Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2011., 09:53   #661
Baš sam uživala u sinoćnjoj epizodi
Ma nema ništa ljepše od početka ljubavi


E Čiček, Čiček, pa sirota uvijek je u krivom filmu
Meni baš i nije toliko čudno što se ona zaljubila, kao na brzinu - ionako tu radnja ide nešto ubrzano... to najbolje vidim po malenom Omeru koji na početku serije bude beba, a na kraju već i sjedi!
A ni Nazanine reakcije na svijet oko nje nisu mi začuđujuće - žena je toliko ogorčena na život i ljude oko sebe, da i ono malo emocija koje posjeduje pretvara u negativnost. Kad si toliko potonuo u beznađu, onda jedino što možeš je gristi sve oko sebe. A nije tip koji će pokušati promijeniti bilošto - njoj je lakše ostati nezadovoljna, jer to tako mora biti.

Razgovor između Šahnur i Pala o Nazaninoj budućnosti - o Bože
Malo je podignula glavu, treba je odmah opaliti po istoj...

A što reći o Jasemin? Iskreno, ne znam - ja još skupljam dojmove na osnovu viđenog. Da je shvaćam, ne mogu u potpunosti tvrditi. Kako bi se čovjek ponašao u stvarnom životu u takvoj situaciji? Ne znam.
Savaš mi je tu puno jasniji - žena mu se svidjela zbog jedinstvenog načina upoznavanja , nestala i ostavila sjećanje na kratku avanturu. Tu je stvorena dobra podloga za platonsku ljubav koja se održava jedino mislima i u glavi se formira kao idealna jer je u stvarnosti nema... a mašta može svašta!
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 10:13   #662
Dok gledam Savaš-a i Yasemin , progone me najljepši osjećaji ljubavi.
Bez obzira koliko puta gledam seriju, opet su to prilično emotivna sjećanja koja u meni rađaju leptiriće u trbuhu.
Yasemin pokazuje jednu dozu lijepog erosa a isto i Savaša opčinjava snažan osjećaj emocija. Savaš svojom pojavom izaziva autoritet, ali kad je pored Yasemin on je ko malo dijete … za njih dvoje često riječi nisu potrebne….
Savaš svojom pojavom šalje ugodne emocije i najdublje čežnje…
Sve se nalazi u njihovom jednom pogledu i poljupcu, snaga, ljubav, želja i sva tuga svijeta, njih dvoje su mi srodne duše…,

Kod Yasemin još prevladava stanje krize, izgubljenosti, potištenosti, očaja, neostvarenih ciljeva, krivnja, osjećaj beznađa i bespomoćnosti i nepovjerenja u ljude.. Yasemin ima snage u sebi, iako je njena snaga trenutno prikrivena i uspavana i to je kod nje najveća prepreke za koje sama sad ne nalazi načina kako prevladavati takvo stanje ..
Ja sam shvatila sve njene loše poteze i ne osuđujem ju .. Yasemin je prikazana tako stvarno i životno sa svim dobrim i lošim manama…lik Yasemin nije idealiziran .... svi smo mi imali „svojih grijeha“ pa smo se često pitali „zašto smo nešto tako napravili“?! ...jednostavno nekada je potrebno samo otvoriti oči i shvatiti da neke stvari naprosto ne možemo promijeniti…. možemo samo ustati i pokusati napraviti nešto bolje...i ne treba se puno osvrtati na prošlost…jer život nas stalno uči i oblikuje...na putu, život nam svima stavlja neočekivane stvari...udara na neočekivanim mjestima...daruje nam neočekivanu sreću i nesreću ….svaku stvar možemo gledati na više načina ...mi ljudi smo skloni gledati onako kako nama odgovara i primijetila sam kako mi na istu situaciju u životu gledamo različito i gledamo onako kako nama odgovara…
Yasemin treba početi vjerovati da treba živjeti za trenutke ljubavi...onako istinski i opustiti se...

