje jer je nekako toplo sto nekuzim mozda sam stavio puno kreme no sumnjam

a nekad je koza ili vreca od blizanaca skupljena cvrsta ili whatever, bah neugodna tema

e jos jedna informacija malo neugodna spavam nekoliko tjedana bez gaća da me nebi stezalo pa peklo vise tojest cesce



Zadnje uređivanje rijekahr88 : 18.09.2013. at 22:34.
rijekahr88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:06   #2
moguće alergija
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 02:57   #3
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
moguće alergija
sto da napravim jer kada koristim kremu me manje pece
rijekahr88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 07:06   #4
a čemu mješanje krema namaži betrionom to je antibiotik u masti.... svako mješanje nove kreme u to smanjuje konc antibiotika...čemu to s dječjom masti po čijoj uputi mešaš to ?
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:44   #5
Quote:
PharmM kaže: Pogledaj post
a čemu mješanje krema namaži betrionom to je antibiotik u masti.... svako mješanje nove kreme u to smanjuje konc antibiotika...čemu to s dječjom masti po čijoj uputi mešaš to ?
a nije po nicijoj uputi, receno mi je da koristim ili od nevena ili ovu djeciju kremu
posto je jedna od cvijeta a druga zabebe pomislio sam da smijem mjesat ali to je bilo predprosli tjedan ne jucer
betrion vise ne koristim potrosio i tada mi je doc rekla ili neven ili za bebe kremu, zaboravio sam joj isto rec da sam koristio betrion mozda bi mi opet rekla da ju koristim nezz
rijekahr88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:48   #6
da ali nisi smel mešat to... nego metat treba jednu 2 puta betrion a izmedu tog mozes ovu za djecu. enivej najbolje bi bilo napravit mali rez i to ocistit ako je upaljeno i uklonit gnoj. kupi si cinkovu pastu da ti to isušuje bolje je neg dječja mast ukoliko se smirilo to
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.