Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 15:41   #101
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
ih... moras razumjeti ljude kojima je usjecaj ushicenja u crkvi alfa i omega duhovnih iskustava...
to ti je kao da covjeku koji cijeli zivot zivi na jednolicnoj hrani pokusavas objasniti sto je to ljuto, kiselo, slatko, sladoled, cokolada...
fakat...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 02:31   #102
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
fakat...
pa sto ne promenis ishranu, za pocetak...
__________________
Une difficulté est une lumière. Une difficulté insurmontable est un soleil.
Nomen Nescio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 02:41   #103
Ja se inace ne smatram nekom vjernicom...

Ali sam bila dva puta na duhovnoj obnovi u Samoboru...

Samo zelim reci da mi je to bilo posebno iskustvo, a i puno mi je pomoglo. Jer

mjesec dana prije nego sta sam otisla izgubila sam dva prijatelja tako da me

je sve to dovelo malo u red.

Lijepo iskustvo i preporucujem svakom...
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 10:44   #104
Quote:
No Nick kaže: Pogledaj post
pa sto ne promenis ishranu, za pocetak...
Odoh u bretarijance tebi za ljubav
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 11:56   #105
Quote:
margica kaže: Pogledaj post
Ja se inace ne smatram nekom vjernicom...

Ali sam bila dva puta na duhovnoj obnovi u Samoboru...

Samo zelim reci da mi je to bilo posebno iskustvo, a i puno mi je pomoglo. Jer

mjesec dana prije nego sta sam otisla izgubila sam dva prijatelja tako da me

je sve to dovelo malo u red.

Lijepo iskustvo i preporucujem svakom...

To je iskustvo za svakog posebno...
tolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 20:43   #106
Eto, ja se vratila. Bila sam nekako buntovna prvi i drugi dan... Kontra svega. Zatvorena. Treći me Gospodin srušio na koljena. Doslovno. To mi se do sada desilo tek nekoliko puta i uvijek je značilo preokret na bolje, pa mogu se i sada nadati... Voditelj je bio... jedan od onih zbog kojih znaš da kršćanstvo ljubavi nikada ne može propasti. S dva doktorata, devet stranih jezika i tonama ljubavi koju zna samo dijeliti. Tko nije prošao tako nešto, ne zna što je vjera... Vjera je živa stvar. Tko u nju ne ulaže nikamo neće doći. Velik je Bog!
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 15:33   #107
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Eto, ja se vratila. Bila sam nekako buntovna prvi i drugi dan... Kontra svega. Zatvorena. Treći me Gospodin srušio na koljena. Doslovno. To mi se do sada desilo tek nekoliko puta i uvijek je značilo preokret na bolje, pa mogu se i sada nadati... Voditelj je bio... jedan od onih zbog kojih znaš da kršćanstvo ljubavi nikada ne može propasti. S dva doktorata, devet stranih jezika i tonama ljubavi koju zna samo dijeliti. Tko nije prošao tako nešto, ne zna što je vjera... Vjera je živa stvar. Tko u nju ne ulaže nikamo neće doći. Velik je Bog!
Nije valjda i tebe dirkao...
infomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 21:39   #108
kao prvo mislim da bi svi trebali otići na karizmtski susret, bio sam tamo i stvarno je super, i btw ja nisam jedan od onih svetaca, slušam rock i skoro uvjek sam u crnom, ali za mene to je bilo nešto izvan mojih očekivanja, evo vam jedan link http://members.tripod.com/~RU_BOLD/o...practices.html

ako ste radili išta navedeno savjetujem vam da odete na karizmatski susret u ciboni, možda neko zna kad je sljedeći ja neznam.
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 21:30   #109
A mogu li pitati što i o kome se točno govori na tim karizmatskim susretima, que je to?
 
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 22:17   #110
to ti nešto kao misa, samo traje duže, uglavom tamo ima misa iscjeljenja, ozdravljenja, uglavnom puuuuno ljudi se "prosvjetli" u duhovnom smislu, ljudi ozdravljaju od neitlječivih bolesti i sl. ima puno ljudi koji se oslobode od raznih zloduha, ima i ljudi koji dobiju darove Duha Svetoga, moj stari je dobio dar jezika, kad moli, ne uvjek, počne govoriti hebrejski ili već neki jezik, meni je to skroz kul, mislim da bi trebao/la otić i sam/a se uvjerit, ima dosta ljudi koji se izlječe i na kraju svjedoče, prije toga vlč. zlatko (mislim da se tako zove, nisam siguran) govori ime osobe i od čega je ozdravila, kad je počeo govorit npr. katarina ozdravila si od alergija, ja sam osto zaprepašten kako on to sve zna, naravno uz pomoč Boga, u svakom slučaju ako te nešto zanima pošalji mi pm.
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 22:20   #111
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
to ti nešto kao misa, samo traje duže, uglavom tamo ima misa iscjeljenja, ozdravljenja, uglavnom puuuuno ljudi se "prosvjetli" u duhovnom smislu, ljudi ozdravljaju od neitlječivih bolesti i sl. ima puno ljudi koji se oslobode od raznih zloduha, ima i ljudi koji dobiju darove Duha Svetoga, moj stari je dobio dar jezika, kad moli, ne uvjek, počne govoriti hebrejski ili već neki jezik, meni je to skroz kul, mislim da bi trebao/la otić i sam/a se uvjerit, ima dosta ljudi koji se izlječe i na kraju svjedoče, prije toga vlč. zlatko (mislim da se tako zove, nisam siguran) govori ime osobe i od čega je ozdravila, kad je počeo govorit npr. katarina ozdravila si od alergija, ja sam osto zaprepašten kako on to sve zna, naravno uz pomoč Boga, u svakom slučaju ako te nešto zanima pošalji mi pm.
Hvala na ponudi ali meni su kršćanski sastanci dovoljna duhovna obnova
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 01:20   #112
Hvala na ponudi ali meni su kršćanski sastanci dovoljna duhovna obnova


ok, ali ako se predomisliš, samo pitaj
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.