Savaš je vrlo otvorena i slobodna osoba….tako da Savaš teško podnosi bilo čije nametanje tuđe volje….
ali dok Savaš onako zaljubljeno gleda Yasemin stalno šalje poruku „tu sam“ ... „ne želim nigdje drugdje bit već pored i uz tebe“ ...“želim biti bas tu pored tebe i uz tebe“…dok Savaš iskazuje svoje emocije na lijep, iskren i topao način obuzima me osjećaj topline oko srca ..mislim da Savaš ni u najdubljim snovima nije mogao zamisliti ovako savršene emocije koje je upoznao sa Yasemin..
Savašu nije bilo potrebno mnogo hrabrosti da pokaže svoje emocije prema svojoj Yasemin ….on je samo pusti srce da kaže što misli…. spreman je sve napraviti da mu povjeruje .. lijepo je u životu imati nekoga ko ce na ovako voljeti…pa makar to bilo i u seriji…
Ja njih dvoje volim i obožavam , ja sam zaljubljena u njihovu ljubav!


p.s
sinoć nisam imala pripremljen kolaž... to sam noćas uradila s velikom ljubavi...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 30.08.2011. at 10:20.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 10:20   #663
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
:
*****
Giovannaa dobro nam dosla!
Hvala! Još bolje vas našla
Giovannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 10:31   #664
@Giovannaa
dobro ti nama došla
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 10:32   #665
[QUOTE=Isolta;35503232]










Pozdrav i tebi.. Ne brini, neces zavrsiti slomljena srca



Hvala, svi znamo da život nije bajka no mislim da smo napokon zavridili i jednu tursku sa happy endom
Giovannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 10:45   #666
ma tko kaze da Jasmina nije lijepa , ma ona mi je prelijepa, a tek kad se našminka .... a i Nađa je prelijepa
meni se Jasmina super oblaci
a Savaš ,
uh taj Savaš mmmmmm....njami
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 10:58   #667
Yasemin je hodajuća bomba...
Savaš je odličenje savršenog muškarca...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:04   #668
o ukusima se ne raspravlja, definitivno
ne može svak imati profinjen ukus
ali to da je Jasemin prelijepa
pa ljudi moji u šta to vi gledate
da na njoj nema pet slojeva pudera izgledala bi ko baba
i onako jedva sakriva podočnjake i opušteno lice
što me čudi
ona je relativno mlada žena
A tek ona sprdačina
kada <Čiček donosi Savašu da joj objasni nešto na engleskom
Pa opće je poznato da gos. MY - Savaš nezna ni beknut engleskog osim
Hay, I am MY
Bitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:07   #669
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
- ...
*****
Zezili ... ... Savas (MY) i english! He he ... zato je on Cicekici rekao: ma veceras ... pa ujutru ... pa onda nikad! Na kraju se zena pobrinula sama za sebe.
*****
Isolta - odabir slicica ... ...

Ovo je jedna od prilika gdje mi izgledaju 'ravnopravno' tj. jedna od onih scena gdje nemam toliko puta spominjani 'tetka/necak'-dozivljaj.
Je, i ja sam taj osjećaj tetka / nećak izgubila, samim time što je jučer daleko mlađe izgledala. U stvari ne mlađe, nego u skladu sa svojim godinama. Meni je predobro izgledala u kombinaciji s kojom ne možeš fulati nikako: crna dolčevita i dobar par traperica sa nešto accessoira i - pun pogodak.

