Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 12:24   #5681
Jedan kolega ima bmw 535 D sa kako kaže 275 konja i kaže kupio nove gume po 400 kn komad, neznam koje al 14 cola sig, ne.PRIJE 17-18
Brljator is offline  
Old 25.11.2017., 15:18   #5682
chang shlang no name...
wifi is offline  
Old 25.11.2017., 16:04   #5683
Quote:
Danny Z. kaže: Pogledaj post
Ako se na necemu ne stedi onda su to gume. Ne mpraju biti najskuplje, ali evo nekakva sava, ali nova bi bila donja granica prihvatljivosti.
Kaj i dalje nitko nije skuzio da je Miro slavko vec treci ili cetvrti klon onog baniranog sa slicnim trolanjima, Mali Narko ili kako se vec zvao
Markkonen is offline  
Old 25.11.2017., 16:12   #5684
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Kaj i dalje nitko nije skuzio da je Miro slavko vec treci ili cetvrti klon onog baniranog sa slicnim trolanjima, Mali Narko ili kako se vec zvao
Nije tesko skuzit po stilu pisanja...
Lucky-ZG is offline  
Old 25.11.2017., 17:32   #5685


Jos jedan sa "cjelogodisnjim" Sava Eskimo S3+ gumama... Potpuno su legalne, imaju dovoljnu dubinu profila

Nemam volje ispravljati ljude koji za zimske gume kazu da su cjelogodisnje, samo jednom im kazem da to nisu cjelogodisnje gume, oni kazu da jesu, (M+S oznaka kod takvih u vecini slucajeva znaci da su to cjelogodisnje gume), na sto samo odgovorim OK
Markkonen is offline  
Old 25.11.2017., 17:46   #5686
da... to je potpuno legalno u svim mogucim (ne)uvjetima na cesti...
a po splitu takvih i slicnih ima hrpu, jos uvik voze na onim istim zimskim od prije par godina kad su kupili sto se moglo nac...
wifi is offline  
Old 25.11.2017., 21:27   #5687
Quote:
Danny Z. kaže: Pogledaj post
Ako se na necemu ne stedi onda su to gume. Ne mpraju biti najskuplje, ali evo nekakva sava, ali nova bi bila donja granica prihvatljivosti.
Nema još snijega ali bilo je mokro i hladno pa sad toplo. Dakle najgori uvjeti za zimsku gumu (minus led). I sad ti mogu reći kako HP2 imam već neko vrijeme na autu da su miljama bolje od S3+. A imao sam i UG8. Dakle "nekakava sava" bi bila S3+ a Sava (HP2) koja parira na snijegu i ledu i koja je samo koju nijasnu lošija od top zimskih guma po mokrom i suhom (pogotovo po suhom) je best buy sigurno. Na kraju krajeva to je sad guma iz GY grupacije. Sava je dosta napredovala u zadnje vrijeme i vjerujem da će S4 ili HP3 modeli biti još bolji. Nadam se za istu cijenu. Problem je što naš narod uvijek računa na prošlost pa se tako gledaju gume a i auti. Ono što je bilo prije 10-15g g nije isto što i danas.
gnu is offline  
Old 25.11.2017., 21:47   #5688
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Tako i ja gledam novi Smart parkiran kod mene na poslu, a gore zimske Tigar.

