Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2010., 14:50   #101
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Sobicom za dojenje i presvlačenje u CC1 sam oduševljena. Ima sve potrebno, čak i mikrovalnu. Sangenic kantu za pelene, dvije prematalice ( rozu i pkavu), hranilicu, dvosjed za dojenje, papir koji se može stavit na prematalicu ako se nema tetrica. I što je najbitnije, poprilično je prostrana. 5+
to je u onom novom dijelu? jer ja sam bila u starom već prije i niš posebno, ima prematalica, lavabo, stolac, al dok sam ja malu podojila i premotala već su 3 bebe čekale na red, i baš mi je nekak glupo bilo da se moraš žurit. super da su tak poboljšali.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 15:25   #102
Quote:
ewa33 kaže: Pogledaj post
Da i ja sam bila nedavno u CC1 i išla zavirit informativno, oduševila se također, naročito kutkom za dojenje. Neki super dvosjed i totalna privatnost, morat ću isprobat prvom prilikom. Nije da mi je bed dojit u javnosti, ali beba mi gleda naokolo ako nema mir.
ako ja ne uletim, izvadim kašicu i onda u špiglu dok perem ruke skužim da nisam sama .

htjela sam izaći ali su oni bili taman gotovi pa smo si još malo svi popričali
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 16:21   #103
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
U kojem DM-u kaj u svima imaju?
pa..u svima u kojima sam ja bila
imaju u AM, imaju u dubravi, imaju u garden mallu...

na odjelu za bebe je svugdje prematalica sa vlažnim maramicama i kremicom gore i ispod ima čak i pelena i jednokratnih podložaka ak naiđeš u dobro vrijeme ne treba ti ništ

to je za mame koje ostave glavu doma skupa s priborom za dijete - poput mene
ja svako malo odem bez nečeg... il je to rezervna pelena, il maramice, il kremica..il ostavim čitavu torbu na krevetu dok malog trpam u klokanicu
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 16:39   #104
Quote:
Mrs.B kaže: Pogledaj post
to je u onom novom dijelu? jer ja sam bila u starom već prije i niš posebno, ima prematalica, lavabo, stolac, al dok sam ja malu podojila i premotala već su 3 bebe čekale na red, i baš mi je nekak glupo bilo da se moraš žurit. super da su tak poboljšali.
Da, na katu prek puta C&A, u starom dijelu nisam zavirivala.
ewa33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:46   #105
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
pa..u svima u kojima sam ja bila
imaju u AM, imaju u dubravi, imaju u garden mallu...

na odjelu za bebe je svugdje prematalica sa vlažnim maramicama i kremicom gore i ispod ima čak i pelena i jednokratnih podložaka ak naiđeš u dobro vrijeme ne treba ti ništ

to je za mame koje ostave glavu doma skupa s priborom za dijete - poput mene
ja svako malo odem bez nečeg... il je to rezervna pelena, il maramice, il kremica..il ostavim čitavu torbu na krevetu dok malog trpam u klokanicu
Baš ću pogledati jer do sada nisam vidjela, tj. baš i nisam obraćala pažnju na to.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 09:46   #106
moram pohvalit west gate - išla nahranit malog i našla fotelju u sobici za prematanje! pregradom odvojena od wc-a i prilično udobna! ne znam dal su ih u sve stavili, ja se nadam da jesu
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 16:48   #107
Garden Mall ima sobu za dojenje i presvlačenje...isto je u wc-u za invalide (ja odem obično u onaj na prizemlju nasuprto Interspara (preko puta Peka)...manje je ljudi tamo i čisto je...u onom kod Interspara neznam jel ima ista soba.

Ima foteljicu za dojenje, stol za presvlačenje..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 11:13   #108
Quote:
svastamorac kaže: Pogledaj post
Bili smo jedino u Kiki i moram priznati da mi se svidjelo

*****
Evo da dignem temu danas idem U Kiku i KC i drago mi je da oboje imaju sobu i prostor za dojenje.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 17:09   #109
Mene je west gate oduševio
Kraj svakog wc-a ima i soba za dojenje/presvlačenje. Unutra je jedna udobna fotelja, prematalica, lavabo i wc. Bilo bi ljepše (mirisnije) bez wc-a, ali valjda ima mama koje su same pa nemaju gdje ostavit kolica sa bebicom kad idu na wc. Sve je vrlo čisto i uredno i odlično je što tih soba ima pun kufer pa sam bila sama u svojoj . Sve da je netko i došao produžio bi do sljedeće. I fotelja je fakat udobna, ja sam zamalo zaspala .

