Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2008., 06:42   #321
Meni je kuma rodila i nemam pojm sta bi joj kupila
Rodila je curicu.Kaze da ima sve
Ajde prosvjetlite me molim vas sta bi joj mogla kupit!?Stvarno nemam ideja!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 10:19   #322
možeš uzeti neku didaktičku igračku za kad napuni godinu dana, to stvarno brzo prođe. ili ljuljačkicu ili biciklić guralicu
ne trebaju baš svi pokloni biti za korištenje odmah
mi imamo gomilu male i premale robice, jer svi poklanjaju robicu za nositi odmah, a moja curka je velika, pa puno toga bude premalo i nikad ne obuče
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 12:59   #323
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
A sto je sa serotoninom u cokoladi koji pomaze mamama prebroditi eventualnu postporodjajnu depresiju?
.
A što je s nedajbože bebom kojoj se stvori zatvor pa plače cijelu noć, a mama padne u još veću depru.
A čuj, ako baš misle da će im brdo čokolade pomoći zbog depresije neka je jedu, ali odma poslije toga nek se najedu šljiva
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 13:01   #324
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Meni je kuma rodila i nemam pojm sta bi joj kupila
Rodila je curicu.Kaze da ima sve
Ajde prosvjetlite me molim vas sta bi joj mogla kupit!?Stvarno nemam ideja!
Dobro je foresst rekla, kupi nešto za kad beba bude veća-guralicu, one podne puzle i neku robicu za recimo jesen/zimu ili proljeće.Pregledaj malo igračke svog djeteta pa možda dobiješ ideju.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 16:23   #325
Quote:
MissLestrange kaže: Pogledaj post

predobro
gdje su ti običaji aktualni? to mi se već sviđa
kod roma je to uglavnom običaj...
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 16:24   #326
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Meni je kuma rodila i nemam pojm sta bi joj kupila
Rodila je curicu.Kaze da ima sve
Ajde prosvjetlite me molim vas sta bi joj mogla kupit!?Stvarno nemam ideja!
ako sve iam onda ti ej najbolje novac darovati... koliko možeš.
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 20:32   #327
E vidis,mogla bi joj kupit guralicu,to je moj malac imao!Vidis,vidis!Kak sam to zaboravila!
Ma nemogu novce jer,kako da kazem a da bude pametno,oni su malo onako zaostali i sve ispod 100 eura im je ono kao ispod casti,a ja nemogu dat 100 eura nikako!Pa mi je lakse kupit nesto jer mogu uzet na cekove pa necu osjetit neg ovako da cehnem!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 12:56   #328
A što mislite o edukativnom madracu? To je ono kada dijete ima nekoliko mjeseci i još ne puže. Staviš ga na tu prostirku, a ono pokušava dohvatiti sve one zanimljive i šarene stvarčice, stiskalice okolo.

Vidjela sam na internetu na raznim stranicama. Da ne bi ispalo da reklamiram jer sam već stavila link na nekom drugom postu, reću ću samo: igračke zubić vila.
OnlySky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 02:24   #329
Pokloni za djecu od 2 do 6 godina

Pozdrav svima! Ovako imam jedan problem moj dobar prijatelj ima djevocicu staru 2 godine,pa bi vas zamolio savjete sto pokloniti djetetu te dobi? Ako postoji vec ovakava tema ili barem slicna neka je moderatori ne brisu vec premjeste!
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 06:24   #330
Razne bebe, instrumenti(bubnjevi, usna harmonika, udaraljke, frula i sl.), knjigice, kocke za slaganje(Lego i sl.), plisane zivine, pazlovi, materijal za slikanje, plastelin, bojice ...
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 18:55   #331
Quote:
Rita kaže: Pogledaj post
Razne bebe, instrumenti(bubnjevi, usna harmonika, udaraljke, frula i sl.), knjigice, kocke za slaganje(Lego i sl.), plisane zivine, pazlovi, materijal za slikanje, plastelin, bojice ...
hvala ti puno bio sam vec u par trgovina ali sto god da sam vidio bojao sam se da cu pogrijesiti u odabiru...posto nemam djece laik sa na tom podruciju
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 22:06   #332
Mame, preporučite mi što pokloniti 2-godišnjem dječaku. Ne znam što je sad aktualno za djecu te dobi Uđem u TL ili One2play i ne znam što bi uzela.
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 10:51   #333
Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
Mame, preporučite mi što pokloniti 2-godišnjem dječaku. Ne znam što je sad aktualno za djecu te dobi Uđem u TL ili One2play i ne znam što bi uzela.
http://www.amazon.com/gp/product/ima...toys-and-games