Znaš, imam osjećaj da će se sirota Čiček morati "pobrinuti sama za sebe" ne samo vezano za engleski. Tek će sada suza i suza proliti, kad shvati da ju Savaš ne zarezuje ni koliko je crnog pod noktom. Mene ta brzina njezinog zaljubljivanja ipak smeta, neovisno koliko je mjeseci prošlo ( fakat, Omerić već sjedi), ali do jučer se užasavala ičega vezano za brak, sad sve mislim da će sam skoknuti do Fatma Secret i priuštiti si par seksi ( ako je taKSi, onda je i seKSi) spavaćica. Kad to ne upali ( a neće), onda kreće poplava. Jel' ima neka epizoda gdje ona ne tuli? Nevjerojatno je tulavo stvorenje koje nikako da se izbori makar za neku verbalnu pobjedu nad recimo Nazan. Ja bi Nazan ispalila bujicu odgovora na ono njezino " za koga se oblačiš?", a ova se pokupila tuliti u sobu. Ajme, Savaš ju ne vozi na fax! Buhuhu! Ajme, uopće nije skužio haljinu! Buhuhu. Ajme, nije mi pokazao engleski ( dobro, to znamo zašto, jel?), buhuhu. Pa daj ženo, digni se, stresi malo i kreni naprijed. I krenula ona, samo u krivom smjeru.
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti jednu Savaševu osobinu, a to je strpljivost , kao i kontroliranu odgodu užitka ( kao da je čovjek vježbao tantrički sex pa zna da je užitak veći što ga više obuzdavaš). Svaka čast! Kako je samo imao kontrole ne potrčati prema njoj prvi puta kada ju je vidio, a i ona kontrola na sastanku pa poslije opet. Za mene, nestrpljivu po prirodi ovo je vrhunac samokontrole.
Eh, sada dosta hvale. Ako i prihvatim da se on kao muški zatelebao u žensku djevicu na jednu noć, možda čak i više zato što je nije mogao naći i nije znao tko je pa ga je ta tajanstvenost još više palila, nikako se ne mogu oteti dojmu da Jasemin ne može biti u njega zaljubljena ( barem u ovom dijelu serije).
...
I ti si nestrpljivko? Ja sam užasno nestrpljiva osoba, to mi je velika mana, kad nešto radim, ubijem se dok ne dođem do kraja. Pa sad ti vidi koliko me živaca košta samokontrola da ne spojlam, ali tu me spašava moja druga karakteristika - tvrdoglavost. A i vrijeme, nemam vremena sada gubiti noći na spojlerima.
Točno, Jasemin u ovoj fazi nikako ne može biti zalkjubljena u Savaša. Emica je to dobro opisala u svom sinoćnjem postu.

Quote:
Giovannaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipi ! No stvarno se nadam da mi ova serija neće slomiti srce kao Strasti orijenta i Bijeg pa da na kraju plaćem ko' kišna godina
Giovanna, dobrodošla! Ja sam ti do sada imala "nos", pa me serije koje završavaju tužno u startu nisu privukle. Ova me privukla na prvu ( jooooj, dobro! O.K. priznajem, Savaš me zalijepio za kauč! You wish, Zezi! ) a diskretno sam načula da sam opet imala dobar "nos"....

Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Ma nju Savas ne benda ni 5%. Ne moze mu nista, ne da se on.

Haljina je stvarno lijepa i njoj super stoji, al je nekako prekratka i sto ti kazes vise je za nocne izlaske nego za posao. Ona bi se trebala oblaciti malo "poslovnije", ipak radi u marketinskoj agenciji.

A Savas mi je divan prema Jasmini, koliko se samo trudi oko nje.
I cok mi je zgodan. Mada je za mene star, vise je tip za moju mamu nego za mene.
Al dobro izgleda, mora mu se priznati.
Sunac, ja već sat vremena zbrajam, oduzimam, množim, dijelim.... Savaš ima ( tj. MY) 32 godine. Ako je taman za tvoju mamu, a tebi prestar pa koliko ti imaš godina?
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
..........
Pa na večeri. Jasemin se trudi biti hladna, ali ne ide to tako. Ali tu se vidi ta razlika u doživljaju. Savaš je sav ushićen, za njega je ovo što im se događa nešto bajkovito. A Jasemin je sva u komi, za nju je to sramota koju pokušava potisnuti.

..........
Ona XL ekipa. Jbt, koji su to XL kreteni. Jasemin im sve napravi, još podijeli zaslugu s njima, a ovi se pjene kao šta si ona umišlja. Šta si oni umišljaju?

