Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2004., 00:23   #21
Nisam reka da je Ducati najjaci ove godine,ali ako je prosle godine bija onako dobar,ove godine moze bit samo bolji.
A loris je fenomenalan vozac.
Ovo sta kazes za Yamahu,to sam ocekiva i od ove M1,po svim najavama i testiranjima je bila prehebena...i onda je opet Honda ostavi...
E da,Rossi je i na kraju testiranja bija iza prvog Biaggia,ali je smanjija razliku drasticno,4 na kraju.
A opet,znamo da Rossi puno bolje odvozi samo trku nego kvalifikacije....
Na prvom zavoju je rijetko medu prva 3,u drugom krugu bude prvi...
Hebate......sad jedva cekam da pocme sezona.Yamaha od Red Rocketa nije imala pobjedu....mozda ove godine....da i to vidim vise.
Spinnaker is offline  
Old 28.01.2004., 00:51   #22
Red Rocket? ocito sam premlad
Biaggi je pobjedio sa M1 u Sepangu cini mi se....
Pugsley Adams is offline  
Old 28.01.2004., 09:34   #23
Pobijedia je u Brnu,ali opet,slabo je to.
Ocekivalo se vise od svega toga....Yamahina nova zvijerka i Biaggi na njoj...

A ono sta si reka,ne virujem da si puno mladi od mene,ako si uopce mladi.
Red Rocket...TZR.I jos Wayne Rainey na njemu....predobra kombinacija.
Najbolji motor na stazi,i najsrcaniji vozac.
4 naslova,pobjeda ka u prici...i ko zna koliko bi ih jos bilo da nije bilo onog pada...
Spinnaker is offline  
Old 28.01.2004., 23:33   #24
Dečki, ajmo malo o rallyu... Ili da otvorim neki novi topic?
little wonder is offline  
Old 29.01.2004., 00:05   #25
ajde vec kad se mora o rally-u
Nadam se da ce se konacno poklopit sezona Carlosu Saintzu, i da covjek odu u mirovinu sa naslovom. Realno Martin i Loeb su glavni kandidati uz mozda Gronholma i Solberga
Pugsley Adams is offline  
Old 29.01.2004., 00:14   #26
Ne znam zasto,ali ne virujem da ce Sainz napravit nesto ove godine.
A izmedu Solberga,Loeba i Martina stvarno ne znam ko je bolji...
Martin i Solberg su mi slicno dosta,oba dva forsiraju stalno,ne kalkuliraju previse,dok je Loeb nekako stalozeniji...
Focus je i prosle godine pokaza da ima strasnu masinu,ali da ga pouzdanost malo hebe,ako su to sredili ove godine....ma,vidit cemo sve brzo.
Spinnaker is offline  
Old 30.01.2004., 19:20   #27
Znam da ovo nece vise-manje niko g zanimat,osim mozda Pugsley-a,ali...
Nasa sam najvece brzine koje su vozili na GP treninzima u Sepangu.
Ducati-332.4
Yamaha 323.6
Honda 319.2

Ubrzanja od 160-260:
Yamaha(Checa)-3.90
Ducati(Baylis)-3.93
Aprilia(Edwards)-4.09
Honda(Biaggi)-4.11

Nevjerovatne brojke...

A inace,Rossi je promjenia pola motora,getribu je drugu stavija,mijenja je rezervar,i felge,sad vozi na 16.5 cola.
Momak je dosa na 0.15 od Biaggia,nakon samo 2 dana voznje.
A sam kaze da ce se u borbu za titule moc ukljucit tek polovicom sezone....
Ne znam,ja mislim da bi moga i prije...