I to jos od Neostara auta, znaci stavljanje srot guma nije praksa samo soderasa.
O daaaaa, ti lopovi izgleda imaju neki deal sa Tigar šrotom. Ja uzeo RAC od Oryxa (Klitač) i uredno dobio Tigar gore. Doslovno pogibeljna guma.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 25.11.2017., 22:32   #5689
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
O daaaaa, ti lopovi izgleda imaju neki deal sa Tigar šrotom. Ja uzeo RAC od Oryxa (Klitač) i uredno dobio Tigar gore. Doslovno pogibeljna guma.
Prošli tjedan ih lik nije mogao nahvalit kad ih je stavljal na 407
Muljuzator is offline  
Old 25.11.2017., 23:06   #5690
I što da mu kažem? Plastificirani WS 3D je bolja guma. DALEKO bolja.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 25.11.2017., 23:28   #5691
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
O daaaaa, ti lopovi izgleda imaju neki deal sa Tigar šrotom. Ja uzeo RAC od Oryxa (Klitač) i uredno dobio Tigar gore. Doslovno pogibeljna guma.
Zar nije Taurus? Baš sam danas vidio jedan obični Polo sa R znakom po zelenu valu kotrlja takvom markom
papagioro is offline  
Old 25.11.2017., 23:29   #5692
Kolega ih jako hvali, ljetne doduše, na ljutoj pili Golf 6 2.0 TDI 110. S tim da se vozi ko manijak. Ipak, osobno, nebi fala.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 26.11.2017., 07:27   #5693
Quote:
papagioro kaže: Pogledaj post
Zar nije Taurus? Baš sam danas vidio jedan obični Polo sa R znakom po zelenu valu kotrlja takvom markom
Taurus je Mađar, Tigar Srbin, a Kormoran Poljak! A svima je vlasnik Michelin

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Old 26.11.2017., 10:12   #5694
Bridgestone LM-001.

Malo provozane jutros. Temperatura 0, cesta mokra, tu i tamo malo bljuzge.

Nemam prigovora.
Fishkal is offline  
Old 26.11.2017., 10:41   #5695
Quote:
papagioro kaže: Pogledaj post
Zar nije Taurus? Baš sam danas vidio jedan obični Polo sa R znakom po zelenu valu kotrlja takvom markom
Neznam, ja dobio Klitača sa Tigrom Winter - i to je doslovno guma za ubit se, pitam se ko pri zdravoj pameti može tako nešto stavit na auto, neznam stvarno sa čime bi je usporedio - gumice za brisanje imaju više smisla, jednostavno nemam jednu jedinu pozitivnu stranu za istaknut.

No sad malo gledam taj šrot i kod nas ga prodaje neki Auto Plus - traži 315 kn za 195/65R15. U isto vrijeme e-kupi ili mall za Savu traže 329 kn.

E pa ako je 58 kn problem onda nek se taj "vlasnik" ubije, zapali auto i sebe, turi glavu u plinsku pečnicu, krunjač kukuriza ili dovoljno veliku flajšmašinu.

BTW - janezi su za "black friday" nudili UG9 za 54€ u toj dimenziji
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 26.11.2017., 11:50   #5696
Ljudi su oduševljeni zadnjim plastičnim šrotom, a ti sereš po hankurcima.
Muljuzator is offline  
Old 26.11.2017., 12:14   #5697
I to što kažeš. Sigurno bolje Hankurac od tog Piroćanskog smeća.

Možda ja nisam mjerodavan po pitanju guma jer vozim to što vozim - no nemože me guma i na suhom i POGOTOVO na mokrom dovest u situaciju da letim s ceste, da hvatam nos-rep ili cijeli auto po zavoju.

Nemoguće da sam toliki idiot da auto u koji prvi put sjednem vozim preko granica i to još po cestama koje nepoznam. A bogme ni Klitač nije dinamički zadnje govno na cesti.

Dakle mora bit do guma. I sad kad ih netko hvali ja se pitam jel taj uopće vozi .... i KAKO vozi?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 26.11.2017., 12:20   #5698
Konačno sam provozal ts860 (sinov auto). Mogu reć samo
Muljuzator is offline  
Old 26.11.2017., 13:06   #5699
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A bogme ni Klitač nije dinamički zadnje govno na cesti.

Dakle mora bit do guma.
Dapače, ovakav rezultat mogu mnogi sanjati:

https://youtu.be/9aWcqRgDjR8

Odavno sam rekao da sam sretan kad vidim da čovjek vozi 4 Save Eskimo u košarici na blagajnu u Kauflandu.
Fishkal is offline  
Old 26.11.2017., 13:44   #5700
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Konačno sam provozal ts860 (sinov auto). Mogu reć samo
Meh .... pretoplo im je.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.