Čiček. Jao, meni majko. Okinula ona na Savaša. Kako ga je dočekala u zasjedi na hodniku ''Hoćeš li mi pomoći s engleskim?'' a on ju otpilio, ajme jada i bijede. Pa počela ona - a šta drugo - plakati, suze gorke lije. A najbolje mi je bilo kad ju je pukla histerija pa počela vikati ''Savaš me više ni u školu ne vodi!'' Ccccc, zločesti Savaš! Školski primjer zlostavljanja. Strašno, strašno...
1. bold E to je to! Zato Jasemin u ovoj fazi još ne može biti zaljubljena u Savaša! Ali kad se Savaš potrudi, a trudi se, jel? e onda će Jasemin brzo savladati taj osjećaj srama.
XL ekipu bi za svako dobro jutro na vratima dočekala sa šamarčinom. Za buđenje i upozorenje da ne rade njesra! Mada, ono benevolentno ponašanje Jasemin prema njima, eh - moja ekipa, pa oni su zaslužni, pa oni su the best kreativci in Turkey mi je malo too much. Jel' to ona ćorava pa ne vidi da radi u zmijskom gnijezdu?
Dio sa Čiček i školskim primjerom zlostavljanja je predobar! Točno tako, od svega ona kinji da ju on više ne vozi na fax! Položi vozački curo i sama se vozaj, da te barem u tom dijelu života ne vozaju!

Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post
Evo mene nakon dugo vremena,čitam redovno vaše postove,ali ne pišem,pa evo malo da i ja doprinesem..
Zezice,kraljice-svaka čast za postove,ludilo su,čekam ih da se mogu nasmijati!!!
Samo da se malo osvrnem na neke likove iz serije..
Savaš-uhh,evo,svečano priznajem-i ja sam pala na Murata!!
Ezel fun Sudeći po tvom nicku, jasno je na koga si pala! Ja sam tu i tamo škicnula, naravno zbog prvog dijela tvog nicka. Vidim da si pala i na Murata. Nisi jedina, pola ženske populacije u Hrvatskoj ima flastere na koljenima! Jedino nam nisu uspjeli staviti flastere na usta, pišemo li ga pišemo.... ali kad je serija dobra, tko nam može zamjeriti? Pa lijepo , nemoj samo čitati, upregni prstiće, što nas je više to bolje! Meni je najljepše nakon epizode sjesti i istresti se, pročitati dojmove ostalih.

Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
........
A ni Nazanine reakcije na svijet oko nje nisu mi začuđujuće - žena je toliko ogorčena na život i ljude oko sebe, da i ono malo emocija koje posjeduje pretvara u negativnost. Kad si toliko potonuo u beznađu, onda jedino što možeš je gristi sve oko sebe. A nije tip koji će pokušati promijeniti bilošto - njoj je lakše ostati nezadovoljna, jer to tako mora biti.

Razgovor između Šahnur i Pala o Nazaninoj budućnosti - o Bože
Malo je podignula glavu, treba je odmah opaliti po istoj...
Mijenjala bi Nazan, i te kako bi mijenjala samo ne zna kako početi, a ostati fin i pristojan? Ona bi da prostiš i stisnula i pr***la, a to ne ide. Sad se uhvatila Savašove podrške, to joj daje neku bljedunjavu hrabrost, ali jako bljedunjavu, jer ju je majčica poklopila u startu. Savaš će vjerojatno i tu odigrati ulogu preporoditelja.

Joooj, da! Dio kad Šahbaba priča sa Palom o Nazan. Kao, nećemo tražiti, ali ako naletiš na nekog prikladnog - javi! Šahbaba je vrlo seksualno osviještena, ona sve probleme žena u kući rješava punjenjem kreveta! Ma što sebi ne nađe nekog šišmiša?
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:11   #670
vrhunska epka sinoc! vrhunska !
pogledala sam je u jednom danu tako su nas dugo kopkali s tim kad ce se vidit i onda u jednoj epizodi eksplozija videnja
aaaa kak mi je sladak savas, tak je slatko zaljubljen.. strpljivi micek..
kad je bio u sobi poslije vecere ( brijem) bio mi je posebno zgodan, nekak je bio drugaciji nego inace, wow!

yasemin.. aleluja da je nabacila malo make-upa, zapravo ne malo, malo vise u zadnjoj prilici... sad mi je zgodna kak treba i kako prilici glavnoj glumici-pa mora se po necemu razlikovati od drugih.. onako u prvim epizodama je zbilja bila bezveze... nadam se da ce je nastavit sminkat
super izdanje na "veceri" sa savasem i ono zadnje u kaficu, bas mi se svida ono crno sjenilo na plave oci !