A city centar mi i nije baš nešto. Na toliko veliki centar ima jedna jedina soba za presvlačenje/dojenje gore na katu. Ogromna je (dosta veća nego u wg-u). Unutra su 2 prematalice (roza i plava i ima papira za staviti na njih ako nemate svoju podlogu), lavabo, mikrovalna, hranilica i dvosjed za dojenje. Sve je to ok i čisto, ali dok sam ja bila unutra ušle su četiri mame (i jedan tata) presvući dijete. Ja malo više volim privatnost pa mi se više sviđa biti sama sa malenom dok dojim.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 17:29   #110
Quote:
Ilana kaže: Pogledaj post
Mene je west gate oduševio
Kraj svakog wc-a ima i soba za dojenje/presvlačenje. Unutra je jedna udobna fotelja, prematalica, lavabo i wc. Bilo bi ljepše (mirisnije) bez wc-a, ali valjda ima mama koje su same pa nemaju gdje ostavit kolica sa bebicom kad idu na wc. Sve je vrlo čisto i uredno i odlično je što tih soba ima pun kufer pa sam bila sama u svojoj . Sve da je netko i došao produžio bi do sljedeće. I fotelja je fakat udobna, ja sam zamalo zaspala .
.

meni je to isto super
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 18:29   #111
Evo vratih se iz skitnje bili smo u kiki u sobi za dojene i stvarno je prekasna, međutim mi smo naletili kada se tamo slavio dječji rođendan i ja dojim i mali samo što nije utonuo u san kad odjednom preglasna muzika trgla ga je iz polusna i počeo je plakati. Soba je stvarno super (trebali su uvesti i vodu, zato su svugdje sobe za prematanje uz wc) jedini problem je kad je tamo dječji rođendan. E da fotelja za dojenje je suuuuupeeer.

U wg je isto jako lijepo.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 23:46   #112
bila danas u AM.
sobe za presvlacenje/dojenje su katastrofa

u prizemlju

soba mala, prematalica u kutu, mala, uska.odmah do nje stol (koji ne znam cemu sluzi) i dve stolice. izmedju prematalice i stola stane osoba koja nije presiroka
nema vode (ima lavabo, al voda ne radi)

na 1.katu je u sklopu WC-a za invalide. Sto i ne bi bilo lose samo za prematanje (jer sam si cesto mislila kak ici na WC kad sam negdje sa bebom i kolicima i tu sam dobila rjesenje svojih dilema ). al jednostavno, ne mogu dojiti tamo.ne znam kak su si to zamislili

sve u svemu...MINUS
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:19   #113
u novoj krasnoj divnoj i ekskluzivnoj lesnini nema UOPCE sobe za prematanje/dojenje beba.
To smo saznali kad smo trazili wc pa su nam rekli da se moramo spustiti 3 kata nize i 5000000 kvadrata prehodati da dodjemo do jedinog wca na cijelu zgradurinu.
Usput sam pitala di je soba za bebe onda, kad nema wca nigdje.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 08:14   #114
Moram priznati da sam jako neugodno iznenadjena nedostatkom mjesta za presvlacenje bebica Prosle godine smo isli s bebicom negdje busom... na kolodvoru redovito ne postoji mjesto za presvlacenje, koje zaista ne mora biti nista posebno, mirni kutak sa podlogom, cak na zalost ne ocekujem niti da bude nesto ekstra cisto, samo da ga imam di polec i presvuc.
Ljetovali smo u poznatom turistickom mjestu na Krku i velika vecina kafica (cast izuzecima) jedva imaju mjesto i za wc a kamo li mjesto za presvuci bebu Bili u jednom restoranu i malac se pokakao.. na moj upit gdje ga mogu presvuci samo su se pogledali :/ Na kraju sam ga presvlacila na plazi Jedan drugi put na travici kod hotela.. pa onda na asfaltu pokraj ulice (ne idu auti tamo).... ka-ta-faking-strofa Za ne povjerovati ... sramota
Ja znam da u turistickom zargonu djeca nisu turisti (turist - osoba koja trosi novce i potpomaze nase gospodarstvo) ali jednog dana mozda i budu... a vjerujem da nismo jedini roditelji koji su se susreli s nezgodnom situacijom nemati gdje presvuci bebicu. Zasto takvi objekti uspiju dobiti dozvolu za rad? Jel bi je uspjeli dobiti i da nemaju wc? A neki objekti stvarno nisu daleko od toga da nemaju wc. U danasnje doma. Ma sramota!