Ja sam svom malcu za drugi rođendan prekjučer kupila ovaj autić, zagledala sam ga doslovno pola godine, mm se dvoumio radi cijene/veličine (autić je velik nekih 20-ak cm pa mu se činio malen) ali sam baš sretna što sam na kraju kupila.
Eto, samo prijedlog.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 10:57   #334
Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
Mame, preporučite mi što pokloniti 2-godišnjem dječaku. Ne znam što je sad aktualno za djecu te dobi Uđem u TL ili One2play i ne znam što bi uzela.
lego kocke, tablu za crtanje i pisanje, plastelin
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 12:28   #335
Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
Mame, preporučite mi što pokloniti 2-godišnjem dječaku. Ne znam što je sad aktualno za djecu te dobi Uđem u TL ili One2play i ne znam što bi uzela.
Milim..kakav god autić da kupiš, dečko će se oduševiti! Dečki vole autiće!
tatjana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 15:04   #336
Moj obozava ona mala speceraj kolica. Dobis i speceraj sa njime. Ima ih u Konzumu.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 10:35   #337
Kupili Legiće na kraju... Valjda će mu se svidjeti Provela sam 2 sata u TL, dvoumeći se. Mene ne treba puštati u dječje dućane, sve moram razgledati (i malo se poigrati)
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:21   #338
Trebam kupiti poklon za djevojčicu od 5 godina. Kako nemam pojma što je za tu dob aktualno, molim pomoć. Neku igračku, knjigu..... Dajte mi neki prijedlog.
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 20:39   #339
cure kaj pokloniti curici za 4 rođendan koja ima sve (a znam da ima sve jer smo se znamo svi međusobno odavno i jedinica je i materijalno stvarno ima sve) a da opet nije skupo??
kaj god sam nabrojala ima - kuhinjicu, bebe, kolica, plastelin, didaktičke slagalice, kocke (lego neće), sve od hello kitty, dječje kućanske aparate, dj.kišobran, šminkicu, odjeće ima za 3 curice (koju većinom nasljeđuje moja lucija, hehehehe)....šator tunel ima, ljuljačke, nakita dječjeg...za obuću je mama rekla da ne da zasad ima a kasnije kad bude trebalo budu oni kupili...

pomagajte ako tko ima neku ideju prikladnu za četverogodišnjake!!!

eh da... društvene igre je ne zanimaju a bojica, flomića i bojanki isto ima...

čak je i mama rekla da će je ove godine pitati što želi pošto se za ništa nije izjasnila....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 20:45   #340
Quote:
Kolu kaže: Pogledaj post
Trebam kupiti poklon za djevojčicu od 5 godina. Kako nemam pojma što je za tu dob aktualno, molim pomoć. Neku igračku, knjigu..... Dajte mi neki prijedlog.
ja ako se dobro poznajemo volim pitati roditelje djeteta što bi dijete htjelo, ali ovaj put mi nije uspjelo ko što se vidi iz gornjeg posta....

ali ako je ročkas nekome iz vrtića onda samoinicijativno...
bojanke sa zadacima, lego ili tako nešto na slaganje....
društvenu igru....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.