čiček.. recite kaj hocete ali zbilja mi ju je zao.. vec vidim da ce bit neki tragican lik, al nadam se da ne i zlocest...
zaljubljuje se u savasa a on ju ni ne primjecuje... grozno..
bila mi je slatka u izdanju sa sivom haljinom...

nazan... nadam se da ce se promijeniti, da ce napokon izac iz te kuce i malo se drugacije oblaciti jer ovo mi je
i sumnjiv mi je bio bora kad ju je ugledao, to je onaj njegov predatorski pogled, odmjerio ju je od glave do pete.. hm mozda bi tu moglo bit nesto

oni iz agencije... njih ne mogu na oci podnijet.. svi do zadnjeg su dvolicni i prefrigani.. bljak bljak.. samo cekaju da sjebes nesto i iza leda svi ogovaraju.. jao to mi je jeda velika mrlja ove serije, zbilja su odvratni.

sve u svemu super epizoda a kraj mi je famozan, jos od asi mi se svida kako murat mirno i tiho prica, to je tako seksi
i sad na kraju joj je milim pogledom i tihim glasicem rekao "nemoj ici" ..ah kako slatko drago mi je da joj je dao do znanja da je nece pustiti i da ce se boriti za nju. bravo savas! da ima vise takvih to bi bilo cudo!
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:27   #671
I još mi se nešto sviđa u seriji! Izuzev malo prekratke haljine i predubokog dekoltea ( nisam konzerva, samo mi se onakav kroj haljine ne čini prikladan za poslovni sastanak), puno su bolje obučene nego u drugim serijama. Ako izuzmemo tursku ljubav prema šljokicama i životinjskim uzorcima i naravno Šahbabu, čak i Nazan ima relativno dobru obleku, osim od majčice joj izabrane haljine koju hvala Bogu još nije obukla. I napokon glumice nisu u špic papcima, dapače Nazan je imala vrlo lijepe salonke na nogama, klasične ali bezvremenske. Jasemin je imala vrtoglave potpetice, cipele podsjećaju na louboutanke - nisu, ali nisu ni Ljubotinke.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:45   #672
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
I još mi se nešto sviđa u seriji! Izuzev malo prekratke haljine i predubokog dekoltea ( nisam konzerva, samo mi se onakav kroj haljine ne čini prikladan za poslovni sastanak), puno su bolje obučene nego u drugim serijama. Ako izuzmemo tursku ljubav prema šljokicama i životinjskim uzorcima i naravno Šahbabu, čak i Nazan ima relativno dobru obleku, osim od majčice joj izabrane haljine koju hvala Bogu još nije obukla. I napokon glumice nisu u špic papcima, dapače Nazan je imala vrlo lijepe salonke na nogama, klasične ali bezvremenske. Jasemin je imala vrtoglave potpetice, cipele podsjećaju na louboutanke - nisu, ali nisu ni Ljubotinke.



Ta ljubav, bit će, datira iz vremena haremskih sultanija
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 12:25   #673
Od ponedjeljka serija traje jedan sat jer u 21 sat ide Larin izbor
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 12:37   #674
ma necu nikakve Larine izbore
ja ne znam sta je sa ovim turcima na telki,oni su mi tako mmmm, 10 god sam zivjela u Njemackoj , druzila se sa turcima ali mi nisu bili ni privlacni ni lijepi , svi neki brkati , bradati, odbojni ma bezze a ovi u serijama mmmmmm ezel, halil, sad ovaj savaš mmmmmm
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 12:37   #675
hello svima ,
u kojoj epizodi (koji br,) Savaš ponovo susreće s Jasemin? jel to preksinoć bilo? moram to pogledati....
hvala
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 12:50   #676
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Od ponedjeljka serija traje jedan sat jer u 21 sat ide Larin izbor
Bože mili, a bas pomislila kako su napokon normalni s tim pustanjem epizoda u komadu.. pas mater, vise mi idu na zivce.. sve cu prestat gledat!!
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 12:55   #677
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
hello svima ,
u kojoj epizodi (koji br,) Savaš ponovo susreće s Jasemin? jel to preksinoć bilo? moram to pogledati....
hvala
zadnje dvije epizode...
pogledaj od petka i od sinoć