Uglavom po aerodromima je ok situacija, a na nekima je cak i prekrasno. Ima jedan aerodrom, ne znam tocno koji (kad putujem, meni je to sve isto, usputna stanica na putu do cilja, ne razmisljam previse), ali cini mi se Kopenhagen (ili Amsterdam :misli) gdje postoje i krevetici di bebe mogu spavati.... prepun aerodrom je malih odjeljaka za relaksaciju.. doduse, ja sam bila sama s malim u nosiljci pa nisam bas mogla previse istrazivati, ali eto - moze se.. daleko od toga da se ne moze.
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 14:28   #115
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Moram priznati da sam jako neugodno iznenadjena nedostatkom mjesta za presvlacenje bebica Prosle godine smo isli s bebicom negdje busom... na kolodvoru redovito ne postoji mjesto za presvlacenje, koje zaista ne mora biti nista posebno, mirni kutak sa podlogom, cak na zalost ne ocekujem niti da bude nesto ekstra cisto, samo da ga imam di polec i presvuc.
Ljetovali smo u poznatom turistickom mjestu na Krku i velika vecina kafica (cast izuzecima) jedva imaju mjesto i za wc a kamo li mjesto za presvuci bebu Bili u jednom restoranu i malac se pokakao.. na moj upit gdje ga mogu presvuci samo su se pogledali :/ Na kraju sam ga presvlacila na plazi Jedan drugi put na travici kod hotela.. pa onda na asfaltu pokraj ulice (ne idu auti tamo).... ka-ta-faking-strofa Za ne povjerovati ... sramota
Ja znam da u turistickom zargonu djeca nisu turisti (turist - osoba koja trosi novce i potpomaze nase gospodarstvo) ali jednog dana mozda i budu... a vjerujem da nismo jedini roditelji koji su se susreli s nezgodnom situacijom nemati gdje presvuci bebicu. Zasto takvi objekti uspiju dobiti dozvolu za rad? Jel bi je uspjeli dobiti i da nemaju wc? A neki objekti stvarno nisu daleko od toga da nemaju wc. U danasnje doma. Ma sramota!

Uglavom po aerodromima je ok situacija, a na nekima je cak i prekrasno. Ima jedan aerodrom, ne znam tocno koji (kad putujem, meni je to sve isto, usputna stanica na putu do cilja, ne razmisljam previse), ali cini mi se Kopenhagen (ili Amsterdam :misli) gdje postoje i krevetici di bebe mogu spavati.... prepun aerodrom je malih odjeljaka za relaksaciju.. doduse, ja sam bila sama s malim u nosiljci pa nisam bas mogla previse istrazivati, ali eto - moze se.. daleko od toga da se ne moze.
slažem se u neke kafiće jedva ja s uspijem ugurat u WC a kamoli da uspiješ presvuć dijete
minory is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 20:02   #116
Neki dan sam bila u city-u i soba još uvijek ima dvosjed, 2 prematalice, papir za presvlačenje...mikrovalnu...čisto je, to mi je bitno
finjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 12:48   #117
Ne vjerujem da nisam imala pojma o ovome! Još neki dan komentiram kako mi je glupo da u trgovačkim centrima nema soba za dojenje
A kad ono, IMA! S koje sam ja planete?!
tina985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 13:20   #118
Meni je super info da u City Centru u toj sobi ima mikrovalna. Kad idem tam, onda ne moram vući termosicu nego samo vodu u bočici i prah. Baš ću otić vidjet kak to izgleda kad sljedeći put odem tam.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 21:06   #119
Jel ima i u novom city centru na zitnjaku?
__________________
I love you always forever - 11.08.'11. - čekamo 10.6.2013. i jos jednog dečka
tina985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 22:07   #120
u west gate-u ima soba za dojenje/presvlačenje???pa di??tamo sam non stop bila prije poroda i nisam uopće skužila.
jupi sad možemo ići šalabajzat!!!!
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.