Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 00:43   #681
evo i mene

Mjesto radnje-seoska birtija...
Dosao autom, ostavio ga iza birtije...

Dogovorili se nas trojica da se prodjemo malo jace napit...
Dosli mi oko 8, kaj cemo pit, ajmo pelin. Tri runde po pet pelina(toliko najvise stane u casu) rijesili do 9 i ova dvojca vec bila gotova i osli oni kuci...(i mene dosta uzelo ali mogao sam jos)

Malo selo svi se znaju, dosao kod neke druge dvojce i dok su ovi popili pivu ja opet po tri runde po punu casu pelina...
Narucio cetvrtu i tu se gubim...

I sad:
moja prica...
Pijem tu sedmu rundu i vec prilicno gubim ravnotezu dok sjedim ali jos sam dobar. Onda su ova dvojca nekud nestala...rupa...stojim na sanku i uvjeravam konobaricu da nisam dosao s autom da mi da jos jedan pelin, ona nece, da mi pivu...rupa...izlazim van auto pred ulazom...rupa...budjenje u krevetu...

stvarna prica...
Ova druga dvojca me odvezla kuci(jedan je isao sa svojim autom. a drugi mene vozio s mojim).Dovezli me doma(oko 11) , moji bili budni, ova dvojica pricali s mojima ja ostao na suvozackom. Dok su pricali ja nekako sjeo za volan i vratio se nazad u birtiju ( i auto ostavio pred ulazom). Dosli oni za mnom, ja pio vec spomenutu pivu na sanku i opet me odvezli doma al su taj put predali kljuceve mojima...

Drugi dan bila bas lijepa atmosfera u kuci...
ban zaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 04:26   #682
Pa nemres popit litru pelina u sat i pol i ocekivat da ce sve bit dobro. To je bas jednostavno glupo.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:11   #683
Ja sam se sad ubila za utakmicu, 20og od sreće i 24og od tuge...
20og sam širila ljubav i bacala cvijeće po frendovima, a 24og sam samo plakala.
Inače sam emotivac kad se malo napijem
Brego is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:25   #684
ne kuzim cemu forsanje takvo, razumijem napit se al napit se sam da se ubijes ko kreten instantno...
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:27   #685
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
ne kuzim cemu forsanje takvo, razumijem napit se al napit se sam da se ubijes ko kreten instantno...
Ne zna se nosit s negativnim emocijama.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 16:18   #686
Decki, malo ste fulali temu...
ban zaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 04:46   #687
Quote:
ban zaga kaže: Pogledaj post
Decki, malo ste fulali temu...


Ma reci ti nama kralju pijanstava. Idemo na pol litre pelina pa doma za pol sata?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:06   #688
najveci problem je sto se ljudi forsaju, a ne mogu podnijeti alkohol

pravi achivment je kad ne odes doma za pol sata kak kaze kolega nego se razbijes i u 5 ujutro jos cugas dok su svi ostali na podu ili spavaju, i uz to se sjecas vise manje svega
klinci kad dodjete do te razine onda se tu javljajte ne sa pricama razbio sam se u sat vremena i zavrsio na ispumpavanju
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:39   #689
Da mlad sam, 18 mi je tek i normalno je da nekom treba vise nekom manje da se napije. Nisam nigdje rekao da sam otporan na alkohol ali sam vidio i gorih od sebe tako da smatram da sam u nekoj sredini po pitanju toga...

I da, popio sam nesto vise od litru pelina u tri sata(a ne pola sata kao sto neki "strucnjaci" govore) jer bi u tom slucaju stvarno zavrsio na ispumpavanju

Inace ne vidim svrhu ove rasprave jer sam citao ovu temu i nigdje nisam procitao da je netko rekao kako se je mudro ili pametno napiti pa tako nisam ni ja...

I onda je doslo par strucnjaka koji otkrivaju toplu vodu po forumu i mudro su zakljucili kako je glupo i nepromisljeno piti (kaj stvarno?)
ban zaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 22:16   #690
Koliko se vama cesto desava blackout?
Jeli to opasno?
U zadnje vrijeme kad god pijem toliko se prilocen da se niceg ne sjecam i onda mi drugi dan pricaju koje gluposti radim. 🙄🙄
lovvre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 22:59   #691
A ne, zdravo je
anon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2019., 12:52   #692
Quote:
Brego kaže: Pogledaj post
Ja sam se sad ubila za utakmicu, 20og od sreće i 24og od tuge...
20og sam širila ljubav i bacala cvijeće po frendovima, a 24og sam samo plakala.
Inače sam emotivac kad se malo napijem
volio bi te upoznat
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2019., 18:36   #693
75% postova su fake.
DukeWhitBrownEy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2019., 13:43   #694
Par puta mi se desilo da sam se pijan usro u snu.
__________________
Once
eddie vedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2019., 18:58   #695
stara sam baba danas, ali bilo je tih 'svijetlih' trenutaka u mlađim danima.

dakle zimski vikend u planinama. manje društvo u prekrasnoj drvenoj kućici. i bijeli gluhi svijet oko nas.
ponijeli svega sa sobom, od hrane, cuge, kolača.... ali ne. ne ostat u toplom kućerku, nego 'ajmo u lokalnu tamo oštariju na bićerin brinjevca, kao probati nešto tradicionalno. plejs k'o iz nekog kusturičinog filma. 3-4 lokalna kronera i još tucet onih stalnih gostiju koji se oduvijek tamo u seocetu znaju i koji igraju briškulu i trešete. po zidovima neka poluprljava ogledala, za šankom brkata konobarica.

