Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Osvaja?
Murray 2 2.33%
Đoković 10 11.63%
Federer 22 25.58%
Nadal 15 17.44%
Wawrinka 1 1.16%
Čilić 22 25.58%
Raonić 1 1.16%
Thiem 0 0%
Nishikori 0 0%
Tsonga 0 0%
A. Zverev 2 2.33%
dr. Ivo Karlović 8 9.30%
Lopez 0 0%
kvalifikant 2 2.33%
netko drugi 1 1.16%
Glasovatelji: 86. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 18:33   #1801
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Da, mene je bilo strah debakla, jer budimo realni Čilić je sklon tome..i on se dogodio, ne toliko po skupljenim gemovima jer su neki u finalima skupljali i manje gemova nego po igri..nije bilo igre..Federer je doduše odlično reternirao i ono što bi Čilić pogodio iz prvog servisa..nekoliko čistih zicera fulano koji da su pogođeni ne bi bilo tako glat..ali očito je bilo da je ruka u grču..

je li bilo neke jače ozljede to samo on zna..ali svakako, ako je imao ozljede, strah me bilo da ne preda meč..jer ne znam jel itko ikad predao finale Wimbledona..bolje ovako..a i gore je kad prospeš 2:0 ko lani nego ovo.

U svakom slučaju finale je velika stvar, nadam se da ga ovo neće imat psihički učinak kao ono protiv DelPotra..čekamo US Open pa opet ispočetka.
velim ti da je kasnio redovito na loptu
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:33   #1802
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
Kad postigneš nešto u životu, dođi ovdje i javi se.
kad u trećem osnovne slažeš učiteljici da imaš proljev da bi mogao gledat na tv goran vs edberg u stuttgartu onda mi se javi.

a vjerujte u te žuljeve i pi... matere. vidli bi vi te žuljeve da je čilka osvojia prvi set...

čovik je dobar tenisač, al čim mu ne ide po planu, raspadne se ko curica. i to je to. ružno je gledat čovjeka od 30 godina s tolko iskustva tako raspadnutog.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:36   #1803
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
kad u trećem osnovne slažeš učiteljici da imaš proljev da bi mogao gledat na tv goran vs edberg u stuttgartu onda mi se javi.

a vjerujte u te žuljeve i pi... matere. vidli bi vi te žuljeve da je čilka osvojia prvi set...

čovik je dobar tenisač, al čim mu ne ide po planu, raspadne se ko curica. i to je to. ružno je gledat čovjeka od 30 godina s tolko iskustva tako raspadnutog.
vjeruj, ne toliko ruzno kao tebe i slicne kako pisu sranja
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:37   #1804
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
razlike u brzini terena. bilo je jako sporih zemlji. a s druge strane trave munjevite, tepisi isto, hardovi od ultrabrzih do sporijih, svega je bilo. igracima se bilo tesko prilagodjavati s podloge na podlogu radi velikih razlika u uvjetima. i u takvim uvjetima svatko je mogao svakog dobit maltene, da. osim toga igralo se s crijevom, koje nema takvu kontrolu jer jace odbija loptu uz nesto manje spina nego poliesteri, koji su na pro tour usli pocetkom 2000-tih i poprilicno promijenili igru sami po sebi. unijeli vise kontrole u tenis. i izazvali turbulenciju u vrhu u razdoblju tranzicije s crijeva, zato je i bilo toliko smjena na vrhu dok roger nije zasjeo

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Thx

Tenis sam prestao intenzivno pratit koncem devedesetih pa nisam potpuno u toku.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:40   #1805
Mislio sam da je četvrtfinale kraj za Ćilića no on ipak dogura do finala i na tome mu svaka čast, ja sam ponosan na njega.
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:41   #1806
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
velim ti da je kasnio redovito na loptu
Pa vidio sam i ja da je kasnio, samo zbog čega, grča ili ozljede..sklon sam žuljevima i znam koliko je to bolno i kad hodaš rekao bi da ti je noga cijela raspadnuta a kad se izuješ samo vidiš par malih plikova ili nekad samo jedan i pitaš se, kako to može toliko bolit....ali meni je to ličilo na grč..sveopći grč..psihološki, al to je samo moj dojam..

kad su mu skidali zavoj vidila se žuta tekućina na stopalu..znači nešto je bilo..a koliko je to bilo to..on zna.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:45   #1807
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
vjeruj, ne toliko ruzno kao tebe i slicne kako pisu sranja
aha , a ti kao određuješ što je lijepo a što ružno za čitat? bome, malo pretenciozno s tvoje strane, frende.

stojim iza svake svoje riječi, valjda imam pravo napisat nešto nakon sat ipo ove pasije. pišem ono što sam vidio na terenu. dopuštam da sam možda krivo vidio. iako sumnjam. bilo je neugodno za gledat.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:46   #1808
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
aha , a ti kao određuješ što je lijepo a što ružno za čitat? bome, malo pretenciozno s tvoje strane, frende.

