Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 19:49   #2581
Navodno su žene plodnije nakon uzimanja AB pilula, ali nekak sumnjam da se to događa baš odmah nakon jednog uzimanja.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 22.02.2018., 19:50   #2582
Quote:
malaRita kaže: Pogledaj post
Ja bi na tvom mjestu isprobala test

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
Rekla sam si da cu sad cekat do barem 14dpo da ne radim prerano. A ionak si nekak mislim da cu procuriti.. :/

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 22.02.2018., 19:59   #2583
Quote:
malaRita kaže: Pogledaj post
Ne razumijem se u hormone, nisam nikad bila na antibebi pilulama, no ja ih ne bi pila.

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
Nisam ih ni ja nikad pila....i bas mi je mucno sad uzimati pilule, ne znam da ce to bas tako djelovati kako ona govori
Ne kuzim ni ja tu teoriju pa zato pitam tu da li se netko mozda razumije u to, kako, zasto, koji je cilj toga??
lauraluna is offline  
Old 22.02.2018., 20:00   #2584
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Navodno su žene plodnije nakon uzimanja AB pilula, ali nekak sumnjam da se to događa baš odmah nakon jednog uzimanja.
Ma i meni je to cudno , ne znam sto cu s tim dobiti
lauraluna is offline  
Old 22.02.2018., 21:13   #2585
Quote:
Nemasekirancije kaže: Pogledaj post
Meni je skroz isto. Cice me jako bole (al tak mi je uvijek pred M), vlaznost i iscjedak cijelo vrijeme, i od jucer iritantan pritisak kad sjedim dolje sa tu i tam kojim grcem. Danas 11 dpo! Makar sam nekak sigurna da cu procurit svaki cas..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Tako ti je i meni, pritisak od jucer i isto 11dc... danas sam napravila test i naravno -... osjecam da cu svaki cas dobiti...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
ReySolo is offline  
Old 22.02.2018., 21:18   #2586
Quote:
ReySolo kaže: Pogledaj post
Tako ti je i meni, pritisak od jucer i isto 11dc... danas sam napravila test i naravno -... osjecam da cu svaki cas dobiti...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Onda zajedno ocekujemo M lol

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 22.02.2018., 21:30   #2587
Quote:
lauraluna kaže: Pogledaj post
Ma i meni je to cudno , ne znam sto cu s tim dobiti


Ako dr nije MPO specijalist, ja osobno je ne bih slušala. Tako je moj socijalni gin mene htio šopati klomifenima, bez folikulometrije, hormona, ičega...
drzimfige is offline  
Old 22.02.2018., 22:49   #2588
Bok curke!

Samo da se malo javim!

Mengu (ne)trebam dobit u utorak. Mislim da ocu i ovaj put,vec sam nekako pms-asta

Inace imala i ovaj put ono krvrenje sa sluzi poslije svakog odnosa (od kad mi krenu plodni dani krene i to cca)
Sad mi tuce po glavi da je to mozda neko krvarenje od cerviksa ,neka ranica il nesto .....?!
Al zasto onda samo u drugom dijelu ciklusa....hm..... ugl razbijam glavu time i dalje cekam 6.3 za pregled kod gin

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Old 22.02.2018., 22:50   #2589
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Navodno su žene plodnije nakon uzimanja AB pilula, ali nekak sumnjam da se to događa baš odmah nakon jednog uzimanja.
Ja sam ostala t iz prve cim sam se skinula sa pilula.
Sad....ko zna
Pila sam ih 4 god tada

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Old 22.02.2018., 23:11   #2590
Vecer!
I tako, ovaj ciklus je bio totalni fijasko. Niti plodne sluzi, niti pozitivna trakica i evo M stigla na 22. dc...
Ne svida mi se to nimalo.

Moze novi datum za ne dobiti 22.03?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 23.02.2018., 01:03   #2591
Mislim da nam MalaRita nam jedina ostaje jos za skoro sigurni plusic ovaj mjesec sretno svim curama koje piske za vikend!!!

Meni je stigla pred nekih sat vremena, 5 dana ranije (prvi put ikad). Generalno, cijeli ovaj ciklus mi je ispao cudan, sve neki cudni, novi simptomi (prvi put pikali jajnici od O na dalje, prvi put bole cice- inace apsolutno nikad, s mojih 80D iskljucivo na trbuhu spavam, sad me ubijale..) i ne znam kaj da mislim.

