Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 22:08   #1941
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Pitao cure ispred Lazareti, rade tek od 23. Spava mi, jos ako sta popijem, pa vozit po onoj cesti do Soline :horor

Nego, dubrovcani se cine dobri ljudi, ko ljudi u zg u jugoslaviji. Trazim na benzinskoj da mi da kovanice za parking, a blagajnica kaze probaj tamo naci parking besplatno je. A u starom gradu kupujem slaju i dobim ogromnu kuglu ili dvije cak za 10kn, u finom restoranu kava sa mlijekom 10 kn, ne deru nase
ni ta blagajnica u INE a ni slasticarka nisu iz Dubrovnika, mi ti ne radimo vise te poslove , al da smo dobri, jesmo

imas i Uvalu Lapad, setnica, kafici, restorani.. i divna mjesta za kupanje

ako si za prirodu preporucam Petku da poviris, brdo-brezuljak odmah do uvale ima i staza za planinare + park-šuma,

i Lokrum obavezno ako imas vremena

https://youtu.be/JLaOSoNXuaI
Dubrovnik -Petka park forest - vidi se i Uvala Lapad
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:00   #1942
Zasto ne radite te poslove?

Obici cu danas sve to osim Lokrum. Ostajem dok mi ne bude dosadno ili do kise.
Problem je sta ne mogu naci nekakvu mapu gdje ici, ni apartman nema ni online. U kanadi ima cak nekoliko vrsti mapa, lako dostupne, pa znas gdje ici.
Hvala
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:28   #1943
Dobar je pogled sa velike petke prema otvorenom moru.

Spomenute plaze su jako ciste, jezevi u vodi. Ali nema puno prostora za plivanje. Ima li neka plaza gdje se moze plivati sat dva?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:38   #1944
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Dobar je pogled sa velike petke prema otvorenom moru.

Spomenute plaze su jako ciste, jezevi u vodi. Ali nema puno prostora za plivanje. Ima li neka plaza gdje se moze plivati sat dva?
samo dobar velicanstven

a kako mislis da nema puno prostora za plivanje

udjes bilo gdje u more, nema zidova i plivas, okomito odoka imas jedno 250m/300 za preplivat od jedne strane uvale do druge, vodoravno moš do Italije ...al na nes drugo si mislio sigurno
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:47   #1945
Quote:
Grginov kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi u Dubrovniku tražim malo helpa što se tiće jeftinijih automehaničara pošto je Eurodaus itd previše skup hvala unaprijed!!
Martinović na Konalu, jako kvalitetan, umjeren s cijenama
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:08   #1946
Plivanje na dulje pruge? Moj prvi izbor je potez Komarda-Belvedere.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:47   #1947
Pomorski muzej, plaža Žali van Dubrovnika, onda ona plaža prema Konavlima.
Ja kad sam bio kod cure smo vecinom isli van grada na kupanje, Dubrovnik ima ocajne plaže. Gužva i betonaža.
Copacabana teško razočaranje, ulaz nikakav i one travurinee...fuj.
Sladoled kod šipaca je jeftin i krne ga frajer gore ko da je džabe.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:11   #1948
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Pomorski muzej, plaža Žali van Dubrovnika, onda ona plaža prema Konavlima.
Ja kad sam bio kod cure smo vecinom isli van grada na kupanje, Dubrovnik ima ocajne plaže. Gužva i betonaža.
Copacabana teško razočaranje, ulaz nikakav i one travurinee...fuj.
Sladoled kod šipaca je jeftin i krne ga frajer gore ko da je džabe.
guzva i betonaza su za turiste, drugi put malo bolje se raspitaj, ali ako ti je Copacabana tesko razocaranje zbog morske trave i ulaza , ono ok momak, produzi i ne vracaj se, a sladoled mos i kuci napraviti, jeftiji je

Pasjaca u Konavlima
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:20   #1949
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Plivanje na dulje pruge? Moj prvi izbor je potez Komarda-Belvedere.
lijepo, ja sam s poste lapad, uvala mi dvoriste
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:37   #1950
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
samo dobar velicanstven

a kako mislis da nema puno prostora za plivanje

udjes bilo gdje u more, nema zidova i plivas, okomito odoka imas jedno 250m/300 za preplivat od jedne strane uvale do druge, vodoravno moš do Italije ...al na nes drugo si mislio sigurno
yes boss ma super je, steta da suma smeta na druge strane.

One lopte su u vodi sta oznacavaju granicu, nisam htio dalje od toga, mislio se mozda je horvatincic blizu, plivao sam po copacabana. Trava nikakvih nema, tek kasnije u dubini, voda je nevjerovatno cista, ulaz na sve plaze je vrhunski, sitni sljunak.
Kasnije sam isao po setnici, lipo, restorani uz vodu, tamo bi se dalo plivati dalje, mozda sutra odem, htio bi plivati sat dva. Gdje je Komarda belvedere, google maps nista ne izbacuje. Malo mi dosadno pa sutra idem za zg, nitko nece na kavu
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 16:01   #1951
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
yes boss ma super je, steta da suma smeta na druge strane.