onda krenuli brinjevci. jedan za drugim. popili sve što je imala na pultu i u magazinu. i dan danas kada mu osjetim miris diže mi se želudac.

uglavnom presjeklo me odjednom i nisam se više sjećala ništa od tog trena. rekli su da sam plesala na stolu, skinula grudnjak i krenula lizati ogledalo na zidu. na sveopće čuđenje lokalnih čičica.
u tom trenu su me izvukli van na zrak, dovukli nekako do kućice. gdje sam pala na koljena i uronila glavu u zdjelu kroki-kroketa. položenu točno u međunožje dečka jedne od prijateljica.
nakon navedenog me moj dečko posjeo u tuš kabinu i krenuo onako obučenu tuširati hladnom vodom.
tu sam polako krenula opet pamtiti što se dešava.
idući dan nisam naravno niš' prozborila ni jela.
__________________
listen! 7 times more than you speak.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 10:53   #696


Wild...



Bitno je da u društvu ostane nekoliko donekle prisebnih koji ce onda ove ostale spriječiti da ližu ogledala ili skaču goli u snijeg sa balkona i sl.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2019., 02:36   #697
Wild mi postaje sve draža
Dobra pričica
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2019., 04:35   #698
Evo i moje današnje avanture sa cuge

Bio sam sa 5 frendova iz Ri i donio sam pizzu, cigare, kolu i votku. Kad sam došao, vidio sam da je atmosfera katastrofa pa sam pustio neku muziku na njihov zvučnik-ne pali. Ne valja 'zika. Kažu prestaro. Onda nađem najnoviju cajku koju sam mogao naći. Kad je to počelo svirat, onih par cura su podivljale i u se usipale pol boce votke u 5 ili 10 minuta. Ja sam jeo svoju pizzu i nakon 5 min votka je počela trest. Odjedanput, tih troje cura su bile na podu. Ubrzo nakon, epizode riganja su počele. U jednom trenu su sve tri rigale. Ja sam se parao od smijeha kao mi moji dečki-te cure su trčale ko muha bez glave i čim padnu-rigoleto!
Nekako su uspijele smiriti i cuga je nastavila po "planu". Dok sam ja bio pričao sam frendom, neka cura me stalno gleda. Ja je uhvatim krajičkom oka, ali ne obraćam još pažnju. Nakon 10 min šaltam pažnju njoj. Bez riječi se ustala i uzela me za ruku. E sad, u mojem umu se počele miješat Bog zna kakve misli-šta će, kako će, itd...i ja od tih svih misli nisam ni pratio gdje me vodila. Odvela me u malo zabačenije mjesto(radi se o napuštenoj bolnici gdje se cuga)
i rekla "Znaš šta slijedi?" Ja nisam znao šta slijedi, ali pravio sam se pametan i rekao "O, da". Onda mi je skinula hlače. Moja faca se pretvorila iz "da ja sam gangster lokalac" u "ŠTA RADIŠ TI?????????" I, dame i gospode, moj prvi blowjob
Nakon što je završila s poslom, digla se i otvorila(jedva)mobitel i utuvila mi ga u ruke. "Moj broj ti je prvi odmah." Ja sam još u šoku (i još gol) ali što prije utipam taj broj i memorimam. Otišao sam jedno 20 min kasnije s pol boce votke doma te usput provjerio broj. Tu gospodo me je zaje*ala jer mi je dala lažni broj (ili krivi, ko ćega znat, još ju je votka tresla) ali ipak dobio sam blowjob pa nije sve izgubljeno
AntonioDivljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2019., 15:26   #699
Quote:
AntonioDivljak kaže: Pogledaj post

i rekla "Znaš šta slijedi?" Ja nisam znao šta slijedi, ali pravio sam se pametan i rekao "O, da". Onda mi je skinula hlače. Moja faca se pretvorila iz "da ja sam gangster lokalac" u "ŠTA RADIŠ TI?????????" I, dame i gospode, moj prvi blowjob
Nakon što je završila s poslom, digla se i otvorila(jedva)mobitel i utuvila mi ga u ruke. "Moj broj ti je prvi odmah." Ja sam još u šoku (i još gol) ali što prije utipam taj broj i memorimam. Otišao sam jedno 20 min kasnije s pol boce votke doma te usput provjerio broj. Tu gospodo me je zaje*ala jer mi je dala lažni broj (ili krivi, ko ćega znat, još ju je votka tresla) ali ipak dobio sam blowjob pa nije sve izgubljeno
Jel barem progutala dessert ?

Inace, neki pisete takve price da ne znam da li su bajke ili samo cista izmisljotina .. S tim da sam samo ovu stranicu procitao, sasvim slucajno hehe.
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 17:02   #700
Bilo je svega, jednom smo prijateljevog smarta nosili po cesti, skakanja u more u sred zime... Ali nikad nije proslo pijanstvo bez barem jedne tucnjave. Mislim da je to moje ''pijano prokletstvo''.
__________________
Za dom spremni
Croatia1488 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.