Po aplikaciji mi se O pomaknula s 16.3 na 11.3 jer je M uranila.
Dok cekam da mi stignu trakice mi je dala sogi 8 komada. Sta predlazete, kad da krenem s njima?
Lumi Bellatrix is offline  
Old 23.02.2018., 01:08   #2592
Quote:
lauraluna kaže: Pogledaj post
Molim vas ako netko zna, imam taj malo povisen fsh (10), a lh je 6....gin mi je sada dala da pijem kontracepciju 21 dan, i kaze da je slusam pa cu brzo ostati trudna! A bila sam svega 5 min kod nje i sve nekako na brzinu!
Koja je svrha te kontracepcije ako mi zelimo bebu, kako ona djeluje na hormone zna li netko?
Bas mi se nekako ne pije to sad a opet....ma ni sama ne znam sto bi?
Znam znacajan broj cura koje su ostale trudne cim su se skinule s kontracepcije, sta zeljeno, sta neplanirano. Samo je pitanje jel ce stvarno 3 tjedna AB dugorocno izbalansirat hormone ili je quick fix za ciklus-dva
Lumi Bellatrix is offline  
Old 23.02.2018., 06:24   #2593
Quote:
Lumi Bellatrix kaže: Pogledaj post
Mislim da nam MalaRita nam jedina ostaje jos za skoro sigurni plusic ovaj mjesec sretno svim curama koje piske za vikend!!!
Riječi ti se pozlatile!!! Jutros opet 36.8

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 23.02.2018., 07:06   #2594
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Mi smo otišli kod Lučingera u Stojarsku i super mi je to što nalaz dobijete kroz pola sata i onda on s vama prokomentira nalaz, a meni je i odmah rekao koje su njegove preporuke za daljnje korake. Cijena 500 kn. Znači nije da dobiješ papir i onda ne znaš što s tim.
Zaboravila sam spomenuti da smo u Podobniku dobili nalaz na mail isti dan, uz detaljno objašnjenje nalaza, preporuku za dalje, i kontakt broj na koji se možemo javiti u slučaju bilo kakvih nejasnoća.

Pa eto, da ne ispadne da pošalju samo papir
Vjerujem da su svi oni okej po pitanju pristupačnosti i da stoje na raspolaganju.
filipinka1414 is offline  
Old 23.02.2018., 07:16   #2595
Evo samo da javim da je kinez provjerio osjetljivost ljubičastih LH trakica i da nema pojma kolika je očito samo preprodaje a na pakiranju ne piše ni ko proizvodi ni ništa
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 23.02.2018., 07:37   #2596
Ja nisam mogla izdržati jer su me probudili grcevi u trbuhu i napravila test. Ja više se ni sebi ne vjerujem, ali muz kaze da vidi drugu crticu, iako naravno skroz slabo. Je li moguce?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
ina7777 is offline  
Old 23.02.2018., 07:37   #2597
Quote:
Lumi Bellatrix kaže: Pogledaj post
Mislim da nam MalaRita nam jedina ostaje jos za skoro sigurni plusic ovaj mjesec sretno svim curama koje piske za vikend!!!

Meni je stigla pred nekih sat vremena, 5 dana ranije (prvi put ikad). Generalno, cijeli ovaj ciklus mi je ispao cudan, sve neki cudni, novi simptomi (prvi put pikali jajnici od O na dalje, prvi put bole cice- inace apsolutno nikad, s mojih 80D iskljucivo na trbuhu spavam, sad me ubijale..) i ne znam kaj da mislim.

Po aplikaciji mi se O pomaknula s 16.3 na 11.3 jer je M uranila.
Dok cekam da mi stignu trakice mi je dala sogi 8 komada. Sta predlazete, kad da krenem s njima?
To sam ti i ja imala. Neke najnovije simptome, slične tvojima. Ne znam, nemam ti ništa pametno reći. Moja gin mi je rekla da tijelo reagira na te naše nove odluke da želimo dijete, pa eto ga.

Rita, čekamo i šaljemo dobre vibracije, sve miriše na plusić
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Old 23.02.2018., 07:38   #2598
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
Ja nisam mogla izdržati jer su me probudili grcevi u trbuhu i napravila test. Ja više se ni sebi ne vjerujem, ali muz kaze da vidi drugu crticu, iako naravno skroz slabo. Je li moguce?
Ja je vidim na prvoj slici. Jedva,ali vidim.
Dalje raspravu preporuštam iskusnima.
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Old 23.02.2018., 07:40   #2599
Quote:
ko_ko_lo kaže: Pogledaj post
Ja je vidim na prvoj slici. Jedva,ali vidim.
Dalje raspravu preporuštam iskusnima.
I ja je vidim. Da li ti se pojavila unutar 10 minuta?

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 23.02.2018., 07:40   #2600
Bome i ja vidim crticu ponovi sutra
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.