Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2016., 11:14   #341
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Filozofi nema "iza, gore, ispred" svemira. TO je tipično razmišljanje bića ograničenog na tri dimenzije bitstva. Mi sad na Zemlji u kakvome smo stanju samo smo jedna točka na crti beskonačnosti. Pojavni oblik propadljivosti kao posljedica grjeha.
Vaša rasprava se svodi na brljzgarije tipa kao kad bi dvije gliste u zemlji raspravljale što ima kupiti danas na tržnici u susjednom gradu...
OK, ja bi rekla da pojavni oblik je posljedica karme, ali općenito se slažem
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 12:34   #342
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
rocky, opet lazete...
osobu koju spominjete nisam ja istjerao, dobio je zabranu pisanja jer pise gluposti. cudi me da i vama vec nisu zabranili. to je prva laz koju ste napisali.
civilizacija nije pisao o skalarnim vektorima.
vi ste pisali o tome.
evo i link na to:
https://www.forum.hr/showthread.php?...4#post53413904
odmah ispod boldane recenice nalazi se se jedan od vasih idiotizama.
to je druga laz koju ste napisali=>vi ste patoloski lazljivac
osim toga kako mozete optuzivati osobu koja je pod banom, to je zabranjeno.
koji ste vi jadnik.
i na kraju, mozete li nam pokazati kako ste vi to "spojili" Sch. jednadzbu (za koju ste pisali da je smece) i BB?
Potrošio si nekoliko rečenica kako bi trolao temu i slagao na kraju, Naime "raznostranični kvadrat" je parodija iz tog vremena na jednu (i više) glupost(i) koje je pisao... Laž je da sam ikoga optužio a istina je da je pisao gluposti kao i da je konstantno kršio pravila foruma i imao klon profil kao i ti...

"Skalarni vektori" je bio komentar na tekst sa portala nesvjesti pa ako te zanima čitaj izvorno:
http://www.nexus-svjetlost.com/kolum...tt-fizika-cuda
I na kraju odgovor kako sam "spojio" smeće sa BBT će ostati velika misterija za tebe jer kako sam napisao ovo nije kviskoteka niti rubrika "pitajte Lastana" (Modra lasta)
Ipak smo danas ovdje na rubu znanosti.


Zato nastavi, zabavno je čitati kako lik ograničenih intelektualnih sposobnosti rezonira i reagira na temu "iza svemira" .
Jer zakon se mora poštivati:
Quote:
2.)zakon o kolicini gluposti kaze: "kolicina gluposti koju rocky i lun iskazuju je konstantna."
Pa i po cijenu kartona.
Hahahaa
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "

Zadnje uređivanje r.o.c.k.y.007 : 23.04.2016. at 13:01.
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 15:54   #343
mislio sam vam iskomentirati sve sto se ovdje napisali, ali nije potrebno. naime, vi ste toliko "pametni i inovativni" da morate prepisati moje recenice koje sam ja vama uputio...
a sto se tice laganja, rocky, uhvaceni ste nekoliko desetaka puta u lazi, tako da nije potrebno vise pisati o tome. svi znaju tko je loklani naucnik i patoloski lazljivac.
ja vas ne bih kartonirao, dovoljno vas je priroda kartonirala.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 17:01   #344
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
mislio sam vam iskomentirati sve sto se ovdje napisali, ali nije potrebno. naime, vi ste toliko "pametni i inovativni" da morate prepisati moje recenice koje sam ja vama uputio...
a sto se tice laganja, rocky, uhvaceni ste nekoliko desetaka puta u lazi, tako da nije potrebno vise pisati o tome. svi znaju tko je loklani naucnik i patoloski lazljivac.
ja vas ne bih kartonirao, dovoljno vas je priroda kartonirala.
Ne moraš se truditi jer neistina je da prepisujem tvoje rečenice a to što se služimo istim jezikom ne znači da iste riječi u rečenici ne smijem upotrebljavati.
Daljnje svođenje rasprave na osobnu razinu i argumentum ad hominem kao i bilo kakva podjela te ograničavanje slobode govora je:
Quote:
sloboda govora zajamčena ustavom, Kazneni zakon Republike Hrvatske, članak 174. predviđa kazne za one koji ...u cilju širenja rasne, vjerske, spolne, nacionalne, etničke mržnje ili mržnje po osnovi boje kože ili spolnog opredjeljenja, ili drugih osobina, ili u cilju omalovažavanja, javno iznese ili pronese zamisli o nadmoćnosti ili podčinjenosti jedne rase, etničke ili vjerske zajednice, spola, nacije ili zamisli o nadmoćnosti ili podčinjenosti po osnovi boje kože ili spolnog opredjeljenja, ili drugih osobina....
izvor: https://hr.wikipedia.org/wiki/Govor_mr%C5%BEnje
Pa molim objasni nam kako me je priroda kartonirala?
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 17:21   #345
I, jesi li napisao prijavu DORH-u?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 17:29   #346
Ne - pisao sam ovdje o sch.jednačini, velikom prasku, faktorizaciji te što je iza svemira...
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 17:36   #347
Onda o tom i nastavi pisati, a zakon nemoj spominjati ako ne misliš ozbiljno tužiti.
Ovo nije moderatorsko upozorenje već savjet.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 00:05   #348
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Pa molim objasni nam kako me je priroda kartonirala?
to se vidi po tome kako niste shvatili poantu recenice
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 18:31   #349
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Zato nastavi, zabavno je čitati kako lik ograničenih intelektualnih sposobnosti rezonira i reagira na temu "iza svemira" .
Rocky, zar ste toliko ograničenih intelektualnih sposobnosti da niste sposobni osmisliti svoje rečenice, nego ih morate prepisati od Zecopasa?


Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Naime "raznostranični kvadrat" je parodija iz tog vremena na jednu (i više) glupost(i) koje je pisao
Rocky, pada vam koncentracija..

Vi ste napisali "Koje je pisao", Rocky nije on to pisao, nego vi...

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Laž je da sam ikoga optužio a istina je da je pisao gluposti kao i da je konstantno kršio pravila foruma i imao klon profil kao i ti...
Rocky, opet vam pada koncentracija, Rocky vi ste pisali gluposti kao što je skalarni vektor, i nemojte svoje gluposti nametati nekom drugom a pogotovo korisniku koji je u banu.



Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Zato nastavi, zabavno je čitati kako lik ograničenih intelektualnih sposobnosti

Zato ste vi lik "neograničenih" intelektualnih sposobnosti, pa ste pisali ove nebuloze:



"TO POTVRĐUJE I JEDNU I DRUGU FORMULU I MOJU TEORIJU DA JE ELEKTRON ODGOVORAN ZA GRAVITACIJU !" Ovdje si to napisao


"1.ZTD i 2.ZTD će se s vremenom promjeniti"
Ovdje si to napisao


"DOKAZ DA SE SVEMIR VIŠE NE ŠIRI (samo "diše") I DA MU JE KONAČNA I BESKONAČNA STAROST 1.102382969e+10 light years" Ovdje si to napisao


"...jer foton nema masu , ne utječe gravitacija na njega" Ovdje si to napisao
ITGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 22:28   #350
neka - samo čitajte - ima tu u mojim top temama jako puno dobrih ideja, proračuna, aksioma, postulata i zafrkancija.
Evo malo i o "struganju elektrona po jezgri"
Quote:
J.J. Thomson –Atom je pozitivno nabijena kuglica u kojoj su vrlo sitni
elektroni ravnomjerno rasporeñeni. Atom kao cjelina je neutralan.
Slikovito:
a) Takav model sličio je ovalnom pudingu ili
kolaču s grožñicama (kao elektronima).
b) Tvar je bila grañena od gusto pakiranih atoma
koji su bili meñusobno vrlo blizu nanizani i
ispunjavali su tvar.
http://kolegij.fizika.unios.hr/of3/f...a_optika-3.pdf
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 23:29   #351
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Hepoks

Koja je ovdje tema ?

Sigurno ne ja !
Zaigrali su se momci
Podvio je rep kad je trebalo objasniti kako se G.O.C.E. množi sa nulom - trebao je napisati (prepisati) :

∆Ψ(x,y,z)+(8π²m/h²){E-U(x,y,z)}Ψ(x,y,z)=0

I ispao bi prividno priučen.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 08:39   #352
Zadnje upozorenje:

zecopas, r.o.c.k.y.007, ITGuy - prestanite uzurpirati teme za svoje prpucavanja, imati PP pa izvolite tamo. U suprotnom ću vas banirati.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 00:50   #353
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
neka - samo čitajte - ima tu u mojim top temama jako puno dobrih ideja, proračuna, aksioma, postulata i zafrkancija.
Evo malo i o "struganju elektrona po jezgri"
Rocky, kakve veze Thomsonov model atoma ima sa struganjem elektrona po protonu kad protoni u tom modelu ne postoje?
ITGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 22:37   #354
Quote:
ITGuy kaže: Pogledaj post
Rocky, kakve veze Thomsonov model atoma ima sa struganjem elektrona po protonu kad protoni u tom modelu ne postoje?
Ako "struganje elektrona po protonu" ima po tvom mišljenju i spoznaji neku znanstvenu težinu onda pitaj svog forumskog mentora . Biti će zanimljivo čitati kako likovi vaših mentalnih mogućnosti lamentiraju tu nebulozu . ( po tko zna koji put )
I pri tome pokušajte to uklopiti u naslov teme.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.