Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 10:19   #1
Molim pomoć i savjet

Lijepi pozdrav.
Trebala bih savjet. Naime, moja mama ima 48 god i njeguje moju baku (svoju svekrvu) 0-24. Baka je nepokretna osoba, ne može se dići ni na toalet. Sve obavlja moja mama koja je 0-24 sata doma i ne može raditi. To već traje godinu dana i zbog toga jako pate kućne financije. Čula sam da mama može ostvariti novčanu naknadu koju bi primala mjesečno a nigdje ne mogu pronaći koja prava ima pa ako netko iskusan zna nešto više o tome.
Hvala unaprijed.
marinovaljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:53   #2
[QUOTE=marinovaljubav;68205251]Lijepi pozdrav.
Trebala bih savjet. Naime, moja mama ima 48 god i njeguje moju baku (svoju svekrvu) 0-24. Baka je nepokretna osoba, ne može se dići ni na toalet. Sve obavlja moja mama koja je 0-24 sata doma i ne može raditi. To već traje godinu dana i zbog toga jako pate kućne financije. Čula sam da mama može ostvariti novčanu naknadu koju bi primala mjesečno a nigdje ne mogu pronaći koja prava ima pa ako netko iskusan zna nešto više o tome.
Hvala unaprijed.[/QU

Krivo sam se izrazila, ja trebam informaciju može li ona ostvariti status njegovatelja nekog ili kakvu novčanu pomoć?
marinovaljubav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.