Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 02:19   #201
Ima li netko ovdje iskustva sa Blumax ili Bluline otvorenim gliserima? Najjeftiniji 5.5m gliseri
Navigat.se.mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:17   #202
Joj sta san se nasmija na temi, od glisera koji trose 70 litara do camca iz samogradnje od sperploce i 3 metra... a samo za to da bi pobiga od guzve na plazi! Pa od guzve na plazi mozes pobjec i u gumici od 2 i pol , 3 metra sa tomijem 4 na njoj, ne triba ti gliser sa kabinom!
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:47   #203
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Joj sta san se nasmija na temi, od glisera koji trose 70 litara do camca iz samogradnje od sperploce i 3 metra... a samo za to da bi pobiga od guzve na plazi! Pa od guzve na plazi mozes pobjec i u gumici od 2 i pol , 3 metra sa tomijem 4 na njoj, ne triba ti gliser sa kabinom!
Ne triba gliser sa kabinom, ali ako se može, zašto ne.
Meni je iz Splita do Brača ili Šolte neki minimum brodica od 5m.
-Shrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 17:45   #204
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Zasto bih se ljutio? To je camac od 3.54m sa 1.22 metra sirine s 3 otvorene klupe. Bio radjen iz kalupa ala Damor 300 ili ovaj moj - jednako izgledaju; odnosno to je isti tip/svrha camca, samo sto je recimo Damor znatno skuplji i od losijeg materijala. Postoje nacrti za samogradnju camaca sa kabinom, manjih, vecih, itd...ne znam sto ocekujes.
@europe2soul meni je super ovo što si napravio
inače damor je katastrofa proizvođač, nisam vjerovao dok nisam vidio debljinu trupa na dnu prilikom ugradnje sonde na 9-metarskom damoru
Nenamjenski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.