Quote:
@zepina kaže:
Od ponedjeljka serija traje jedan sat jer u 21 sat ide Larin izbor
e stvarno mi moraju pokvariti gušt...
najgore je što prekinu epizodu nasumice bez nekoga plana...
svaka orginalna epizoda ima svoj naziv i svoju priču, početak i kraj...
a ovako će ju nova iskasapit pa će se izgibiti smisao...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:07   #678
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Od ponedjeljka serija traje jedan sat jer u 21 sat ide Larin izbor
Citave dvije sedmice su nas pustili da uzivamo i da se ponadamo da su na ntv normalni,ali eto ti.....Dugo je i trajalo...



Btw,ja se inace topim na svaku scenu Yase i Savasa.Oni su mi super,prosla Savaseva(tj.Muratova) serija je sasvim drugog kova i ne moze se samim tim ni porediti. Ovdje je sve nekako njezno a i u istu ruku strastveno....

Cicekica - Ona je promasen slucaj,koliko god mi je bilo zao, toliko me i nervira. Za sve cmizdri, i taman kad joj Savas "objasni" u kakvom su braku ona se onda zateleba u njega.

Sahnur baba - neko je vec rekao,ne daj boze sresti je u mraku.
Polako konci iz njenih ruku pucaju....I vrijeme je.



__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:23   #679
ljepota je u očima pormatrača..
Nurgul je kompletna žena, lijepa, zgodna, šarmantna, zrači pozitvnom energijom, volim taj njen duh....
sve to potvrdila svojim angažmanima u filmovima koju su najviše najgrađivani, i žena se kao kamelon transformira u svaku ulogu ...
ona je meni jednostavno posebna i božanstve!!!


Glavne uloge u seriji AvC nose: Murat Yildirim= Savaš, Nurgül Yesilçay=Yasemin, Tomris Incer=Šahnur, Feride Çetin=Čiček
sporedi likovi isto imaju dobar udio u seriji a iza njih su šetajuči likovi...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 30.08.2011. at 13:29.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:38   #680
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
o ukusima se ne raspravlja, definitivno
ne može svak imati profinjen ukus
ali to da je Jasemin prelijepa
pa ljudi moji u šta to vi gledate
da na njoj nema pet slojeva pudera izgledala bi ko baba
i onako jedva sakriva podočnjake i opušteno lice
što me čudi
ona je relativno mlada žena
A tek ona sprdačina
kada <Čiček donosi Savašu da joj objasni nešto na engleskom
Pa opće je poznato da gos. MY - Savaš nezna ni beknut engleskog osim
Hay, I am MY
A što to kao znači, nećemo o ukusima osim da ti naponeš svima koji misle drugačije od tebe da oni nemaju profinjen ukus
I što je bitno da li Murat zna engleski, pa nije ovo dokumentarac o Muratu već serija sa Savašem...ni Yasemin u stvarnom životu nije marketinški stručnjak

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
I još mi se nešto sviđa u seriji! Izuzev malo prekratke haljine i predubokog dekoltea ( nisam konzerva, samo mi se onakav kroj haljine ne čini prikladan za poslovni sastanak), puno su bolje obučene nego u drugim serijama...
E isto mislimo, prva pomisao mi je bila ''ok, ovo izgleda pomalo jeftino'' ali zapravo, kad pogledaš ništa se previše ne vidi, dapače, a taj stil odijevanja paše uz taj imidž Yasemin,samosvjesna, odvažna, ona je zapravo gradska frajerica
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.