E da,honda ocito nikako ne zeli da Rossi osvoji,pa su dali jos jedan 2004 tvornicki motor i Ukawi...takve stvari nikad nisu radili.
Dosad je samo Repsol ima nove motore.
U svemu tome popusija je Edwards,koji ce vozit na proslogodisnjem Gibernauovu masinu.
Spinnaker is offline  
Old 30.01.2004., 23:08   #28
Fino njima to ide, zanime me kako ce to izgledat u Muggellu? Prosle godine je capirossi iso 335kmh ove godine mozda probiju i 340 sto bi znacilo da male momcadi nemaju vise sanse. Proton i WCM ce sigurno propast za koju godinu jel jednostavno nece moc pratit razvoj.
A sto se tice tvornickih kiteva, to je sve relativno i moze se mijenjati za svaku utrku, ovisno o rezultatima i interesima tvornice.
Recimo Abe je prosle godine izgubio mjesto iako je daleko bolji vozac nego recimo Jaque ili onaj sta je vozio sa gibernau-om u momcadi. Neznam zasto je Garry Mccoy izgubio mjesto u gp-u, covjek je legenda i pobjeđivo je kad je imao dobar motor stil voznje mu je atraktivan a opet se izgubio...i Nakano, potpisao je za Kawasaki i ako se nesto tamo ne promjeni mislim da mu je to zadnji ugovor u gp-u, steta...
Pugsley Adams is offline  
Old 31.01.2004., 00:09   #29
E vidis,dobro si me sitija,na McCoy-a sam totalno zaboravija....
Nema ga nigdi...a bija je najatraktivniji vozac na stazi,onaj slide i Rossi pokusava kopirat,ali nije to to.
E da,zaboravija sam napisat,okvirna procjena snage Hondine masine je nesto preko 250 konja,a i Ducati i Yamaha se vrte tu negdi..
Da mi je znat kako oni krenu...
Ja nisam na RR-u uspija kako triba prvu brzinu iskoristit,a skoro je duplo slabiji...
Spinnaker is offline  
Old 31.01.2004., 18:34   #30
Garry nema svoju stranicu, barem ju ja nemogu naci, pa neznam nista sve dok se ne pojavi nesto na motogp.com ali oni su uvijek jako spori pa nista od toga
Spinnaker sta mislis o ovim novim momcima iz superbikea jel oni imaju sanse protiv "domacih"? Meni se cini da su oni svi atraktivni ali fali im osjecaj za bike
Pugsley Adams is offline  
Old 03.02.2004., 22:15   #31
garry mccoy ce vozit superbike iduce sezone za momcad NCR na Ducatiju
Pugsley Adams is offline  
Old 04.02.2004., 22:59   #32
vrijeme je sve toplije i mene već nekoliko dana vuče jaka želja da zajašem kakav motor
papa štrumf is offline  
Old 04.02.2004., 23:01   #33
Ajde,bit ce zabavno gledat McCoy-a u Sbk....na dobrom je motoru,moga bi i napravit nesto.
A papa strumf...ko ti brani?
Spinnaker is offline  
Old 04.02.2004., 23:16   #34
HONDU sam prodao prije dvije godine


Spinnaker,napisao si nekoliko postova iznad za ubrzanja "Aprilia(Edwards)-4.09" ,šta neće on ovu sezonu voziti Hondu?
papa štrumf is offline  
Old 04.02.2004., 23:21   #35
Oce,ovo je samo popis najbrzih,nije sve iz ove godine.

E,i koja Honda?
Spinnaker is offline  
Old 04.02.2004., 23:30   #36
enduro Honda MTX 125R 86g,imao sam je pet i pol godina i nikad nije stala zbog kvara.kad sam je kupio bila je stara 11 godina.
inače imam vrlo visoke zahtjeve, rijetko šta mi je dovoljno dobro ali ta Honda je bila čisto savršenstvo
125 kubika mi je bilo slabo pa sam je prodao.
poslije sam uložio pare pa nisam i još nemogu ništa jače kupiti.ali možda buraz kupi
evo našao sam neku slikuHonda MTX ,samo moja je bila žuto crna.





sta si ti vozio?
papa štrumf is offline  
Old 05.02.2004., 00:57   #37
Mtx je skroz ok....ali ako ti je slaba,endurasi nisu za tebe.
Dvotaktne 125-ice su najbolji izbor za takve motorcice....primjera radi,DT bolje ubrzava od XT-a.
A onaj feeling kad se ventil otvori....
A ja sam vozija TZR-a,2 FZR-a,i kratko RR-a.
Sad je plan nac solidnog YZF-a,ili mozda R6....ali lovu vjerovatno necu imat ove godine....valjda ce bit bolje dogodine
Spinnaker is offline  
Old 08.02.2004., 12:14   #38
zna li netko zašto je pežo odabrao kabria za rally?

kabrio ,koja glupa riječ.
papa štrumf is offline  
Old 08.02.2004., 12:26   #39
Quote:
papa štrumf kaže:
zna li netko zašto je pežo odabrao kabria za rally?

kabrio ,koja glupa riječ.
Pa, nije kabrio već je CC... a zašto su ga odabrali? Prvenstveno radi promoviranja novog modela, zatim radi proporcija jer je 206 bio dosta sitan auto, a ionako je odslužio svoje.
STINGer is offline  
Old 08.02.2004., 12:46   #40
Radi 206 su mijenjana pravila,,u biti nisu mijenjana,nego su malo opsirnije shvacala.
Peugeotu je falilo nekih 7-8 cm minimalne duljine za WRC auto.
Onda oni na 206-ticu nabiju zadnji branik od nekih 25-30 cm,i te godine se pocme mjerit od branika do branika.

Znam da nema puno veze sa pitanjem,ali mi svejedno dize tlak.

A 307 cc je odbaran jer je momentalno jedini auto u Peugeotovoj gami koji moze konkurentno vozit wrc.
206 je vrime vec pregazilo,307 sam od sebe je daleko od sportskog auta,406 prevelik,a 607 da ne govorimo.
Dakle,jedini logican izbor;307 cc.
Samo vise nije cc,zavaren je krov,sad je samo c.
I zasad se pokaza skroz ok.

E da,nisam gleda drugi dan rally-a,sta je bilo Martinu da onako padne...sa 1-og na 8-mo misto?
Spinnaker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.