Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2013., 01:14   #401
Jel netko isprobao da li Ikeine tračnice mogu na Brio ili su drugačije širine? Bilo bi super dopunit pruge po tim cijenama
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 23:39   #402
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
da, to smo mi kupili. za rođendan od roditelja možeš dobiti malo skuplji poklon. tek kad smo ga sastavljali, vidjeli smo da je stvarno preskupo u odnosu na ono što dobiješ. ali on se s tim toliko igrao da nam se isplatilo.
mogu ti slikati ovaj ako želiš.
hajde pliz slikaj. i hvala unaprijed.
pokušat ću sašiti i ovu kazalište-zavjesu za vrata, čini mi se isto ok.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 07:19   #403
I mene isto to zanima kakadu.
Ja sam nespretna s iglom, koncem itd ali imam kreativne rodbine koja bi to napravila
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 09:56   #404
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
gdje si kupila tu jeftiniju verziju
jeftinija, POTPUNO identična varijanta lego duplo (kvalitetom, tvrdoćo, bojom... ma apsolutno identične kocke) su unico plus. Sigurno znam da ih ima u mercatone emmezeti ali sam ih viđala i drugdje, ali sad stvarno ne znam. Možda netko ubaci, ali eto da vidiš i znaš što tražiš
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 10:01   #405
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Jel netko isprobao da li Ikeine tračnice mogu na Brio ili su drugačije širine? Bilo bi super dopunit pruge po tim cijenama
na brio ti ide i eichhorn željeznica iz Muellera i Ikea željeznice
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 09:59   #406
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
hajde pliz slikaj. i hvala unaprijed.
pokušat ću sašiti i ovu kazalište-zavjesu za vrata, čini mi se isto ok.
Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
I mene isto to zanima kakadu.
Ja sam nespretna s iglom, koncem itd ali imam kreativne rodbine koja bi to napravila
ovo je naše kazalište:
[IMG][/IMG]




ne znam koliko se kuži kako je izrađeno. bočne stranice su pomične, a kulisa ima dvije strane: na jednoj se soba, a na drugoj nekakav pejzaž s dvorcem.
ova ideja s tkaninom koja se zakači na vrata mislim da nije baš dobra jer ne znam gdje bi bio prostor za "glumca." ali mislim da bi se kazalište moglo super napraviti od velike kartonske kutije s izrezanim "prozorom" i možda obučenom u tkaninu sa zavjesicama.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 10:07   #407
ajme kako prekrasno kazalište
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 10:10   #408
kazaliste je mrak! ako itko dozna gdje toga ima za kupiti nek vice
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 11:11   #409
mi smo ga kupili u mulleru i vjerujem da ga još ima za kupiti. kazalište je stvarno slatko, ali - da ne preuzmem ulogu njihovog besplatnog glasnogovornika - već sam rekla da je materijal neke žnj kvalitete. osim toga, nije dovoljno stabilno i ako življe dijete gurne, može pasti.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 08:27   #410
Kakadu, prekrasno!! Pa to je pravo veliko kazalište. Ovo koje sam ja nekada negdje vidjela je bilo duplo manje, a 500 kuna je koštalo.
Ja sam baš jučer bila u Mulleru u Avenue Mallu. Nemaju i nikada nisu imali. Ali kažu da možda neki drugi Muller ima.
Bilo je i u One2Play za 200 kuna, ali nema ni tamo više. No tamo je bilo kartonsko sa uključenim likovima. Po opisu mi se ne čini ni blizu ovako dobro kao ovo sa slika.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 08:38   #411
Pisali smo ranije o kućici, slično kao Lego, ali jeftinija verzija. Evo provjerila sam, radi se o marki Abrick. Imaju raznih kompleta, kompleti su im veći nego Legovi, a cijene dosta niže. Ovo je kućica koju sam ja kupila za 200 kuna: https://www.google.hr/search?q=abric...%3B1024%3B1024
JA sam kupila u Grafocentar knjižari. Imaju prodajno mjesto i u Zagrebu: Koloarova 13
10000 Zagreb
Tel/Fax: 01/244-4247
E-mail: [email protected]

Radno vrijeme:
ponedjeljak-petak: 7.30-20.00h
subota: 7.30-14.00h
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:07   #412
evo i jednog mini kazališta iz ikee sa lutkama za na prste

Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:20   #413
Bubamara u king crossu drzi abrick, al meni su to ful lose kocke.
Malac je dobio njihov gusarski brod, neusporediv je sa legom. Ne znam kakva je kucica.

Unica kocke su pak genijalne. Kao sto netko gore rece ima ih u emezzeti.
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:29   #414
O joj, onda sam i ja kupila loš poklon. Meni su se činile super kocke, ali nisam ih otvorila, samo sam vidjela izvana. I još mi je prodavačica pričala kako su bili na prezentaciji gdje su ih slagali zajedno s legom i da se ne vidi razlika, te kako je przentatorica hodala po njima i nisu se strgale.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:36   #415
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
O joj, onda sam i ja kupila loš poklon. Meni su se činile super kocke, ali nisam ih otvorila, samo sam vidjela izvana. I još mi je prodavačica pričala kako su bili na prezentaciji gdje su ih slagali zajedno s legom i da se ne vidi razlika, te kako je przentatorica hodala po njima i nisu se strgale.
Mislim da te smuljala, ne pasu na lego i puno su nestabilnije.
Konkretno, figurice se ne mogu fiksirati na kocku pa tako imas npr gusara ili skrinju s blagom koje samo stavis na brod.
Necu dalje da ne stavljam sol na ranu
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:49   #416
Quote:
danila kaže: Pogledaj post
Mislim da te smuljala, ne pasu na lego i puno su nestabilnije.
Konkretno, figurice se ne mogu fiksirati na kocku pa tako imas npr gusara ili skrinju s blagom koje samo stavis na brod.
Necu dalje da ne stavljam sol na ranu
Ne pašu na Lego??? Sol na ranu... baš
Ok, oprostite svi kojima sam spomenula kućicu koja je jednako dobra kao lego za manje novca
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 21:12   #417
ja bih samo dodala da unico i unico plus bas nisu isto - mi imamo neke na kojima pise samo unico i nisu kompatibilne s legom
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:35   #418
ja nisam nigdje ni vidjela unico Imaš kakav link? Unico plus je apsolutno kompatibilna i identična kockica Lego Duplo. Nema razlike osim u cijeni. Isto vrijedi i za Playbig kocke
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 14:06   #419
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ja nisam nigdje ni vidjela unico Imaš kakav link? Unico plus je apsolutno kompatibilna i identična kockica Lego Duplo. Nema razlike osim u cijeni. Isto vrijedi i za Playbig kocke
mi imamo hrpetinu kockica i lego i unicoPLUS,svi u istoj kutiji,ja ne vidim nikakve razlike,moram pogledat kaj na kockici piše da znam iz kojeg je seta. unico rules i kvalitetom i cijenom
__________________
Not my circus,not my monkeys.
marijaklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 19:37   #420
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ja nisam nigdje ni vidjela unico Imaš kakav link? Unico plus je apsolutno kompatibilna i identična kockica Lego Duplo. Nema razlike osim u cijeni. Isto vrijedi i za Playbig kocke
Gdje ima Playbig kod nas za kupiti?
Super su setovi.
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.