Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 20:11   #841
Ljudi kakav je postupak kod vracanja neceg placenog na rate (visa je u pitanju). Da li je moguce da dobijel povrat novca, tj. da ga banka dobije? Kupila dam danas cipele, a kad sam dosla kuci vidjela sam da jedna ima gresku na zatvaracu, kao da je rastopljen i ne zakapca se ispravno. Radi se o Replayu, da li je uopce moguc povrat kod njih?
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:00   #842
Njima sam i ja vraćala (Reverto, sjedište je u St), vrate ti cijeli iznos, samo dugo traje, meni cca mjesec dana. Odeš u dućan, ispuniš formular i čekaš.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:05   #843
Da li je netko vracao cipele u aldo? (Ne zamjena vec povrat novaca)
fixan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:44   #844
Dali je moguć povrat odjeće koja je oštećena normalnom upotrebom, a oštećenja su posljedica loše kvalitete proizvoda?

Prije 10ak dana sam kupio kožnu jaknu za 1500 kn. Danas lagano očešem ramenom zid i koža odmah ispuca. Pregledom jakne utvrdim još jednu razderotinu na laktu druge ruke i lagani početak gubitka boje na podlaktici. Sve u svemu, jakna bi se očito raspala sama od sebe za mjesec dana ako se ovo sve događa već nakon 5-6 nošenja. Jel imam ja pravo na povrat novca?
Điđiđiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:46   #845
Quote:
Điđiđiđi kaže: Pogledaj post
Dali je moguć povrat odjeće koja je oštećena normalnom upotrebom, a oštećenja su posljedica loše kvalitete proizvoda?

Prije 10ak dana sam kupio kožnu jaknu za 1500 kn. Danas lagano očešem ramenom zid i koža odmah ispuca. Pregledom jakne utvrdim još jednu razderotinu na laktu druge ruke i lagani početak gubitka boje na podlaktici. Sve u svemu, jakna bi se očito raspala sama od sebe za mjesec dana ako se ovo sve događa već nakon 5-6 nošenja. Jel imam ja pravo na povrat novca?
možeš probati, nemaš što izgubiti.
teoretski imaš, samo trebaš doći do šefa dućana, a ne prodavača/ica.
imaš račun? jesi platio karticom?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:54   #846
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
možeš probati, nemaš što izgubiti.
teoretski imaš, samo trebaš doći do šefa dućana, a ne prodavača/ica.
imaš račun? jesi platio karticom?
Imam račun, platio karticom. U tom su dućanu inače uvijek jako ljubazni, domaća atmosfera. Sad ćemo vidit hoće li bit tako susretljivi i u ovom slučaju. Ma zapravo, glup sam što sam uopće kupavao kod njih. Već mi je s jedne njihove jakete otpala boja, sama od sebe, bez pranja, doslovno između dva nošenja.
Điđiđiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:02   #847
Quote:
Điđiđiđi kaže: Pogledaj post
Imam račun, platio karticom. U tom su dućanu inače uvijek jako ljubazni, domaća atmosfera. Sad ćemo vidit hoće li bit tako susretljivi i u ovom slučaju. Ma zapravo, glup sam što sam uopće kupavao kod njih. Već mi je s jedne njihove jakete otpala boja, sama od sebe, bez pranja, doslovno između dva nošenja.
bitan je račun.
za karticu sam pitala samo za slučaj da nemaš račun - onda bi mogao dokazati kupnju slipom od kartice.
odi, vrati, možeš i prigovor napisati i predati uz odjeću.
ja sam tako vraćala triput cipele NAKON NOŠENJA, isti model - isti dućan - od treće sam skužila da cijela linija je falična. i svaki put sve pet. vratili, pitali jel hoću keš nazad ili želim uzet nešto u toj vrijednosti iz dućana. dvaput sam uzela iz dućana, treći put rekoh - uzimam keš i hvala doviđenja.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:09   #848
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
bitan je račun.
za karticu sam pitala samo za slučaj da nemaš račun - onda bi mogao dokazati kupnju slipom od kartice.
odi, vrati, možeš i prigovor napisati i predati uz odjeću.
ja sam tako vraćala triput cipele NAKON NOŠENJA, isti model - isti dućan - od treće sam skužila da cijela linija je falična. i svaki put sve pet. vratili, pitali jel hoću keš nazad ili želim uzet nešto u toj vrijednosti iz dućana. dvaput sam uzela iz dućana, treći put rekoh - uzimam keš i hvala doviđenja.
Ok, hvala. Probat ću sutra ako stignem. Ako dobijem pare nazad, odmah ću dodat još 1000kn i kupit nešto što valja. U drugom dućanu naravno. Očito ne kažu ljudi bezveze da za pravu kožu treba isprsit dvije do 4 tisuće kn. Ovako samo pare bacam na smeće.
Điđiđiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:41   #849
Quote:
Điđiđiđi kaže: Pogledaj post
Ok, hvala. Probat ću sutra ako stignem. Ako dobijem pare nazad, odmah ću dodat još 1000kn i kupit nešto što valja. U drugom dućanu naravno. Očito ne kažu ljudi bezveze da za pravu kožu treba isprsit dvije do 4 tisuće kn. Ovako samo pare bacam na smeće.
ne znam kako se kreću cijene kožnih jakni, prestala sam ih kupovati ima par godina. ima dovoljno dobrih, kvalitetnih i dizajnerski zanimljivih i od eko-kože, po mom nekom subjektivnom sustavu razmišljanja.
no, vjerujem da za te novce možeš naći ono što tražiš.
budi uporan, nabaci osmijeh (nije nužan, ali pomaže) i nećeš falit sa reklamacijom!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:44   #850
Je li tko od vas vraćao robu u Shooster i dobio email potvrdu o transakciji? Na toj potvrdi meni piše iznos transakcije 0,00 kn i naravno još ništa nije sjelo na banku. Prošla su četiri dana, odnosno dva radna. Mislite li da im treba dugo da sprovedu uplatu ili jednostavno nisu ništa ni uplatili, kao što piše na potvrdi?
Hopinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:52   #851
Quote:
Hopinka kaže: Pogledaj post
Je li tko od vas vraćao robu u Shooster i dobio email potvrdu o transakciji? Na toj potvrdi meni piše iznos transakcije 0,00 kn i naravno još ništa nije sjelo na banku. Prošla su četiri dana, odnosno dva radna. Mislite li da im treba dugo da sprovedu uplatu ili jednostavno nisu ništa ni uplatili, kao što piše na potvrdi?
Sve je u redu. Povrat stigao nakon tri dana.
Hopinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:52   #852
Quote:
Điđiđiđi kaže: Pogledaj post
Ok, hvala. Probat ću sutra ako stignem. Ako dobijem pare nazad, odmah ću dodat još 1000kn i kupit nešto što valja. U drugom dućanu naravno. Očito ne kažu ljudi bezveze da za pravu kožu treba isprsit dvije do 4 tisuće kn. Ovako samo pare bacam na smeće.
kako ti je prošao povrat?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:13   #853
Ima netko iskustva sa vracanjem robe u peek & cloppenburg?