One lopte su u vodi sta oznacavaju granicu, nisam htio dalje od toga, mislio se mozda je horvatincic blizu, plivao sam po copacabana. Trava nikakvih nema, tek kasnije u dubini, voda je nevjerovatno cista, ulaz na sve plaze je vrhunski, sitni sljunak.
Kasnije sam isao po setnici, lipo, restorani uz vodu, tamo bi se dalo plivati dalje, mozda sutra odem, htio bi plivati sat dva. Gdje je Komarda belvedere, google maps nista ne izbacuje. Malo mi dosadno pa sutra idem za zg, nitko nece na kavu
poslat cu ti moj broj na pp, zvrcni me, veceras bi mogli na
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 16:48   #1952
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
poslat cu ti moj broj na pp, zvrcni me, veceras bi mogli na
Super
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:14   #1953
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
guzva i betonaza su za turiste, drugi put malo bolje se raspitaj, ali ako ti je Copacabana tesko razocaranje zbog morske trave i ulaza , ono ok momak, produzi i ne vracaj se, a sladoled mos i kuci napraviti, jeftiji je

Pasjaca u Konavlima
Eto ti ces mi rec di cu se vratiti ili necu.
Da ti nije pun ego kao sto je, skuzio bi da uopce nisam zlonamjerno pisao vec svoje dozivljaje.
Grad je predivan, ali plaze meni nisu po gustu. Tebi ako je ugodno nakon 2 metra od ulaza da se moras lec na trbuh da ti noge ne upadaju u ogromno kamenje i travurinu onda je to tvoj đir i to je skroz okej.
Uostalom, jebe mi se za plažu, ne idem na more radi kupanja, ili mi bar nije prioritet.
A sladoled je upravo takav kakav sam napisao, jeftin (za domaće 4 ili 5 kn), nabace ga valjda kilo i rade ga šiptari.
Kaj te tu toliko vrijeđa?
Da vama velikim gosparima sladoled prodaju šipci?
To je vaša stvar.
Ne prodaji mi tu neku veličinu.


P.S.
Scala restoran nije skup a klopa je odlična.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:23   #1954
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Eto ti ces mi rec di cu se vratiti ili necu.
Da ti nije pun ego kao sto je, skuzio bi da uopce nisam zlonamjerno pisao vec svoje dozivljaje.
Grad je predivan, ali plaze meni nisu po gustu. Tebi ako je ugodno nakon 2 metra od ulaza da se moras lec na trbuh da ti noge ne upadaju u ogromno kamenje i travurinu onda je to tvoj đir i to je skroz okej.
Uostalom, jebe mi se za plažu, ne idem na more radi kupanja, ili mi bar nije prioritet.
A sladoled je upravo takav kakav sam napisao, jeftin (za domaće 4 ili 5 kn), nabace ga valjda kilo i rade ga šiptari.
Kaj te tu toliko vrijeđa?
Da vama velikim gosparima sladoled prodaju šipci?
To je vaša stvar.
Ne prodaji mi tu neku veličinu.


P.S.
Scala restoran nije skup a klopa je odlična.
ma divan si, ali isto nemoj vise dolazit

ali vidit cu dogodine ako uspijemo di morsko dno poravnat pa ti javim

u skale ne bi ni dzabe.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:36   #1955
Nije Scala nista kriva

Pođem i ja nekad
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:27   #1956
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
poslat cu ti moj broj na pp, zvrcni me, veceras bi mogli na
Covik i po, malo se i zapili a kakve ljepotice zna od sinoc jos nisam k sebi dosa
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:20   #1957
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:06   #1958
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Covik i po, malo se i zapili a kakve ljepotice zna od sinoc jos nisam k sebi dosa
hvala prijatelju, drago mi je da smo se upoznali, da si se zabavio, a i da sam i ja napokon izasao ove godine

doci ces ti nama opet
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 03:44   #1959
Dubrovnik je stvarno selendretina, sićušno mjesto. Cijela urbana cjelina prepješači se za manje od dva sata! Od Kantafiga okolo preko Babinog kuka pa do Sv. Jakova ima pješke 1h54 min. Danas sam pješačio od Pila do doma (Prijevora u Rijeci dubrovačkoj) i stigao za samo 1h34min. Od 1:44 do 3:18 ujutro. Od Prijevora do Ivanice, najbližeg naselja u BiH, pješke treba točno 1 h. Naš grad ovakav kakav je sad je smiješno malen, a treba imati na umu da je gotovo sve podignuto na Pločama, na Montovjerni, u Gružu, u Lapadu, u Rijeci dubrovačkoj izgrađeno tek u posljednjih par desetljeća. Na slici Rijeke dubrovačke iz 1914. nema ničeg kompleksnog osim rožatskog samostana. Prije samo stotinjak godina Dubrovnik je bio praktično samo ono unutar zidina. Tako mrvičan grad, a tako poznat, značajan i razvikan.
Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:58   #1960
najbolje se kupati tamo gdje ti je najblize, meni ispod kuce na Pogacicima, ne bih mijenjala tu plazicu za ijednu drugu u gradu
MissDilemma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.