stojim iza svake svoje riječi, valjda imam pravo napisat nešto nakon sat ipo ove pasije. pišem ono što sam vidio na terenu. dopuštam da sam možda krivo vidio. iako sumnjam. bilo je neugodno za gledat.
svaka cast.. psi laju..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:47   #1809
99% tenisača igra sa žuljevima i raznim upalama kože stopala uzrokovanih provođenjem dugog vremena u tenisicama.
Zato je Lendl mjenjao čarape sa svakom promjenom loptica.
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:48   #1810
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Pa vidio sam i ja da je kasnio, samo zbog čega, grča ili ozljede..sklon sam žuljevima i znam koliko je to bolno i kad hodaš rekao bi da ti je noga cijela raspadnuta a kad se izuješ samo vidiš par malih plikova ili nekad samo jedan i pitaš se, kako to može toliko bolit....ali meni je to ličilo grč..sveopći grč..psihološki, al to je samo moj dojam..

kad su mu skidali zavoj vidila se žuta tekućina na stopalu..znači nešto je bilo..a koliko je to bilo to..on zna.
dok nisam skuzio da se nes dogadja (a u prvom setu nisam, priznajem), vec sam mislio napisat da je team cilic totalno ujebao pripremu za mec, psiholosku. al kako nekog kriviti sto nije psihicki bio spreman da se nosi s fizickom nespremnoscu. nemos to. a i da se mogao, opet bi izgubio, otkinuo bi nes vise gemova. tako da ja nemam sto kritizirat. al zao mi spektakla. cilic dobro poceo u izmjenama, mirisalo je na pravi fajt i poslastica mec, a ono kurcina

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:48   #1811
koliko je tenisača u povijesti bilo u finalu WB? a mi upravo gledali jednog našeg

Marin ima igru za osvojiti WB, ovo danas nije bilo ni blizu onog što on može.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:49   #1812
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
kad u trećem osnovne slažeš učiteljici da imaš proljev da bi mogao gledat na tv goran vs edberg u stuttgartu onda mi se javi.

a vjerujte u te žuljeve i pi... matere. vidli bi vi te žuljeve da je čilka osvojia prvi set...

čovik je dobar tenisač, al čim mu ne ide po planu, raspadne se ko curica. i to je to. ružno je gledat čovjeka od 30 godina s tolko iskustva tako raspadnutog.
Tko je igrao u finalu Wimbledona protiv najboljeg svih vremena neka prvi baci kamen na Marina...
Ja se samo mogu poklonit i rec bravo kralju,jos jedan ponos ove male napacene zemlje
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:50   #1813
Čilkan

Za emocije
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:50   #1814
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Ae, vidljivo je skroz da je Cilic ozlijeđen.
I ti si neki vrnsi znalac, pa bacaš sve ure i dane gledanja t(p)enisa ovim komentarom. Pogledaj opet i vidi kretanje, ulazak na obične udarce na srid terena s dovoljno vremena i normalnim odskokom
Bossmanidis is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:50   #1815
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
aha , a ti kao određuješ što je lijepo a što ružno za čitat? bome, malo pretenciozno s tvoje strane, frende.

stojim iza svake svoje riječi, valjda imam pravo napisat nešto nakon sat ipo ove pasije. pišem ono što sam vidio na terenu. dopuštam da sam možda krivo vidio. iako sumnjam. bilo je neugodno za gledat.
pa znam da stojis, kao i mnogi drugi. i zato jest to tuzno. sori ali za sranje je rijec sranje

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:52   #1816
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
99% tenisača igra sa žuljevima i raznim upalama kože stopala uzrokovanih provođenjem dugog vremena u tenisicama.
Zato je Lendl mjenjao čarape sa svakom promjenom loptica.
Lendl je bio rob nekih navika.
Prvi servis četiri puta lopaticom o pod.
Drugi servis tri puta.
Čarape itd...
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:53   #1817
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
kad u trećem osnovne slažeš učiteljici da imaš proljev da bi mogao gledat na tv goran vs edberg u stuttgartu onda mi se javi.

a vjerujte u te žuljeve i pi... matere. vidli bi vi te žuljeve da je čilka osvojia prvi set...

čovik je dobar tenisač, al čim mu ne ide po planu, raspadne se ko curica. i to je to. ružno je gledat čovjeka od 30 godina s tolko iskustva tako raspadnutog.
pa šta si ti onda gledao u toliko dugom stažu? Čilkaniju sigurno nisi jer čovjek nikad nije predavao mečeve. o čemu ti uopće pričaš, samo ti znaš...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:56   #1818
Šta su ti pravi komentatori na BBCu... tip najavljuje mixed-doubles finale i kaže "sometimes these players are barely household names to their own house, but not today"
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:57   #1819
Ako su ovo na slici žuljevi sa tim se može teško i hodat a kamoli igrat..


sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 19:00   #1820
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Ako su ovo na slici žuljevi sa tim se može teško i hodat a kamoli igrat..


Loše izgleda.
Čudo da je uopće bio u stanju trkat
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.