Kupila kosuljicu prije tjedan dana, oprala ju i jednom obukla, skuzila isti dan na poslu kako mi je rukav rasparan po savu
Nisam nigdje zapela s njom,nisam ju vukla i navlacila, oprala ju na delikatnom programu na 30 stupnjeva a kosuljica je obicna pamucna, znaci nije neki zajeban materijal.

Ima li mi smisla ici reklamirati kosulju s obzirom da sam ju oprala i nemam etikete vise, racun imam...
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 01:09   #854
Kupila sam maloj adidas superstar, da bi sad, nakon pet mjeseci nošenja, one pukle po onom šavu kod kapice sa strane, baš se vidi da ih nije ona razbila, već da su samo pukle po tom dijelu, a na drugoj su počele pucati.
Imam račun, poučena dugogodišnjim lošim iskustvima, pa bi sutra išla reklamirati. Ima li tko iskustva sa Sport i moda shopom?
https://www.sport-moda.hr/
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 19:35   #855
Ako kupim proizvod po sniženoj cijeni (sniženje traje par dana i nije rasprodaja, već neka vikend akcija) i skužim da veličina ne odgovara, te želim zamjenu za manji/veći broj istog artikla, a u međuvremenu je proizvod po redovnoj cijeni (skuplji jer je prošla akcija), da li će mi naplatit razliku u cijeni?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 22:42   #856
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Ako kupim proizvod po sniženoj cijeni (sniženje traje par dana i nije rasprodaja, već neka vikend akcija) i skužim da veličina ne odgovara, te želim zamjenu za manji/veći broj istog artikla, a u međuvremenu je proizvod po redovnoj cijeni (skuplji jer je prošla akcija), da li će mi naplatit razliku u cijeni?
Moje iskustvo je da ne naplaćuju razliku ako je riječ o zamjeni za isti artikl u drugoj veličini.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 11:15   #857
Situacija je sljedeća: Tražim povrat i zamjenu robe.

Naručio sam crni muški dres vel. S na HNS Webshopu (Ferivi Sport je odgovoran za to), uplatim i čekam paket, dođe paket s računom, ali dres je dječji vel. S, skenirao sam račun i poslikao dres i poslao na mail, uputili me na call centar, idući dan (prošli petak) zovem cca 10 puta između 10 i 16, uvijek poruka da su sve linije zauzete, pišem mail, mole za strpljenje zbog povećanog broja upita, ok. Zovem danas, sad bar zvoni, ali opet ista poruka, pišem na facebook, kažu da se javim na mail ili telefon, već radim to, pa odgovor da će ispitat gdje je problem...

Što mi je činiti ako ne dobijem nikakav odgovor?
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 12:30   #858
riješeno, petak 10 poziva, ponedjeljak 7 poziva - uvijek zauzeto, danas 2 poziva i sve dogovoreno, dresova nema, sve planulo, šalju prikup robe, vratit će lovu na račun

porođajne muke ...
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2018., 18:24   #859
Kupila sam u shoebox cipele ali premale, trebala bi zamjenu za vece. E sad, racun i kutiju sam nadobudno bacila, ali imam izlist iz banke o provedenoj transakciji. Da je moguce da mi nadju racun u bazi i zamjene za broj vece bez kutije? Ima li tko iskustva?
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2018., 13:31   #860
Malo dizem temu..
Kupila muzu majicu u Reservedu, on ju je probao, skinuo etiketu i stavio na pranje.
Oprala majicu prema uputama, na 30 bez susilice. Majica se stisnula za jedan broj. Nemam etiketu, imam racun. Koje su sanse da mi je zamijene?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.